>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Orlando-Dallas

Typ oparty na h2h i na przełamanie dyspozycji punktowej ostatnich meczów Dallas.Dallas ostatnio overowe,ale z na parkiecie Magic,często byl niższy wynik i z tego względu wg mnie warto iść w stronę underow.Gospodarze jak pójdą na wymianę z Dallas,to raczej nie przegonią ich i sadze,ze będą spowalniać grę.

Under 228,5 1,91
Under 220,5 2,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +1312
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Mieliśmy dzień przerwy od NBA, dziś oferta szeroka więc będzie sporo typów, oylby forma została utrzymana.

M.Williams (Charlotte) over 12.5 @ 1.8

Szerszenie zmierzą się z Washingtonem, jest to spotkanie bardzo szybko grających drużyn więc spodziewam się dużej ilości punktów, wypada Rozier więc ciężar zdobywania punktów leci na barki LaMelo oraz Williamsa który będzie grał na Gafforda, powinien spokojnie być ponad linijką.

LaMelo Ball (Charlotte) over 25.5 @ 1.8

To samo co wyżej, wypada Rozier więc głównym punktującym musi być LaMelo, nie widzę innej możliwości jak dużo pozycji rzutowych dla niego, jest nie zdarzy się katastrofa strzelecka powinien pokryć linię.

Ivica Zubac (Clippers) over 10.5. @ 1.9 niestety przekroczony limit fauli

Harden, Westbrook, George oraz Leonard, nie wierzę że Brooklyn skupi się na Zubacu w grze obronnej, Zubac jest dla mnie wysokiej klasy graczem który powinien wykorzystać swoje warunki fizyczne i wykorzystać szansę na punkty które napewno będzie miał gdyż uwaga będzie skupiona na głównych strzelbach Clippersow.

K.Caldwell - Pope (Denver) over 10.5 @ 1.8 brakło 1 pkt, szkoda że rzucać zaczął w 2 polowie meczu.

Bukmacherzy pod nieobecność Murraya nadal źle wystawiają linie w mojej opinii, dużo w tym typie będzie zależało od Jokera, mam nadzieję że ten odnajdzie swoimi podaniami Caldwella Pope, który jest dobrym strzelcem zza łuku, będzie grał na S.Curry który wiadomo że nie jest dobrym obrońca więc o to się nie martwię, najważniejsze aby w grze obronnej nie wpędził się w problemy z faulami, to będzie już połowa sukcesu.

Minnesota -7.5 @ 1.7

Pelikany bez McCollum, Zion Williamson, Jones,Murphy,Alvarado, nie widzę dla nich szans w tym pojedynku, Ingram w pojedynkę raczej tego nie ciągnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1840
deepred 715,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Mnóstwo spotkań w NBA dzisiaj i bogata oferta, także spróbujemy coś tutaj poszukać.

Warriors grają dzisiaj z Nuggets w Denver i podchodzą do tego meczu bardzo osłabieni. Niepewny jest występ Paytona (choroba), a także wykluczony jest występ Draymonda Greena, którego żona ma niedługo rodzić. Warriors tracą na tym i w obronie i w ataku, Draymond notował jakieś chore liczby na początku sezonu i przykrywał tym słabszą dyspozycję ofensywną Andrew Wigginsa. Do pierwszej piątki zapewne wskoczy Kuminga, raczej wątpię, żeby Warriors od początku grali small-ball z Currym, Paulem, i Thompsonem na pozycjach 1-3. To byłoby samobójstwo, Nuggets mieliby przewagi fizyczne na każdej z tych pozycji. Kluczem do zwycięstwa zdaje się być duża rola KCP i Gordona. Według mnie KCP powinien mieć jak najwięcej piłki w rękach, a Malone powinien limitować Jacksona do 22-25 minut, najlepiej w drugim unicie. Denver nie będą narzucali szaleńczego tempa, natomiast powinni wykorzystywać problemy Warriors, które pojawią się w defensywie. KCP w ostatnich pięciu meczach bez Murraya notował średnio 5,6 asysty, a Gordon 10 zbiórek i 5,4 asysty. Dzisiaj zaufam tym graczom i idę zgodnie z tym trendem, widzę tutaj solidne 33-37 minut tych graczy o ile nie wpadną w problemy z faulami.

Kentavious Caldwell-Pope powyżej 2,5 asysty @2,40 Superbet
Aaron Gordon powyżej 10,5 (zbiórki+asysty) @1,75 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2445
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Sixers ML @2.25

Wezmę sobie Sixers, fajnie grają w tym sezonie, wymiana Hardena wyszła im raczej na dobre, niech teraz inni martwią się brodatą primadonną. Widać sporą różnice w tym jak wyglądała ofensywa Philadelphii za sterami Rivers'a z klepaniem iso Embiid, a jak to wygląda w tym sezonie po przyjściu Nicka' Nurse, piłką krąży z rąk do rąk, wszyscy są teraz bardzo dobrze wykorzystywani, dodatkowo jest zaangażowanie w obronie, zawsze lubiłem Szóstki i fajnie popatrzeć, grają teraz naprawdę fun to watch koszykówkę. Maxey ciągle się rozwija i wygląda świetnie, w dodatku Harris gra bardzo dobrze od początku sezonu i jest legit trzecią opcją, pochwalę jeszcze Oubre, który w sumie tylko łapie i rzuca, nie robi już głupich strat, nie próbuję za dużo kozłować, dobrze się odnalazł w nowej drużynie. Sixers obok Bostonu, to obecnie dwie najlepsze ofensywy tego sezonu, dodatkowo Sixers mają najlepszy true shooting w lidze, Harris ładuje 63% z gry, no takich liczb to on nie kręcił, Embiid rozdaje mnóstwo piłek z post, rozdaj ponad 6 asyst na mecz, reszta trafia, świetnie to wygląda póki co, mam nadzieję, że nie dostaną jakiegoś wylewu akurat jak na nich postawiłem. Po wymianie Hardena, przybyło kilku niezłych 3&d rolesów na ławkę, taki Batum czy Covington powinni być pomocni, Roco jakby nie patrzeć to ciągle topka jeśli chodzi o obrońców. Grają u siebie więc kolejny atut w ich stronę, Boston jest spokojnie do klepnięcia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2161
deepred 715,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie będę tutaj szalał ze stawką, ale są przesłanki ku temu typowi. Po wczorajszym meczu z Detroit liczę na ten monstrualny występ Giannisa przeciwko Pacers. Obydwie ekipy są w czubie tabeli jeżeli chodzi o szybkość rozgrywania akcji. Widzę dzisiaj spore kłopoty Pacers z utrzymaniem Freaka. Bucks praktycznie przez cały czas grają na dwóch z trzech wysokich Giannis-Lopez-Portis. W teorii Turner powinien być odpowiedzialny za krycie Lopeza, ale ten bardzo często wychodzi z trumny. To królestwo Giannisa. Pacers są trzecią najgorzej broniącą centrów ekipą w lidze. OK, tutaj Lopez jest centrem, ale nie jest klasycznym zawodnikiem, który będzie pchał dupę pod kosz w post. Za to będzie to robił Giannis. Pacers tracą średnio 61,3 punkta w lidze z pomalowanego, co jest najgorszym wynikiem w lidze. Z drugiej strony, Giannis to top2 zawodników kończących akcję w trumnie w lidze, zaraz po Zionie (8,3 próby na mecz). Wczoraj zagrał nieco ponad 20 minut i wyleciał za dwa techniki, które są obrazą dla kibica i obnażają 'miękkość' ligi. Chłop po prostu spojrzał na Stewarta po tym jak po prostu wjechał z nim pod kosz i dał z góry. Za to technik, wow. Nie ma więc mowy o zmęczeniu. Pewnie będziemy mieli sporo szybkiego grania, obydwie defensywy są śmieszne, a Giannis powinien terroryzować obronę Pacers w paint. Zobaczyłem jak to wygląda historycznie, Giannis w ostatnich pięciu spotkaniach z Pacers ładuje im 36 punktów na mecz. Zobaczymy jak wyjdzie, ale moim zdaniem jest duża szansa na pokrycie tej linijki, tym bardziej, że inni bukmacherzy proponują linię o oczko lub dwa wyższą.

Giannis Antetokounmpo powyżej 27,5 punktu @1,85 Fuksiarz ale się odpalił, 54 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4191
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
T.Young (Atlanta) over 23.5 @ 1.7

Mecze pomiędzy Atlanta a Orlando zazwyczaj obfitują w dużą ilość punktów, i grę bez obrony, w ostatnich meczach Tray był pod linijką dziś spodziewam się go około 30pkt, jeśli dziś przeciwko słabo grającemu Orlando nie przekroczy linii to nie mam pojęcia przeciwko komu będzie miał łatwiejsze zadanie, w tym sezonie nie ma meczu powyżej 30pkt, sądzę że to już czas.

