>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najsurowszy moderator , admin na forum...

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Proszę tu pisać....kto waszym zdaniem jest najsurowszym modem lub adminem ;)

Jesli ktoś nie poda takiego wzoru podania na kogo glosowal , to nie jest brany pod uwagę losowania Bonu....

Wzór:
Dlaczego Uwzasz Ze Najsurowszy:
Nominacja na Moda lub Admina :


;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Widze że temat z rozmowy z shout boxa ???? Przed chwilą sobie przeczytałem historie ;) Ciężki wybór bo tu wszyscy tacy spokojni ;)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
A jak sie okarze kto nim jest to ...dostanie jakas nagrode .. :p heh
Heh , niedostanie ;)

Nagroda bedzie losowana , tylko dla uczestnikow ktorzy glosowali na moda , lub admina ;) pzDr ????
Nagrodą bedzie BON za 5zł do BAH ;)
 
domel 49

domel

Forum VIP
ej no moze lepiej bedzie jak zrobimy ankiete na najbardziej niesurowego moda :p moze wygram :p a jesli chodzi o najsurowszego to hmm nie mam pojecia ale damian albo marcin ???? wydaja sie byc najsurowsi :p
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Zagłosowałem na damiana77, ponieważ na forum &#39;wystawił&#39; chyba najwięcej warnów :p ( w tym 2 mi ) zna dobrze regulamin i zauważa kto go nie przestrzega ... no i dla tego zebym wygrał bon do BAH ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
na prośbe Damiana77 podaje analize do typu ;)


▶ Typ : Laha

▶ Kurs : Ja bym dał około 3 ????

▶ Buk : http://forum.bukmacherskie.com

▶ Analiza : Według mnie jest to najostrzejszy moderator na forum ponieważ bardzo często daje ostrzeżenia bądź ostrzega przed ostrzeżeniami za przeklinanie, bluzganie na shout boxie. Przestrzega regulaminu i chce aby innni też to robili. Zagłosowałem na niego właśnie głównie z tego powodu o bluzganiu.
 
K 0

kapi1

Użytkownik
zaglosowalem na damina77 bo jest bardzo surowy i daje jak sie wkurzy duzo ostrzezen ale mimo to to fajny jest i nie mam nic do niegfo admin jak admin swoja robote ma tylko troche za duzo tych ostrzezen daje i zabardzo sie upomina o byle pierdoly no i wogole w sumie wszyscy mowia ze jest najostrzejszy wiec ja tez tak uwazam zawsze wszyscy maja dfo niego o cos pretensje wiec cos musi robic skoro sie wszyscy tak denerwuja
 
K 0

kapi1

Użytkownik
aha i jeszce jedno tak samo jak LAHA ostrzega przed bluzganiem i czesto upomina na shouthboxie
 
L 45

laha

Forum VIP
Typ: Laha

Kurs: 1.00

Analiza: Ten głupi cep to jakis idiota ... wali ostrzeżenia i myśli ze jest fajnie ... nawet niemożna sioę wyżyć na takim Janasie (Kut.s.e) a jak CI mecz niewejdzie i napiszesz miłe słowa na klub to ostrzeżenie .... Wywalić Go :!:

Pozdrawiam ????

Laha
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja nie jestem surowy?? :mrgreen:

&lt;rotfl&gt;
&lt;lol&gt;&lt;lol&gt;
&lt;rotfl&gt;

wpiszcie na gg, fajna zajawka, kto nie wpisze ma ostrzeżenie &lt;rotfl&gt;

oczywiście żart
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Też myślę, że Laha jest najbardziej surowy ???? Co prawda mi bardzo rzadko puszczają nerwy, gdy dopingowana drużyna w 90 minucie traci gola na wagę mojego kuponu, ale inni nie panują nad nerwami i &quot;dają czadu&quot; na shoutboxie. Wtedy pojawia się ON...nagle...znikąd...jak wielki brat, cały czas obserwuje...i patrzy...i ostrzega ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Ja też twierdze, że Laha ( dał mi dwa ostrzeżenia ) często daje ostrzeżenia za przeklinanie a samemu mu się czasem wymsknię, straszy też często :p
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Typ: benek_16
Analiza: benek jako strażnik języka polskiego :wink: daje ostrzeżenia za wulgaryzmy, a jak tu nie klnąć jak jakiś meczyk nie wejdzie i kasiorka bokiem przejdzie. A tak w ogóle to typów miałbym więcej oczywiście za to samo, ale wypadło na benka :wink: . Oczywiście sam się staram powstrzymywać :roll: . PZDR wszystkim strażnikom tego forum.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od czasu tej ankiety tylko raz musiałem interweniować, ale odrazu z 30-dniowym zakazem ???? Kolego Ttomekk sobie odpocznie od pisania.

Ankiete można zamknąć :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom