>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA All Star Weekend 2007

Status
Zamknięty.
P 0

pippen_33

Użytkownik
Siemka, jestem nowy. Słuchajcie mam neostrade 256kb/s i bardzo chciałbym obejrzeć ALL STARS WEEKEND, ale niewiem czy nie mam za słabego neta. Jak włącze np NBA TV to mi się tnie nieźle...macie na to jakiś sposób? :-?
 
M 0

matrix

Użytkownik
Niestety jeśli chodzi o połączenia internetowe to raczej ci się nie uda obejrzeć no chyba że z zacinaniem a tak poza tym to leci na Canal+ Sport więc jak masz to możesz być happy.



PozdrawiaM

Matrix
 
P 0

pippen_33

Użytkownik
Właśnie o to chodzi ze nie mam, i nigdzie nie moge znaleźć u znajomych nigdzie!!
Chyba nie obejrze ALL STARS... ???? ????

 
W 2

wislak

Forum VIP
Siemka, jestem nowy. Słuchajcie mam neostrade 256kb/s i bardzo chciałbym obejrzeć ALL STARS WEEKEND, ale niewiem czy nie mam za słabego neta. Jak włącze np NBA TV to mi się tnie nieźle...macie na to jakiś sposób? :-?
na 256 nie masz szans
ja mialem kiedys i mi nie działało ale teraz mam 1 mb to sobie objerze ;P Rookie Challenge mnie tak nie interesuje bardzo, nie ma co wstawac, czasem lepsze mecze normaalne są, ale konkursy na pewno zobacze ???? Na sam mecz to juz nie wiem bo o 2 jest, a o 7 musze wstac do szkoly to raczej tez nie bede ogladal :/ Ale konkursy najwazniejsze!! :spokodfhgfh:
 
P 0

pippen_33

Użytkownik
A moze to ktos nagrac i wrzucic na server? chociaz Dunk Contest!!
Albo gre WEST vs. EAST.
Byłbym bardzo wdzięczny!!
 
K 0

krawat74

Użytkownik
Co sądzicie zeby zagrac dzisiaj na Rookies? Moze byc niespodzianka...
Witam,
miło że taki typer podpytuje innych :jezora: zresztą, nieważne.
Na wygraną rookie może niebardzo (tzn mało wierzę), ale handi +11,5 pkt jak najbardziej.
Po pierwsze: w historii przeważnie wygrywali drugoroczniacy, z wyjątkiem rocznika Wada, LeBrona i Carmelo :mrgreen:
Po drugie: to są jakieś tam pokazówki, więc dlaczego mieliby wygrać wysoko ?
PO trzecie: mam przeczucie co do Garbajosy i Barganieniego. To tacy rookie, jak ze mnie MJ ???? Są dobrze ułożeni, bez tremy, mogą ich koledzy wypromować (a właśnie, zespołowi).
Do tego R.Foye, B.Roy i R.Gay, którzy rozwijają sie w swoich zespołach.
Po czwarte: gwiazda sopho Ch.Paul może błyszczeć, a wtedy zabierze grę innym :spokodfhgfh:

Podsumowując: typ na rookie możliwy (49%) , ale handi to juz chyba na 70%.

pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
To co sie wczoraj dzialo to jest wg mnie zenada... rozumiem ze to jest pokazowka, ale zeby nikomu sie do bloku nie chcialo skoczyc... przeciez to nie byla koszykowka... :zy3ou:

 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
To co sie wczoraj dzialo to jest wg mnie zenada... rozumiem ze to jest pokazowka, ale zeby nikomu sie do bloku nie chcialo skoczyc... przeciez to nie byla koszykowka... :zy3ou:

Obrazek
Przepraszam .... a czego Ty się spodziewałeś ? :roll:
 
W 2

wislak

Forum VIP
To co sie wczoraj dzialo to jest wg mnie zenada... rozumiem ze to jest pokazowka, ale zeby nikomu sie do bloku nie chcialo skoczyc... przeciez to nie byla koszykowka... :zy3ou:

Obrazek
Przepraszam .... a czego Ty się spodziewałeś ? :roll:
No wiadomo ze nie normalnej gry ale troche przesadzili... sam zobacz ile pktow zdobywali i jak łatwo
wyniki z poprzednich lat wskazują ze wczesniej bylo jednak inaczej...
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
To co sie wczoraj dzialo to jest wg mnie zenada... rozumiem ze to jest pokazowka, ale zeby nikomu sie do bloku nie chcialo skoczyc... przeciez to nie byla koszykowka... :zy3ou:

Obrazek
Przepraszam .... a czego Ty się spodziewałeś ? :roll:
No wiadomo ze nie normalnej gry ale troche przesadzili... sam zobacz ile pktow zdobywali i jak łatwo
wyniki z poprzednich lat wskazują ze wczesniej bylo jednak inaczej...
Tak właśnie wyglądają mecze podczas ASW ... mało obrony, duzo efektownych ataków i co za tym idzie wyniki jak po 3 dogrywkach podczas rs. Do bloków nikt nie skacze bo wiadomo że blok to w wiekszosci przypadków niestety faul :| ( a akurat w składach Rookies i Sophomores nie ma blokujacego z prawdziwego zdarzenia :], np. Dwight Howard czy Okafor ) a w ASW nie chodzi o to zeby faulowac tylko zeby sie pokazać :p

W meczu East - West jest podobnie tylko ze tam wszystko lepiej wygląda :]

tak na maxa ludzie sie starają jedynie w konkursach podczas Weekendu, bo tam wiadomo za wygraną prestiż i nagroda $$ tez niezła :]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mnie też mecz pierwszo z drugoroczniakami rozczarował . Sorry ale tego się nie dało oglądać momentami . Wiadomo , że to ASW ale w poprzednich latach jednak obrona choć strasznie słaba , ale jednak istniała . Dziś praktycznie nikt nie musiał stawiać zasłon , bo nikt nikogo w tym meczu nie krył . Akcje średnio 8-10 s , jedno góra dwa podania (oczywiście alejupy ) . Gdyby 1 roczniacy mieli lepszy rzut to padło by powyżej 300 pkt na luzach . Oni nie grali w koszykówkę , tylko w streetball .
Naszczęście mecz wschód zachód to mimo , że też zabawa i służy promocji koszykówki , to od kilku lat również świetne widowisko i krótko po krótka ( 4 kwarta choć już nie tylko ) ale jednak i troszkę obrony , bo wbrew pozorom blok nie musi być mniej efektowny od dunku .

Pozatym MVP . Dlaczego nie dostał go CHris Paul ? Koleś popisywał się fantastycznym ball handlingiem , wizją gry , miał niemal 100 % skuteczność . I jako jedyny troszkę bronił czego efektem 9 przechwytów :O Gdy wszedł na parkiet od razu mial 5 stealów , bo rywale byli zdziwini że komuś chce się biegać za prowadzącym piłkę :/ Bez niego Monta Ellis i David Lee nie zdobyłby tylu punktów . Wiadomo , że Lee miał 100 % skuteczność ale on nie oddał żadnego rzutu z gry , bo wsadów sam na sam z koszem nie liczę ... 16 pkt 17 asyst 9 przechwytów . No nie wiem co jeszcze miałby zrobić Chris Paul w ciągu 20 minut by zostać MVP ...

Mam nadzieję , ze 2 dzień będzie po prostu lepszy ...

P.S.

a akurat w składach Rookies i Sophomores nie ma blokujacego z prawdziwego zdarzenia
Ojj nie zgodzę się . Był dobry w tym względzie Millsap Granger no i przede wszystkim Bynum . Ten ostatni wręcz jest uznawany za jednego z lepszych w tej specjalizacji . Inna sprawa że nie grał za dużo ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
No Dunki ładne były...nie ma co...ciekawe jak tam Dunk Contest...stawiałem na Robinsona ????

Obrazek
Jak ciekawe... Green wygrał bezapelacyjnie
Wade ogral znowu wszystkich w SCh, Detroit wygralo Shooting Stars, a Kapono triumfowal w rzutach za 3 pkty...
Kapono i Wade&#39;a obstawiałem, a Greena chcialem ale na unibecie nie było kursów:/ szkoda bo wczesniej bylo 2.20, a na tamtej dwojce z Miami 10.5 AKO weszlo :p to by ponad 20 bylo...

Ps. Ja tez sie dołączam, jak ktos bedzie miał filmiki z którys z konkursow, wsady, trojki albo skills ch. to zapodajcie linki... ja wczoraj ogladalem do trojek i mama nagrane to ale wsadow nie widzialem :p i koncowki trojek tez nie
z gory dzieki
 
W 2

wislak

Forum VIP
UWAGA

na NBA.pl są najlepsze zagrania dnia i to sie łączy z NBA.com ... tam są wszystki konkursy chyba... własnie ogladam trójki - 11 minut z TNT wiec dobrze chyba bedzie...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ach w trójkach Jason dał rade i pokazał kto rządzi w NBA . Tak samo jak DWade :p

Mnie tam się dunki nie pododobały , bo już wszystko praktycznie widzieliśmy. Ja dałbym główną nagrode za naklejenie nalepki ze swoją podobinzna na górnej części tablicy dla Howarda ???? Najbardziej to mi się podobał pojedynnek Dick BAvetta Charles Barkley ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom