>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2k14 - rozmowy, porady, spostrzeżenia

A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ok ja bym prosil o jakies dobre rady gry w obronie, skutecznej gry w obronie ????
Bo to co ja gram w obronie to liga chińska normalnie ????
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ok ja bym prosil o jakies dobre rady gry w obronie, skutecznej gry w obronie ????

Bo to co ja gram w obronie to liga chińska normalnie ????
ja zawsze jak przeciwnik tylem do kosza to analog prawy dociskam do tej strony na ktorej stoi zawodnik atakujacy :]
do tego biegaj na LT - jest zwinniejszy
nie uzywaj za czesto odbioru pilki, ale czasami mozna uzyc ;]
no i ucz sie ucz ucz i ucz :p
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
a jak próbujesz bronić??
Normalna taktyka, kazdy swojego. Bo jakbym chcial strefa bronic to w ogole by mnie rozstrzelali z dystansu.
Najlepiej mi to wychodzi kiedy tylko steruje zawodnikiem broniacym, nic nie naciskajac. Kiedy przycisne steal, to od razu mi fauluje. Chodzi mi jak przyjac pozycje obronna, w nba k13 byla taka pozycja, byl obronca nisko na nogach i jakos to wygladalo. Tutaj tej opcji nie potrafie znaleźć.
 
badgeer 43

badgeer

Użytkownik
No właśnie jak działa to odbieranie piłki? Jak stoi się przy przeciwniku z wciśniętym LT to takie białe kółko się powiększa i pomniejsza. Od czego w zasadzie to jest? Z prawym analogiem to nawet nie wiedziałem. Zawsze jak pod koszem plecami był do mnie ustawiony to czekałem na ten moment kiedy robi krok w bok i wtedy wciskam Y i często udaje mi się odbić piłkę.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Normalna taktyka, kazdy swojego. Bo jakbym chcial strefa bronic to w ogole by mnie rozstrzelali z dystansu.
Najlepiej mi to wychodzi kiedy tylko steruje zawodnikiem broniacym, nic nie naciskajac. Kiedy przycisne steal, to od razu mi fauluje. Chodzi mi jak przyjac pozycje obronna, w nba k13 byla taka pozycja, byl obronca nisko na nogach i jakos to wygladalo. Tutaj tej opcji nie potrafie znaleźć.
ja próbuję być zawsze bardzo blisko zawodnika, który ma piłkę, gdy on się wycofuję podwajam krycie i wtedy on ma duże kłopoty

UŻYWACIE JAKIEŚ DODATKI DO GRY??

Na czym polega tryb the associations? lub cos w tym stylu
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
ja próbuję być zawsze bardzo blisko zawodnika, który ma piłkę, gdy on się wycofuję podwajam krycie i wtedy on ma duże kłopoty
UŻYWACIE JAKIEŚ DODATKI DO GRY??
Na czym polega tryb the associations? lub cos w tym stylu
Ok, dzieki za rady. Zaraz przecwicze.
Ja nie uzywam zadnych dodatkow. A co do trybu to jest to normalny sezon tylko ze mozna grac kolejne sezony. A jak grasz zwykly sezon to po jednym sezonie masz koniec gry
Uzywacie trade? Zmieniacie bardzo swoj zespol kiedy do niego przychodzicie? czy zostawiacie sklady ktore sa w rzeczywistosci?
 
badgeer 43

badgeer

Użytkownik
Ja pościągałem trochę dodatków z moddingway. Głównie zmienione parkiety dla wszystkich drużyn. Jakiś scoreboards. Jakiś dodatek graficzny ala sweetFX. I w zasadzie to chyba na tyle.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
U mnie jak zawodnik jest blisko to ja przy nim tylko stoje, mam prawy analog do gory wcisniety, zeby reka byla wystawiona.
Pogrywam GSW Association, teraz mam Curry-Thompson-Gallinari-Haslem-Lopez
brak kasy na dobrego PF
zaczne nowy grac GSW bo trojki tam siedza, mlody zespol, a Igiego mi brakuje ????
trade uzywam tylko jak mi ktos zaoferuje i to jest dobra propozycja, tak to sam nie szukam raczej ;p
w obronie trzeba sie nauczyc grac, ale trzeba tez dobrze atak ogarniac, wszystkie zwody itp
 
badgeer 43

badgeer

Użytkownik
Parkiety się po prostu wkleja do folderu z grą i podmienia pliki. Każdy parkiet ma osobny plik. Ogólnie wgrywanie dodatków do tej wersji NBA jest banalnie proste. W Fifie trzeba regenerować pliki i się bawić, a tu tylko podmiana i działa.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Parkiety się po prostu wkleja do folderu z grą i podmienia pliki. Każdy parkiet ma osobny plik. Ogólnie wgrywanie dodatków do tej wersji NBA jest banalnie proste. W Fifie trzeba regenerować pliki i się bawić, a tu tylko podmiana i działa.
Można z tymi folderami czy trzeba same pliki, każdy z osobna?
 
badgeer 43

badgeer

Użytkownik
Ja niestety kolejna porażka z Miami. I zostaje decydujący mecz. Jak wygram to będę miał jeszcze jedną szansę. Jak przegram to już mam po finale. Obydwa spotkania na boisku Heat więc będzie ciężko.
Zauważyliście, że gra na parkiecie przeciwnika jest cięższa? Pomijając już reakcję kibiców. Kilka razy da się słyszeć kilka słów i zdań :p
 
Do góry Bottom