>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Przeciętni Pacers jadą do Sixers, którzy są 0-3 na początku sezonu. W ekipie Pacers błyszczą dwaj zawodnicy: Haliburton i Mathurin. Biorę tego drugiego pod lupę. Przed Pacers duża szansa, Mathurin kapitalnie wszedł w ligę, ale póki co nie gra poważnych 36-37 minut, bo... ogranicza go doświadczony Buddy Hield. Według mnie Pacers powinni nim jak najszybciej handlować, żeby rozwijać swojego rookie. Ponoć zainteresowani są Lakers, byłby to dla nich świetny ruch. Hield ma wyrobioną markę, jest świetnym shooterem, moim zdaniem Pacers powinni go nieco zlimitować i próbować wytransferować zgarniając jakieś picki wzamian.

Okazji rzutowych nie zabraknie, Pacers grają up-tempo, co nie do końca odpowiada Szóstkom, którzy z kolei są najwolniej budujący akcje w lidze. Myślę, że Ben powinien spokojnie oddać te 15-16 rzutów, póki co gra na kapitalnej skuteczności ponad 52%. Sixers pewnie wreszcie wygrają, ale Pacers powinni być stanie rzucić około 100 punktów, Mathurin wg mnie te 16 uzbiera.

Bennedict Mathurin over 15,5 @1,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +972
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Przeciętni Pacers jadą do Sixers, którzy są 0-3 na początku sezonu. W ekipie Pacers błyszczą dwaj zawodnicy: Haliburton i Mathurin. Biorę tego drugiego pod lupę. Przed Pacers duża szansa, Mathurin kapitalnie wszedł w ligę, ale póki co nie gra poważnych 36-37 minut, bo... ogranicza go doświadczony Buddy Hield. Według mnie Pacers powinni nim jak najszybciej handlować, żeby rozwijać swojego rookie. Ponoć zainteresowani są Lakers, byłby to dla nich świetny ruch. Hield ma wyrobioną markę, jest świetnym shooterem, moim zdaniem Pacers powinni go nieco zlimitować i próbować wytransferować zgarniając jakieś picki wzamian.

Okazji rzutowych nie zabraknie, Pacers grają up-tempo, co nie do końca odpowiada Szóstkom, którzy z kolei są najwolniej budujący akcje w lidze. Myślę, że Ben powinien spokojnie oddać te 15-16 rzutów, póki co gra na kapitalnej skuteczności ponad 52%. Sixers pewnie wreszcie wygrają, ale Pacers powinni być stanie rzucić około 100 punktów, Mathurin wg mnie te 16 uzbiera.

Bennedict Mathurin over 15,5 @1,7
Gdzie znalazłeś taką niską linię?
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Jedziemy ponownie z Banchero. Linia całkiem przyjazna. Over nie powinien stanowić problemu, Magic nie grają zbyt szybko, póki co są w środku stawki jeżeli chodzi o szybkość rozgrywania ataku pozycyjnego, natomiast Paolo jest zawodnikiem, który oddaje 18 rzutów z gry na mecz. Magic mają kilku dobrych strzelców, między innymi Terrence Ross, czy Wagner, ale w ekipie Magic praktycznie nie ma zawodników, którzy nie rzucają.

Największej ilości przewag w posiadaniu Magicy muszą szukać na obwodzie, bo Knicks grają undersized guardami, jedynym, który może coś bronić jest Quickley, ale nie gra w pierwszej piątce. Banchero sporo rzuca za trzy, nie jest jakoś wybitnie skuteczny, ale próbuje i wątpię, żeby ktoś go za to karcił. Magicy mają mnóstwo nieopierzonego talentu i póki co mogą grać nieco chaotycznie, będą się podpalali i oddawali nieprzemyślane rzuty. Ale za 2-3 lata będą mocno mieszali w tej lidze, o ile uda się zatrzymać core zespołu. Banchero będzie jednym z zawodników, którzy będą stanowili o sile Magic przez kilka dobrych lat. Chłopak ma wszystko, zdobywa punkty z każdego miejsca na parkiecie, nie boi się wchodzić pod tablicę i wymuszać rzutów wolnych. Póki jest 'hot' trzeba na niego stawiać.

Paolo Banchero over 16,5 @1,74

Co do trójek; w meczu z Pistons nawet nie próbował, ale potem 1/6 z Atlantą i 2/6 z Bostonem, obydwie ekipy mają lepszych obwodowych obrońców niż Knicks, warto spróbować za lekką stawkę.

Paolo Banchero over 1,5 trójki @2,45
Kolego, ja i inni będziemy wdzięczny za podawanie przy typie bukmachera. Po co mamy tracić czasu na szukanie, a dla Ciebie to tylko kilka klinięć. Dzięki i pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w stronę Jamesa, wydaje mi się że wyjdzie zdeterminowany i dzisiaj zakręci się koło 30 pkt. Ostatni mecz zdecydowanie poniżej oczekiwań, ale dzisiaj idealny rywal aby sie odkuć. Indianie na pewno są w stanie wpakować przynajmniej 120pkt. A linia na Hardena dzisiaj nie jest za wysoka.

James Harden - over 22,5 pkt @1,75
Buk: Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1560
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Miami - Toronto
typ: 2 kwarta - zwycięstwo Miami
kurs: 1.75
bukmacher: sts


W przeciwieństwie do Toronto, Miami posiada bardzo solidną ławkę, która ma zrobić robotę w 2 kwarcie. Obie ekipy grały ze sobą dwa dni temu, gdzie w 2 kwarcie Słońca rozjechały Dinozaury aż 33-17. Liczę, że dzisiaj w nocy zobaczymy powtórkę.


Portland - Denver
typ: Denver win
kurs: 1.50
bukmacher: sts


Po niespodziewanej porażce z Utah, Joker z chłopakami wzieli się za jaja i walneli kolejno GSW i OKC, idę w ich kierunku, bo nie wierzę, że Lillard znowu weźmie chłopaków na plecy i im wygra mecz tak jak to było z Lakers. Seria 3 zwycięstw Portland wygląda ładnie ale nadchodzącej nocy się skończy.


❌❌❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Bardzo cieszy spora aktywność w dziale, oby tak dalej! :)

Ostatnie propozycje na dzisiaj, sorry, że tak w trzech postach, ale staram się pisać na bieżąco to, co przychodzi mi do głowy.

Heat znowu grają z Raptors, dwa dni temu stawiałem na Heat i dzisiaj robię to samo z dokładnie tych samych powodów. Heat w pewnym momencie byli już +24, potem jak to bywa w NBA spuścili nogę z gazu i dopuścili Raptors do głosu, co mogło zakończyć się smrodem, ale jednak Heat to ogarnęli. Dodatkowo w ostatnim spotkaniu Scottie Barnes podkręcił kostkę i niepewny jest jego występ w tym meczu.

Co do Wolves to widać, że Towns zaczął się trochę bawić w baby Jokicia. Chłop 215cm wzrostu i zaczął się jarać asystami i wykładać ciasteczka do Goberta. Przewaga pod koszem zdecydowanie po stronie Jazz. Poeltl raczej sobie nie poradzi, ostatnio Embiid go dojechał, tyle, że reszta kolegów nie dojechała. Towns+Gobert vs Poeltl? No nie żartujmy. Poza tym w interesie Spurs nie jest wygrywanie, zgoda, zaliczyli dwa zwycięstwa na start, ale to jest najsłabszy skład w lidze, a Wolves muszą takie ekipy połykać, jeżeli chcą się liczyć w walce o top seedy. Wolves niby są b2b, ale najwięcej minut zagrał wczoraj Edwards, 33 minuty, potem Towns 30, reszta poniżej. Poza tym spotkanie również pod kontrolą od początku do końca z Thunder w Oklahomie, nie powinno mieć to większego znaczenia, bo poziom rywala bardzo podobny. U każdego bukmachera kursy praktycznie identyczne.

Heat OT @1,6 + Wolves OT @1,27 = 2,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1419
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Dobra to dzisiaj gramy podobnie, odkąd rozpoczął się sezon to typuję overy w meczach Detroit.
Wczoraj Brodacz na spokojnie zrobił swoje, dzisiaj idę w stronę Kuzmy, który w mojej ocenie dzisiaj będzie szukał rewanżu za mecz z Kawalerzystami. Rywal tak jak pisałem idealny na zamazanie złej postawy z poprzedniego spotkania.

Kuzma over 17,5 pkt @1,75

Dodatkowo chętnie zobaczę mecz Phoenix - GSW. Tutaj bez większej analizy, bo uważam że mecz 50/50 ja jednak trochę sentymentalnie idę w stronę GSW i jak mają wygrać to tylko z dobrym występem Curry

GSW WIN @2,15
Curry over 26,5 @1,75

BUK: Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks

Pelicans mocno osłabione na to spotkanie, Ingram, Williamson oraz Jones wypadają, a cała trójka zawodników gra tam w wyjściowym składzie. Dlatego bez żadnych kombinacji gram na Dallas, Doncic i spółka powinni sobie spokojnie poradzić.

Dallas win @1.42 (sts)
Dallas handicap -6,5 @ 2.00 (sts)
 
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Pelicans - Mavs

Linia zaczynała się od 3.5, teraz mamy tylko 5.5 i to wydaje mi się podejrzane tutaj.
Nie gra Zion, Herbert i Ingram więc powinno zejść zdecydowanie mocniej.

Osobiście rano pograłem już Mavs i over 219 ale jeśli już grać ich to bez handi i over też niepewny przy tych brakach.

Jeśli nie będzie blowout to ktoś musi ciągnąć wynik

Mccollum over 23.5. 1. 85

Z meczu Wizards
Porzingis under 19.5. 1.70
3/3 na tej linii
 
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj ryzykownie, nie szaleć ze stawką, ja gram dość lekko, można powiedzieć rekreacyjnie, pod meczowe piwko.

Jak wspominał kolega wyżej Pelicans dzisiaj bez trzech zawodników, zwłaszcza Ziona i Brandona, którzy są dwoma pierwszymi opcjami w ataku. Dzisiaj trochę okrojona rotacja, ale Pelicans muszą jakoś grać, więc trzeba wyłonić scorerów. Gram dzisiaj Valanciunasa, który zagrał ostatnio tragiczny mecz w ataku, zdobył zaledwie 6 punktów. Wypadałoby jakoś zmazać tę plamę, a dzisiaj jest do tego niezła okazja, bo podejrzewam, że Jonas może być drugą opcją w ataku. Myślę, że dzisiaj koniec pieszczenia się z Litwinem, i dostanie swoje 33 minuty, bo granie po 27 minut jako pierwszy center jest trochę śmieszne. Jonas jest dość dobrym shooterem, zdarza mu się sypnąć zza łuku, bardzo fajna skuteczność na półdyszce, ktoś te punkty musi zbierać, pora się wziąć w garść panie Valanciunas.

Jonas Valanciunas over 17,5 @1,8 betfan

Larry Nance jest dłużej na parkiecie od Jonasa, śmiech na sali.
 
Ostatnia edycja:
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Draymond Green under 6.5 pkt @1.99 etoto 2/10
⛔
no i oczywiście akurat dziś aż 10 rzutów na mega skuteczności 7/10...

Linia oczywiście śmiechowa i każdy ze s5 w NBA może ją przerzucić nawet niechcący, ale kurs fajny, a wydaje mi się, że w tym sezonie, przy obecnym składzie Wojowników, ten i tak najrzadziej rzucający będzie rzucał jeszcze rzadziej. Naprawdę w tym roku ma kto w tej drużynie oddawać rzuty. Poprzednie mecze to potwierdzały. Dray wciskał po kilka punktów, tylko raz dwucyfrówka (13), uzyskana głównie dzięki trójce, która jakoś wpadła i 4/4 z wolnych. Zobaczymy jak będzie dziś.
 
Ostatnia edycja:
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj słabo wyszło, Valanciunas zagrał śmieszne 22 minuty, ale dzisiaj (jeżeli Allen nie postawi zrobić 2 fauli w 3 minuty) nie powinno być problemu z minutami. Grayson Allen to typ niepokorny, typ 3&D. Potrafi grać świetnie w obronie i do tego jest bardzo dobrym strzelcem, czasami jednak głowa nie wytrzymuje, natomiast jest to gracz z jajami, który nie będzie się bał oddać rzutu jeżeli będzie miał ku temu okazję. Prawdę powiedziawszy to wydaje mi się, że Allen wraz z Lopezem to aktualnie dwaj najlepsi strzelcy zza łuku dostępni na ten mecz. Wciąż brakuje Connaughtona i przede wszystkim Middletona, więc jeżeli Grayson nie wpakuje się szybko w foul trouble to powinien spokojnie zrobić 33 minuty. Dodatkowym czynnikiem jest fakt, że Nets mają słabych obrońców na pozycji PG i SG, oraz póki co tracą najwięcej trójek w lidze od SG. Wiadomo, że duży czynnik miała na to ostatnia kapitalna pozycja Bane'a i Konchara w meczu z Grizzlies, ale wydaje mi się, że może to być tendencja, dlatego próbuję się wstrzelić w Graysona.

Grayson Allen over 11,5 @1,78 forbet

P.S. Ostatnio dostałem prywatną wiadomość, że 'dziwnym zbiegiem okoliczności' linia, którą podałem na Mathurina była zaniżona, dlatego tym razem załączam screena, żeby nie było żadnych niejasności.

1666806545322.png
 
Ostatnia edycja:
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Dobra z całym szacunkiem do Greka, zagrał mega mecz z Houston, ale od razu windować na niego taką linię to jest gruba przesada. W moim odczuciu typ poniższy powinien wejść na spokojnie. Nets nie są chłopcami do bicia, co prawda nie złapali oni jeszcze odpowiedniej formy, ale dzisiaj łatwo Milwaukee nie będzie.

Antetokounmpo, Giannis - UNDER 52.5 (punkty+asysty+zbiórki) @1,85


Drugi typ z meczu Minnesota - SAS w kierunku młodego Amerykanina, naprawdę rozpoczął fajnie sezon. Świetnie odnajduje się w defensywie i dzisiaj może naprawdę fajnie się pokazać pod koszem. Poniższą linię pokrył 3/4 razy w tym sezonie. A dzisiaj rywal po raz kolejny, który lubi porzucać za 3pkt więc szansa jest spora.

Anthony Edwards - minimum 6 zbiórek @2,00


BUK: Etoto
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Chicago Bulls - Indiana Pacers
Tyrese Haliburton powyżej 28.5 (punkty + asysty) @1.93 Betclic

4/4 w tym sezonie takie linie, najwięcej rzuca + jest głównym rozgrywającym Indiany.
26/7 z Wizards, 27/12 przeciwko Spurs, z Pistons 24/10 i 19/10 w ostatnim meczu z Sixers.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1030
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Rakiety wciąż bez swoich podstawowych centrów, będą grali nieco obniżonym składem podobnie jak w poprzednim spotkaniu z Jazzmanami. Porter jest właściwie jedynym poważnym PG w ekipie Rakiet, 34,5 minuty średnio w tym sezonie na parkiecie. Nawet kiedy na placu był Sengun czy Fernando to Porter był aktywny na tablicach i zbierał piłki z pomocy. Liczę na powtórkę z rozrywki.

Kevin Porter Jr. powyżej 5,5 zbiórki @1,74 forbet
 
Ostatnia edycja:
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Heat jadą do Portland, którzy są 4-0. Podopieczni Spoelstry grają póki co bardzo nierówno, brakuje im sporo do dyspozycji z zeszłego sezonu, natomiast nie wydaje mi się, żeby w kółko przegrywali. Ostatnio Lillard i Simons on fire, ale wydaje mi się, że Heat będą dzisiaj chcieli grać wolno, żeby powstrzymać te szybkie trójki obydwu genialnych strzelców Blazers.

Heat @ Portland under 220,5 @1,7 forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1840
deepred 675K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Idę dzisiaj w mecz w Sac Town. Sacramento w obronie to radosna twórczość, tak się chwalili, że grają dobrze w obronie, dlatego GSW rzucili im tylko 89 do przerwy. Przedziwna organizacja, która woli De'Aarona Foxa nad Haliburtona jako swojego franchise playera. Nie rozumiem, Tyrese jest jakieś dwie półki wyżej, no ale nie ważne. Fakt jest taki, że Fox zdecydowanie poprawił rzut. W tym sezonie zaczął nawet trafiać zza łuku:

5/9 z Blazers; 3/5 z Clippers i 1/6 z Warriors

Jako główna opcja swojej drużyny zapewne będzie dzisiaj chętny na festiwal strzelecki, bo to w sumie jedyny sposób w jaki Kings mogą wygrać. Bardzo w to wątpię, ale szansę zawsze mają. Muszą grać up-tempo, co sprawia, że strzelby Grizzlies będą miały sporo okazji do rzutów dystansowych. Ja idę dzisiaj w lidera po drugiej stronie parkietu, Ja Moranta, który od początku tego sezonu gra bardzo dobrze. Mega baty w Dallas, kiedy Luka sam ich pokroił, i to jedyny mecz w któym nie pokrył linii. Dzisiaj w meczu z Kings będzie świetna okazja na podreperowanie licznika i zabawienie się w konkurs trójek; Kings to ekipa, która traci najwięcej trójek od PG swoich rywali oraz ma trzeci najgorszy wskaźnik obrony przeciwko PG jeżeli chodzi o punkty zdobyte łącznie. Spodziewam się szybkiej gry i dużo rzutów z dystansu ze strony tych dwóch panów.

De'Aaron Fox over 1,5 trójki @1,78 etoto
Ja Morant over 1,5 trójki @1,72 etoto
 
Ostatnia edycja:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Dallas Mavericks
Christian Wood powyżej 18.5 punktów @1.80 STS

Wood dobrze wszedł w sezon, 25 punktów z Suns i Miśkami, 23 z Pels, w dodatku rzuca na wysokiej skuteczności, kolejno 60, 50 i 80% z gry w tych 3 meczach, duet Luka & Wood świetnie się sprawdza. Dzisiaj zagrają z Nets, którzy pewnie będą mieli jedną z najgorszy obron w lidze, pod koszem to już żadnego dobrego rim protectora, Wood powinien skorzystać karmiony piłkami od Luki i Spencera.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom