>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nauka tradingu pre-play

S 18

sebakrk

Użytkownik
Zacząłem się też przyglądać rynkom do przerwy a w szczególności remisom.

Oto co z tego wyszło ????



Po ok 10 min :

 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Uciekam z tego rynku bo nic się kompletnie nie dzieje, a wychodzę z założenia że lepiej nie wygrać niż przegrać.

 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Wszystko zgodnie z przewidywaniami. Przed meczem można było sprzedać w okolicy 2.
Najważniejsze że Cracovia dała odrobić z nawiązką to co straciłem w ostatnim meczu.

 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Wczoraj nie pohandlowałem, szczęśliwie udało się sprzedać w cenie zakupu i wyszedłem na 0.

Dziś gram coś takiego :

 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Niestety poległem na tym meczu, głównie przez to że za wszelką cenę chciałem wyjść na 0 i postanowiłem poczekać do początku meczu i z nadzieją że kurs szybko spadnie. Niestety nie spadł, co gorsza Cracovia strzeliła bramkę i cały dotychczasowy zysk poszedł z nawiązką poszedł się j...

-4.32 ⛔
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Właśnie w tym problem ????
Wyśle że słusznie zostałem ukarany ????
Co ty możesz wiedzieć o karze, za brak użycia mózgu....
Ja dziś cały bank postawiłem PRE na underdoga, nie sprzedałem przed meczem, a okazało się, że mecz nie jest dostępny &quot;in-play&quot;. Dalszego komentarza chyba nie potrzeba... ????
Trzeba zrobić sobie przerwę (o ile uzależnienie pozwoli)
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Dobra, nie ma co się użalać nad sobą.
Gramy dalej, niestety dziś nie wiele jest do zagrania.
Znalazłem coś takiego:


Na ten moment udało mi się kupić za małą część stawki, ale zobaczymy może ktoś się skusi
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Co ty możesz wiedzieć o karze, za brak użycia mózgu....
Ja dziś cały bank postawiłem PRE na underdoga, nie sprzedałem przed meczem, a okazało się, że mecz nie jest dostępny &quot;in-play&quot;. Dalszego komentarza chyba nie potrzeba... ????
Trzeba zrobić sobie przerwę (o ile uzależnienie pozwoli)Co ty możesz wiedzieć o karze, za brak użycia mózgu....
Ja dziś cały bank postawiłem PRE na underdoga, nie sprzedałem przed meczem, a okazało się, że mecz nie jest dostępny &quot;in-play&quot;. Dalszego komentarza chyba nie potrzeba... ????
Trzeba zrobić sobie przerwę (o ile uzależnienie pozwoli)[/QUOE

Zrobiłem to samo ten mecz nie jest na żywo ???? ????
 
E 0

emeth

Użytkownik
Teraz z nożnej za wiele nie będzie spotkań. Planujesz tradować na jakiejś innej dyspcyplinie czy jednak masz zamiar coś ugrać z tego co będzie dostępne z nogi?
 
Do góry Bottom