>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA 2012/13 - typy by LAX

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień #7
Podliczenie siódmego tygodnia, nic dobrego:​
Typy trafione/podane 7/12
Kupony trafione/podane 3/7
Postawione 616j
Wygrane 457,21j
Zysk -158,79j
Yield -25,78%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tak żeby się lepiej oglądało mecz, postawiłem garść drobnych na Houston. Toronto osłabione, myślałem że w tym roku poczynią jakiś postęp ale na to się nie zanosi. Houston niby na wyjazdach 2-6, ale spójrzcie z kim przegrali: MEM, POR, LAL, UTA, OKC, SAS.
Houston @ Toronto⛔
1.617 Pinnacle
40j
-40j
I zagrałem też za resztki które mam na Betsson:
Rockets over 102⛔
1.9 Betsson
20j
-20j
Wspaniały mecz zagrali Rockets, nie wiem co to jest za drużyna, taka potęga jak Raptors ograła ich bez problemu. Cóż, przyjmijmy że to ze względu na wczesną porę rozgrywania meczu... Ale żal było na to patrzeć.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No i mój typ dnia na dziś, Rockets zagrałem rekreacyjnie, ale chyba nie będę tak więcej grać. Za to Denver to przemyślany wybór.
Nuggets @ Kings✅
1.546 Pinnacle
100j
+54,64j
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jazz @ Pacers✅
1.625 Pinnacle
50j

+31,25j
Wczoraj Jazz zepsuli mi noc, dziś liczę na zemstę z rąk Pacers:grin: Nie wierzę że Utah wygrają dwa wyjazdy z rzędu, b2b.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ciekaw jestem waszych opinii jeśli ktoś przegląda mój temat. Wczorajsza przegrana OKC skłoniła mnie do pogrzebania trochę w statystykach, odnośnie dłuższych serii zwycięstw i porażek.
http://www.basketball-reference.com/play-index/tstreak.cgi?request=1&amp;amp;lg_id=NBA&amp;amp;year_min=&amp;amp;year_max=&amp;amp;team_id=&amp;amp;opp_id=&amp;amp;is_playoffs=N&amp;amp;game_location=&amp;amp;c1stat=pts&amp;amp;c1comp=gt&amp;amp;c1val=opp_pts&amp;amp;c2stat=&amp;amp;c2comp=ge&amp;amp;c2val=&amp;amp;c3stat=&amp;amp;c3comp=ge&amp;amp;c3val=&amp;amp;c4stat=&amp;amp;c4comp=ge&amp;amp;c4val=&amp;amp;m1stat1=&amp;amp;m1math=s&amp;amp;m1stat2=&amp;amp;m1comp=ge&amp;amp;m1val=
Najdłuższa seria wygranych to 33 mecze LAL w sezonie &#39;71-72. Na drugim miejscu Houston 22, potem 20, 20 i reszta poniżej 20.
http://www.basketball-reference.com/play-index/tstreak.cgi?request=1&amp;amp;lg_id=NBA&amp;amp;year_min=&amp;amp;year_max=&amp;amp;team_id=&amp;amp;opp_id=&amp;amp;is_playoffs=N&amp;amp;game_location=&amp;amp;c1stat=pts&amp;amp;c1comp=lt&amp;amp;c1val=opp_pts&amp;amp;c2stat=&amp;amp;c2comp=ge&amp;amp;c2val=&amp;amp;c3stat=&amp;amp;c3comp=ge&amp;amp;c3val=&amp;amp;c4stat=&amp;amp;c4comp=ge&amp;amp;c4val=&amp;amp;m1stat1=&amp;amp;m1math=s&amp;amp;m1stat2=&amp;amp;m1comp=ge&amp;amp;m1val=
Natomiast porażki - rekord 26 Cleveland z 2010 roku, ale też do 20 przegranych z rzędu doszło tylko 10 drużyn.
Zastanawiam się czy warto byłoby pograć jakąś małą progresją na próbę przeciwko którejś drużynie będącej w trakcie takiej serii. Bardziej bym się skłaniał do grania właśnie tak jak wczoraj w przypadku Wolves, przeciwko serii wygranych. Te kiepskie teamy potrafią jednak dłużej przegrywać:grin:
W tym momencie miałbym do wyboru LAC (W11), CHA (L13), ew. NOH (L9). Myślę że od 10 meczy można by zaczynać.
Na dziś: LAC vs SAC kurs 13.5, GSW vs CHA kurs 6.2, SAS vs NOH kurs 12.5, ewentualnie handicapy.
Co myślicie? Może ktoś tego próbował i wyprowadzi mnie z błędu?;) Wiem że Olo prowadził kiedyś podobny temat ale nie pamiętam co i jak dokładnie. Ja może spróbuję dziś za jakieś minimalne stawki i zobaczę jak będzie szło.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Orlando @ Toronto (-3) ZWROT
1.862 Pinnacle
50j

Magic ostatnio grają powyżej swoich możliwości moim zdaniem, 7-3 w ostatnich 10 meczach to za dobrze jak na nich. Toronto jakimś gigantem też nie jest, ale u siebie powinni to ogarnąć. Tym bardziej że zabraknie czołowego grubasa z Magic, Glena Davisa;)
I spróbuję zacząć to o czym pisałem wyżej, tak dla próby. Mój wybór padł na Bobcats, myślę że jeszcze w tym roku muszą wygrać mecz.
Charlotte @ Golden State⛔
6.2 Pinnacle
1j
-1j
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Grizzlies @ Rockets⛔
1.99 Pinnacle
50j
-50j
I dalej próbuję na Bobcats;)
Bobcats @ Nuggets⛔
18.5 Pinnacle
2j
-2j
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Odpuszczam trochę na święta, ostatnio ewidentnie mi nie idzie. Za mało mam czasu, dużo na głowie w robocie i te święta, nie śledzę ligi tak dokładnie jak wcześniej i takie są efekty:-( Będę grał na razie za małe stawki, żeby na wszelki wypadek nie wtopić za dużo, a po nowym roku jedziemy znowu na całego:grin:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień #8
W dalszym ciągu bez rewelacji:-(​
Typy trafione/podane 3/12
Kupony trafione/podane 3/11
Postawione 583j
Wygrane 306,49j
Zysk -276,51j
Yield -47,43%

1 zwrot, którego nie liczyłem do trafionych/nietrafionych
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Celtics @ Nets✅
2.34 Pinnacle
10j

+13,4j
Obejrzałem sobie mecz Nets - 76ers i niczym nie zachwycili Netsi. Jak znam Celtów to się zepną na ten mecz - święta, do tego dwa razy już przegrali z BKN w tym roku, ostatnio w nieciekawej atmosferze. Rondo i Garnett to zawzięci goście i na pewno nie odpuszczą, a kiedy Rondo jest odpowiednio zmotywowany to możemy się spodziewać dobrego meczu.
e: Może Rondo dziś nie był najwazniejszy, ale Boston pokazał że to drużyna z charakterem. Twardy, dobry mecz na początek, czekamy na drugi dzisiejszego wieczora ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Raptors @ Hornets✅
2.33 Pinnacle
10j
+13,3j
+
Bobcats
@ Nets⛔
5.65 Pinnacle
2j
-2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zaczynam powoli wracać do większych stawek, trochę odpoczynku dobrze zrobiło.

Cavs @ Nets 1.247✅
Heat
@ Bucks 1.571⛔
AKO 1.959 ⛔⛔Pinnacle
30j

-30j

+

Ostatnia chyba próba eksperymentu pt. Charlotte Bobcats:grin: Jak nie wygrają to chyba dam se spokój, zresztą i tak nie byłem do tego jakoś wielce przekonany.
Hornets @ Bobcats⛔
2.42 Pinnacle
5j
-5j
chyba czas kończyć z tymi Bobcats, wracam do normalnego typowania:;/:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tydzień #9
Typy trafione/podane 4/9
Kupony trafione/podane 3/8
Postawione 79j
Wygrane 63,95j
Zysk -15,05j
Yield -19,05%

Wszystko popsuli ci Bobcats, oby już nigdy nie wygrali????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Boston @ Sacramento⛔
1.862 Pinnacle
30j

-30j
Bez względu na to czy zagra Rondo czy nie, Boston musi ten mecz wygrać. Zakończenie krótkiej 4-meczowej serii wyjazdowej, również ostatni mecz w roku. C&#39;s spadli poniżej .500 zwycięstw. Wczoraj przeciwko dobrej obronie Warriors nie błyszczeli, tragiczna skuteczność 36%. Nie sądzę że powtórzą taki mecz dzisiaj. Sacramento to jeden wielki chaos, i nie mają dobrych obrońców na Pierce&#39;a czy Terryego. Chociaż to ryzykowne stawiać na Boston w b2b na wyjeździe, to liczę że dziś pokażą cojones;)
 
Do góry Bottom