>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nauka tradingu pre-play

szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Fajnie , ze próbujesz . Może nauka nie pójdzie w las .... Od siebie dodam ze za wcześnie wszedłeś rynek ! . Jeżeli rynek o2.5 gola pójdzie w dół to wynik 0-1 pójdzie do góry i bedziesz miał stratę . Myślę , ze jest to prawdopodobne ... Osobiście wolałbym sie ustawić na rynku Away Win i tam bym szukał okazji . Oczywiście mogę sie mylić , ale kurs 12.00 , 12.50 jak dla mnie jest atrakcyjny .
Poczytaj sobie tutaj -&gt; http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football
Pozdrawiam
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Fajnie , ze próbujesz . Może nauka nie pójdzie w las .... Od siebie dodam ze za wcześnie wszedłeś rynek ! . Jeżeli rynek o2.5 gola pójdzie w dół to wynik 0-1 pójdzie do góry i bedziesz miał stratę . Myślę , ze jest to prawdopodobne ... Osobiście wolałbym sie ustawić na rynku Away Win i tam bym szukał okazji . Oczywiście mogę sie mylić , ale kurs 12.00 , 12.50 jak dla mnie jest atrakcyjny .

Poczytaj sobie tutaj -&gt; http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football

Pozdrawiam
Dzięki za opinie. Pewnie masz rację ???? i wtopie.

Ale zerknąłem na kursy u innych bukmacherów i kursy są dużo niższe. Ale myślę że jak ludzie wrócą z pracy to zaczną coś obstawiać i pójdzie po mojej myśli ????
Ostatecznie mogę poczekać do pierwszych minut meczu i w tedy sprzedać, ale byłoby to wbrew zasadzie którą sobie postawiłem ????
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Fajnie , ze próbujesz . Może nauka nie pójdzie w las .... Od siebie dodam ze za wcześnie wszedłeś rynek ! . Jeżeli rynek o2.5 gola pójdzie w dół to wynik 0-1 pójdzie do góry i bedziesz miał stratę . Myślę , ze jest to prawdopodobne ... Osobiście wolałbym sie ustawić na rynku Away Win i tam bym szukał okazji . Oczywiście mogę sie mylić , ale kurs 12.00 , 12.50 jak dla mnie jest atrakcyjny .

Poczytaj sobie tutaj -&gt; http://www.newsnow.co.uk/h/Sport/Football

Pozdrawiam
Dzięki za opinie. Pewnie masz rację ???? i wtopie.

Ale zerknąłem na kursy u innych bukmacherów i kursy są dużo niższe. Ale myślę że jak ludzie wrócą z pracy to zaczną coś obstawiać i pójdzie po mojej myśli ????
Ostatecznie mogę poczekać do pierwszych minut meczu i w tedy sprzedać, ale byłoby to wbrew zasadzie którą sobie postawiłem ????

BTW z tego co widzę kurs O 2.5 raczej rośnie ????
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Wczorajszy rynek CS na ✅

Aczkolwiek myślałem że zacznie spadać wcześniej.

A tu na 5 minut przed meczem było tak :



Na szczęście minutę przed meczem było już tak ????



 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Zagram jeszcze coś takiego:



Zdaje sobie sprawę że większość z was powie że za wcześnie itd.

Ja jednak zaryzykuję, ponieważ spodziewam się kursu w granicach 2.7
 
M 6

makubczak

Użytkownik
Ja na twoim miejscu wstawiając screena o 10 jeszcze bym poczekał, gdyż dla mnie taki kurs na pasy jest zbyt wysoki, co jednak i tak zakończy się minusem.
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Cracovia niestety przyniosła stratę, kupowanie kursów dzień wcześniej nie jest chyba dobrą metodą (a już na pewno nie Ekstraklasy)
Pozytywne jest to że straciłem chyba najmniej jak się dało przed meczem.

Walczymy dalej, pocieszające jest to że Pasy rozniosły Podbeskidzie ????



⛔
 
S 18

sebakrk

Użytkownik
Sorry że dopiero teraz, ale ustawiłem rano Back na 2.14 i od razu kontra na 2.06 myślałem że spokojnie dodam posta po powrocie do domu.
Wracam a tu sprzedane.




✅
 
Do góry Bottom