B.Lopez (Bucks) over 18.5 punktów i zbiórek @ 1.7

Lopez tylko raz w obecnym sezonie był ponad ta linia, jednak moim zdaniem dziś ma idealny mecz aby zrobić to po raz kolejny, uważam że obrona Pacers zrobi wszystko aby ograniczyć Giannisa więc spodziewam się jego podwojenia w grze obronnej, co zrobi więcej miejsca dla Lopeza, który będzie walczył z Turnerem który jest złym obrońca, Indiana to obecnie druga najgorzej broniąca pozycji środkowego drużyna w lidze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
D.Bane (Memphis) over 26.5 @ 1.85

Bane jest pierwszym wyborem strzeleckim w Memphis, dziś grają przeciwko Utah które gra bardzo szybką koszykówkę, i spodziewam się meczu w granicy 235-245pkt, przy tym wyniku powinien zakręcić się w okolicy 30pkt, tym bardziej że w ostatnim meczu z Miami zagrał fatalnie, zdobył tylko 15pkt trafiając 4/16 rzutów, nie wyobrażam sobie żeby zaliczył kolejny tak słaby mecz, dużym plusem grania tego zawodnika są jego minuty na boisku, ponieważ spędza bardzo duża ilość na parkiecie, Jackson będzie grał na Maarkanena oraz Collinsa i będzie miał trudne zadanie żeby zakręcić większą ilość punktów, a napewno będzie miał mniej pozycji rzutowych w przeciwieństwie do Bane który zmierzy się z Clarksonem a wiadomo że jego gra defensywna praktycznie nie istnieje. Więcej wyborów dodam póznym wieczorem.

P.J. Washington (Charlotte) over 16.5 @ 1.8

Rozier nadal poza składem szerszeni, we wczorajszym meczu pomiędzy tymi drużynami zdobył 14pkt, spudłował jednak wszystkie 5 rzutów zza łuku, spodziewam się że dziś poprawi skuteczność i będzie ponad linia, mecz będzie obfitował w dużą ilość punktów co działa na korzyść overa.

M.Williams (Charlotte) over 22.5 pkt + zbiórek @ 1.85 linia pokryta łatwo już na początku 3k

W ostatnim meczu między obiema ekipami spędził tylko 18 później usiadł na ławce ponieważ wpadł w problemy z faulami, osobiście grałem jego over 12pkt i rzucił ich 14, oraz zanotował 7 zbiórek, czyli dzisiejsza linie wystawiona przez bukmacherów pokryłby pewnie w 2k. Tak jak pisałem już w analizie Washingtona, Rozier nadal out, główni punktujący to wiadomo LaMelo, Washington oraz właśnie Williams, jeśli dziś nie wpędził się w problemy z faulami powinien spokojnie być nad linią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1600
deepred 715,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Spróbujemy dzisiaj Tyrese Maxeya. Sixers grają bardzo ciekawą koszykówkę od odejścia Hardena, a Nick Nurse dał więcej swobody w ataku najlepszym zawodnikom, dzięki czemu uwolnił między innymi potencjał Maxeya. Joel Embiid wypowiadał się ostatnio, że teraz gra w ekipie, w której nikt nie ma ego. Nie da się zaprzeczyć, że pił do Hardena. Wracając do Tyrese'a, ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że ten chłopak to druga opcja w ekipie. Bardzo rozwinął się na koźle i poprawił skuteczność. Jeżeli szukać luk w defensywie, to z pewnością w backcourcie Pistons, którzy grają na dwóch wysokich. Tłoki są czwartą najgorzej broniacą przeciwko PG drużyną w lidze. Nie wątpię, że Embiid zrobi swoje, w końcu jest MVP (niezasłużonym) zeszłego sezonu, ale Pistons z pewnością są dobrze przeanalizowani przez scouting Szóstek i wydaje mi się, że powinni się skupić na uderzaniu w czułe punkty. Linia poprawnie wystawiona, ale do przeskoczenia.

Tyrese Maxey powyżej 22,5 punktu @1,85 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1276
deepred 715,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Matko, co to jest? Ja tutaj idę w niższą linię, nie warto atakować dwa oczka wyżej. Jak już chcesz zaryzykować to szukaj overów +30.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
Clippers ML @2.00 To jednak leszcze będą.

Clippers w pełnym składzie nie powinni być aż tak słabi żeby zaliczać kilka porażek z rzędu, Leonard jest zdrowy, kolana mu nie strzelają, to samo PG, który jest w bardzo dobrej formie od początku sezonu, dwójka liderów powinna prowadzić drużynę, tutaj największym problemem było zawsze ich zdrowie, a póki co wydaje się, że jest w porządku. Mavs mieli zdecydowanie jeden z łatwiejszych terminarzy od otwarcia obecnego sezonu, tam z poważniejszych przeciwników, praktycznie tylko Nuggets, Doncic jest oczywiście świetny, ale Irivng jakoś specjalnie nie błyszczy jako druga opcja, słaba skuteczność rzutowa jak na niego. Dallas słabo broni, nie powinno być wielkiego oporu w defensywie z ich strony, nie jestem fanem duetu Westbrook i Harden na obwodzie, jak dla mnie RW powinien lecieć jak najszybciej na ławkę, żeby im nie zabijał spejsingu, po za tym ta dwójka razem, to fatalna obrona obwodowa, na szczęście po drugiej stronie też jest dwójka słabych obrońców, myślę, że to może być całkiem overowy mecz. Terence Mann wrócił do zdrowia, powinien być wprowadzany do składu, chętnie widziałbym jego niż Westbrooka, LAC mają mimo wszystko lepszy skład, a Mavericks jak dla mnie ponad stan wyniki ze względu na terminarz, postawię więc na Clippers.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Memphis - Utah
Memphis Win i M. Smart 13+
kurs: 2,60


Czas na dobry mecz ostatni to 11 pkt, ale skutecznosc mierna, zaden celny za 3pkt, i 4/14 z gry. Dzis dobry mecz aby sie pokazal i solidnie zapunktowal. Ten sezon przecietny, choc nie tragiczny. Oddaje sporo rzutów a dzis bedzie mial okazje aby poprawic swoje statystyki. Dodatkowo dokladam do tego zwyciestwo Memphis, czas na rewanz za porazke z 02/11, i czas zmazac plame , porazka 24pkt to jak na rywala chluby nie przynosi. W tym meczu 11pkt, ale skutecznosc mierna, oddawal sporo rzutow. Utah gralo jak z nut przy dopingu swoich trybun, trafiali z kazdej pozycji. Williams GTD, jego wystep nie jest pewny.

Dallas - LAC
HT/FT 2/2
Kurs 2,49



Dziś lekkim faworytem Dallas, ja sie nie zgadzam. Uwazam, ze LAC w koncu w optymalnym skladzie bedzie chcialo udowodnic, ze jest jednym z faworytów. Kompilacja gwiazd, ale czy zgrana druzyna? Potencjal ogromny i za duzo porazek, jak na ten moment. Nie moge sobie wyobrazic czwartej porazki z rzedu. Dzis uwazam, ze od poczatku beda chcieli kontrolowac spotkanie do samego konca stad taki typ. Harden wraca, wiec trzeba zgrywac druzyne, zapewne apetyty beda spore, i jeden drugiemu bedzie chcial udowodnic, ze to on bedzie liderem tego dream teamu.


Podsumowanie: Oba typy w plecy, Smart kamieniarz, chlop pudlowal co sie da, gosc bez formy stwierdzam, rzucal ceglowkami, a nic nie wybudowal. Swoje minuty oddal koledze z zespolu, i slusznie bo byl daremny. Drugi typ to powiem tak: LAC zbieranina gwiazd, ktora nic w tym sezonie nie osiagnie, nie ma tam zespolu. Zbieraninina emerytowanych gwiazd, nie jeden za drugiego nie pojdzie w ogien. Stracic w drugiej kwarcie 47pkt!? Mecz gwiazd jest w innym terminie. Szlo za dobrze, aby znowu wysokie kursy trafic, nie bede szedl na latwizne i podawal kursy 1,7 bo takie kursy na dluga mete zarobku nie dadza. Podam 2, i trafie 1 i sa plecy, nie ma sensu. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
K.Lowry (Miami) over 6.5 asyst @ 1.75

Podaje typ już teraz gdyż buki zaczynają wycofywać i pewnie zwiększa linie. Ze składu Miami wypada Herro, co oznacza że głównym rozgrywającym będzie Lowry, w tym przypadku powinien spokojnie przekroczyć linijkę, sporo podań w pomalowane do Bama powinno zrobić robote, w ostatnim meczu zanotował ich 9, jeśli był w składzie razem z Herro zazwyczaj był na granicy linii, dziś to on będzie rozdzielał piłkami. Mały edit, Butler również dziś wypada ale zostaje przy typie, dobrym wyborem mogą być również pkt+ asysty, ale głównym typem zostają asyst.

G.Antetokounpo (Bucks) under 5.5 asyst @ 1.75

Według moich informacji Lillard ma dziś wystąpić, tylko raz w tym sezonie Antek przekroczył linię 5 asyst, jeśli wraca Damę to on jest głównym kreatorem gry, do tego dochodzi gra Orlando, które raczej nie podwaja zawodników w obronie, więc Giannis raczej będzie punktował niż asystował.

S.Barnes (Toronto) over 8.5 zbiórki @ 1.95

Średnia jego zbiórek to 10.5, linia jest dla mnie dość niska, spodziewam się ponad 10 zbiórek Barnesa, wiadomo że Porzingis lubi grać dalej od kosza czym pewnie troszkę wyciągnie Poeltla co sprawi że Scottie powinien mieć ułatwione zadanie.

H.Highsmith (Miami) over 15.5 pkt+zb+as @1.85

To samo co w przypadku Lowrego, absencja Herro i Butlera z pewnością sprawi że odda więcej rzutów, kilka rzutów zza łuku powinno wpaść a wtedy linia zostanie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +270
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
M.Williams (Charlotte) under 12.5 @ 1.75 10pkt


Dziś Williamsa czeka jeden z cięższych meczy, pod obręczą Knicks czeka na niego Randal i Robinson, obaj świetnie bronią dostępu do kosza, a Williams bazuje głównie na punktach bezpośrednio spod kosza lub wsadach, dziś będzie o nie bardzo trudno, a strzelcem z półdystansu wybitnym nie jest, myślę że zakręci się w granicy 10pkt.

Clippers -6.5 @ 1.7

Clippers ma 0/4 w ostatnich meczach, nie wierzę że dziś nie wygrają różnica większa niż 7pkt z Memphis którym brakuje wielu graczy, nie po to w drużynie są 4 gwiazdy żeby nie deklasować w takich meczach, must win dla Clippers dla mnie.

M.Bridges (Brooklyn) over 24.5 @ 1.85

Brooklyn zmierzy się dzis z Waszyngtonem, i widzę tu zdecydowanego lider w punktacji Netsow, nie ma co się sugerować dwoma ostatnimi meczami gdzie był zdecydowanie pod linijką, pod nieobecność Simmonsa i Thomasa którzy dziś nie wystąpią to Bridges będzie pierwszym wyborem rzutowym i jestem tego przekonany, będzie grał na fatalnie wyglądającego w obronie Kuzme.

D.Finney-Smith (Brooklyn) over 11.5 @ 1.9

To samo co w przypadku Bridgesa.

Z.LaVine (Chicago) over 24.5 @ 2

W ostatnim przegranym meczu z Detroit Zach rzucił 51 ze 102pkt Chicago. LaVine bardzo lubi grać przeciwko Detroit, myślę że warto spróbować, mimo że linie na jego pkt już trochę wzrosły. O minuty raczej jestem spokojny ponieważ nie spodziewam się tu blow outu. Wydaje mi się że w przypadku równego meczu granica 30pkt powinna zostać przekroczona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1136
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Phoenix - Oklahoma
Phoenix -8.5
Kurs: 3.0



Beal dzis zagra, Booker out. Ostatnie 5 meczy w Phoenix, Oklahoma przegrala, w kilku dosc wyraznie. W zachodniej konferencjii Oklahoma 6, a Phoenix 8. Zaufam im bo gdy gra Beal, ofensywa wyglada inaczej, ostatnia porazka u siebie z Lakers mysle, ze wyzwoli w nich chec pokonania rywala i kontroli meczu. Wysoki kurs, ale Oklahoma u siebie, a na wyjezdzie to dwie inne druzyny. Potencjal jest, ale oby w parze z nim poszla ambicja.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
B.Lopez (Bucks) over 10.5 @1.8 11pktoraz conajmniej 2 trafione rzuty za 3 @ 1.91 2

Bucks zmierza się dziś z Chicago, oglądając ostatni mecz Milwaukee z Orlando aż mi szkoda było Antka ponieważ w pojedynkę walczył z przeciwnikiem, słabo wyglądała ich defensywa, myślę jednak że po powrocie na swój parkiet będą wyglądać dużo lepiej. Z najważniejszych rzeczy jest powrót do gry Lillarda, który dobrze współpracuje z Lopezem, Chicago będzie musiało skupić się na obronie Giannisa pod koszem jeśli będą chcieli trzymać bliski wynik, co stworzy sporo okazji do rzutów za 3 Lopeza, ostatnie 2 mecze w jego wykonaniu były słabe jak i całego Milwaukee ale dziś spodziewam się dobrego występu z jego strony, Lopeza bronił będzie Vucevic który ma duże braki w obronie, Stewart z Pistons w ostatnim meczu Deteoit-Chciago rzucił 17pkt, i trafił 3 rzuty za 3pkt.

J.Poeltl (Toronto) over 21.5 pkt+zbiórek @ 1.85

Toronto gra dziś z Waszyngtonem, idę tutaj w punkty i zbiórki Austriaka, który będzie grał na Gafforda, Czarodzieje grają szybka koszykówkę, byłem zaskoczony wolnym tempem ostatniego meczu z Brooklynem, wydaje mi się że dziś znowu będzie szybko. Pojedynki z Gaffordem wygrywają kolejni centrzy, M.Williams z Charlotte zdobył 21pkt oraz 24 zbiórki, z których aż 15 było ofensywnych, nie wyjdzie tutaj skutecznej obrony Gafforda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1437
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Scotie Barnes over 8.5 zbiórek 1.85 9 ZBIÓREK
Double double 2.70
Totalbet

Wizards są najgorszą drużyną w lidze jeśli chodzi o zbiórki w ataku i drugą od końca jeśli chodzi o zbiórki w obronie.

Ostatnie spotkanie nieudane bo tylko 5 zbiórek (29 min) ale pozostałe 14 11 8 12 12 8 10 8.
Jeśli chodzi o zdobycze punktowe w każdym over 9.5.

JR Barrett over 18.5 ZWROT, nie zagrał z powodu choroby
1.80

5/7 linia pokryta (raz 18 pkt)

Giannis
Odkąd wyleciał z boiska za faul taktyczny zanotował 54 i 35 punktów.
Mimo tego przegrali 2x.
Bucks wygrają i over 25.5
1.75 Fortuna

Giannis over 28.5 1. 85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1968
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Denver Nuggets - LA Clippers

Michael Porter JR
over 28.5 pts + rb + ast
1.95


Pod nieobecność Jamala Murraya jest zdecydowanie 2 strzelbą drużyny i notuje bardzo dobre cyfry. U niego zbiórki i asysty w tych 5 spotkaniach pod nieobecność Jamala wyniosły 3x 10 pktów, 1x 8 i x12, ale wcześniej zdarzały się większe wyniki, dlatego łączę wszystko razem (same punkty over 18.5) pokrywał ostatnio 4/5, ale uważam, że zbiórki i asysty mogą przekroczyć 10 pktów, dlatego daję over łączny 28.5.



Philadelphia 76ers - Indiana Pacers

Haliburton DD
1.40

linia pokryta 8/9 spotkań



Charlotte Hornets - Miami Heat

Adebayo over 9.5 RB
1.40


ostatnie 4 spotkania pokryta linia, dodatkowo najgorzej w lidze Hornets rzucają za 3 pkty, więc szans na zbiórki nie powinno brakować.


GSW - Timberwolves

GSW bez Stepha, więc idziemy w kierunku Townsa i spółki.

1.88 reg time


LA Lakers - Memphis Grizzlies

Bane over 36.5 pkt + rb + ast
1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +655
deepred 715,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
A spróbuję lekko przełamanie Tłoków. Obydwie ekipy dość solidnie osłabione brakami przede wszystkim Durena i Younga. Podoba mi się gra Pistons, mimo tego, że są 2-9. Patrząc jednak w terminarz to nie mierzyli się z dołem ligi, a raczej z czołówką. Liczę tutaj na dobry występ Cunninghama, który powinien konkretnie poniewierać Bogdanovicia/Murraya. Nabrał sporo masy i jest 'tough'. Gram lekko po krótkiej przerwie i większej analizy, typowo na czutkę.

Pistons OT @2,50 Superbet szkoda końcówki bo mieli szansę na zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom