>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA 2012/13 - typy by LAX

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień # 23
Typy trafione/podane 4/7
Kupony trafione/podane 1/4
Postawione 160j
Wygrane 87,57j
Zysk -72,43j
Yield
-45,27%
słabo, słabo...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zapomniałem wczoraj wpisać, stawiałem na Dallas (-3) tak jak pisałem w dziale NBA, zaraz poszedłem oglądać Miami - Chicago i wypadło z głowy:? Ale żeby wszystko się zgadzało piszę teraz.
Mavericks (-3) @ Hornets✅
1.90 Bet365
30j

+27,28j
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień # 24
Typy trafione/podane 4/6
Kupony trafione/podane 3/5
Postawione 190j
Wygrane 210,02j
Zysk 20,02j
Yield
10,54%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień # 25
Typy trafione/podane 2/2
Kupony trafione/podane 2/2
Postawione 80j
Wygrane 153,54j
Zysk 73,54j
Yield
91,93%
Ostatni tydzień sezonu regularnego, więc i podsumowanie tygodnia. W weekend postaram się wrzucić podsumowanie całego roku. Miałem zamiar robić takie statystyki częściej, ale w między czasie straciłem plik excela gdzie wszystko zapisywałem, więc teraz to ogarnę. W Play Offs typy będą pojawiać się rzadziej, można powiedzieć że to już końcówka mojego tematu. Jeśli komuś pomogłem to się cieszę, ja zauważyłem że opłaca się pisać swoje typy, dzięki temu wiedziałem co przynosi mi straty a jak dopasować swoją strategię. Polecam wszystkim, ja na pewno za rok będę mądrzejszy. Pozdrawiam, powodzenia w PO!:grin:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Koniec sezonu, teraz praktycznie mało będzie spotkań, jak wybiorę ze dwa w tygodniu to myślę że będzie wszystko.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
2013 Play Offs Cza s zacząć PO, sezon zasadniczy oddz ielamy kreską i lecimy z typami . W PO ciężej coś ciekawego wyłowić, szczególnie w 1. rundzie , gdzie kursy na faworytów są mo cno zaniżon e. Jak dl a mnie dziś promocja na D. William sa. Za kilka spotkań linia p ewnie po szybuje w górę, bo przewiduję że wygra tą serię dla BKN.
Deron Willi ams ov er 21.5✅
1.83 Bet365
50j
+41,67j
22 pkt, l edwo l edwo ale weszło, jestem pewien że gdyby nie taki blowout to uzbierałby spokojnie z 30 . W pierwszej połowie elegancko zagrał, ale kto by s i ę spodziewał
takiego wyniku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Sezon zasadniczy 2012/13 - podsumowanie

Podliczyłem swoje dokonania, przeanalizowałem i tak to wygląda. Na pewno przegrałem na początku parę groszy przez za dużą ilość typów. Myślę że wystarczy ok. 4 typy w tygodniu, ważne aby dobrze selekcjonowane. No i chyba zacznę grać płaską stawką. Parę razy przegrany jeden kupon niweczył zysk wypracowany przez cały tydzień. Mimo to udało się nie stracić, nawet niewielki zysk jest ????​
Kupony trafione/podane 77/151 = 50,99% 1 zwrot
Postawione 5940,3j
Wygrane 6071,63j
Zysk 131,33j
Yield 2,21%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zaraz mecz, ale dopiero wróciłem do domu i ledwo się wyrobiłem żeby postawić to co chodziło mi po głowie cały dzień. Otóż widzę dziś pewne zwycięstwo Pacers, zwycięstwo dzięki obronie i skleiłem taki kuponik:
Hawks @ Pacers 1.29✅
total under 190 pts 1.55⛔
Bet365
50j
-50j
za szybki mecz, zupełnie jak nie Indiana
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Znowu zdarzyło mi się zapomnieć napisać co grałem, ale tak jak pisałem w dziale NBA, niestety postawiłem na over Williamsa:;/: Wpadka:?
Deron Williams over 21.5
1.76 Bet365
50j
⛔
-50j
 
Do góry Bottom