>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2023/2024 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dorian Finney-Smith (Brooklyn) over 10.5 @ 1.9
Ze składu Brooklynu wypada na ten mecz
S.Dinwiddie co oznacza że część jego rzutów przejmie prawdopodobnie Finney-Smith.

C.Capela (Hawks) over 11.5 @ 1.7

W meczach obu drużyn pada duża ilość punktów, spodziewam się że granicą 240 może zostać przekroczona, na pozycji centra w drużynie czarodziei gra Kuzma, który w pojedynku na tablicach raczej będzie przegrywał, do tego Capela pewnie dostanie parę super piłek od Treya Younga, linia dla mnie wystawiona o jakieś 2 oczka za nisko dlatego pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Wczorajsza noc jak widac w poscie wyzej solidna w moim wykonaniu. Dzisiejszej nocy tez mam kilka typów. Bogata oferta, jest w czym wybierac. Dzis Memphis i New Orleans nie jest faworytem, ale uwazam ze buki sie myla;)

Oklahoma - New Orleans

New Orleans/ - 226.5
Kurs: 4,50
Fortuna


W dwoch ostatnich meczach pomiedzy tymi druzynami, gdzie faworytem byla Oklahoma, oba zwyciestwa odniosl NOP. Uwazam, ze mloda glodna sukcesow druzyna z Oklahomy, nie ma patentu na koszykówke gosci, która nie narzuca wysokiego tempa. Zauwazylem, ze wystepuje tam zaleznosc, ze gospodarz przegrywa mecz. Czyzby to bylo tak, ze Orleans w meczu wyjazdowym skrupulatnie realizuje swoj plan na mecz, a w meczu u siebie chce isc na wymiane, i sprostac wysokiemu tempu Oklahomy co z reguly konczy sie zle? Moze Oklahoma w meczach domowych przy swojej publicznosci poprostu chcaca wypasc jak najlepiej, traci glowe, a meczach wyjazdowych bez presji wlasnych fanow nie blokuja sie mentalnie? NOP nie lubi wysokiego tempa, nie odaje rzutow bez namyslu, czesto skrupulatnie konstruuje akcje, stad stawiam na ich zwyciestwo z under 226,5 pkt. W dwoch ostatnich dwoch meczach wyjazdowych NOP odniosl dwa zwyciestwa, czesto zaskakuje w meczach wyjazdowych, tutaj licze na to samo, licze na wystep Ingrama.

Detroit - Portland
Ayton 15+pkt
Kurs: 2.25
Fortuna


Dlaczego ten typ, przede wszystkim interesuja mnie dwa fakty. Jeden z nich, ze wysokie progi punktowe sa roznie wyceniane przez bukow, rozrzut w kursach jest interesujacy i daje do myslenia. Drugi, ze Ayton grajac owszem w Phoenix, ale jednak przeciwko Detroit, w ostatnim meczu zdobyl 31 pkt, majac jako rywala w pomalowanym Durena! Nie rozmyslam, jakie mieli zadania na boisku, ale te 15 pkt nie wydaje mi sie bardzo trudne do wykonania. Detroit na razie nie mial przeciwko sobie takiego klasy centra w tym sezonie, czas na test juz dzis. Jedno co mnie moze lekko martwi, to czy Detroit nie odjedzie punktowo i szanse w wiekszym wymiarze nie dostanie zmiennik Aytona. Moim zdaniem warto
.

Utah - Memphis
Memphis/+ 224,5
Kurs: 4,20
Fortuna


Kolejny typ, dla mnie warty rozpatrzenia. Zobaczcie panowie forme Clarksona w tym sezonie, statystyki tragiczne. Mecz ostatni z Denver 2/10, kolejny Phoenix 3/10, i pierwszy w sezonie to 4/13. Typ w tamtym sezonie ze srednia over 20pkt na mecz dzis jest cieniem samego siebie i oby w tym meczu tak pozostalo. Markkanen sam meczu nie wygra. Pozatym wesoly basket Utah zostanie zweryfikowany przez dobrze, zarzadzajaca tempem druzyne Memphis. Nie ma Moranta, nikt na wymiane ciosow z Utah szedl nie bedzie. Czas przerwac serie dwoch porazek wyjazdowych z Jazzmanami.

Utah - Memphis
Memphis over 113,5
Kurs: 2.04
Fortuna


Tak jak w powyzszym, Memphis dzis zagra wg mnie na niezlej skutecznosci, stad uwazam ze linia jest do pokrycia. Szybko konczacy akcje Jazzmani, beda gonic wynik w drugiej polowie, to Memphis aby wygrac bedzie zmuszone punktowac. Czas zmazac wstydliwa porazke na wyjezdzie z Wizards, i wygrac w dobrym stylu.

LAS - LAC
Over 227.5
Kurs: 2.04
Fortuna


Widze, ze poruszony zostal watek braku Leonarda, i George, jakoby dzis mieliby nie wystapic. Na Rotowire, nie znalazlem takiej informacji, wiec zakladam, ze obaj dzis wystapia, stad gram over punktowy. Mecz jak zwykle to swieto basketu w Los Angeles. Uwazam, ze obie druzyny beda chcialy zagrac ofensywnie, LAC uznawane za jednych z faworytow, wiec LeBron i spolka dzis nie odpuszcza, albo zagraja twardo i beda chcieli wygrac mecz wtedy moze byc under, albo pojda na wymiane ciosow i mecz zakonczy sie overem. Stawiam na ten drugi scenariusz.


Z racji tego, ze niepewny jest wystep Ingrama z lamakiem sie wstrzymam do czasu potwierdzenia informacji. Byc moze tuz przed meczami pojawi sie inny.

Podsumowanie po meczowe:


Dzieki za dobre opinie i reputacje, za moje typy, motywuje mnie to dalszej pracy w dziale NBA. Najbardziej zaluje tego lamaka, ktory tu podalem Oklahoma/NOP kurs 9,0. Deepred chcial abym napisal analize, wiec poprostu go usunalem, bo lamaki to moja specjalnosc, a poddawanie je analizie nie jest latwe. Poprostu doswiadczenie i znajomosc charakterystyki druzyn motywuje mnie do ich grania. Umowmy sie, ze lamaki bede podawal bez glebszej analizy:) Lacznie z wczorajszym byly dostepne i trafilem 4/9. Kursy od 7-9 :) Trafic ponad 40% lamakow po takich kursach to jednak cos:) Sami sobie obliczcie jaki to zysk, powiem tylko kilkukrotny. Trudno ostatecznie ten po kursie 9,0 usunalem, ale byl dostepny przez kilka godzin wiec moze ktos go zagral i zarobil. Dodatkowo w komentarzach pod reputacja widze, ze czesto moje typy sa grane, mam nadzieje ze bedziemy dalej typowac tak, aby regularnie zarabiac. Trafna analiza meczu w Oklahomie ze zwyciestwem NOP, gdzie bylo daleko do przekroczenia mojego underu siadla po kursie 4,50. Ayton tez zrobil swoje punkt ponad miare, po bardzo dobrym kursie. Mecz w Utah no niestety, nie przewidzialem ze Utah zagra na 52% skutecznosci za 3 pkt, grali jak w transie, do overu Memphis braklo 4 pkt. Noc bardzo udana gdybym mogl rozliczyc lamak zysk 200%. Nie ma co rozpaczac, bez tego meczu grajac moje typy plaska stawka jak to zwykle robie, zysk za ostatnia noc to 75% ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2334
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Rockets -3,5 2,10 Fortuna
Rakiety źle weszli w sezon, ale skład maja obiecujący i Udoke na ławce, a on w Bostonie udowodnił, że jest dobrym trenerem.
Rockets w pre season wyglądali dobrze i naprawdę zapowiadało się to obiecująco, niestety trochę się spalili na stracie sezonu. Dzisiaj jednak idealna okazja do przełamania sie, bo grają z Hornets, czyli drużyna, która jest po prostu słaba. Bez obrony, ze średnim atakiem.
Nie widzę innej opcji, niż zwycięstwo ekipy z Texasu. Praktycznie na każdej pozycji mają przewagę nad przeciwnikiem.

Do tego dorzucam
Lakers -5,5 2,02 Fortuna
Clippers b2b do tego wypada Kahwi i George jest Questionable, a Harden jeszcze nie zagra.
Lakers w końcu muszą zagrać dobry mecz , a idealna okazja jest dziś w nocy, bo to mecz derbowy.

Nuggets 1,81 Fortuna
No nie przekonuje mnie Minnesota na początku sezonu. Ostatni mecz fatalna 3 i 4 kwarta z Hawks. Nuggets są narazie jak czołg, a Jokic jak młody Bóg i po takim kursie trzeba ich pograć.

Thunder 1,63 Fortuna ( osobiście pograłem na superbet i weszło, bo tam jest superprzewaga, ale kurs podałem z fortuny bo byl wyższy)
Inagram niepewny I z tego co czytałem to raczej nie zagra. Jeśli się to potwierdzi, to nawet handi na Okc warte pogrania. Widać było w meczu z GSW jak fatalnie bez niego wyglądali.
Nawet gdyby jednak Ingram zagrał, to ide w stronę Thunder.
Mają świetny młody, zbilansowany skład i w tym roku powinni wejść do Play off.
Oklahoma zwłaszcza na swoim parkiecie powinna być mocna.
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Z tego co czytam, to LaMelo ma dzisiaj zejść z limitu minut, na których był przez ostatnie kilka spotkań. W ostatnim grał nawet krócej bo wpadł w foul-trouble. W jednej kwestii nic się nie zmienia. Jeżeli oglądać Hornets to tylko dla tego zawodnika. Zdecydowana topka ligi jeżeli jest w zdrowiu. Oglądałbym częściej tę ekipę gdyby nie fakt, że Hornets to siedlisko patologii i dodatkowo oprócz LaMelo mają mało do zaoferowania sportowo. Póki co skuteczność dramatyczna, ale jedno się nie zmieni. Ball nie przestanie rzucać. W ostatnich meczach dramatyczna skuteczność na poziomie 25% z gry, ale Hornets nie powiedzą mu, żeby grał bardziej drużynowo, skoro notuje 9 asyst na mecz. On jest jedynym graczem, dzięki któremu ktoś w ogóle kupuje bilety w Charlotte. Linia ustawiona jak najbardziej prawidłowo, natomiast jeżeli już ją przekraczać, to w takich meczach jak ten z dołem tabeli, na którym z pewnością są Houston Rockets. Idę tutaj w jego przełamanie, bo tak żałosny przez cały czas na pewno nie będzie.

LaMelo Ball powyżej 19,5 punktu @1,90 Superbet 19... dobra czwarta kwarta to za mało, jeszcze wolny spudłowany w końcówce, mega pech.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dziwnie wystawiona linia przez superbet. Dla porównania w Betclic taka sama, a kurs wystawiony na 1.62. Głowno dowodzący ławka Bucks w tym sezonie notuje 2 asysty na spotkanie i tak naprawdę w każdym z trzech spotkań zaliczał odpowiednio 2/2/2, wiec linia zostawała pokryta dwukrotnie. W kursie widzę Value, wiec polecam. Ogólnie warto przyglądać się Portisowi, bo linie na jego punkty są niedoszacowane, a to bardzo overowy zawodnik, który odgrywa ważna rolę w ofensywie Bucksow. Dziś buki dały 9.5 na jego punkty, które tez mocno polecam overowac, bo tutaj również robił over 3/3.

Portis powyżej 0.5 zbiórki - 1.9/superbet
Portis powyżej 9.5 pkt - 1.9/superbet

EA1AF89E-6775-454F-9136-CCCE00E7A2E7.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1538
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Z tego co czytam, to LaMelo ma dzisiaj zejść z limitu minut, na których był przez ostatnie kilka spotkań. W ostatnim grał nawet krócej bo wpadł w foul-trouble. W jednej kwestii nic się nie zmienia. Jeżeli oglądać Hornets to tylko dla tego zawodnika. Zdecydowana topka ligi jeżeli jest w zdrowiu. Oglądałbym częściej tę ekipę gdyby nie fakt, że Hornets to siedlisko patologii i dodatkowo oprócz LaMelo mają mało do zaoferowania sportowo. Póki co skuteczność dramatyczna, ale jedno się nie zmieni. Ball nie przestanie rzucać. W ostatnich meczach dramatyczna skuteczność na poziomie 25% z gry, ale Hornets nie powiedzą mu, żeby grał bardziej drużynowo, skoro notuje 9 asyst na mecz. On jest jedynym graczem, dzięki któremu ktoś w ogóle kupuje bilety w Charlotte. Linia ustawiona jak najbardziej prawidłowo, natomiast jeżeli już ją przekraczać, to w takich meczach jak ten z dołem tabeli, na którym z pewnością są Houston Rockets. Idę tutaj w jego przełamanie, bo tak żałosny przez cały czas na pewno nie będzie.

LaMelo Ball powyżej 19,5 punktu @1,90 Superbet
LaMelo jest ciekawy w ofensywie, ale nie zgodzę się, że to topka ligi. Jest wielu lepszych, a ten gość jest chyba najgorszym defensorem obwodowym w lidze. To co on robi w obronie się nie mieści w głowie. Ktoś taki nigdy nie będzie mistrzem NBA, bo drużyna mająca go w składzie broni w 4 vs 5
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jak mam jego over punktowy to średnio mnie interesuje jak broni. Paradoksalnie to lepiej dla typu, bo całą energię kładzie w atak. Ofensywnie topka ligi na swojej pozycji.
 
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Wczorajsza noc jak widac w poscie wyzej solidna w moim wykonaniu. Dzisiejszej nocy tez mam kilka typów. Bogata oferta, jest w czym wybierac. Dzis Memphis i New Orleans nie jest faworytem, ale uwazam ze buki sie myla;)

Oklahoma - New Orleans
New Orleans/ - 226.5
Kurs: 4,50
Fortuna


W dwoch ostatnich meczach pomiedzy tymi druzynami, gdzie faworytem byla Oklahoma, oba zwyciestwa odniosl NOP. Uwazam, ze mloda glodna sukcesow druzyna z Oklahomy, nie ma patentu na koszykówke gosci, która nie narzuca wysokiego tempa. Zauwazylem, ze wystepuje tam zaleznosc, ze gospodarz przegrywa mecz. Czyzby to bylo tak, ze Orleans w meczu wyjazdowym skrupulatnie realizuje swoj plan na mecz, a w meczu u siebie chce isc na wymiane, i sprostac wysokiemu tempu Oklahomy co z reguly konczy sie zle? Moze Oklahoma w meczach domowych przy swojej publicznosci poprostu chcaca wypasc jak najlepiej, traci glowe, a meczach wyjazdowych bez presji wlasnych fanow nie blokuja sie mentalnie? NOP nie lubi wysokiego tempa, nie odaje rzutow bez namyslu, czesto skrupulatnie konstruuje akcje, stad stawiam na ich zwyciestwo z under 226,5 pkt. W dwoch ostatnich dwoch meczach wyjazdowych NOP odniosl dwa zwyciestwa, czesto zaskakuje w meczach wyjazdowych, tutaj licze na to samo, licze na wystep Ingrama.

Detroit - Portland
Ayton 15+pkt
Kurs: 2.25
Fortuna


Dlaczego ten typ, przede wszystkim interesuja mnie dwa fakty. Jeden z nich, ze wysokie progi punktowe sa roznie wyceniane przez bukow, rozrzut w kursach jest interesujacy i daje do myslenia. Drugi, ze Ayton grajac owszem w Phoenix, ale jednak przeciwko Detroit, w ostatnim meczu zdobyl 31 pkt, majac jako rywala w pomalowanym Durena! Nie rozmyslam, jakie mieli zadania na boisku, ale te 15 pkt nie wydaje mi sie bardzo trudne do wykonania. Detroit na razie nie mial przeciwko sobie takiego klasy centra w tym sezonie, czas na test juz dzis. Jedno co mnie moze lekko martwi, to czy Detroit nie odjedzie punktowo i szanse w wiekszym wymiarze nie dostanie zmiennik Aytona. Moim zdaniem warto.

Utah - Memphis
Memphis/+ 224,5
Kurs: 4,20
Fortuna


Kolejny typ, dla mnie warty rozpatrzenia. Zobaczcie panowie forme Clarksona w tym sezonie, statystyki tragiczne. Mecz ostatni z Denver 2/10, kolejny Phoenix 3/10, i pierwszy w sezonie to 4/13. Typ w tamtym sezonie ze srednia over 20pkt na mecz dzis jest cieniem samego siebie i oby w tym meczu tak pozostalo. Markkanen sam meczu nie wygra. Pozatym wesoly basket Utah zostanie zweryfikowany przez dobrze, zarzadzajaca tempem druzyne Memphis. Nie ma Moranta, nikt na wymiane ciosow z Utah szedl nie bedzie. Czas przerwac serie dwoch porazek wyjazdowych z Jazzmanami.

Utah - Memphis
Memphis over 113,5
Kurs: 2.04
Fortuna


Tak jak w powyzszym, Memphis dzis zagra wg mnie na niezlej skutecznosci, stad uwazam ze linia jest do pokrycia. Szybko konczacy akcje Jazzmani, beda gonic wynik w drugiej polowie, to Memphis aby wygrac bedzie zmuszone punktowac. Czas zmazac wstydliwa porazke na wyjezdzie z Wizards, i wygrac w dobrym stylu.

LAS - LAC
Over 227.5
Kurs: 2.04
Fortuna


Widze, ze poruszony zostal watek braku Leonarda, i George, jakoby dzis mieliby nie wystapic. Na Rotowire, nie znalazlem takiej informacji, wiec zakladam, ze obaj dzis wystapia, stad gram over punktowy. Mecz jak zwykle to swieto basketu w Los Angeles. Uwazam, ze obie druzyny beda chcialy zagrac ofensywnie, LAC uznawane za jednych z faworytow, wiec LeBron i spolka dzis nie odpuszcza, albo zagraja twardo i beda chcieli wygrac mecz wtedy moze byc under, albo pojda na wymiane ciosow i mecz zakonczy sie overem. Stawiam na ten drugi scenariusz.

Z racji tego, ze niepewny jest wystep Ingrama z lamakiem sie wstrzymam do czasu potwierdzenia informacji. Byc moze tuz przed meczami pojawi sie inny.
Ładnie ;)
Zasugerowalem sie co nieco. Dzieki 👊
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +423
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
J.Poeltl (Toronto) under 8.5 @ 1.85

Phila grała z Toronto 4 dni temu zwyciężając 107-114, dziś grają u siebie. Poeltl będzie musial walczyć z Embiidem, w ostatnim meczu rzucił 6pkt i bul pod linią, dziś spodziewam się podobnej sytuacji, przewaga centra Phili jest tu olbrzymia, myślę nawet że Poeltl może wpaść w kłopoty z faulami, przez co zagra mniejsza ilość minut.

T.Maxey (Philadelphia) over 24.5 @ 1.8

Po odejściu Hardena Maxey jest drugą strzelba po J.Embiid, w ostatnich meczach rzucił 26 oraz 34pkt, zaletą tego typu jest także duża liczba minut która dostaje do gry.

J.Nurkic (Suns) over 9.5 zbiórki @ 1.75

W środowym meczu pomiędzy Suns - Spurs Nurkic zdecydowanie wygrał walkę na tablicach z Collinsem, w dodatku dziś spodziewam się mocnego rewanżu za tamten mecz i lepszej gry defensywnej od Suns co ułatwi zbiórki Nurkic, mam nadzieję że nie będzie szybkiego blow out

Ausar Thompson (Detroit) over 10.5 @ 1.75

Detroit zmierzy się z Pelikanami, fajny mecz pod Thomspona ponieważ ze składu Pelikanów wypada Ingram który już od 2 meczy jest nieobecny, ale co ważniejsze nieobecny będzie Z.Williamson, spodziewam się tu bliskiego meczu ze sporą ilością punktów, Ausar spokojnie powinien znaleźć się ponad linijką
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Jesli ktos jest zainteresowany to za 1,5h podam typy na dzisiejsza noc z NBA. Mam upatrzone juz typy, ale podam je z analizami nieco pozniej. Zainteresowanych prosze o reputacje pod postem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2247
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Kolejna noc z najlepsza liga świata przed nami. Oto typy ktore warte sa rozpatrzenia.

Phoenix - SAS
Typ: Phoenix -9,5
Kurs: 1.99

Phoenix - SAS
Typ: SAS under 110,5 pkt
Kurs: 1.92



W ostatnim meczu obu druzyn na Footprint Center, dzialy sie cuda, Phoenix prowadzil w drugiej kwarcie 20stoma punktami 70-50. Wielu zapewne grajacych na faworytow zacieralo rece, nic bardziej mylnego, chlopcy z SAS wrocili do gry, i w ostatniej sekundzie doslownie wyszarpali pilke z rak Duranta na sekunde przed koncem meczu. Napewno bedzie to powtarzane nie raz w tym sezonie w HL. Wscieklosc gospodarzy po tym meczu napewno musi byc, zrobia wszystko aby zrewanzowac sie za ta haniebna porazke, i dzis SAS bedzie zmiecione z planszy. Czas zemsty nadchodzi, motywacja napewno bedzie ogromna.



Utah - Orlando
Typ: -1.5 Orlando
Kurs 2,0


Kto ogladal wczorajszy mecz Utah ten wie, na jakies imponujacej skutecznosci zagralo Utah z niedzwiadkami. Rzut za rzutem w koszu, rzucali jak natchnieni, zdemolowali Memphis. Dzis trudniejszy rywal, który nie pozwoli do tylu czystych pozycji rzutowych. Orlando to kolektyw, tam jeden za drugiego pojdzie w ogien, dobrze zbilansowana druzyna, ktora dzis wywiezie zwyciestwo i przerwie passe przegranym meczow wyjazdowych z Utah. Mecz wg bukow praktycznie 50 na 50. Ja nie jestem tego pewien i stawiam na Orlando.



Analiza pomeczowa:

Ostatniej nocy tak jak myslalem, Orlando wywiozlo zwyciestwo. Mecz Phoenix pokazal, ile ta druzyna ma braków, i nazwiska nie graja. Nie mieli pomyslu na gre, i chyba nikt nie zakladal ich drugiej porazki z SAS, w tym ja. W SAS bardzo dobrze punktowala lawka zespolu. Ostatnio 75% zysk, dzis niestety nie duza strata, nie lamiemy sie po kilku profitach czas zaliczyc minus 33%.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1031
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szybkie info. R.J. Barrett wypada na dzisiejszy mecz z Bucks. Quentin Grimes pewnie dostanie wyższe minuty, linia na Fuksiarzu wisi tylko 5,5 podczas gdy inne buki mają już wyższą linię, bądź zdjęły tymczasowo oferty na zawodników Knicks. Ja zdążyłem jeszcze złapać 5,5 na bet365 zanim oferta została zdjęta. Póki co grywał po 22 minuty i rzucał w okolicach tej linii, ale myślę, że powinien przejąć ze 2-3 rzuty od Barretta w dzisiejszym meczu.

Quentin Grimes powyżej 5,5 punktu @1,85 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2212
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Z tego co zdążyłem zauważyć na ten moment, to Fuksiarz już podniósł do 6,5. Taka sama linia na STS. Ciężko jest się ostatnio wstrzelić, buki dobrze wyczulone w tym sezonie. W poprzednim zdarzało się, że oferta i z godzinę wisiała zanim się obudzili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
T.Haliburton (Indiana) over 2.5 trafionych rzutów za 3 @ 1.85

Haliburton nie grał w ostatnim meczu z Bostonem, jest on jednym z głównych wyborów Indiany, spodziewam się wyrównanego meczu i sporej ilości minut.

C.Paul (GSW) over 6.5 asyst @ 1.7

Każdy wie jakim graczem jest Paul, zawsze warto iść w stronę jego asyst, linia jak najbardziej do pokrycia, w ostatnich 4 spotkaniach tylko raz był pod linijką

B.Adebayo (Miami) over 20.5 @ 1.8

Miami po 4 porażkach musi przełamać zła serie, okazję do tego ma bardzo dobrą,Adebayo w 3/4 pokrywał dzisiejsza linie, obrona Wizards jest bardzo słaba, a Miami dużo akcji ustawionych ma właśnie pod Adebayo.

J.Murray (Denver) over 20.5 @ 1.87

Początek sezonu Murray ma dość średni, i częściej był pod tą linijką, jednak dziś Denver gra z Dallas które jest mocno zdezorganizowane w grze defensywnej, w dodatku dziś ma wrócić Irving, który broni równie słabo jak Doncic, do tego wydaje mi się że obrona Dallas bardziej skupi się na wykluczeniu z gry Jokica, przez co więcej szans na punktowanie będzie miał Murray.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Oklahoma - GSW
HT/FT 1/2
Kurs: 7.0
Fortuna


Łamak, Oklahoma dobrze rozpoczyna spotkania, a GSW doswiadczeniem czesto przechyla szale na swoja strone w ostatniej kwarcie, minutach gry. Doswiadczenia sie nie oszuka, a mlodosci trzeba dac sie wyszalec w pierwszej polowie, w drugiej połowie dojdzie zmeczenie, wiec procent rzutowy Oklahomy spadnie, i szala moze przechylic sie na strone rutyny i jakosci.

Podsumowanie: Dzieki Santoro86 bylo blisko, ale niestety nie na tyle zeby kurs 7,0 siadl. GSW wzielo mecz ale polowe tez udalo im sie zgarnac. Bilans lamakow 4/10, beda kolejne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Oklahoma - GSW
HT/FT 1/2
Kurs: 7.0
Fortuna


Łamak, Oklahoma dobrze rozpoczyna spotkania, a GSW doswiadczeniem czesto przechyla szale na swoja strone w ostatniej kwarcie, minutach gry. Doswiadczenia sie nie oszuka, a mlodosci trzeba dac sie wyszalec w pierwszej polowie, w drugiej połowie dojdzie zmeczenie, wiec procent rzutowy Oklahomy spadnie, i szala moze przechylic sie na strone rutyny i jakosci.
Pare chwil temu wyplynęło.Ide w lekkie handi GSW
Thunder starters vs Warriors Wallace Dort Giddey JDub Chet Cason’s first NBA start is up against Curry and Klay.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Minnesota - Utah
Typ: R.Gobert 14 badz wiecej zbiórek
Kurs: 2,45
Bukmacher: lvbet


Dzis typuje zbiórki Goberta, z jego była drużyna. Utah oddaje bardzo duzo rzutów, co sprzyja mojemu typowi, dokladajac do tego topowa obrone Minnesoty, zakladam, ze bedzie mial co robic, i pokryje ta linie zbiórek.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze raz zaufam LaMelo. Ostatnio zabrakło jednego oczka do pokrycia linii. Czwarta kwarta była już przyzwoita w jego wykonaniu. Dzisiaj grają z Pacers i spodziewam się treningu strzeleckiego po obydwu stronach. Jedni i drudzy grają bardzo szybko, top2 i top4 jeżeli chodzi o pace w całej lidze. Nawet jeżeli zabraknie dzisiaj Haliburtona, który ma problem z prawą kostką to nie spodziewam się zmiany taktyki gry Indiany. Obydwie ekipy bazują na ataku, bo ich obrona to radosna twórczość. Linia dzisiaj oczko wyższa, no ale kiedyś ten Ball musi zacząć zdobywać po 25 oka, żeby Charlotte mogli w ogóle myśleć o zwycięstwie, bo samym Washingtonem to oni nie będą wygrywać.

LaMelo Ball powyżej 20,5 punktu @1,90 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
NOP - Atlanta
Typ: Under 234,5
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna



Dosc wysoka linia punktowa w meczu, ostatnio w 3 meczach w Nowym Orleanie nie pokryta. Ingram GTD, Williamson powinien wystapic, nie ma zadnej informacji, jakoby mialby byc dzis off. Ingram GTD, jest szansa ze wystapi, ale zapewne nie zagra swoich minut jesli juz wystapi. Ciekawe czy NOP bedzie chcial dzis pograc wesola koszykowke i pojdzie na wymiane ciosow z Atlanta, wg mnie 50-50. Postawie na ten drugi scenariusz i zagram under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +889
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom