>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Najpierw wiedza, potem kupon

rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #18#

Andrey Rublev Emil Ruusuvuori 1 @1.25
Taylor Fritz Alexei Popyrin poniżej 39.5 gema @1.57
@1.96
4j.


AO, 3:00. Uważam, że Rosjanin jest zawodnikiem o klasę lepszym od Fina. Rublev ten rok zaczął nieciekawie bo od dwóch porażek na australijskiej ziemi w dwóch turniejach w Adelaide. Żegnał się tam już w 1. rundzie a takiemu zawodnikowi nie przystoi taka seria, którą na szczęście przerwał zwycięstwem na AO z Dominikiem Thiemem. Było to dość gładkie zwycięstwo (3:0) na dobrych statystykach i co najważniejsze Rublev fajnie wyglądał na tle bądź co bądź - dobrego rywala. Rywala który poza zwykłym przebijaniem prezentował też skróty, mijanki, "dropshoty" itp. Fin natomiast trochę męczył się z reprezentantem gospodarzy - Purcellem. Męczył bo grał 4 sety i czwarty wygrał w TB do 11, także różnie mogło to się skończyć. Poza tym Fin gra w 85% "forehand" natomiast Rosjanin kręci serwisem i umie to robić, zatem logiczne byłoby grać na "backhand" który Ruusuvuori używa rzadko. W dodatku mam wrażenie (może mylne) że gdzieś zgubił swoją szybkość i przebojowość, którą prezentował rok temu na AO. Panowie spotkali się na nawierzchni twardej w Dubai 2021, gdzie w dwóch setach wygrał Rublev. Liczę na powtórkę bo Rosjanin niżej niż 3. runda nie był tu od paru lat.

AO, 6:00. Fritz nie leży Popyrinowi. Spotkali się dwa razy na nawierzchni twardej. Raz w sierpniu 2022 (2:0 Fritz) i na turnieju pokazowym (też hard) w Kooyong (Fritz 2:0). W mojej ocenie Popyrin ma bardzo ubogi warsztat tenisowego rzemiosła i tym samym krótką paletę zagrań. W meczu 1. rundy z Chińczykiem (Tajpejczykiem ?) Chun Hsin Tseng ustawiał się pod forehand bo backhand tylko oburącz. Fritz przepędzi go mocniej i upatruję w tym szansy na to iż Kangur zwyczajnie nie będzie miał czasu by ustawiać się na forehand i będzie zmuszony grać backhandem. Poza tym mocnym forehandem i serwisem prezentje na prawdę niewiele, zwyczajnie a mało by móc zagrozić Fritzowi, który w 1. rundzie ograł Gruzina Baslashvilego, prezentując ciekawy tenis. Uważam, że będzie szybkie 3:0, może 3:1, co mam nadzieję nie pokryje linii.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #19#

Karen Khachanov Frances Tiafoe over 37.5 gema @1.55
Sebastian Korda Daniil Medvedev(-3.5g) 2 @1.40
@2.19
3j.


AO, 9:00. Szykuje się, miejmy nadzieję, jedno z ciekawszych i bardziej emocjonujący spotkań jakie dotychczas oglądaliśmy w Melbourne. Na rynkach zarówno europejskich, jak i azjatyckich kursy jak szalone spadają na zwycięstwo Amerykanina. Mimo mojej ogromnej, prywatnej sympatii do jego osoby wcale nie uważam, że Rosjanin jest bez szans. Jeden i drugi mają bogate rzemiosło tenisowych umiejętności, w tym dobry serwis(odpowiednio Karen 11 i 15 do tej pory a Frances 24 i 20) Statystycznie rzecz ujmując Tiafoe nadrabia serwisem ale traci przy błędach niewymuszonych, których popełni znacznie więcej niż Rosjanin. Karen jest też bardzo cierpliwy w wymianach z głębi kortu, rzadko widujemy go w strefie przy siatce, natomiast Amerykanin lata po tym korcie jakby go coś użądliło. Mecz wydaje się wyrównany i linia absolutnie do pokrycia. Na dobrą sprawę 3 gemy (2xTB i 7:5) mogą załatwić sprawę.

AO, 10:30. Med jest moim faworytem do zgarnięcia tytułu. Jeszcze jego rodak Rublev wygląda obiecująco. Rosjanin jaki jest, taki jest. Trochę butny, trochę bezczelny, trochę egoistyczny, jednak mega inteligentny. Zarówno na korcie, jak i poza nim. Czytając to co powiedział w wywiadzie nie spodziewajmy się nigdy utartych frazesów. Dlaczego piszę o tej inteligencji? Dlatego że uważam iż Korda to zwykłe drewno. Jest wysoki, ma silny serwis i forehand ale reszta to nie jest jakiś poziom światowy. Co za tym idzie, uważam że Med jak zobaczy że ten "wahlarz umiejętności" Kordy to uśmiechnie się pod nosem, w swojej głowie szybko ułoży swój styl gry i pojedzie Amerykanina czeskiego pochodzenia. Handicup bardzo malutki ale akurat spoko podniósł kurs by prawie zniwelować ten głupi podatek.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #20#

Screenshot_2023-01-21-17-03-02-775_pl.superbet.sport.jpg

Nie mam czasu na analizę ale zawodnicy o niebo lepsi od rywali. Khaczanow silniejsza i agresywniejsza gra od Japończyka a Siurkacz po zbyt mało ruchliwy od rywala który jest w formie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +810
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #21#

Roberto Bautista-Agut Tommy Paul over 34.4 gema @1.53
Alex de Minaur Novak Djokovic over 31.5 gema @1.53
@2.34
3j.


AO, 6:00. Większość twierdzi, że skoro Hiszpan odprawił ledwo chodzącego Murray'a to z Paulem będzie miał kłopoty. Nie koniecznie wg mnie. Murray w mojej ocenie pokazał dobry tenis, szwankowała szybkość, która przy mądrej, rozrzucającej grze Aguta była właściwie gwoździem do trumny Szkota. Ze zmęczenia popełniał też błędy (około 13,5 błędu na set), czym pomógł Agutowi, jednak włączmy tu tylko czynnik zmęczenia. Paul gra troszkę "siermiężnie". Tu upatruję szansy Aguta bo to inteligentny gracz, może gburowaty i czasami mało kurtuazyjny ale poziom trzyma.On umie grać z tego typu zawodnikami, poza tym nie widzę miejsca w ćwierćfinale Wielkiego Szlema dla kolesia z 4. dziesiątki rankingu. Przeciwko sobie grali 4 razy, trzykrotnie wygrywał Hiszpan w tym ich jedyny pojedynek na nawierzchni twardej w sierpniu 2021 roku w Toronto.

AO, 9:00. Warsztat Djoko jest nieporównywalny z jego rywalem - de Minaurem. Nie ma właściwie elementu w którym Serb ustępowałby Australijczykowi. Jednak jest to ostatni Australijczyk w turnieju i trybuny będą dla niego "wydłużeniem rakiety". Dopuszczam do głowy szybkie 3:0, jednak nie ukrywam że mam nadzieję iż Kangur powalczy. Niewątpliwie jest to najtrudniejszy z dotychczasowych rywali Serba w turnieju, stąd uważam że mecz będzie pełny walki. 6:4, 6:4, 7:5 i jestem zadowolony.

Edit: De Minaur natrzaskał 5 gemów. Czapki z głów.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #22#

Dennis Novak Damir Dzumhur 1 @1.45
7j.


CH Quimper, 11:30. Mała odskocznia od Australian Open. Challenger we francuskim Quimper, nawierzchnia twarda w hali. Zacznijmy od informacji, że Novak broni tu punktów za półfinał z zeszłego roku. Ma ciekawy, dość silny i nieprzyjemny serwis, natomiast Dżumhur nie gra zbyt skutecznie z zawodnikami silnymi, grającymi szybko a tak gra Austriak. Jest wybiegany i gra dosyć rozmaicie jak na zawodnika drugiej setki rankingu. W tym sezonie Novak 9 meczów i tylko 1 przegrana. Finał i półfinał w tajskich challengerach, zatem forma jest. Bośniak ćwierćfinał w CH Noumea i kwalifikacje Australian Open. Znacznie gorzej od Austriaka. Panowie grali razem czterokrotnie i trzy razy wygrywał Novak, w tym dwukrotnie na nawierzchniach twardych (raz na hali). Ani jeden ani drugi do wirtuozów tenisa mają daleką drogę, jednak bardziej przekonuje mnie gra Austriaka niż jego prawie równolatka z Bośni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #23#

Evan Furness Johan Sebastien Tatlot 2 @2.00
5j.


CH Quimper, 11:30. Dalej awanturuję się poza Australian Open. Malutki "underdog". czoraj jeszcze można było złapać @2.30 ale wybrałem Novaka. W każdym razie w mojej ocenie Evan nie nadaje się ze swoimi warunkami by odnosić sukcesy na szybkich nawierzchniach. Natura obdarzyła go lichymi warunkami tj. 170 cm wzrostu i 66 kg wagi. W meczach przyjmuje rolę defensora. Jednak gdy porozrzuca się go po kątach, w miarę upływu czasu popełnia błędy lub gra jak rasowy "przebijaka" na środek kortu, kierunki zmienia tylko "dropshotami". Tu prezentuje się bardzo słabo, niby jest rozstawiony z nr 1 ale to LL z kwalifikacji. Tatlo tenis traktuje rozrywkowo, gra tylko we głównie we Francji. Tu jednak prezentuje się bardzo fajnie, przeszedł kwalifikacje bez straty seta. Ma kąsliwy serwis, klepie po rogach. Scenariusz widz taki że Furness będzie bardziej się bronił a im dłuższe wymiany tym większa szansa na błędy z jego strony.

EDIT: Pomyliłem się i to sporo. Furness ruchliwy, fajnie serwował, trochę błędów popełnił a Tatlot totalnie bez ikry. Spuszczona głowa, bez jaj. Widać że Evan chce wykorzystać drugą szansę.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #24#

Karen Khachanov Stefanos Tsitsipas "powyżej 12.5 asa Khachanov" @1.85
3j.


AO, 4:30. Jedynym minusem tego typu jest rywal Rosjanina. Grek gra bardzo fajny i skuteczny tenis. Liczę jednak, że "Kaczka", który ma bardzo mocny serwis, ugra te 13 asów, Przemawia za tym to iż nie spodziewam się tu trzech setów. Zapewne wygra Tsitsipas, jednak priorytetem wydaje się wygrywanie swoich podań, bo złamać rywala będzie ciężko. Zobaczymy jak będzie ale linia przyzwoita. Przy 3 setach wystarczą 4-5 asów na set a liczę na więcej niż 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #25#

Daisuke Sumizawa Hiroki Moriya 1 @3.80
2j.


Ch Burnie, 2:30. Mam nadzieję mocnym akcentem zakończyć ten miesiąc. Dla mnie po takim kursie było to value, teraz chodzi po @3.20. Ale do rzeczy. To są zawodnicy na skrajnych biegunach. Sumizawa młody i znajdujący się w szczycie formy a Hiroki już powoli kończy z tenisem bo wygląda coraz słabiej. Czepiają się go urazy, czasami wygląda jakby na kort wypuścili go za karę. Sumizawa głównie grał w ITF, Moriya był uczestnikiem challengerów ale wypadał tam blado. Typ nie mocno pewny ale wg mnie value bo mecz 45-55.

STYCZEŃ

Stan początkowy: 20j. (1j.-50 Pln)
Stan końcowy: 30.03j.
Zysk: +10.03 j. (501.68 PLN)
Suma stawek: 92j.
Kupony wygrane/zwroty/kupony przegrane: 12/1/12
Skuteczność: 46%
Yield: 10.91%
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
LUTY

Kupon #1#

Denys Klok Valerio Aboian 2 @1.50
Yi Zhou Luca Wiedenmann 1 @3.80
@5.70
4j.


ITF Antalaya, 1:00. Klok jest bardzo przeciętnym zawodnikiem. Niby "spec" od clay'u ale jego gra i statystyki są mizerne. Gra w tych ITF i jego szczytem są półfinały oraz ćwierćfinały w Egipcie na początku zeszłego roku. Potem gdzieś formę zapodział. Aboian inna bajka. Też ciągnie ITF, ale regularnie gra w wysokich fazach turniejów. Panowie grali ze sobą rok temu, w szczycie formy Kloka ale został on szybko wyjaśniony 1:6, 6:7.

ITF Monastir, 11:30. Przeszacowanie kursowe w mojej opinii. Chińczyk to półfinalista gry pojedynczej chłopców tegorocznego Australian Open. Niemiec niby ma bardzo dobre bilanse na nawierzchni twardej ale poza Monastirem go nigdzie nie ma i ten bilans natłukł głównie w kwalifikacjach turniejów ITF, poza tym to nic specjalnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +281
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #2#

Emilio Gomez Jack Pinnington Jones 1 @1.50
Zachary Svajda Alex Michelsen 2 @1.80
@2.70
6j.


CH Cleveland, 20:30. Tak jak już kiedyś pisałem, Gomez ma już "bliżej niż dalej" do końca swego tenisowego żywotu. Emiliano trzyma się raczej turniejów w Ameryce Północnej czy to Południowej, nie licząc wyjątków. Głównie jest to zawodnik na challengery. Za rywala ma młodziutkiego Pinningtona Jonesa, który w sumie niczym szczególnym nie błyszczy. Z moich informacji wynika, że został on tenisistą bo był rozpieszczonym jedynakiem z bogatej rodziny, wywodzi się z Akademii Andiego Murray'a. Jego współwychowankowie mają bardzij rozpoznawalne nazwiska, jak Jubb czy McHugh. Gomez ma tu czego bronić i trochę lipa byłaby odpaść z bananowym dzieckiem.

CH Clevaland, 16:00. Michelsen był pierwszym amerykaninem od 2006 roku, który wygrał podwójny tytuł amerykańskiego Easter Bowl. Jego rywal Svajda nie jest jakimś tenisowym parodystom, nawet w 2021 szalał na juniorskim US Open, jednak jego mankamentem uniemożliwiającym mu dopłynięcie do topowej 100 jest wzrost. Ma "tylko" 175 cm wzrostu. Dobra defensywa, silny backhand ale oburęczny a co za tym idzie ma patenty na leworęcznych graczy. Michelsen natomiast jest dla mnie trochę enigmą, jednak w pierwszej rundzie odprawił Jacka Socka a to nie lada wyczyn.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #3#

Tennys Sandgren Zachary Svajda 1 @1.75
Raul Brancaccio Carlos Taberner 1 @1.75
@3.06
5j.

Szybkie analizy bo nie mam czasu. Sandgren niby stary ale jary. Młodziana powinien pyknąć. Kilka miesięcy temu pyknął Svajdę oddając mu 3 gemy. Taberner to ziemniak. Mało gra na twardych nawierzchniach. Czas odpaść i postarać się w przyszłym tygodniu na Teneryfie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #4#

Francesco Passaro Shintaro Mochizuki 2 @2.45
7j.


CH Teneryfa, 13:30. Od czego by tu zacząć... Młode pokolenie Włochów jest zdecydowanie mniej podatne na "kombinatorykę" jednak czasami lubią przeliczyć co się im bardziej opłaci. W związku z czym możliwe, że jest już spakowany, bowiem z Teneryfy na Manamę leci się ponad 13 h, notując przy tym przesiadkę. Manama to CH w Bahrajnie gdzie Włoch ma kolejny występ, a jest to CH 125 a tu tylko CH 75... Jest pierwsza poszlaka. Drugą jest to, że Mochizuki to nie jest "leszcz". W 2019 roku wygrał juniorski Wimbledon, poza tym triumfował w ośmiu turniejach rangi ITF. Tutaj w Hiszpani dwukrotnie przebrnął kwalifikacje. Z fizjonomii wyróżnia go praworęczny forehand oraz obustronny backhand. Passaro mimo "klepania" do pierwszej setki rankingu tylko rz wygrał CH i 3 razy ITF. Zdecydowanie jest bardziej mączkowy niż "twardy" Jak moja teoria spiskowa się sprawdzi to spoko.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #5#

Maxime Cressy Emil Ruusuvuori 2 @1.55
Alejandro Davidovich Fokina Quentin Halys 2 @1.95
Lorenzo Sonego Filip Krajinovic 2 @2.20
@6.64
4j.


Szybciutko. Cressy leży Finowi. Poza tym ma przeciętny sezon za sobą i jest po urazie. Halys w hali, na swoim podwórku powinien wykorzystać swoją fizyczną przewagę nad mizernym na halach rywalem. Krajinović broni tu półfinału sprzed roku, inne sprawa że zawsze tu wysoko zachodził.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #6# Screenshot_2023-02-10-11-51-24-022_pl.superbet.sport.jpg

Nie mam nastroju by pisać analizy.Tiafoe lepszy od Wołga, a Gianessi wyprawia cyrki i dziś też może bo dawno nie pajacowal.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #7#

Screenshot_2023-02-23-10-34-42-541_pl.superbet.sport.jpg Mizernie u mnie z analizami ostatnio. Niestety praca. Tu kieruję się wiedzą ogólną. Rublev czy Hurkacz to zawodnicy z TOP, którzy z takimi zawodnikami powinni wygrywać bez problemu. Murray natomiast mi zaimponował na AO. Ten facet walczy do upadłego.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Luty kończę ze stanem +1.19 złotego. Czas na marzec:

Kupon #1#

Diego Schwartzman Federico Coria 1 @1.55
Jiri Lehecka Artur Rinderknech 1 @1.33
Yibing Wu Jaume Munar Clar 1 @1.40
@2.74
250j.

Indian Wells, 2:00 Dla Schwartzmana ten rok jest tragiczny. Tylko 1 wygrana a mamy prawie połowę marca. Cały czas jednak ja widzę w nim a właściwie w jego nadgarstku „kołowrotek”, którym kręci rywalami, gania po korcie. Tego nikt mu nie zabierze i nie traci tego mimo upływu lat. Naprzeciwko stoi Coria, z którym grał dwukrotnie i dwukrotnie wygrał. Obaj są już po „30” i najlepsze mają za sobą, tym bardziej Coria, który nie dość, że jest typowym „ziemniakiem” to na nawierzchni twardej wygrywa niespełna 30% swoich pojedynków. W mojej ocenie kurs ciut zawyżony.

Czech ostatnimi dniami gra bardzo fajny tenis a co najważniejsze popełnia mało błędów. Jego gra jest agresywna i też dokładna. To powinno odebrać Francuzowi argumenty. Gra on dobrze z zawodnikami wysokimi, trochę ociężałymi, ze zwinnymi radzi sobie przeciętnie. Na dodatek w tym roku jego forma kuleje.

Munar Clar na hardzie wygląda fajnie, ma „przyzwoity” serwis, jednak nie idzie to w parze z jego wnikami a teraz formą.Niby ostatnio w Chile zaszalał, gdzie doszedł do półfinału ale to inna nawierzchnia i inni rywale. Wu ostatnio wygrał turniej na nawierzchni twardej, tu raczej nie odpuści, mając średniej klasy rywala.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #2#

Maxime Cressy Alejandro Tabilo 1 @1.50
Andrey Rublev Jiri Lehecka 1 @1.50
@2.25
400j.

Indian Wells 23:00. To, że lubię Cressy'ego chyba już pisałem. Chyba mam słabość do zawodników, którzy potrafią "pierdolnąć". Cressy taki jest. Chłop ma ponad 2 metry wzrostu, samym serwisem potrafi ustawić sobie mecz. Jest typem bombardiera. Co prawda ostatnimi czasy mu nie idzie(ostatnie 2 turnieje), jednak w połowie lutego finał w Rotterdamie na hali robi wrażenie. Za rywala ma Tabilo, którego też szanuję. Jest to ciekawy zawodnik, jednak zdecydowanie preferuje "clay", co widać po jego wyborach co do turniejów. Jak Crssy będzie dobrze serwował to Tabilo leży bo jest za mały( o 13 cm) i trajektoria lotu piłki będzie szła na jego lawy backhand co Tabilo nie odpowiada.

Rublev rok temu półfinał to Leheckę zje gdyż walczy o punkty.. Ma to do udowodnienia po niedawnej porażce z nim.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #3#

Screenshot_2023-03-12-12-13-18-119_pl.superbet.sport.jpg
Niestety znów czas goni. Zawodnicy lepsi, na fali, z TOP. Za rywali mają średniaków.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom