>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nasze rozdania

E 0

everu42

Użytkownik
Witam.
Chciałem też podzielić się rozdaniem, wydaje mi się nie zwykłym, w omaha. Załuje tylko że nie zrobiłem screena.
Miałem w łapie dwie 8 i coś tam jeszcze, w każdym bądź razie na flopie miałem już fulla bo pojawiła się 8 i para 4. No to spokojnie grałem oczekując rozwoju wydarzeń, późńiej(pewny siebie już)leciałem ostro z dwoma a potem jednym kolesiem z którym przebijaliśmy się nawzajem. No i na riverze pojawia się kolejna moja 8 i tym razem już całkowicie pewny swego jade ostro a kolo odpowiada raise&#39;ujac. Showdown-koleś musiał zaliczyć karpia z żółwiem bo też był pewny że wygra tyle, tylko że miał karete z czwórek a ja z ósemek. Najlepsza sytuacja jaką miałem w pokera. Troche real money od niego wyciągnąłem
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
Czekałem aż ktoś to napisze:-D Nie wiesz jaka była sytuacja na stole a piszesz. Gdybyś siedział na moim miejscu i widział jak gość grał wcześniej zrobiłbyś tak samo. Trzy razy wcześniej mu się zdarzyło wtopienie głupich blefów przebijając mocno podbicia, może i tym razem nie blefował ale mając przy stole w tym momencie 200$ to z niezła parą mógł sprawdzić i to zrobił.
 
nowy23 0

nowy23

Użytkownik
Czekałem aż ktoś to napisze:-D Nie wiesz jaka była sytuacja na stole a piszesz. Gdybyś siedział na moim miejscu i widział jak gość grał wcześniej zrobiłbyś tak samo. Trzy razy wcześniej mu się zdarzyło wtopienie głupich blefów przebijając mocno podbicia, może i tym razem nie blefował ale mając przy stole w tym momencie 200$ to z niezła parą mógł sprawdzić i to zrobił.
No chyba ze tak, ale to i tak nie zmienia faktu ze glupio zagrales obojetnie jakby sie zachowal. Wystarczylo go sprawdzic przeciez i przy takim flopie i tak by wszedl all wiec bys mial przynajmniej easy call.

Po co ten all ... z A10 ??

Za szybko sie podpaliles na goscia moim zdaniem.
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
No chyba ze tak, ale to i tak nie zmienia faktu ze glupio zagrales obojetnie jakby sie zachowal. Wystarczylo go sprawdzic przeciez i przy takim flopie i tak by wszedl all wiec bys mial przynajmniej easy call.
Po co ten all ... z A10 ??
Za szybko sie podpaliles na goscia moim zdaniem.
Może i się podpaliłem, przegrałbym powiedziałbym trudno i grał dalej. Nie gram tak jak każą książki i reguły i na razie nie narzekam.
Pozdro
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
To sie nadziałem ;/
PokerStars Rozdanie nr 14527549195: Omaha Pot Limit ($0.25/$0.50) - 2008/01/13 - 11:21:06 (czasu ET)
Stół &#39;Lupus III&#39; 6-max Miejsce nr 2 to rozdający
Miejsce 2: TM-Racing ($22.55 żetonów)
Miejsce 3: elPolacco17 ($15.90 żetonów)
Miejsce 4: MalYZ ($94.65 żetonów)
Miejsce 5: speculator13 ($36.20 żetonów)
Miejsce 6: FRANCVINC ($56.05 żetonów)
elPolacco17: wpłaca małą ciemną $0.25
MalYZ: wpłaca dużą ciemną $0.50
*** KARTY WŁASNE ***
Gracz elPolacco17 otrzymał [5d Kd Qc Qh]
speculator13: sprawdza $0.50
FRANCVINC: podbija $1.75 do $2.25
TM-Racing: sprawdza $2.25
elPolacco17: sprawdza $2
MalYZ: pasuje
speculator13: sprawdza $1.75
*** FLOP *** [Th Qs As]
elPolacco17: czeka
speculator13: czeka
FRANCVINC: zagrywa $9.05
TM-Racing: pasuje
elPolacco17: podbija $4.60 do $13.65 i wchodzi all-in
speculator13: pasuje
FRANCVINC: sprawdza $4.60
*** TURN *** [Th Qs As] [Ah]
*** RIVER *** [Th Qs As Ah] [8d]
*** POKAZANIE KART ***
elPolacco17: pokazuje [5d Kd Qc Qh] (fulla, Damy na Asy)
FRANCVINC: pokazuje [5c Ac Ad 6s] (karetę, Asy)
FRANCVINC wygrał $35 z puli
*** PODSUMOWANIE ***
Łączna pula $36.80 | Prowizja $1.80
Stół [Th Qs As Ah 8d]
Miejsce 2: TM-Racing (rozdający) spasował na Flop
Miejsce 3: elPolacco17 (mała ciemna) pokazał [5d Kd Qc Qh] i przegrał z fulla, Damy na Asy
Miejsce 4: MalYZ (duża ciemna) spasował przed Flop
Miejsce 5: speculator13 spasował na Flop
Miejsce 6: FRANCVINC pokazał [5c Ac Ad 6s] i wygrał ($35) z karetę, Asy
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
We wcześniejszym rozdaniu przegrałem prawie wszystko i wszedłem sobie z 8 10, gdzie dwóch kolesi weszło all ze sporymi stackami. Nie ma jak ipoker ????
 
M 2

mariusz14

Użytkownik
Witam
Nie mam sccrena ale podzielę się moim szczęściem w miarę dużego szczęścia ...
Miałem 60tys gość miał ponad 130tys
miałem K J byłem na BB 3tys bo była duża ilość z ante i puli to gość raise 24tys
daje Call wpada flop: J Q K
gość daje znów 24tys Ja raise allin (36tys)
Gość daje Call pokazuje mi A 10 Strit z A wysoki
Turn: X Mówię już przegrałem
River: K
river mnie uratował i później już luźniejsza gra z uśmiechem na twarzy ????
Pozdrawiam
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Jeśli ktos ma zly dzien to na pocieszenie moge sie podzielic i jedynie powiedziec ze nie jest sam. wiekszosc to pre flopowe all iny




 
Do góry Bottom