>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Doncic powyżej 32.5
1.85
Betclic


Mało prawdopodobne żeby Irving dzisiaj zagrał a to jest must-win dla Mavs,Luka po kilku meczach przerwy wraca i rzuca od razu 30 Warriors,dzisiaj znów u siebie ale po drugiej stronie nie na Greena w obronie tylko słabiutcy Hornets.
Wiadomo jak ważny dla Mavs jest Doncic i jego powrót to błogosławieństwo,słoweniec bierze w tym meczu grę na swoje barki i rzuca masę punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1997
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Utah Jazz - Milwaukee Bucks
Kelly Olynyk DD @6.00 Kurde gdyby nie blowout pewnie by znowu siadło, 21 minut tylko grał.
Kelly Olynyk over 6.5 reb @1.90
Kelly Olynyk over 24.5 PRA @1.85


Jazz posadzili znowu Markkanena, wypadł jeszcze Clarkson, ostatnio z Kings bez Fina zrobił prawię TD(19/10/8), kolejny mecz z Blazers też był dobry(12/10/2), a Markkanen już grał.
Linie raczej przesadzone, wcześniejsze mecze też były niezłe, ogólnie po Trade Deadline zrobiło się więcej miejsca dla Olynyka, jak nie ma już Vanderbilt'a, od tego czasu 6x zanotował DD, gdzie wcześniej udało mu się to raz przez 57 meczów tego sezonu, dostaje obecnie większe minuty niż Kessler.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1864
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Denver Nuggets - Milwaukee Bucks
Giannis over 29.5 pts & Bucks ML @3.15

Bucks niby b2b ale wczoraj nie zmęczyli się zbytnio tym meczem w Utah, starterzy grali po 25 minut, ogólnie łatwy mecz od początku do końca, siły zostawione na dziś.
Pojedynek na szczycie, liderzy obu Konferencji, tylko Nuggets w ostatnim czasie raczej notują spadek formy, teraz mają niby 3 wygrane ale to byli: Nets, Pistons i Wizards więc żadni mocarze, a bilans ostatnich 10 meczów to 5-5 przez co Miśki i Kings zaczęli się do nich zbliżać w tabeli.
Dla mnie Bucks to silniejszy zespół, a na ten moment na pewno są w lepszej dyspozycji, mecz pewnie będzie równy, a Buck znacznie lepiej bronią i mają kim bronić.
Dorzucam sobie jeszcze over Giannisa, w takim meczu pewnie będzie zmobilizowany żeby pokazać, która drużyna jest najlepsza, poza tym oprócz Gordona to nie bardzo kto miałby go bronić więc nie powinien mieć problemu z punktami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Oklahoma handi - 12,5
2,45 Fortuna

Portland bez Lilliarda, Granta, Nurkica, Simmonsa.
OKC dalej w grze o Play offy, więc muszą wygrywać. Drużyna mocno utalentowana i dzisiaj powinni bez problemu przejechać się po Portland, które zagra mocną głębia składu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Keegan Murray powyżej 2.5 trójek @1.82
Keegan Murray 4+ trafione trójki @3.30

uberlucky

Keeganowi do pobicia rekordu Donovana Mitchella w liczbie trafionych trójek w rookie sezonie brakuje 4 trafień, ma ich obecnie 184. Lubię grać takie record-breaking zakłady, więc próbuję. Trafiał przynajmniej trzy razy w sześciu ostatnich spotkaniach. Z 72 gier w tym sezonie, 19 razy miał przynajmniej 4 trafienia zza łuku.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Denver Nuggets - Philadelphia 76ers
Tyrese Maxey over 23.5 pts @1.85

Sixers bez Embiida więc będzie sporo posiadań z rzutami do przejęcia, a Maxey w dobrej formie, regularnie rzuca ponad 20 punktów, taka linia jest do zrobienia, nawet bez Embiida powinni nawiązać walkę z Bryłkami. Harden obecnie to już nie jest zawodnik na pierwszą opcję w zespole, raczej bardzo dobry kreator, a Maxey jako pierwsza opcją często się sprawdzał, uważam, że dzisiaj to właśnie on powinien przewodzić w zdobywaniu punktów po stronie 76ers. Sixers grają duże minuty z Tuckerem, który praktycznie nie oddaje rzutów i głównie jest efektywny w D, Harris i Melton jeszcze mogę coś dać, jednak dla mnie Maxey to dzisiaj główna opcja na punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1129
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
San Antonio Spurs - Utah Jazz
Kelly Olynyk over 26.5 PRA @1.80

Markkanen znowu nie zagra więc warto zagrać, Olynyk powinien przekroczyć taką linię, tym bardziej, że grają ze Spurs, którzy słabo sobie radzą przeciwko podkoszowym. Tutaj raczej nie spodziewam się, że któraś strona mocno odjedzie więc powinien zagrać ze 30 minut.

Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers
Ivica Zubac over 10.5 pts @2.00

Clippers jak wiadomo bez PG, wypadł im jeszcze Morris i rotacja trochę się skurczyła, myślałem jeszcze o overach Plaumlee ale postawię na Zubaca, w sumie to on wychodzi jako starter i łapie trochę większe minuty niż Mason. Sytuacja taka, że Miśki prawdopodobnie bez Jarena Jacksona czyli swojego najlepszego obrońcy i rim protectora, nie wiadomo też czy zagra Tillman, a od dłuższego czasu kontuzjowany jest Adams więc będą mieli spore problemy z obroną pod koszem, Zubac ogólnie przekraczał taką linie 7/10 ostatnich meczów, a dzisiaj może mieć łatwiutki matchup.
Warto jeszcze śledzić raporty, ale rzadko się zdarza żeby ktoś kto świeci się na pomarańczowo jako "wątpliwy występ" jednak zagrał czyli Memphis raczej bez JJ, Bane, Jonesa i kontuzjowanego Adams'a.
 
Ostatnia edycja:
deepred 673,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Celtics chyba stracili motywację do ataku na pierwszy seed, marzec zdecydowanie słabszy w nich wykonaniu. Trójki nie siedzą, i gra się nie klei. TimeLord w dalszym ciągu ma problemy z kolanem, gra po 20 minut albo nie gra w ogóle. Bucks na przeciwnym bieguniu, pewnie zmierzają po pewne miejsce w konferencji, wczoraj posadzili Middletona, który dzisiaj zagra. Kozły u siebie praktycznie nie przegrywają, zgoda, ostatnio Boston rezerwowym składem doprowadził do dogrywki, ale to było dawno i nieprawda. Bucks zdają się być w peaku formy, wyglądają dobrze fizycznie, grają dość szeroką rotacji i nie zażynają swoich gwiazd dopełnić, Giannis sobie pyka po 28-32 minuty i gra muzyka, inni przejmują pałeczkę. Bucks powinni dziś dopełnić formalności i przypięczętować pierwsze miejsce w konferencji.

Bucks OT @1,70 kompromitujący typ.
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Celtics win i under 236.5 4.00 betx

Nie znam się za bardzo na tej dyscyplinie ale granie odwrotne do forumowiczów ( nie tylko z tego forum) już 2x przynioslo skutek . Masówka leci na bucks już wszędzie , na overy to samo . Pewnie niektórzy mnie zlinczują za tą argumentację ale nie wiem czy to jest jakaś klątwa ale z dyscyplin z którymi miałem okazję się bawić to internetowi typerzy nba mylą się zdecydowanie najczesciej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +384
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Sixers ML + Deni Avdija over 15.5 pts @2.91
Sixers praktycznie pełnym składem, nie będzie tylko Harrisa, grają u siebie, nie sądzę żeby się wyłożyli przed Toronto, które w tym sezonie jest słabiutki. Kilka meczu do tyłu mieli jeszcze szansę nawet pierwszy seed, grali naprawdę świetnie, ale trip po Zachodzie bez Hardena, 3 porażki z rzędu, niestety ich pogrążył, jednak wygrywać jeszcze muszą żeby nie spaść za Cavs, a przy odrobinie szczęścia może uda się dogonić Boston, niby mało realne, ale będą jeszcze ze sobą grali. HCA może być kluczowe w playoffach, Sixers na swoim parkiecie raczej nie powinni tego przegrać.

16, 21, 15, 25 zdobycze punktowe Deniego w ostatnich 4 meczach odkąd nie grają Beal i Kuzma, jutro z Orlando też ich nie będzie. Wizards grali z Orlando w zeszłym tygodniu, Avdija rzucił im 15 punktów 5/6 z gry, ale wtedy na parkiecie był jeszcze Beal, obecnie ilość oddawanych rzutów przez Izraelczyka poszła w górę i myślę, że przy absencjach w rosterze powinien pokryć taką linię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Sixers ML + Deni Avdija over 15.5 pts @2.91
Sixers praktycznie pełnym składem, nie będzie tylko Harrisa, grają u siebie, nie sądzę żeby się wyłożyli przed Toronto, które w tym sezonie jest słabiutki. Kilka meczu do tyłu mieli jeszcze szansę nawet pierwszy seed, grali naprawdę świetnie, ale trip po Zachodzie bez Hardena, 3 porażki z rzędu, niestety ich pogrążył, jednak wygrywać jeszcze muszą żeby nie spaść za Cavs, a przy odrobinie szczęścia może uda się dogonić Boston, niby mało realne, ale będą jeszcze ze sobą grali. HCA może być kluczowe w playoffach, Sixers na swoim parkiecie raczej nie powinni tego przegrać.

16, 21, 15, 25 zdobycze punktowe Deniego w ostatnich 4 meczach odkąd nie grają Beal i Kuzma, jutro z Orlando też ich nie będzie. Wizards grali z Orlando w zeszłym tygodniu, Avdija rzucił im 15 punktów 5/6 z gry, ale wtedy na parkiecie był jeszcze Beal, obecnie ilość oddawanych rzutów przez Izraelczyka poszła w górę i myślę, że przy absencjach w rosterze powinien pokryć taką linię.

Bez Porzingisa tym bardziej Avdija przejmie punkty. Dobry typ. Niestety nie zdążyłem skorzystać tym razem
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Częstsze typy panowie - tu serio sie robi dobre zrodlo zarobku :D
Idąc Twoim tokiem czyli grając na odwrót, też byś wtopił bo Filadelfia akurat wygrała.

Co więcej, nikt nie ma 💯 skuteczności. Zdecydowanie rzadziej przegrasz grając przemyślane typy, aniżeli grając na pałę.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Zamieszczam poniżej powód usunięcia postu, który nie łamał regulaminu forum.

Regularny - Typy, Analizy, Komentarze został usunięty. Powód: spamowanie nie na temat, to jest temat do typów, chcesz grać odwrotnie to zostaw to dla siebie

Jeżeli wypowiadanie się na temat typów związanych z NBA w dziale na to poświęconym nie jest na temat to co powiedzieć o tym głupotach, które są zamieszczane od pierwszej strony, gdzie jakichkolwiek typów brak. A no tak. Ktoś tutaj ma wybujałe ego i boli go prawda. Typy w tym dziale to jedna porażka.Przypominam moderatorowi, że wypowiadamy się na FORUM. Wyszukać dla Ciebie definicję określenia FORUM?
Dla wszystkich, którzy jeszcze się na Was nie poznali będzie lepiej kiedy swoje pseudo typy zostawicie dla siebie a moje opinie zostaną. Tak będzie dla wszystkich lepiej.
Ktoś tutaj ma problem z interpretacją słowa Komentarze w nazwie tematu.
 
deepred 673,5K

deepred

Moderator
Członek Załogi
paga paga Wszystko fajnie, ja Twojego postu nie usunąłem, dopiero wszedłem na forum. Cokolwiek napisałeś zostało zaraportowane jako spam i usunięte przez jednego z moderatorów. Rozumiem wzburzenie spowodowane spudłowanymi typami i krytykę jaka spada między innymi na mnie. Biorę to na klatę i nie zamierzam chować głowy w piasek. NBA uczy pokory, jeżeli ktoś podaje analizę to możesz z niej wyciągnąć różne wnioski i wziąć coś dla siebie. Jednego analiza utwierdzi w przekonaniu, co do typu, który podaje dany użytkownik, drugi zagra dokładnie odwrotnie, a trzeci odpuści. Zgadzam się, że ostatnio skuteczność jest mizerna, ale każdy bierze odpowiedzialność za to, co gra. Tyle ode mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +462
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ja broń boże nikomu nie cisne personalnie tylko po prostu robię eksperyment i w żadnej dyscyplinie nie ma tak niskiej skuteczności typerow jak w nba . Nie wiem czy wynika to z faktu że sport az tak loteryjny czy biorą się za to ludzie którzy tego wogole nie oglądają .Głosno myślę po prostu . Takie typy jak bucks ostatnio gdzie drużyna dostaje deklasacje są mega częste . Tu na forum akurat jest mało typów więc mówię na podstawie całego neta
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Najlepsze zawsze jest to, że przed meczem żaden nie napisze, nie grać, nie ma to szans wejść, ale po fakcie to wysyp ekspertów :ROFLMAO:
 
Otrzymane punkty reputacji: +294
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
No ja nic nie napiszę bo nie mam zielonego pojęcia o nba więc nie wiem kto wygra . Dzielę sie tylko spostrzeżeniami bo mam konto u wszystkich buków i korzystam z promek i typow ludzi gdy wpada bonus a ja nie mam pomysłów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom