>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Najpierw wiedza, potem kupon

rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #3#

Alex de Minaur Frances Tiafoe 2 2.20
Holger Rune Andrey Rublev 2 @1.60
@3.52
3j.


ATP Paris, 12:30. Dwóch bardzo przyzwoitych tenisistów. Tiafoe lepsze warunki fizyczne, jednak gorszy bilans H2H oraz statystyki na hali. Jednak hala męczy a Minaur ma za sobą dwie 3-setówki, więcej niewymuszonych błędów. Czas będzie działał na jego niekorzyść. Wygraną z Medvedevem bardziej nazwałbym przegraną Rosjanina, na fatalnych statystykach.
ATP Paris, 14:00. Rublev jest w mojej ocenie zawodnikiem lepszym technicznie i patrząc całościowo. Wygana z Hurkaczem to nie jest coś zatrważającego krew w żyłach Rubleva.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #4#

Nick Chappell Dominik Koepfer 2 @1.20
Radu Albot Dimitar Kuzmanov 1 @1.33
Alexey Vatutin Alexei Popyrin 2 @1.28
@2.04


Chappell ma ten rok fatalny. Ujemny bilans meczów, na hali 40% zwycięstw w karierze. Ewidentnie pod formą. Koepfer zdecydowanie lepsze bilanse i aktualne forma.
Albot jest przyzwoitym zawodnikiem, ma też przyzwoity bilans na hali. Kuzmanov bilans ledwo na korzyść, na hali dramatycznie słaby.
Popyrini Watutin bez formy. Obaj grają na przełamanie po ostatnich "wyczynach" gają na przełamanie, jednak bardziej wierzę w wieżowca.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #4#


Trochę pokpiłem podawanie typów na forum, ostatnimi czasy chyba przestałem to traktować poważnie. Teraz natomiast odpuszczam tenis kompletnie bowiem zaczyna się najbardziej skorumpowany i śmieszny Mundial w historii piłki nożnej. Wbrew pozorom uważam, że może on nie być przez niektóre ekipy traktowany poważnie i to może dać zarobić. Chcę stawiać inaczej ni podpowiada mi instynkt i to może dać mi $$$. Mam nadzieję, że to będzie pomieszanie z poplątaniem, 1j. = 25.00 PLN.

Typ #1#

Katar Ekwador
Typ: Obie drużyny strzelą gola (TAK)
@2.20

3j.

Mecz otwarcia najśmieszniejszego Mundialu, mający na rękach krew wielu ludzi. Niby nie gra jakiś podstawowy napastnik Kataru ale nie wierzę, że gospodarze nie strzelą nic a Ekwador w meczu z formalnie najgorszym zespołem nie strzeli gola.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #2#

Anglia Iran
Anglia i poniżej 2,5 gola
@2.20
2j.


Angole nigdy nie grali wybitnie na turniejach, tu nawet bezbramkowy remis mnie nie zdziwi. Iran ultramocny w defensywie, Anglicy z Kane'em na czele powinni wymęczyć gola, ewentualnie dwa.

Kupon #3#

Senegal Holandia X @4.00
1j.


W mojej ocenie Senegal jest bardzo niedoceniany. Stać ich nawet na wygraną z Holandią. Co prawda, bez Mane, ale jest gro innych zawodników z prestiżowych europejskich klubów, którzy mogą pociągnąć grę Afrykanerów.

Kupon #4#

USA Walia 2 @3.30
1j.


Nie rozumiem napinki gry na USA. Jest napompowany balonik bo to ma być pokolenie dające sukcesy i powody do radości, ale Jankesi mogą nie podołać presji.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kolejne typy były dziś pograne. 3 na , 1 na . Po pierwszej kolejce stan 343.03 zł, czyli spory minus. Od jutra nowa kolejka.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #17#

Holandia Ekwador 1 @1.80
Katar Senegal 2 @ 1.67
@3.00
5j.

Zmagania grupy A. Bardzo sympatycznie zaprezentował się Senegal i wiedząc jak grają oraz wiedząc o tym że muszą wygrać stawiam na nich gdyż Katar zaprezentował się fatalnie. Holendrzy natomiast nie pozwolą sobie na porażkę. Oni chcą rozdawać karty i mieć grupę pod kontrolą.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Już dziś rozliczę listopad z racji ż zaczyna się ostatnia kolejka MŚ. Pierwsze dwie to była tragedia.

Kupony zagrane: 20
Kupony wygrane: 4
Kupony przegrane: 16
Suma stawek: 29j.
Bilans: - 7j

Grudzień

Kupon #1#

Holandia Katar
Katar strzeli @2.15
+
Iran USA

USA strzeli @1.25

Katarczycy grają o honor a Holendrzy o 1. lub 2. miejsce z którego wyjdą. Jestem przekonany ze Katarczycy będą chcieli pożegnać się z turniejem strzelając chociaż gola, sprawiając jakąś radość kibicom. Holandia to wygra, nie ryzykjąc 2. miejsca w grupie i ewentualnego meczu w 1/8 turnieju z Anglią (wielce prawdopodobne). Katar beznadziejnie zaprezentował się z Ekwadorem, lepiej z Senegalem, choć też bez szału. Holandia odwrotnie. Cienko z Ekwadorem, fajnie z Senegalem. Reasumjąc to Holandia wygra to, jednak daje "argumenty" by stwierdzić, że coś straci.
Mecz o awans z grupy. Zwycięzca gra dalej, remis preferuje Irańczyków. Jak Iran zagra "na remis" to zapewne przegra bo Anglicy pokazali jacy to mistrzowie defensywy. Mecz może mieć otwarty charakter i liczę tu na gole z obu stron lecz bardziej przychylam się ku USA. Na ich zwycięstwo też liczę, co da im prawdopodobnie 2. miejsce i mecz z Holandią w 1/8 finały.



@2.62
2j.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupony których tu nie zamieściłem, grane po 2j. też na minus. No pojebany ten Mundial. Może od fazy pucharowej coś ruszy się na plus.

Kupon #5#

Holandia USA BTTS @2.10
Argentyna Australia BTTS @2.90
@6.09
2j.


Zaczynamy fazę pucharową i liczę, że wreszcie zacznie "żreć".

Faza pucharowa ma to do siebie,że tu już nie ma żadnych kalkulacji. Albo wygrają albo nie. Jednak żeby wygrać trzeba strzelać bramki a o te w meczu Holandii z USA może nie być najprościej. USA w fazie grupowej pokazało "zimną kalkulację" Remisowali, wygrywali skromnie, jednak swoje zrobili. Tu jednak trzeba też strzelać. Holandia natomiast przyjechała tu z większymi abmicjami niż 1/8. W fazie grupowej zdobyli 5 bramek, stracili jedną. Liczę, że spragnieni sukcesu Holendrzy i młode wilki z USA stworzą nam fajne widowisko i coś mimo wszystko strzelą.

W meczu Argentyny z Australią, faworytem są Ci pierwsi i sam jestem ich zwolennikiem. Jednak Argentyna oberwała w czapkę od narwanych Sudyjczyków, a wygrała z marną Polską i bezpłciowym Meksykiem. Australia natomiast ugrała komplety z Danią i Tunezją, ulegając dobrym Francuzom. Argentyna jest daleka od "super formy", jednak tak wygrywa się turnieje. Australia pokazała że umie strzelać gole potencjalnie lepszym od siebie i potrafi znieść presję (mecz o awans z grupy z Danią). Są w stanie strzelić bramkę Argentynie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +813
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #6#

Francja Polska 1 @1.33
Anglia Senegal under 2.5 gola @1.65
@2.19
2j.


Śmieszy mnie jak część coś bełkocze tu o stylu naszej kadry i nieporadnym "Czesławie 711". Sami nic nie osiągnęli to i sukces innych umniejszają. Przed barażami lament, że Szwecja nas wyrucha. Teraz płacz o styl po awansie z grupy. Za kilka lat nikt o tym nie będzie pamiętał. Spojrzą na remis z Meksykiem porażkę "tylko" 0:2 z Argentyną, efektem awans z grupy i stwierdzą że to nie były złe wyniki. Wam w pracy (albo w szkole sądząc po IQ niektórych) płacą za zrobioną robotę czy robienie jej z uśmiechem, bez przerw ale finalne spierdolenie? Dziś przegramy a to dlatego że jesteśmy drużyną słabszą, graliśmy tak a nie inaczej, nie ma co tego jednak rozdmuchiwać i analizować jacy to Polacy nieudolni. Mieliśmy do tej pory fart, fajnie, ale dziś Francja ma mocniejsze argumenty i wykorzysta to tak jak wykorzystała Argentyna.

W tym meczu liczę na solidną defensywę ze strony Anglii i minimalizm w ofensywie. To, że wygrają jest szacunkowo dość pewne, jednak kurs @1.47 nie wart ryzyka w mojej ocenie. Mam nadzieję, że to pokolenie angielskich piłkarzy rozumie że to turniej i minimalizm jest wskazany. Rozumieli to wczoraj Albicelestes, Holendrzy, to i Synowie Albionu też powinni iść ich śledem. W mojej ocenie Senegalu nie stać na zwycięstwo, jednak presja na nich już nie ciąży. Będzie ciekawe spotkanie, akurat fajny meczy na koniec tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #7#

Japonia Chorwacja aw. 2 @1.53
Brazylia Korea Płd 1 @1.30
@1.96
2j.


Zacznę od Japończyków. Strasznie wybiegali się w grupie, czy to za Niemcami czy Hiszpanią aby uzyskać korzystne rezultaty. Niby jako "underdog" grają lepiej, ale wynika to badziej ze sposobu gry. Oni nie lubią "prowadzić gry", co musieli robić ze słabszą Kostaryką. Z lepszymi, którzy prowadzili grę, szli na kontry i to dawało im to dobre rezultaty. Chorwaci nie są typem kadry, która dominuje zatem Azjatom będzie tu trudno. A Chorwaci niby bez fajerwerków, ale solidne mecze. Ten poziom idzie non stop w górę i w mojej ocenie mecz potrwa tylko 90 minut.

O Brazylii nie będę pisał wiele bo to faworyci przez F. Korea w mojej ocenie jest słaba, niby ma win z Portugalią ale Portugalia wygrywając byłaby 1. i trafiła w 1/8 na Hiszpanią. Może specjalnie odpuścili? Tego się nie dowiemy. Poza tym Korea remis z Urusami i porażka z Ghaną. Bez szału, w porównaniu do Brazylii, która na kolejkę przed końcem była już w fazie pucharowej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +813
Do góry Bottom