>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nasze rozdania

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Oczywiście, że widział i nawet nie takie :p
Np. do tego można dołożyć 77 i wygrywa właśnie ta karta na strita np ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
ehh...tydzień zbierania Pkt, godzina czekania na dobrą kartę... a jak juz dostałem to takie coś .... chore... i niestety musiałem się pożegnać :|

P.s. wiem, ze zapewne spodoba się wam mój kolor i avatar :p

 
artur202 4

artur202

Użytkownik
3majcie mnie bo ze śmiechu padne zaraz. Sieć wiadomo b2b tur 1000 euro

dostaje AA standardowo rais koleś przebija i jedzie all in ja call.

Pokazal AJs myślę sobie nie jest źle dobrze,że nie ma parki. Po flopie wolałem,żeby miał parke

flop Q Ks 10s flop już na strita i myślę czy na stricie się skończy czy mnie dobiją flushem na turn albo river ok turn river bez koloru. Ok poległem. Za chwile ten sam koleś wali all in z 56 placa 3 osoby z kartami KQ QJ A10 i zgadnijcie kto wygral. Wiadomo,że z 5 6 na flopie dostal 5 na river 6 a nikt nie mial 2 parek.Gram już jakiś czas i musze przyznać,że b2b to największy syf w necie. Teraz tyo już na to klade i w każdym turku od razu all in z byle czym. Ostatnio też w satelitce na b2b fajnie poległem z KK vs 37. flop 3 river 7 i bye bye.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
3majcie mnie bo ze śmiechu padne zaraz. Sieć wiadomo b2b tur 1000 euro

dostaje AA standardowo rais koleś przebija i jedzie all in ja call.

Pokazal AJs myślę sobie nie jest źle dobrze,że nie ma parki. Po flopie wolałem,żeby miał parke

flop Q Ks 10s flop już na strita i myślę czy na stricie się skończy czy mnie dobiją flushem na turn albo river ok turn river bez koloru. Ok poległem. Za chwile ten sam koleś wali all in z 56 placa 3 osoby z kartami KQ QJ A10 i zgadnijcie kto wygral. Wiadomo,że z 5 6 na flopie dostal 5 na river 6 a nikt nie mial 2 parek.Gram już jakiś czas i musze przyznać,że b2b to największy syf w necie. Teraz tyo już na to klade i w każdym turku od razu all in z byle czym. Ostatnio też w satelitce na b2b fajnie poległem z KK vs 37. flop 3 river 7 i bye bye.
Nie jesteś pierwszym, który narzeka na b2b. Choć z drugiej strony muszę Ci przyznać rację, że często takie rozdania się zdarzają. Naprawdę odechciewa się czasem grać gdy ktoś wali all-in z 23 na ręce czy jeszcze innymi śmieciami i wygrywa z naszym KK czy AA.
Choć nie można powiedzieć, że tylko w sieci b2b dzieją się takie rzeczy. Na bossmedii jak i na ipoker również się zdarzają takie sytuacje. Mimo wszystko, każdy kto gra w b2b musiał już poznać smak &quot;lucky rivera&quot; w sieci ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
#Game No : 7435563257
***** Hand History for Game 7435563257 *****
$100 USD NL Texas Hold&#39;em - Tuesday, October 07, 11:01:49 ET 2008
Table Table 127118 (Real Money)
Seat 1 is the button
Total number of players : 5
Seat 2: CTK87 ( $412.58 USD )
Seat 5: RdrdyRD ( $196.62 USD )
Seat 6: giiis ( $121.35 USD )
Seat 4: Banan3xL ( $52.88 USD )
Seat 1: poepjes12 ( $37.50 USD )
CTK87 posts small blind [$0.50 USD].
Banan3xL posts big blind [$1 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to Banan3xL [ Kd 6s ]
RdrdyRD folds
giiis folds
poepjes12 folds
CTK87 raises [$3.50 USD]
Banan3xL raises [$6 USD]
CTK87 calls [$3 USD]
** Dealing Flop ** [ Js, Qc, 7s ]
CTK87 checks
Banan3xL bets [$9.97 USD]
CTK87 calls [$9.97 USD]
** Dealing Turn ** [ 5s ]
Risinhigh666 has joined the table.
CTK87 checks
Banan3xL is all-In [$35.91 USD]
CTK87 folds
Banan3xL does not show cards.
Banan3xL wins $68.16 USD
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
#Game No : 7435524756
***** Hand History for Game 7435524756 *****
$100 USD NL Texas Hold&#39;em - Tuesday, October 07, 10:48:22 ET 2008
Table Table 127118 (Real Money)
Seat 1 is the button
Total number of players : 5
Seat 2: CTK87 ( $365.58 USD )
Seat 5: RdrdyRD ( $200.11 USD )
Seat 6: giiis ( $101.50 USD )
Seat 4: Banan3xL ( $61.78 USD )
Seat 1: Amiroso19 ( $44.50 USD )
CTK87 posts small blind [$0.50 USD].
Banan3xL posts big blind [$1 USD].
** Dealing down cards **
Dealt to Banan3xL [ 7h 4s ]
RdrdyRD folds
Amiroso19 folds
CTK87 raises [$3.50 USD]
Banan3xL calls [$3 USD]
** Dealing Flop ** [ 9d, Qs, 2d ]
CTK87 bets [$5 USD]
Banan3xL calls [$5 USD]
** Dealing Turn ** [ 2c ]
CTK87 checks
Banan3xL bets [$12.82 USD]
CTK87 folds
Banan3xL does not show cards.
Banan3xL wins $29.92 USD
Game #7435526450 starts.
1.Wybrałem dwa rozdania w pierwszym chciałem pokazać, jakie znaczenie może mieć turn, który może dać silny układ.
Oceniałem gościa, na otwarcie do strita z dwóch stron, jednak po karcie na turn, jego prawdopodobne otwarcie stało się bezwartościowe.
2.W drugim jak dochodowe może być zagranie floating, jeżeli na stole mamy gościa który jest dosyć agresywny.
- Mimo wszystko wydaje mi się, że ręce rozegrane bardzo ryzykowanie i nie do końca dobrze, bo nie miałem jakiegokolwiek sensownego zabezpieczenia, przed ewentualnym sprawdzeniem przez przeciwników, jednak udało się.
 
Do góry Bottom