>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA 2010/11 - ciekawostki , pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
shen 408

shen

Użytkownik
Jakbyście ludzie nie wiedzieli to do poniedziałki 1,11,2010 na stronce NBA.Com jest promocja NBA League Pass więc można oglądać kilka meczy na raz w super jakości nie martwiąc się o to czy streamy z atdhe padną.Have Fun
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jakbyście ludzie nie wiedzieli to do poniedziałki 1,11,2010 na stronce NBA.Com jest promocja NBA League Pass więc można oglądać kilka meczu na raz w super jakości nie martwiąc się o to czy streamy z atdhe padną.Have Fun
wiem juz wiemy..tak czy siak ie wiem jak inni ale ja jak co roku poświece te kilkadziat złotych i wykupie abonament bo jakość i wygoda korzystania z tego jest nieoceniona;)
 
gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
niestety minusem League Pass jest ograniczenie możliwosci platnosci za to, jest tylko opcja kartą kredytową, a gdy ktos jej nie ma to powstaje problem, niestety.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
niestety minusem League Pass jest ograniczenie możliwosci platnosci za to, jest tylko opcja kartą kredytową, a gdy ktos jej nie ma to powstaje problem, niestety.
Będzie można płacić PayPallem w ciągu paru dni.
League Pass to po prostu NBA TV, gdzie za opłatą możesz oglądać wszystkie mecze NBA przez internet.
 
shen 408

shen

Użytkownik
niestety minusem League Pass jest ograniczenie możliwosci platnosci za to, jest tylko opcja kartą kredytową, a gdy ktos jej nie ma to powstaje problem, niestety.
Jak znasz numery karty kredytowej i dane właściciela to nie potrzeba ci karty kredytowej :grin: i problemu niema choć oczywiście każdy powinien mieć swoją własną kartę i nie powinien mieć tego problemu.
A powiedzcie mi co to jest to League Pass ?? Nigdy z tego nie korzystałem...A szczerze mowiac tez nie slyszalem.
League pass czyli każdy mecz Nba jaki chcesz kiedy chcesz na twoim komputerze.Rejestrujesz się na NBA.com w zakładce League Pass,płacisz 460 pln za sezon lub 92 pln za miesiąc lub do 1,11,2010 oglądasz za darmo
Wie ktoś czemu dziś taki wysoki kurs na Knicks z Raptors.?(2.05),Dinozaury już bez Bosha i turkoglu za to z Kleizą i Barbosą oraz wielką dziurą pod koszem i centrem który zwiewa jak najdalej od pomalowanego,Knicks za to z Amare,Feltonem i masą porządnych graczy obwodowych no i chyba w tym sezonie powalczą o playoffy a Raptors raczej cienko w tym roku przynajmniej na to się zanosi po ich składzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
OK, dzieki za info odnosnie nba tv - tyle ze do tego pewnie trzeba miec dosc dobrego neta a u mnie ostatnio z tym krucho na maksa ????
O Knicks dzis czytalem, ze Mozgov ma stłuczone biodro, i ktos cos z kostka odnowiona kontuzja, ale czy ten kurs w zwiazku z tym to nie wiem...
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
dawczan, wcale nie. Ja mam 1mb, wczoraj oglądałem i w tym czasie miałem odpalonego utorrenta. Nie zacinało nic. Jakość jest średnia. Szczerze mówiąc liczyłem na zdecydowanie lepszą, skoro każą sobie za to płacić taką kasę.
Oczywiście jak na warunki w USA cena jest naprawdę atrakcyjna i prawie jak półdarmo, ale jak na Polskę moim zdaniem to sporo. Choć tak jak mówicie, komfort jest niesamowity.

E: Tak mi się właśnie wydawało, że jest tam gdzieś możliwość zmiany jakości obrazu. Wczoraj się w tamto nie zagłębiałem bardziej, bo odpowiadał mi stream który znalazłem na necie z polskim komentarzem ;) Dziś może wszystko przetestuję.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
dawczan, wcale nie. Ja mam 1mb, wczoraj oglądałem i w tym czasie miałem odpalonego utorrenta. Nie zacinało nic. Jakość jest średnia. Szczerze mówiąc liczyłem na zdecydowanie lepszą, skoro każą sobie za to płacić taką kasę.
nie wiem jaką jakość Ty miałeś ale ja mam non toper obraz porównywalny do HD.Zresztą jest kilka opcji wyboru jakości..wybierasz tą najlepsza i smigasz w HD
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Otwarciowe ciekawostki

  • W 11 ostatnich sezonach drużyna, w której grał Kevin Garnett (7 ostatnich lat w Timberwolves i 4 lata w Celtics), wygrywała mecz otwarcia. Tym samym Garnett wyrównał rekord NBA, należący do Hala Greera (1961-1971) i Tima Duncana (1997-2007).


  • Rajon Rondo zaliczył dziś w nocy 17 asyst, dzięki czemu stał się trzecim najlepszym asystentem meczu otwarcia w historii NBA. Lepsi byli tylko John Stockton (19 asyst w 1989) i Tim Hardaway (18 w 1990). Rondo wyrównał osiągnięcie Oscara Robertsona (17 w 1971).


  • LeBron James po raz trzeci z rzędu rzucił w Bostonie ponad 30 punktów. Ostatnim koszykarzem, któremu się to w Bostonie udało był Allen Iverson (4 mecze 30+ w latach 2004-06).


  • 9 pkt. Miami Heat w pierwszej kwarcie meczu z Bostonem to najgorsza pierwsza kwarta w meczu otwarcia od czasu wprowadzenia 24-sekundowego zegara na rozegranie akcji.


  • 9 pkt. w pierwszej kwarcie to również wyrównany najgorszy w historii wynik drużyny, w której gra LeBron James. Do tej pory przydarzyło się to tylko raz - Kawalerzyści LeBrona zdobyli 9 pkt. w pierwszej kwarcie meczu z Portland w 2007.


  • 31 pkt. LeBrona w debiucie w Miami to najlepszy debiutancki mecz zawodnika w barwach klubu w historii Miami Heat. Dotychczasowymi rekordzistami byli Willie Burton i Antoine Walker (po 25).


za supergigantem
 
L 51

legionista880

Użytkownik
jeszcze odnosnie league pass - widzialem ze niektorzy pisali ze moga ogladac 2 osoby na raz z roznych ip na jednym loginie a innym razem czytalem ze nie. Moze ktos to potwierdzic? Jesli mozna to moglbym sie z kims zlozyc na caly sezon po 230 zlotych mam konto od dwóch lat na forum ogladam nba co noc wiec jestem powazny, zal mi jednak wydac 460 zlotych na raz. Jesli komus by pasowalo moge sie dokladac co miesiac jesli by tak ktos wolal lub raz na caly sezon.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, jak jest z wejściem typu po dogrywce w NBA... chodzi mi to, że np. dałem Boston - Bucks na Boston, ale wygrali dopiero po dogrywce to typ mi wchodzi czy nie? Pytam się, ponieważ np. w hokeju trzeba to dać ML.

Zwycięzca meczu to po całym nawet z dogrywką a wynik meczu to tylko po 4 kwartach tak?
 
Q 0

quopol

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, jak jest z wejściem typu po dogrywce w NBA... chodzi mi to, że np. dałem Boston - Bucks na Boston, ale wygrali dopiero po dogrywce to typ mi wchodzi czy nie? Pytam się, ponieważ np. w hokeju trzeba to dać ML.
Zwycięzca meczu to po całym nawet z dogrywką a wynik meczu to tylko po 4 kwartach tak?
To zależy gdzie obstawiasz,zobacz czy zakład jest dwu czy trzy-drogowy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, jak jest z wejściem typu po dogrywce w NBA... chodzi mi to, że np. dałem Boston - Bucks na Boston, ale wygrali dopiero po dogrywce to typ mi wchodzi czy nie? Pytam się, ponieważ np. w hokeju trzeba to dać ML.
Zwycięzca meczu to po całym nawet z dogrywką a wynik meczu to tylko po 4 kwartach tak?
Wszystko zależy od bukmachera...Ale zauwazylem, ze w wiekszosci internetowych bukow nie ma remisow w baskecie.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
98 procent bukow traktuje mecze NBA wlacznie z dogrywka
co do meczu: ogladal ktos NO z Rockets? chcialbym wiedziec jak ta nedza koszykarska zwana Hornets wygrala z naprawde ciekawym Houston? Brooks Martin Scola Yao przeciez to zespol na druga runde PO a zaczeli od 0-4
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
98 procent bukow traktuje mecze NBA wlacznie z dogrywka
Moze i tak, ale internetowych. Bo naziemne - takie jak Fortun czy STS - na pewno mają opcję X.

Tak w ogóle polecam serwis probasket.pl robią fajne podsumowania z każdego dnia praktycznie przy każdym meczu filmik krótki i jest konkurs typer.

Podsumowanie z dzisiaj:

http://probasket.pl/news/wyniki-nba-wielkie-emocje-i-rekordy-w-bostonie-szerszenie-wciaz-niepokonane-35892

A niektóre buki handicapy również rozliczają łącznie z dogrywką.
O właśnie o tymnie pomyslałem...Jak to wygląda w bahu albo expeccie z HC ale po dogrywce ?? Zaliczaja czy nie ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
magiki 42

magiki

Użytkownik
w bahu masz zdarzenia 2-drogowe czyli liczą z dogrywka a w expekcie masz to i to czyli 2-drogowe j/w i 3-drogowe gdzie jak trafisz remis to dogrywa się nie liczy.
z expektem dokładnie nie wiem, ale chyba mają zdarzenia 3-drogowe, Unibet ma na bank chociaż w tych bukach nie gram.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Niesamowity mecz Kevina Love


31 punktów i 31 zbiórek miał w meczu z New York Knicks podkoszowy Minnesoty Timberwolves Kevin Love. Takich statystyk w NBA nie miał nikt od 28 lat.

- Myślałem tylko o tym, by każda piłka była moja. To wyglądało tak, jakby nie ważne co robili inni, piłka i tak trafiała do mnie. Nie wiem co powiedzieć - mówił po meczu Love.

- Za trzydzieści lat będę mógł powiedzieć, że byłem na parkiecie, gdy tworzyła się historia powiedział Michael Beasley, który z Knicks zdobył 35 punktów.


&lt;&lt;&lt;LINK&gt;&gt;&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom