>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Najpierw wiedza, potem kupon

rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Od stycznia chcę na poważnie się zająć zakładami. Nudzi mnie praca zleceniowa, oby to była fajna praca "dodatkowa" 1.0k-1,5k miesięcznie byłoby spoko,a nawet bardzo spoko. Wtedy bym mniej pracował.
W styczniu, w pierwszym tygodniu szykuje się kilka turniejów ATP, CH oraz ITF. Zaczynam z 1k., stawka: 1j.=50,00 zł. Zaglądajcie czasami bo typy podeprę analizą a i konkretne uwagi są w cenie i chętnie się czegoś dowiem bo wszystkich rozumów nie pozjadałem :) Trzymajcie kciuki ;-)
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Co prawda główne turnieje zaczynają się od przyszłego tygodnia, ale kwalifikacje już już tej nocy.

Typ #1#

Ryan Peniston vs. Maxime Cressy
Typ: Ryan Peniston
Kurs: @2.55
Stawka: 1j.


Kwal. ATP Brisbane, 2:00. Nawierzchnia HARD. Na początek typ, który uważam za trochę "na wyrost". Otóż ubiegły rok dla Cressiego był kiepski. Poleciał w rankingu, przegrywał mecze, w których powinien brylować dzięki swoim warunkom fizycznym (201cm wzrostu). Bilans ogólny 19/31 i na twardej nawierzchni 3/10 jest marny. Jego rywal, Brytyjczyk Peniston też nie należy do "kozaków" - zwłaszcza po mizernej końcówce roku (październik, listopad) gdzie przegrywał 1 rundy challengerów, jednak bilans ogólny 31/31 oraz na twardych nawierzchniach 20/12 wygląda lepiej niż bilans Amerykanina/. Optymizmem napawa też zwycięski finał CH Winnipeg (sierpień) oraz półfinał w CH Charlestone (wrzesień). Cressy największy sukces jaki osiągnął tozwycięski finał na hali w Rennes po kreczu rywala. Szanse oceniam 50/50 licząc na agresywny tenis leworęcznego Penistona.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #2#

Lukas Klein vs. Maxime Cressy
Typ: Lukas Klein
Kurs: @2.20
Stawka: 2j.


Kwal. ATP Brisbane 2:00. Konsekwentnie gram przeciw Cressiemu. Wczoraj opisywałem jego słabiutki sezon 2023, wczoraj natomiast potwierdził, że się nie myliłem. Co prawda wygrał, ale to zwycięstwo nie przekonywało i nie było w nim tego Cressiego z zeszłego sezonu. Wygrał z Penistonem tylko 1 małym punktem i swój tryumf może okrasić dużą dozą szczęścia gdyż obronił swoje podanie 6 z 7 razy, przy czym 3-krotnie(100%) wykorzystał szanse dane przez rywala. Poza tym 1 st service mimo 76% skuteczności był tylko 55% całego serwisu Amerykanina. Zdobył tylko 61% punktów przy swoim serwisie, który też kulał bo popełnił 12 DF. Całość podsumowuje 21 niewymuszonych błędów w 2 setowym meczu(20 gemowym).
Teraz trochę o Słowaku. Wirtuoz rakiety to nie jest, 170. miejsce w rankingu, z przyzwoitym serwisem, z ułańską fantazją, która jednak jest nieregularna. Potrafi zaskoczyć ale i przybliżyć do wylewu. Słowak ma 193 cm wzrostu i 85kg. To powinno pomóc w grze z Cressim. Wczoraj Klein odprawił Halysa, który me podobne parametry fizyczne jak Cressy. Sam Słowak prezentował niezły serwis - 76% (70% 1st) 4 asy, znaczna przewaga na małe punkty (6) i tylko 4 UE. Za te kilka godzin powinien dać radę i wygrać, choć węszę ciężki mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1176
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #3#

Alex Michelsen vs Diego Schwartzman
Typ: Alex Michelsen
Kurs: @1.80
Stawka: 3j.


Kwal. ATP Brisbane 4:00. Mamy do czynienia z pojedynkiem 19-latka i 31-latka. Dwóch różnych szkół, dwóch technik, pojedynek znanego tenisisty z tym ambitnie wkraczającym w rzemiosło jakim jest tenis. Schwartzman słynął z "kołowrotka" w lewej dłoni. Kręcił non stop, ganiał ich po korcie, jednak z racji wieku stał się mniej precyzyjny i przez to mniej skuteczny, mówiąc mało kulturalnie - "stępiał" , jednak nic nie można mu ująć, bowiem onegdaj był 8. rakietą świata. Za to należy mu się dozgonny szacunek, mimo że teraz jest dopiero na początku drugiej setki rankingu. Abstrahując od jego umiejętności, nigdy nie czuł się komfortowo na nawierzchniach twardych poprzez swoje warunki fizyczne - 170 cm wzrostu i 65 kilo wagi. Ostatni sezon to patrzenie jak dostaje bęcki od innych. Michelsen to świeża, 19-letnia krew. Jako junior triumfował on jako singlista i deblista w prestiżowym Eater Bowl. Jako wychowanek college'u z Georgii wygrał w grze podwójnej Wimbledon Jr w 2022 roku. Ma mnóstwo epizodów w turniejach seniorskich, dostaje WC m.in na Indian Welle rok temu. O wszystkim jednek nie dam rady tu wspomnieć. Wczoraj, w pierwszej rundzie kwalifikacji do turnieju Brisbane przejechał się po doświadczonym Gianessim, imponując tylko 6 UE oraz ponad 70% returnem drugiego serwisu rywala. Schwartzman wczoraj bez trudności ograł młokosa Bradshawa, jednak w nocy zagra z zawodnikiem z pierwszej a nie ósmej setki rankingu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2441
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #4#

Romain Arneodo/Tristan Samuel Weissborn vs Michael Venus/Marcus Daniell
Typ: Michael Venus/Marcus Daniell
Kurs: @2.00
Stawka: 2j.


ATP Brisbane, gra podwójna, 2:00. Z mojej wiedzy oraz doświadczenia wiem, że korty twarde raczej premiują zawodników silnych, wysokich, z mocnym uderzeniem. W grze podwójnej również siła i warunki fizyczne są w cenie. Te elementy są po stronie nowozelandzkiej pary. Prezentują oni wzrost 190 cm oraz 191 cm w kontrze rywale przedstawiają 175 cm i 180 cm, Czyli 26 cm więcej. Dodatkowo serwis będzie po stronie chłopaków z Nowej Zelandii. Na pewno bardziej doświadczoną parą jest duet monakijsko-austriacki, jednak ich bilans nie powala mimo blisko 100 meczów razem. Nowozelandczycy wspólnie grają (z przerwami) od 2014 roku, co przekłada się na raptem 13 spotkań. Jednak patrząc na każdego indywidualnie mamy porównanie jak słabo względem Nowozelandczyków wypada reprezentant Austrii i Monako. Indywidualne bilanse znacznie po stronie Nowej Zelandii i na nich nieśmiało dziś liczę.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #5#

Pedro Cachin/Francisco Cerundolo vs Laslo Djere/Jaume Munar Clar
Typ: Pedro Cachin/Fransisco Cerundolo
Kurs: 2.40
Stawka: 2j.


ATP Hong Kong, gra podwójna, 10:00. Może trochę szalony typ ale kurs bardzo ładny. Żaden z tych czterech gentelmanów nie jest typowym deblistą, raczej postawili oni na kariery indywidualne. Munar Clar kiedyś kręcił się niedaleko setnego miejsca ale teraz jest 250. w rankingu deblistów. Argentyńczycy rozegrali razem 5 spotkań, wszystkie "w czapkę", natomiast para serbsko-hiszpańska to typowy "składak" na potrzeby turnieju. Typ opieram zatem na aspektach indywidualnych dokonań zawodników oraz na poza sportowym aspekcie, o którym za chwilę. Argentyńczycy preferują "clay", jednak to zawodnicy 70. i 19. w rankingu, ograni na poziomie ATP, w turnieju indywidualnym jeszcze w grze (Cachin), natomiast z drugiej strony Djere i Clar, którzy nie są "na papierze" o wiele słabsi, jednak ich dokonania na tego typu nawierzchni ustępują dokonaniom rywali. Zarówno Serb jak i Hiszpan polegli w kwalifikacjach do turnieju głównego. Były to porażki w słabym stylu, na podstawie których wysnuwam wniosek, ,że dla nich Hong Kong to trochę męka. Zatem jaki jest cel by dalej tu mieli zostać? Djere znany jest ze swojej antypatii do gry deblowej a Hiszpan zwyczajnie w świecie jest w tym przeciętny. Biorąc pod uwagę ich sportowe "dokonania" w kwalifikacjach i poza sportowy aspekt antypatii Djere myślę, że warto za niewielką stawkę spróbować grać na Argentyńczyków.

Edit: Ktoś jak ustali który oddał to dajcie mi info priv
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
STYCZEŃ

Typy podane: 5
Wygrane: 2
Zwroty: 1
Przegrane: 2
Suma stawek: 10j. (500,-)
Zysk: 0.66j. (33,-)
Yield: +6.6%

Typ #6#

Elmer Moeller vs Nikoloz Basilashwili
Typ: Nikoloz Basilashwili
Kurs: @2.20
Stawka: 3j.


ITF Esch/Alzette (LUX), I runda, 17:30. Wszyscy chyba kojarzą postać gruzińskiego tenisisty. Onegdaj toczył boje z czołówką rankingu ATP, teraz trafił na poziom ITF, gdzie planuje się odbudować. Gruzinowi nie można odmówić ambicji bo starał się w ubiegłym sezonie jak tylko mógł. Walczył w kwalifikacjach do Szlemów czy turnijów rangi ATP, lecz przegrywał tam już na starcie. Mimo że jest już po drugiej stronie tenisowej rzeki to wciąż ma w sobie ten "pierwiastek" zawodnika z 16. miejsca rankingu ATP. Dziś jego rywalem będzie młodziutki, 20-letni Duńczyk. Ciężko mi było znaleźć o nim jakieś pozytywne informacje. Wiem tylko, że reprezentuja Danię w Davis Cup. Praworęczny, lichej postury, o wzroście 183 cm, 394. w rankingu ATP, 167. w rankingu ITF. Tam też w ubiegłym roku występował, z sukcesami. W Chellengerach typowy "kwalifikant" z meczami bez historii. Wg buków dziś jest faworytem ale hala nie sprzyja zawodnikom z jego fiycznymi parametrami.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #7#

Emil Ruusuvuori vs Karen Khachanov
Typ: Karen Khachanov
Kurs: @1.65
Stawka: 4j.



ATP Hong Kong, II runda, 11:00. "Kaczki" raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Duże chłopisko, umie uderzyć, przyspieszyć grę, kiedyś 8., dziś 15. rakieta świata. Naprzeciwko stanie 24 - letni Fin, 69. rakieta rankingu. Zeszły rok bardzo przeciętny w wykonaniu Skandynawa. Z większych osiągnięć ćwierćfinał w Miami i ćwierćfinał w CH Helsinki. Rosjanin finał w Zhuhai, półfinał w Miami, półfinał AO i kilka ćwierćfinałów. Przeciętny sezon pokazuje jego bilans 31/30 w ubiegłym sezonie. Ten też nie zapowiada się kosmicznie bo wczoraj z Bonzim niby wygrał ale na takich statystykach, że aż to smutne. Serwis wchodził w ciut ponad 50% z czego zwycięskie były niecałe 2/3. Dokładnie 65%. Drugi serwis ledwo ponad 50% i wykorzystane 8 z 25 BP. Niby 5 asów ale rekompensowały je 4 DF. Na Rosjanina trzeba zagrać o niebo lepiej by myśleć choćby o ugraniu seta.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #8#

Seon Chan Hong vs Marat Sharipov
Typ: Marat Sharipov
Kurs: @2.20
Stawka: 2j.


ATP Nonthaburi, ćwierćfinał, 6:00. Jestem lekko zaskoczony, że bukmacherzy traktują młodego Rosjanina jako "underdoga". Jednak po kolei. Chan Hong to 273. rakieta światowego rankingu, mający za sobą kiepski poprzedni sezon (30/35). Ma 26 lat ale jako tenisista nigdy nie zapisał się głębiej w pamięci kibiców. Wczoraj w 2. rundzie co prawda ograł Lajala, ale było to trochę żenujące zwycięstwo. Punkty z pierwszego serwisu miał na poziomie 56% a drugiego 58%. Oddał rywalowi aż 12 szans na BP, sam wykorzystując tylko 5 z 14. i na koniec remis w małych punktach. Sharipov jest w gazie ale to młody zawodnik, także jedno nieudane posunięcie i dobra karta się od niego odwróci. Na tym turnieju odprawił już Coppejansa ( 10 asów, ponad 90% wygranego 1st service oraz 0 BP oddanych rywalowi) oraz Sandgrena. W mojej ocenie kurs na niego jest ciekawy ale nie warto szaleć ze stawką z racji młodego wieku Rosjanina.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #9#

Jakub Mansik vs Brandon Nakashima, Lucas Poullie vs Seon Chan Hong, Arthur Cazaux vs Harold Mayot
Typ: Brandon Nakashima & Lucas Pouille & Arthur Cazaux
Kurs: 2.86
Stawka: 4j.

CH Canberra 7:30. Nakashima w ogolnym mniemaniu jest zawodnikiem lepszym. Mensik jest tu trochę "szczęśliwie" bo rundę temu dostał wolny los po tym jak Ritschard oddał mecz walkoverem. Nakashima pionierem nawierzchni twardych nie jest ale tu powinien dać radę.

CH Nonthaburi 5:00. Pouille zaskakuje mnie tu swoim profesjonalizmem. Jest wiekowym zawodnikiem więc raczej nie może grać ciągiem i widać, że postawił na ten turniej. Hong wczoraj ograł mojego faworyta - Sharipova, gdyż ten zagrał bardzo słabo. Hong wykorzystał to, ale z Francuzem już tak łatwo nie powinno być.

CH Noumea 9:20. Cazaux wczoraj ograł innego Francuza - Paire. Zagrał mądrze, spokojnie, prezentując udany i skuteczny serwis. Mayot jest tu dzięki jakiejś magii. Wygrał z de Jongiem ale przegrał na "małe punkty" co jest ewenementem.Cazaux ma łatwiejszego rywala jak wczoraj a Mayot znacznie bardziej wymagającego.

EDIT: Moja ogromna głupota. Gdzieś umknęło mi ze Mensik to finalista juniorskiego AO 2022... Za gapowe się płaci...
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #10#

Daniel Elahi Galan vs Constant Lestienne, Lucas Pouille vs Valentin Vacherot, Enzo Couacaud vs Arthur Cazaux
Typ: Constant Lestienne + Lucas Pouille + Arthur Cazaux [/ICONRETURN]
Kurs: @3.19
Stawka: 4j.


Po wczorajszej wtopie z Mensikiem dziś stawiam na francuski zestaw tenisistów.

ATP Auckland, kwalifikacje,00:20. Lestienne od porażki w II rundzie CH Noumea. Uległ tam aktualnemu finaliście(piszę przed finałem) - Haroldowi Mayotowi.
Na nawierzchniach twardych radzi sobie przyzwoicie (finały w Stanford, St.Tropez czy Alicante), dodatkowo rok temu półfinał w Auckland. Warto bronić punktów. Galan zeszły sezon słabiutki, natardych nawierzchniach bilans 4/12. Sezon zaczął w Brisbane gdzie po miernych meczach nie przeszedł II rundy kwalifikacji.

CH Nonthaburi, finał, 7:00. Pouille mimo iż jest u schyłku kariery to sezon zaczął wybornie i gra na wysokim, a przede wszystkim równym poziomie. Teraz to 332. miejsce ale kiedyś to zawodnik nr 10. na świecie. Nie oddał tu seta, co więcej oddał tylko 29 gemów w 6 meczach. Jego rywal co prawda "nie wyleciał sroce spod ogona" ale już w ćwierćfinale był bliski porażki z Passaro. Francuz podtrzymując formę powinien zgarnąć kolejny indywidualny tytuł.

CH Noumea, finał, 7:00. Wczoraj napisałem, że to fajny chłopak ten Cazaux. Nie dopisałem, że 4 lata temu był w finale juniorskiego AO. Couacaud jest znacznie słabszy. Słabo returnuje. Tu doczłapał się do finału po "cyrku" z Gastonem i przegranym na małe punkty półfinale z Brouwerem. Mam nadzieję, że limit szczęcia już wyczerpał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
STYCZEŃ

Typy podane: 10
Wygrane: 4
Zwroty: 1
Przegrane: 5
Suma stawek: 27j. (1350,-)
Zysk: -5.36j. (- 267.88)
Yield: -19.85%
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #11#

Francisco Rocha vs Mathys Erhard, Lorenzo Joaquin Rodriguez vs Gonzalo Bueno
Typ: Mathys Erhard + Gonzalo Bueno
Kurs: @2.27
Stawka: 4j.

CH Oeiras, kwalifikacje, 14:30. Erhard to młody Francuz o dobrych warunkach fizycznych. Nie jest wirtuozem, głównie robi ranking na nawierzchni clay, w turniejach ITF. Potafi jednak zgrać fajny tenis, ma ciekawe epizody w challengerach, jak półfinał w CH Amersfoort. Jego rywal, Rocha nie traktuje tenisa zbyt poważnie, rozgrywa po 25-30 meczów rocznie i to mizernej skuteczności. Dziś jest stawiany jako outsider i niech tak zostanie.

CH Buenos Aires, kwalifikacje, 14:00. Bueno nie gra na hali, unika twardych nawierzchni. Jednak jest zawodnikiem, który na terenach Ameryki Południowej w turniejach rangi challenger gra dość regularnie, co prawda bez znaczących sukcesów. Rodriguez to dla mnie "noname" ale widzę, że gra tylko w ITF także prezentuje "na papierze" niższy poziom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #11#

Emilio Nava vs Luciano Darderi
Typ: Emilio Nava
Kurs: 1.53
Stawka: 5j.

Australian Open, kwalifikacje, 00:00. Zaczynamy jeden z Wielkich Szlemów sezonu 2024. Musiałem sobie przypomnieć obu Panów oglądając video z ich zeszłorocznych występów i nie zapomniałem. Mianowicie zacznijmy od Navy. Młody Amerykanin, bardzo uzdolniony. Zaliczał finały w grze zarówno pojedynczej, jak i podwójnej w juniorskich szlemach w latach 2018-2021. Gra twardo, mocno, szybko i agresywnie. Niestety nie zawsze idzie to w parze ze skutecznością, jednak z rywalem typu Darderi powinien prowadzić grę i mieć kontrolę nad większością elementów. Teraz trochę o jego rywalu- młodym Włochu Darderim. Na pewno jest mniej uzdolnionym młodzieńcem, mimo wyższej pozycji w rankingu, bo zwyczajnie natłukł punktów we włoskich challengerach i to na mączce. Jest szybki ale za delikatny na Navę i jego mocne uderzenia. Gra z głębi kortu i oddaje inicjatywę. To jest dobre na mączce gdzie piłka zwalnia po kontakcie z kortem, natomiast w nawierzchniach twardych przyspiesza. Nava już w tym roku zrobił sobie trening w Canberze, gdzie fajnie serwował i nabił na licznik 18 asów.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #12#

Dusan Lajovic vs Thanasi Kokkinakis
Typ: Thanasi Kokkinakis
Kurs: 1.53
Stawka: 3j.

ATP Adelaide, I runda, 10:30. Nie samym AO człowiek żyje. Dość ciekawe spotkanie mamy w I rundzie turnieju ATP Adelaide. Kokkinakis w Adelaidzie się urodził, tu też mieszka więc bankowo nie odpuści. Przyjdą jego znajomi, rodzina - nie ma mowy o jakimś wałku. Jestem niemal pewny, że obaj zawodnicy chcą się "przetrzeć" przed przyszłotygodniowym AO, ale tylko jeden zagra dalej. Lajovic ostatnie sezony ma bardzo słabe. Co prawda ostatni był wreszcie "na plus" ale do greckiego kangura mu zabraknie i sił i wzrostu i mocy i umiejętności. Inna sprawa, że odpadnięci dla 33 - latka przed tak ważnym turniejem i możliwość treningu na kortach australijskich to wcale nie taka strata jak dla 27 - letniego tenisisty grającego u siebie ;)
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #13#

Michael Geerts vs Martin Damm Jr, Nicolas Alvarez Varona vs Elmer Moeller
Typ: Martin Damm Jr + Elmer Moeller
Kurs: 2.14
Stawka: 3j.

CH Oeiras 6, I runda, 11:30. Kolejny pojedynek wyjadacza z młodym gniewnym zawodnikiem. Geerts to 28-letni Belg, który próbuje swojego szczęścia w tenisie. Mimo upływu lat na koncie trofeów szału nie ma, bo triumfy w turniejach rangi ITF to niewielki wyczyn. Swoją eksplozję formy Belg miał 5-6 lat temu. Teraz raczej uznawany jest za "przebijakę". Rakietę umie trzymać, ale z grą jest już gorzej, stąd miejsce pod koniec trzeciej setki rankingu. Ubiegły rok słabiutki w jego wykonaniu, ujemny bilans, mimo sporego doświadczenia nie nauczył się grać na hali, co z resztą utrydniją mu warunki - 178 cm wzrostu. Jego rywal jest po drugiej stronie, ma 20 lat i podbija tenisowy świat. Amerykański tenisista w 2021 roku był 3. na światowej liście juniorów. W portugalskich halach widziany był rok temu w zawodach ITF, gdzie osiągał bardzo dobre rezultaty(finał, półfinały). To perspektywiczny gracz, preferujący nawierzchnie twarde (w przeciwieństwie do Geertsa, który preferuje mączkę), ma ponad 2 matry wzrostu (203 cm) i jest leworęczny, co formalnie powinno być dla niego handicupem.

CH Oeiras 6, I runda, 13:00. Moellera opisywałem wcześniej jako lichego gracza, który może mieć ciężko na tej nawierzchni przez swoją posturę. Gra dziś jednak z kolesiem, który zanotował spory zjazd od października 2022, kiedy to był 219. w rankingu. Teraz to 719. rakieta świata. Dość wysoki bo ma 188 cm, ale statystyki mówią, że ma problemy z grą. W tym roku uległ tu w pierwszym turnieju Paulowi Jubbowi, który też szwęda się w siódmej setce rankingu, a swoją grę opiera tylko na serwisie. U Verony serwis szwankował 50% skuteczności, 67 win 1st service, niby 5 asów ale pokryte 5 DF, aż 11 BP dla rywala - generalnie marnie to widzę. Tylko 18 meczów w zeszłym roku, 9 wygranych, w hali widywany tylko w 2021 roku. Może to nie być łatwy mecz, ale w ojej ocenie wart ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom