>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

National League & niższe ligi Angielskie - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

bfred 484,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastbourne Boro - Tonbridge
Typ: BTS
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jakoś mi się widzi tutaj BTS. U siebie gra 17 drużyna z 14. Gospodarze mają tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową ale 21, 20 i 19 drużyna mają po 3 lub 2 mecze zaległe więc gospodarze koniecznie będą chcieli wygrać. Gości 7 pkt przewagi na strefą spadkową ale to typowy średniak na razie też będzie potrzebował punktów. Jeśli chodzi o BTS to ostatnie mecze tych drużyn to mamy 4/5 czyli bardzo wysoki % pożądanego przez nas wyniku. W meczach bezpośrednich jest 3/5 więc również przyzwoicie. 1/3 sezonu już minęła do końca jeszcze daleko jednak myślę, że z uwagi na to gdzie aspirują oba zespoły to każdy punkt będzie istotny a to przełoży się na gole mam nadzieję z obu stron w tym spotkaniu. Powodzenia:)
 
don_kalion 83,2K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eastleigh - Boreham Wood
Typ: BTTS
Kurs: 1,67 Wynik: 2:1
Bukmacher: Superbet

Analiza:
W 21. kolejce piątej ligi angielskiej Eastleigh podejmie na swoim boisku zespół Boreham Wood. Obydwa zespoły są w podobnej formie. Ostatnie 5 meczów gospodarzy to bilans 2-1-2, gości natomiast 1-2-2, przy czym w tych 5 spotkaniach mieści się bezpośrednie starcie obu drużyn rozegrane w ramach FA Cup. Górą byli gracze Eastleigh, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. W ogólnym rozrachunku w lidze lepiej radzą sobie piłkarze z Silverlake Stadium. Zajmują teraz 11. miejsce w tabeli, Boreham Wood natomiast jest na 19. pozycji, zaledwie dwa punkty nad strefą spadkową. Ich nie najlepszy wynik to rezultat tracenia punktów w licznych remisach - konkretnie dziewięciu, co sprawia, że jest to ekipa, które w National League remisuje najczęściej. Moja propozycja to bramki obu zespołów. Pod kątem statystycznym wygląda to obiecująco - 5 ostatnich meczów ligowych Eastleigh to 4/5 razy pokryty BTTS, tak samo w meczach u siebie. W przypadku Boreham Wood jest to 5/5 ogółem i 5/5 na wyjeździe. Jak wspominałem wyżej, w ostatnim starciu bezpośrednim rozegranym 4.11 padł wynik 5:1. Myślę, że tym razem gospodarze nie będą mieli tak łatwo, przewiduję raczej zacięty mecz i myślę, że obie drużyny stać na gole. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
bfred 484,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Weston Super Mare - Worthing
Typ: BTTS
Kurs: 1.58
Bukmacher: Betclic
Analiza: Czas coś w końcu trafić.. Dzisiaj niższa liga angielska. U siebie gra 14 drużyna z 7. Goście na miejscu dającym udział w play off a gospodarze z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową ale też i z tylko 6 pkt straty do miejsc premiowanych playofff a to jeszcze nie jest półmetek sezonu. Jest więc o co grać i liczę dzisiaj na gole w tym spotkaniu. Obie drużyny prezentują raczej radosny futbol co widać po statystykach gospodarze: 26- 31 a goście 35-26. W BTS mamy o gospodarzy 2/5 w ostatnich meczach a u gości 4/5 i to na nich bardzie dzisiaj liczę. H2h nie ma ale patrząc na te statystyki myślę, że BTS powinno spokojnie wejść albo i nawet over 2,5. Powodzenia:)
 
F 809,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia u-21
Godzina: 14:00
Spotkanie: West Bromwich U21 - West Ham U21
Typ: powyżej 3.5 bramek
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza: To nie jest odpowiedni moment dla WBA grać z West Hamem bowiem goście są w gazie i strzelają sporo bramek w ostatnim czasie a gospodarze niestety nie mogą się pochwalić trwałą defensywą. Traca bramki regularnie. West Ham niewątpliwie ma lepszych i zdolnych graczy szczególnie w ofensywie. Zajmują też wysokie miejsce w tabeli. Widzę tutaj raczej wiekszą dominację ze strony West Hamu, ale nie można lekceważyć gospodarzy w kontekście własnego boiska bo i tam zdarza im się stawiać opór rywalom. Jestem jednak zdania, że mecz okaże się ofensywny z kilkoma bramkami, liczę że minimum z czterema.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1028
scorpio82 508,6K

scorpio82

Best of the Best
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - NPL Premier Division
Godz: 20:45
Spotkanie: Stafford - Macclesfield
Typ: Wygrana Macclesfield
Kurs: 1.44
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Pojedynek pomiędzy 20 i 6 zespołem w tabeli w którym oba zespoły mają o co grać. Moim faworytem do zwycięstwa zespół gości, którzy walczą o udział w play off i do strefy dającej szansę gry w decydujących meczach tracą obecnie 2 punkty ale mają 2-3 mecze zaległe do rozegrania zatem pozycja wyjściowa całkiem niezła. Zespół Macclesfield od dłuższego już czasu w niezłej dyspozycji i z ostatnich 10 meczy wygrali 8. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ Stafford obecnie w strefie spadkowej i do pierwszej pozycji bezpiecznej tracą już 6 punktów a na własnym stadionie są dość gościnni i przegrali 10 z 16 rozegranych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1074
bfred 484,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia National League Południe
Godzina: 16:00
Spotkanie: Slough - St. Albans
Typ: BTS
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Analiza: 43 kolejka. Pojedynek pomiędzy mocno bramkostrzelnymi zespołami. Gra u siebie 12 z 9. Goście mają szansę na play off z uwagi na stratę tylko 3 pkt do 7 miejsca oraz 1 mecz zaległy. Gospodarze na bezpiecznym miejscu mają 16 pkt przewagi nad strefą spadkową. Więc czy odpuszczą? Mam nadzieję, ze nie i strzelą przynajmniej 1 bramkę bo o gości jestem dosyć spokojny z uwagi na stawkę spotkania dla nich. W ostatnich 5 meczach gospodarze 4/5 BTS a goście 3/5 patrząc na bilanse gospodarzy 70-63 i gości 70-58 naprawdę nie spodziewam się tutaj 0-0. tym bardziej, że mecze h2h również wskazują iż jest szansa na trafienie typu - jest 4/5 jeśli chodzi o BTS. Z typów pobocznych zagrałbym jeszcze czyste 2. Powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1090
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Jak widzę nie zbyt popularny temat wśród kolegów, a szkoda.
Pozwolicie więc że coś od czasu do czasu tutaj napiszę.
To są propozycje o których sam myślę żeby zagrać w singlu czy w Ako, ale czy tak się stanie to szukajcie w moim głównym temacie
Oczywiście jeżeli chcecie sobie głowę zawracać.


Weekend meczowy 17/08/2024

National League.
Ebbsfleet – Barnet na Barnet @1,93 Fuksiarz.pl
Według bukmacherów główny faworyt do awansu. No mam swoje zdanie bo też fajnie widzę Oldham, ale w sumie po drugim miejscu w poprzednim sezonie i przegranych playoff można się tego spodziewać tym bardziej, że menedżer Dean Brennan wie na czym polega praca na tym poziomie i wiedział, co musi zrobić, aby poprawić skład. Większość nowych zawodników to doświadczeni gracze i co najważniejsze przyszli do klubu w ciągu pierwszych kilku tygodni przygotowań. Pierwszy mecz to porażka na wyjeździe z Halifax 1-2, ale i tak nie zmienia to mojego zdania, ze będą walczyli o awans,a z Halifax może przegrać każdy na ich boisku. Ebbsfleet jak dla mnie druga połowa tabeli, więc jeżeli Barnet chce potwierdzić swoją wartość to tutaj obowiazek ma wygrać.

National League Nord
Chester – Brackley Town na Chester @2,20 Fuksiarz.pl
Kidderminster – Radcliffe na Kidderminster @1,81 Betfan
Kidderminster jest tutaj faworytem do awansu dla bukmacherów, ale ja mam wątpliwości, bo jak pamiętam mieli zawsze problemy w ofensywie. Wygrana z Darlington niby temu przeczy, ale mam wątpliwości i dla mnie lepiej wygląda w tej lidze Chester.
W poprzednim sezonie trochę rozczarowali, ale teraz powinno0 być lepiej tym bardziej że wrócił do zespołu Willoughby, najlepszy strzelec zespołu przed transferem ( nie udanym) do Oldham. Pierwsza upokarzająca porazka 0-3 z Spennymoor może tylko działać tutaj na korzyść ich mobilizacji.

National League South
Chesham – Boreham Wood na Boreham @2,10 Lvbet
Maidstone – Turo na Maidstone @1,57 Betfan
Boreham Wood zaszokował wszystkich nie utzrymujac siuę w National League. Teraz maja za zadanie powrót, ale w tych ligach nie jest to aż tak oczywiste. W ich wypadku jednak za, przemawiają transfery i nowy trener, który prowadził Oxford City.
Maidstone, kto pamięta ich rewelacyjne występy w FACup? Odbiło się to trochę na lidze i zajęli miejsce w playoff, gdzie nie dali sobie rady, ale pieniądze zarobione w pucharze są dobrem dodanym i pozwoliły na fajne transfery

NPL Premier Division
Macclesfield – Guiselej na Macclesfield @1,57 Fuksiarz.pl
Skład tej drużyny jest rewelacyjny pod każdym względem jak na ten poziom rozgrywek. Problemem może być tylko ich trener Robbiego Savage, który bardzie dba o swój image niż o drużynę, ale ta drużyna może wygrać ligę i bez trenera

Southern League Premier Central
Telford – Hitchin na Telford @1,38 Lvbet
Stamford – Stourbridge na Stourbridge @2,80 STS
Telford dla mnie to jeden z mocnych kandydatów do awansu. Trochę mieli kłopoty w poprzednim sezonie, po spadku. Początek sezonu mieli straszny a potem już było ok. Teraz to wygląda dokładnie tak samo, bo w premierze zostali rozjechani przez Stourbridge 1-5, ale skład jest silny i tutaj raczej szans rywalowi nie dadzą.
Stourbridge to z kolei faworyt bukmacherów. Może i mają tutaj rację bo pierwszy mecz i na mnie zrobił wrażenie. Przekonali nowego trenera do ich projektu, a to oznaczało, ze opuści wyższy poziom rozgrywek gdzie prowadził Rushall. Zupełnie nie rozumiem tutaj wysokości kursu na ich wygraną, no ale może tylko to moje wrażenie.

Southern League Premier South
Gloucester – Wimborne na Gloucester @1,92 Fuksiarz.pl
Pool – AFC Totton na Totton @1,70 Fuksiarz.pl
Będę zdziwiony jak Gloucester z tym składem zajmie niższe miejsce niż TOP-4. Ofensywny styl gry powinien równoważyć braki obronne o czym mogłem się przekonać już w pierwszym meczu, kiedy po 3-0 zaczęli popełniać proste błędy i zakończyło się nerwową końcówka i 3-2.
Totton w poprzednim sezonie drugie miejsce w lidze i nieudane playoff. Teraz kilka dobrych transferów i pewne 3-0 na początek w wyjazdowym meczu z Sholing

Isthmian League Premier Division
Billericay – Dover na Billericay @1,67 Lvbet
Bowers & Pitsea – Chatham na Chatham @1,97 Fuksiarz.pl
Liga mająca kilku faworytów. Jednym z nich jest drużyna Billericane która wygląda jakościowo najlepiej.
Chathan druga drużyna poprzedniego sezonu, która poległa w playoff z Enfield Town. Teraz chyba wyciągnęli wnioski, bo kilka fajnych zawodników trafiło do ich drużyny.


Oczywiście nikt nie jest wstanie przewidzieć wszystkiego, jednak na tych meczach będę się koncentrował w dniu jutrzejszym.
Pewnie jeszcze coś mi wpadnie do głowy z rana ale na razie to wszystko, a ostateczne decyzje znajdziecie w moim temacie
Pozdrawiam :coffee:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1395
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
To jeszcze tak z rana do wczorajszego mojego pisania

National League
Woking - Gateshead na Gateshead @2.02 Fortuna
Woking w poprzednim sezonie trzy punkty od tragedii czyli spadku. Jakoś sobie nie wzięli do serca tych informacji, bo raczej spokojni na rynku transferowym,a moim zdaniem wręcz osłabili swoją siłę pozwalając odejść do Notts County środkowemu pomocnikowi Curtis Edwards. Nie wróży im to nic dobrego.
Gateshead to wielki przegrany poprzedniego sezonu. Zajęli miejsce dające prawo gry w playoff, ale federacja nie pozwoliła im walczyć o awans ze względu na nie uregulowane sprawy finansowe właściciela.
Teraz podobno jest wszystko w trakcie regulowania należności i tylko to mnie powstrzymało przed dodaniem ich do wczorajszej zapowiedzi kolejki.
Kilka ciekawych transferów: Brandon Haunstrup z Cambridge Utd czy Jamie Bramwell z Grimsby potwierdza jedynie, ze w klubie są środki.
Mieli bardzo dobry okres przygotowawczy (w miniaturce wyniki) i wręcz piorunujący start ligi 5-1 z Ebbsfleet.
eraz czas na potwierdzenie ile są tak na prawdę warci.

1723870124630.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1371
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
To jeszcze takie mecze wpadły mi do głowy na dzisiejszy dzień.
W moim głównym temacie za chwile poukładam to wszystko w całość i dodam stawki.
Trochę po 18.00 zobaczę co mi to dzisiaj da.


National League
Boston - Forest Gren na Forest Gren @1.90 Betclic
Boston wyglądał ostatnio w meczu z Rochdale tragicznie w obronie. Tutaj przeciwko ekipie która spadła z League Two może to się powtórzyć. Forest Green w meczu z Aldershot pokazał, ze trzeba będzie się z nimi liczyć w walce o playoff.

National League Nord
Needham Market – Southport na Southport @2.08 Betclik
Needham wygląda na ekipę która może mieć problemy w lidze. Pierwszy mecz to wyraźna porażka z nie najmocniejszym Curzon.
Southport zasłużył na wygraną z Alferton w 100%. Potwierdził opinie, ze może zaliczyć się do czołówki tej ligi. Tutaj powinien dać sobie rade, a bardzo wątpię czy przegra to spotkanie.

Oxford City – Darlington na X2 @1,67 Betclik
Naprawde nie wiem dlaczego tutaj Oxford jest aż takim faworytem. Po za wymienianiem podań niczym w meczu z Marine się nie wyróżnili jak sobie czytałem opisy tego meczu. Darlington przegrał z Kidderminster 1-2 ale zagrał dobry mecz. Trochę idę tu za przeczuciem, ale myślę, ze to nie będzie łatwy mecz dla gospodarzy.

National League South
Aveley – Tonbridge na Tonbridge(DNB) @1.80 STS
Tonbridge wygrał w premierze nie z byle kim, bo Weymouth. Pokazali ofensywną piłkę nożna i teraz zmierza się z zespołem, po którym za wiele nie można się spodziewać. Zastanawia mnie tu też, ze bukmacherzy wygrana Tonbridge płaca @2.50 STS, a już za podwójna szanse kursy są na poziomie @1.45. Dobrze ja sobie myślę, ze DNB nie jest głupie tutaj

Southern League Premier South
Walton & Hersham – Merthyr Town na Merthyr @2,10 Fuksiarz.pl
Walton zagrał dwa mecze i wygrał i przegrał z Totton mimo, ze grał od 41 przeciwko 10-ciu rywalom. Potem wygrał z Marlow, ale to nie dziwi bo to słaba ekipa. Merthyr to inna półka. 8-0 w dwóch meczach jest ich najlepszą reklama.


Zapraszam za kilka minut do mojego grania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1647
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Mam nadzieję, ze ktos skorzystał z tego mojego pisania i teraz troche inaczej popatrzycie na te niższe ligi Angli :coffee:
Jak narazie w meczu ciapek - buki 13-1-4 ;)
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Wtorkowe granie 20/08/20

Pokazały się kursy na mecze w niższych ligach Anglii które odbedą sie w środku tygodnia. Poniżej dodałem zestaw par. Brakuje jeszcze kursów na NPL Premier Division. Jak się pokarza to dołoże.
Moje propozycje pewnie pokarzą sie jutro pod wieczór na wtorkowe mecze, a może we wtorek.
Jak ktoś bedzie miał ochotę poczytać to bedzie mi bardzo miło.

1723992829813.png 1723992891479.png
1724000615433.png 1724074592140.png

W poniedziałek wieczorem dwa mecze w National League Południe zaczynający kolejke i tak sie składa, ze w obu przypadkach nie zgadzam się z szacowaniem bukmacherów.
Pamietajcie jednak, ze tak jak napisałem przy okazji pierwszego wpisu, nie wszytko mozna przewidzieć, a ostateczne decyzje podejmujecie sami. Ja zresztą też nie wszystkie mecze które opisuje obstawiam, To tutaj to po prostu moje spojrzenie na sprawy przelane na papier, bo w głowie wiele pomysłow się rodzi.


National League Południe
Aveley – Hamel Hapstead na Hamel @ 2,85 Betclic
To jakaś abstrakcja z kursem tutaj. Aveley przegrał pierwszy mecz po jedynym strzale gospodarzy, a potem zremisował z Tonbridge 2-2 tracąc w ostatnich minutach bramkę. Na razie nic nie pokazali, żeby tutaj ustawić ich jako faworyta, tym bardziej że Hamel wygląda bardzo przyzwoicie pod wodzą B.Wilkinsona. Dla mniej odważnych to DNB @2.11 też moim zdaniem wyglada tutaj bardzo przyzwoicie.

Chelmsford – Tonbridge na ah+1 Tonbridge @ 1.61 Betlic
Co zrobił Chemsford, żeby być takim faworytem z bardzo przyzwoitym zespołem Tonbridge ? Nie wiem ?
Zresztą oni byli tez nie docenieni w poprzednim meczu z Aveley o czym napisałem. Wówczas za podwójna szanse na nich płacono @1.45, a teraz za ah+1 płacą @1,61.
Jakieś szaleństwo.






 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +665
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
To takie moje pierwsze spojrzenie na to, co jutro w niższych ligach, Anglii, ale tak jak napisałem nie mam patentu na nieomylność. Po prostu przelewam na papier to co w głowie, a co z tego zagram to w moim głownym temacie

Po wczorajszych dwóch meczach, pojedynek dziadek - buki
15-1-4 :eek:

National League.
Barnet – Forest Green na x @3,65 Fortuna lub under 3 bramki @1,67
Obie ekipy są na tyle silne, ze nie muszą w tym meczu czegoś udowadniać. Ta faza sezonu ze podział punktów w tym meczu nikomu krzywdy nie zrobi. Myślałem o jakiejś jednej bramce albo1-1, a tutaj za mniej niż3 bramki, dają @1,67

Halifax – Gateshead na Gateshead @2,21 Betclic
Goście udowadniają, ze są bardzo silni teraz na początku sezonu. Nawet ostatnio w meczu z Woking kiedy Greg Oley ich kapitan 15 minut przed meczem został odwieziony do szpitala z podejrzeniem zawału serca pokazali siłe woli i wyszli na mecz, choć były sugestię, żeby nie grac. Co chwila jakieś nowe twarze w zespole. Najnowszy nabytek to obrońca B.Haunstrup z Cambridge Utd. Dopóki nie zaczną jakoś „wariować” to będę im ufał nawet w meczach z silnym na własnym boisku od zawsze Halifax

Woking – Dagenham & Red na DNB Dagenham& Red @2.04 Betclic
Woking starał się w trochę dziwnym meczu przeciwko Gateshead, ale tylko na staraniu się zakończyło i na kolejnej czerwonej kartce dla obrońcy K.Evansa. Z Dagenham mam problem. Niby sezon po sezonie inwestują w drużynę, w nowych zawodników i ciągle coś nie wychodzi. Teraz jest podobnie, ale dam im trochę zaufania tutaj bo cztery punkty w dwóch meczach to sporo zważywszy ze grali na wyjeździe z Rochdale

Oldham – AFC Fylde na Oldham @1,90 Betclic
Oldham jedna z wielkich drużyn w tej lidze. Maja środki, mają zawodników, mają doświadczonego trenera Mickly Mellon który w przeszłosci prowadził Tranmere czy Szkocki Dunde United. Szkoda, ze poprzedni sezon zawaliły im mecze na własnym boisku gdzie mieli bilans 6-9-8. Teraz poczatek wspaniały szesć punktów i 4-0 w bramkach.
AFC Fylde miało wielkie plany po awansie ale pożegnało twórce tego sukcesu Adama Murayy'a i zakonczyło rozgrywki na 18 miejscu, ledwie się utrzymując w lidze. W lecie sprowadzili dwóch młodzieniaszków U-21 z Blacburn i Wigan odmładzając i tak młody skład. Tutaj środkowy obrońca, a zarazem kapitan Hary Davis jest zawieszony za czerwoną kartke.
Gospodarze dopiszą sobie kolejne punkty.


National League Północ
Needham Market – Scunthorpe na ah-1 Scunthorpe @1,69
Tutaj to będzie rzeż niewiniątek. Scunthorpe jeden z kandydatów nawet do wygrania ligi przeciwko nijakim gospodarzą

Spennymoor – Soutport na DNB Southport @2,13 Betclic
No dobra Spennymoor wygrało u siebie 3-0 z Chester, kandydatem do playoff, ale żeby aż tak nie docenić kolejnej ekipy z aspiracjami
Kidderminster i King's Lynn naturalni kandydaci i powinni swoje mecze wygrać odpowiednio za @1,74 i @1,84


National League, Południe
Farnborough – Eastbourne Boro na X2 @1,72 Betclic.
No dobra... Gospodarze są na czele tabeli po dwóch meczach z bardzo przeciętnymi ekipami i to jest fakt, ale żeby od razu ustawiać ich jako faworytów. Boro dużo inwestował w skład. Zwolnili poprzedniego trenera zatrudniając byłego menedżera Fylde, Adama Murray'a, który zdobył tytuł na północy z nimi i to wygląda na dobry interes.

Maidstone – Hampton & Richmond na ah-1 Maidstone @1,85 Betclic
Pieniądze uzyskane z meczy pucharowych w poprzednim sezonie były dobrze wydane i trudno mi tu sobie wyobrazić wygraną gospodarzy tylko jedna bramka.


Na razie wystarczy tego angielskiego grania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1180
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
To jeszcze takie trzy rzeczy przyszły mi do głowy. Pewnie coś z tego dorzuce w głownego tematu jako konkretny typ, ale to trochę potem, bo kilka spraw na głowie do załatwienia na ten czas.

Natiobal League
Eastgleigh - Solihull Moors na Eastglwigh @ 2,70 Betclic
Gospodarze ostatnio pozmieniali w składzie. Wyglali oba mecze. Ostatnio pokazali siłe wyciagajac mecz od 0-2 do 4-2 z Fylde. Maja Paula McCallum który robi róznice. Solihull Wygrał w sobotę z Maidenhead,a le wczesniej przegrał z Fylde. Mysłe, ze gospodarze mają tutaj delikatną przewage, a kursów nie rozumiem i tyle.


York - Rochdale na DNB York @1,80 Betclic
York nie tak dawno grał jeszcze w League Two. Maja ochote tam wrócić. Nie wiem czy w tym sezonie ale York wyglądał bardzo solidnie w swoich 2 meczach przeciwko Southend i Tamworth. Rochdale bardzo szczesliwie zremisowało w sobotę z Dagenham, a w pierwszym meczu wygrali z Boston ale to zadna przeszkoda dla nich. Tutaj pierwszy raz muszą udowadniać czy myslą o playoff, a na wyjezdzie z York o punkty bedzie trudno

Natinal League Południe

Salisbury - Truro na DNB Truro @ 2,10 Betclik
Tutaj po prostu nie moge pojac czym gospodarze zasłużyli na takie zaufanie. Maja 4 punkty ale to nie znaczy,m ze grają dobrze.
Goście przegrali z Dorking 1-2 w dniu otwarcia, ale grali dobrze, a w sobotę zwycięstwo z Maidstone. Nie zdziwie się jak bedzie tutaj remis ale przy tym kursie postawie DNB.

To wszystko z burzy mózgów. Reszta pózniej w
moim temacie
20-3-11
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +468
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Anglia, NPL Premier Division

Morpeth - Stockton 2:1

Troszkę postanowiłem zmienić swoją strategię dotyczącą Typów Dnia i spróbujemy znaleźć przez jakiś czas kursy dość wysokie z niższych lig - oczywiście kto chce grać niech gra pod swoją odpowiedzialnością i niech sam sobie przeanalizuje.
Po 3 kolejkach Morpeth zajmuje ostatnie miejsce z 3 porażkami i bilansem bramek 1:8. Są jako jedną z dwóch drużyn, które jeszcze nie wygrały w lidze.
Stockton zgoła odmiennie, po 3 kolejkach mają komplet 3 zwycięstw i bilans bramkowy 8:3.
Kurs na dzisiejszych gości dość wysoki bo ponad 2 a z dotychczasowych wyników w tym sezonie zwycięstwo Stockton jest całkiem realne.

Stockton 2,19 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Burze w mózgu czas zacząć.
Prosiliście o jakieś stawkowanie tych meczy. Trudno mi tutaj nawet konkretnie powiedzieć czy dany mecz zagram, a co dopiero stawki wymyślać.
Ale spróbuje w skali szkolnej 1-5

Część 1
Piatek​
National League
Dag & Red – Halifax na Dag & Red @ 2.11 3/5
Jak napisałem z Dag mam ciągle problem. Ostatnio myślałem, ze z kim jak z kim ale z Woking sobie poradzą, ale mimo, ze prowadzili grę to dostali w końcówce gola i po ptakach. Halifax urwał punkt Gateshead za co im chwała, ale Halifax u siebie, a na wyjeździe to dwa rożne Halifax,y

Sobota
Rochdale – Forest Green na X2 @ 1,69 2/5
Mimo że Rochdale jest faworytem tutaj, to nie mam do nich aż takiego zaufania. Foreest Green robił ostatnio w meczu z Barnet dokładnie to czego od niego się spodziewałem, ale tylko do 90+3'. Mimo wszystko pokazują, ze po spadku nie będą się patyczkować tylko powalczą o przynajmniej playoff.

Sutton – York na York @3.35 2,5/5
Zastanawiam się czym sobie Sutton zasłużył na takie poważanie tutaj. Nie przegrali jeszcze meczu to fakt, ale rywale powiedzmy sobie średni. York mój cichy faworyt. Przed końcem poprzedniego sezony właściciel zatrudnił Adama Hinshelwooda i mam nadzieje że pozwoli mu spokojnie robić swoje. Tyle samo punktów co gospodarze po trzech meczach, a wg mnie jakość większa więc.

Gateshead i Barnet oczywiste wybory tutajodpowiednio za @1,78 i @1,95 4/5


National League Północ
Marine – King's Lynn na King's Lynn @2,12 3/5
Beniaminek ma ciężki początek, ale to było do przewidzenia. Teraz nie będzie lepiej. King's w poprzednim sezonie walczył sam z sobą i z trenerem, którego zwolniono i od tego czasu zespół gra uporządkowaną piłkę. Tutaj może być po prostu za silny dla gospodarzy

Darlington – Leamington na Darlington @2.10 4/5
Z Darlington podobna sytuacja do King's. Mieli beznadziejnego menadżera, zmienili go, ale na jeszcze gorszego, dopiero kiedy do klubu przyszedł Steve Watson zrobił porządek z całym bałaganem jak na razie nie wygląda to obiecująco ale to za dobra drużyna żeby ciągle przegrywała. Pierwszy mecz u siebie z Kidderminster 1-2 do przewidzenia, potem dwa wyjazdy i teraz Leamingston, zupełnie bezpłciowa dla mnie ekipa.

Alfreton – Chester na Chester @2,27 4/5
Gospodarze raczej bez perspektyw na coś więcej niż środek tabeli, Chester z aspiracjami do wielkich rzeczy, ale dwa pierwsze mecze to falstart. Potem ju8ż wystartowali i mysle, ze teraz będą kontynuować swoje marzenia o play-off

Nie zapomniałem o Scunthorpe, ale gra z Chorley i za to co tam płacą za nic nie zagram na ich wygrana. Goście całkiem przyzwoita ekipa.
Naturalni faworyci tutaj to: Radcliffe @1,89 i Kidderminster @1,45 i jeżeli chodzi o Radcliffe to może się skusze, ale już na Kidderminster za te kursy raczej nie.


National League Południe
Eastbourne Boro – Aveley na Boro @ 2,18 4/5
Gospodarze bardzo faworyzowani przez rynki do wygrania ligi, ale tak samo było i poprzednio. Rożnica tylko taka, że zupełnie przewartościowali postrzeganie piłki nożnej. Dostali licencje zawodowego klubu piłkarskiego, zatrudnili byłego menadżera Fylde, który zdobył awans i wygląda, ze idą po co najmniej playoff. Aveley wygląda tak jak ich wyniki. Czyli bardzo słabo.

Hemel Hampstead – Worthing na Hemel @ 3.00 3/5
Hemel ma dobrego trenera, który pokazuje się z jak najlepszej strony. 7 punktów w trzech meczach z tego dwóch wyjazdowych, a tutaj traktują ich nie powaznie, tym bardziej że goście nie są jakąś nadzwyczajna ekipą.

Naturalni faworyci tutaj to Boreham Wood @ 1,39 zupełnie nie grywalny kurs i Maiddstone @ 1,73 podobnie, choć tutaj bym może skusił się na handicap -1, ale to może.


NPL Premier Division
Whitby – Macclesfield na @ Macclesfield @1,96 3/5
Macclesfield byłby dla mnie pierwszym faworytem do awansu gdyby na stanowisku menadżera nie miał clauna, showmen'a w postaci Robbie Savage'a. A tak pozostaje tylko jednym z wielu kandydatów do playoff.

Guiseley – FC United na Guiseley @ 2,11 4/5
Gospodarze wyglądają przyzwoicie mimo że do tej pory wygrali tylko raz. Dwie porażki z Macclesfield i Stockton nie przynoszą wstydu. Utd jak dl;a mnie środek tabeli i nic więcej nie ugraja

C.D.N.​




ReplyForward

Add reaction
 
Ostatnia edycja:
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Część 2​

Southern League Premier Central
Halesowen – St. Ilves na Halesowen @ 2,11 4/5
Drugi sezon dla gospodarzy na tym poziomie rozgrywek. Pierwszy był w miarę dobry, a teraz powinno być jeszcze lepiej. Zatrudnili byłego menadżera Kidderminster Russela Penna i zaczęło się przyzwoicie do ostatniego meczu kiedy to u siebie przegrali 1-4 z Bendford. Na pewno tego tak nie zostawią tutaj. St. Ilves wygrał dwa mecze z ekipami z którymi powinni wygrac i tyle w ich temacie.

Spalding Utd. - AFC Telford na Telford @ 1,99 4/5
Goście kandydat do mistrzostwa ligi, a na razie nie pokazuje swojej siły. Mam nadzieję,z ę to się właśnie zakończy.

Stourbridge naturalny faworyt tutaj, ale kursy...

Soutern League Premier South
Dorchester – Gloucester na Gloucester @2,23 3/5
Wygląda na to, ze znalezienie gotówki na kilku zawodników mających pojęcie o grze w piłkę nożna robi cuda w zespole Glouchester. Nie zdziwię się jak będą w pierwszej czwórce ligi.

Wimborne – Walton & Hersham na Wimbourne @2.33 3/5
Wimborne dobrze zagrał w poprzednim sezonie kiedy był beniaminkiem. Teraz mają na ławce trenerskiej Tim Sills'a. Doświadczony facet i mają też apetyt na playoff. Goście dobry początek, pewnie będą zbudowani wygraną nad Merthyr, ale w sumie trochę im brakuje jakości.

Merthyr i AFC Totton to naturalni faworyci tutaj @1,69 i @ 1,58 4/5

Istmian League
Folkestone – Cray Valley na Cray @2,78 2,5/5
Co tutaj jest dobrego w zespole gospodarzy ? Goście po cichu mówili o awansie i jak na razie nie mówię że nie mają szans. Ciekawy skład, ciekawy menadżer i ciekawy jestem rezultatów.

Cheshunt – Billericay
na Billericay @2,09 4/5
Gospodarze środek tabeli, goście jeden z najmocniejszych faworytów do awansu z tej ligi.

Chatham – Dulwich Hamlet na Chatham @1,87 4/5
Druga w kolejności ekipa do walki o pierwsze miejsce w tabeli w mojej ocenie oczywiście. Goście dół tabeli więc tutaj będą mieli pod górkę.



today is The End​




ReplyForward

Add reaction
 
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
To jeszcze trzy propozycje na dzisiaj które mi w głowie powstały, a potem trzeba z tego chaosu coś wytworzyć

National League
Altrincham - Eastleigh
na x2 @1,76
Eastleigh jest jedyną drużyną, która wygrała wszystkie 3 mecze do tej pory. Altrincham, nie zbliżył się jeszcze do poprzedniego sezonu. Wygrali z Woking ale Woking jest słąby. Eastleigh grają dla mnie lepiej, a kursy są przesadzone.

National Północ
Brackley -Curzon Ashton na Curzon DNB @ 2,28
Brackley nie zrobił zbyt wiele w tym sezonie. Wygrali w Chester w zeszłą sobotę, ale to był słaby mecz. Brackley miał tylko 3 strzały. Przyznaje, że mieli trudny początek sezonu, grając z Scunthorpe i Kidderminster, ale tutaj goszczą jedną z drużyn, które wygrały wszystkie 3 mecze do tej pory .

Southern Central Premier

Bishop's Stortford – Stamford na x2 @1,76
Kolejny mecz gdzie za nic nie zgadzam się z oceną wartości drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Poniedziałek 26/08/2024
---------------------------------------------​

Dzisiaj nie mam aż tyle czasu zeby ogarnać wszystko, ale kilka moich przemysleń macie tutaj.
Może dla nie których trochę dziwne wybory,ale delikatnie dzisiaj moza poszaleć bo gra co dwa dni dla niektórych drużyn w tych ligach nie jest czymś normalnym.
Do 16.00 jeszcze pewnie coś wrzuce do głownego tematu, ale na razie była burza mózgów i wyszło takie coś

National League
Braintree - Ebbsfleet na Braintree @ 2,17 3/5
Ebbsleet gra tragicznie. Ostatnio w sobotę przegrało Woking które jest słabiutkie praktycznie podarowało im wszystkie bramki i jeżerli natychmiast coś nie zmienią w defensywie będzie źle, a Braintree powinno to wygrać

Forest Green – Altrincham na Forest Green @2,02 4/5
Forest musiało zaczynać sezon od czterech meczy wyjazdowych ze względu na prace remontowe na swoim stadionie. Mają piec punktów, ale grali już z Barnet i Rochdale. Teraz na własnym boisku powinni pokonać Altrincham, które jest cieniem zespołu sprzed roku.

Oldham - Gateshead na Oldham (DNB) @2.10 2/5
Co tutaj się porobiło. Z kim jak z kim ale z Oldham jest zawsze ciężko wygrać na Bondary Park.
Gateshead wygrał z Yeovil, ale to był trochę dziwny mecz i wcale Gateshaed aż tak nie przeważał jak sugeruje wynik, a druga rzecz że trzeba pamiętać, ae stracili już dwóch podstawowych zawodników na których opierali swój skład. W sumie to nawet na wygraną gospodarzy bym postawił, ale DNB też wygląda dobrze

National League South
Maidstone - Weston-Super-Mare na Weston @4,09 1/5
Maidstone jak do tej pory niczym się nie wyróżniło, zeby tak nie szanować gości tutaj.

Truro - Worthing na Truro @ 2,64 3/5
Podobna sytuacja co wyzej z ta róznicą, ze nie sszanuje się Truro, a przecenia na razie bardzo przecientny zespół Worthing

Weymouth - Eastbourne na Eastbourne Boro @ 2,24 3/5
Weymont wyglada strasznie,a goście mieli solidny poczatek sezonu i są jak to się mówi w gazie, to dlaczego mieliby tutaj nie wygrać?

National League Nord
Chester - Scarborough na Scarborough DNB @ 2,30 2/5
Chester mnie rozczarowuje do tej pory, a goście zadziwiajaco dobry start ligi, więc...

Southern League Central
Redditch – Stourbridge na Stourbigde @ 2,75 2/5
Redditch gra dobrze, ale tutaj staje przeciwko równie dobrej ekipie i tak naprawdę mecz może potoczyć się w każda stronę, więc nie pasują mi tutaj kursy i delikatnie na gości




 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +802
Do góry Bottom