>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Fantasy

Status
Zamknięty.
backrus 48

backrus

Użytkownik
Moment, czyli koniec końców ja jako zwycięzca sezonu regularnego nie awansowałem?
Już nie pamiętam jak to było w basketball...
Awanse zawsze były dla najlepszych z regulara (sam tak wszedłem parę lat temu). Przejrzałem temat od początku i była mowa o promocji zwycięzcy rs i po lub dwóch z rs i jednego z po. Nie wiem, co ostatecznie ustalono, ale co roku jest ten sam problem ;) Jestem za opcją 2+1.
Na ile teamów planujemy keepera? H2H + Auction draft ($200)?
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Fantasy Dynasty
dobra trzeba zaczac cos myslec bo z samego gadania nic nie ma.
pewne jest to ze trzeba jakos ograniczyc salary cup, bo w innym wypadku kilka druzyn po 2-3 sezonach mocno sie wybije. moj pomysl jest taki ze wezmiemy pod uwage faktyczne pensje jakie zawodnicy maja w nba i na kazdy sklad w lidze fantasy bedzie limit jakies 100-120 mln. druzyn fajnie by bylo zrobic min 16 zeby jak najbardzie porozdzielac dobrych zawodnikow, fajnie by bylo zeby w kazdej bylo max 15 zawodnikow(mozna miec mniej) zeby upodobnic lige do NBA, ktorych pensje nie przekraczaja okreslonego salary, draft chyba najlepiej zrobic aukcje, zeby kazdy startowal z takiego samego poziomu, napewno trzba nowy watek na forum, chociaz mozna tez pomyslec z przeniesieniem tej ligi na forum zwiazane z fantasy NBA czyli sznurowadlo, tam bylby osobny dzial (dynasty H2H) i mozna by tworzyc kilka tematow, poza tym wydaje mi sie ze tam bylo by latwiej znalezc ewentualnych graczy jesli na forum nie bylo by wystarczajaco duzo pewnych ludzi,
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
nie wiem tez kiedy szanowny komisarz naprawi pierwsza lige, bo od jakiegos tygodnia nie da sie dolaczyc, a caly czas brakuje 4 druzyn
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Założyłem nową ligę pod dynasty. Draft ustawiłem na 27 października. Aukcja - 200 dolarów. Waiver - FAAB 100 dolarów. Wstępnie na 14 osób, jeśli zainteresowanie będzie większe, pomyślimy nad zwiększeniem liczby graczy. Pierwszeństwo mają osoby ze stażem na forum, które już grały z nami w fantasy NBA i dają gwarancję ciągłego udziału w zabawie. Ktoś kto ma zamiar rezygnować po roku albo zniknąć w środku sezonu, niech się nie zgłasza i nie psuje zabawy innym.
Roster - 15 zawodników w systemie PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, Util, Util, BN, BN, BN, BN, BN
Punktacja - 13 kategorii wstępnie - Field Goal Percentage (FG%), Free Throw Percentage (FT%), 3-point Shots Made (3PTM), Points Scored (PTS), Offensive Rebounds (OREB), Defensive Rebounds (DREB), Assists (AST), Steals (ST), Blocked Shots (BLK), Turnovers (TO), Personal Fouls (PF), Double-Doubles (DD), Triple-Doubles (TD)
Zgłoszenia z adresem mail przyjmuję na PW - zastrzegam sobie prawo selekcji i utworzenia listy rezerwowej. Oddzielny wątek zostanie założony - ale tylko dla osób, które ostatecznie znajdą się w lidze wieloletniej - udzielać się będą mogły po dołączeniu do ligi - wszystkie posty innych osób będą usuwane.
Pozdrawiam, czekam na zgłoszenia na PW i propozycje ewentualne.

_________________________________________________________________

III Liga także już została założona - póki co dostałem zgłoszenie od 1 osoby. Z takim zapałem nie wróżę jej nic dobrego.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
nie wiem tez kiedy szanowny komisarz naprawi pierwsza lige, bo od jakiegos tygodnia nie da sie dolaczyc, a caly czas brakuje 4 druzyn
Co to znaczy naprawi ligę? Liga jest ustawiona na 16 drużyn, więc spokojnie jest miejsce dla uprawnionych. Ja wysłałem wszystkim zainteresowanym zaproszenie już tydzień temu. A że niektórzy nie raczą zaakceptować zaproszenie to co ja mogę ... No chyba że są jakieś problemy, ale ja nie dostałem żadnego PW lub mejla że są ... Wtedy takie osoby niech napiszą do mnie mejla (lub Lucasa) ze swoim adresem i co im wyskakuje. Spróbujemy jeszcze raz, a jak nie to napiszemy do supportu.
EDIT: Wysłałem jeszcze raz zaproszenia brakującym teamom. Sprawdzać czy można wejśc.
 
L 181

lorak

Użytkownik
mam nadzieję, że moderatorzy nie uznają tego za spam (szczególnie, że podaję linki do innego forum, ale raczej znanego tu i o innym profilu) ;] w każdym razie chcę zaprosić chętnych do rozgrywek fantasy w systemie roto z draftem aukcyjnym na e-nba. rok temu udało nam się stworzyć unikalną strukturę ligową (drzewko) ze 150 managerami! teraz powinno być jeszcze lepiej. poniżej post głównego organiztora, w którym są linki do FAQ czy tematu z zapisami:

Zbliza sie sezon NBA i goraczka przygotowan do fantasy NBA w zwiazku z tym ruszyla organizacja minimum 8 lig po 15 osob w dziale Roto z oryginalna drzewkowa struktura awansow/spadkow.
Jak ktos nie wie co to jest fantasy NBA wystarczy przeczytac ten FAQ - http://www.e-nba.pl/topic/3012-faq-dla-debiutant%C3%B3w-w-fb/
gdzie sa odpowiedzi na pytania dotyczace tematu &quot;dlaczego warto dołączyć?&quot; takie jak:
- Co to jest Fantasy NBA? Po co w to grać? Kto tego wszystkiego pilnuje?
- Jak długo trwają rozgrywki? Ile czasu pochłaniają?
- Po co tworzyć tyle podobnych lig w jednym miejscu?
Dla niezdecydowanych i tych co sie wahaja polecam relacje zeszlorocznego debiutanta w rozgrywkach i aktywnego forumowicza ignazza: http://www.e-nba.pl/topic/3605-temat-dla-debiutant%C3%B3w-i-tych-co-si%C4%99-wahaj%C4%85-czy-zagra%C4%87-w-fb/
Tym bardziej, ze watek zmienil sie w temat cech wplywajacych na to czy ktos polubi fantasy NBA czy nie.
Jesli ktos ma czas, checi i uwaza, ze sie sprawdzi jako GM wirtualnej druzyny NBA to zapraszam! ;-)
Zapisy oraz wiecej organizacyjnych szczegolow w tym watku: http://www.e-nba.pl/topic/3601-ligi-roto-201415-nowe-zgloszenia/
Jesli ktos ma jakies pytania niech sie nie krepuje je zadac w tym watku ;-)
 
H 0

hrycek14

Użytkownik
Przepraszam, że odbiegam od tematu. Szukamy dwóch graczy do innej ligi w której gram od 3 lat. System H2H, day2day, 9 kategorii punktowych. Jest nas 12, 14 to ilośc minimalna. Poziom wysoki. Chętnych proszę o maila lub o wiadomość na priv

czy potrzebujemy jeszcze ludzi do ligi dynasty?
Miałbym jednego dobrego i pewnego gracza

być może nawet dwóch
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
nie wiem czy w pierwszej lidze myslimy cos o drafcie, czy znowu nikt sie tym nie interesuje czyli ciśniemy wg terminu na yahoo 18.X ?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Przepraszam, że odbiegam od tematu. Szukamy dwóch graczy do innej ligi w której gram od 3 lat. System H2H, day2day, 9 kategorii punktowych. Jest nas 12, 14 to ilośc minimalna. Poziom wysoki. Chętnych proszę o maila lub o wiadomość na priv

czy potrzebujemy jeszcze ludzi do ligi dynasty?
Miałbym jednego dobrego i pewnego gracza

być może nawet dwóch
póki co jest 7 graczy, więc bardzo możliwe że będą potrzebne dodatkowe osoby, ale czasu jeszcze trochę jest, więc dajmy jeszcze szansę użytkownikom forum na zapisanie się - jest kilku niezdecydowanych.

nie wiem czy w pierwszej lidze myslimy cos o drafcie, czy znowu nikt sie tym nie interesuje czyli ciśniemy wg terminu na yahoo 18.X ?
jest jeszcze blisko miesiąc czasu, więc nikt się nie spina:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Właśnie zauważyłem, że kiedyś zaakceptowałem dodatkowo przez pomyłkę zaproszenie z ligi Forum Bukmacherskie II. Jeśli możecie to usuńcie mój team (XPRad Supernova) z drugiej ligi, bo jestem też w pierwszej.
Sorki za nadkliknięcie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom