>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Najpierw wiedza, potem kupon

rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #13#

R.Opelka A.Murray 1 @2.00
Billy Harris Daniel Cox 1 @1.50
@3.00
6j.


W mojej ocenie wieżowiec powinien pogonić dziada, którego jednak bardo lubię i cenię. W drugim meczu też decydują umiejętności, poza tym Harris mimo swego wzrostu nie jest drewniany i ryżego karła Coxa powinien rozgonić na 4 wiatry.


Kupon #14#

M.Cilic T.Kokkinakis 1
Luca Van Assche Jurgen Briand 1
Billy Harris Daniel Cox 1
Peter Heller Johannes Haerteis 1

@6.00
4j.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik


Typ #15#

A.Bielefeld Greuther Furth 1x @1.27
Heidenheim Ingolstadt 1x @1.17
Monza Perugia 1x @1.31
@1.95

3j.
Wreszcie trochę szczęścia po mojej stronie. Może karta się odwróci.

Kupon #16#

Fucsovics D.Lajovic 1 @1.38
L.Djere D.Shapovalov 2 1.15
N.Milojevic M.McDonald 2 @1.20
R.Opelka K.Anderson 1 @1.43
@2.68
5j.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kompletnie zaniedbałem podawanie kuponów na forum, jednak strata wynosi -1469.93 zł, czyli nie wyszło jak chciałem. Kolejny miesiąc może będzie lepszy. Garść statystyk opartych tylko na skuteczności tylko podanych tu kuponów.

Kupony zagrane: 21
Kupony wygrane: 6
Kupony zwrócone: 1
Kupony przegrane: 13
Skuteczność: 28.57 %

Wszystko do poprawki.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Luty

1j-100 zł.

Kupon #1#


Neil Oberleitner Mykhailo Mossur 1 @1.28
Johannes Ingildsen Max Alcala Gurri 1 @1.55

@1.98
2j.


9:00, kwal. ITF Sharm-el-Sheikh. Pierwszy mecz to różnica klas. Co prawda Oberleitner to 950. rakieta rankingu a Mossur blisko 1800. więc po AO poziom może się wydawać zwyczajnie żenujący. Mecz na nawierzchni twardej, gdzie Austriak wygląda lepiej i ma przede wszystkim większe doświadczenie. Młodziutki Ukrainiec dopiero nabywa tenisowej ogłady. To raczej "kwalifikant" lub "pierwszorundowiec". Wczoraj ograł jakąś włoską melopetę, ale przy 6 DF i 56% wygranego pierwszego serwisu, dał 12 szans na BP Włochowi i przegrał na punkty więc nie wiem jakim cudem on tu jest.

10:30 ITF Villena. Znowu kozaki z rankingu pod koniec 1000. Tu typuję przeciwko Guriemu bo za nawierzchnią twadą nie przepada, ostatni raz grał tam we wrześniu. Ingildsen w przeciwieństwie do rywala coś tam na nawierzchni twardej gra. Nawet wygrał ITF w grudniu zeszłego roku na "hard". Forma też przemawia za Duńczykiem.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #1#


Neil Oberleitner Mykhailo Mossur 1 @1.28
Johannes Ingildsen Max Alcala Gurri 1 @1.55

@1.98
2j.


9:00, kwal. ITF Sharm-el-Sheikh. Pierwszy mecz to różnica klas. Co prawda Oberleitner to 950. rakieta rankingu a Mossur blisko 1800. więc po AO poziom może się wydawać zwyczajnie żenujący. Mecz na nawierzchni twardej, gdzie Austriak wygląda lepiej i ma przede wszystkim większe doświadczenie. Młodziutki Ukrainiec dopiero nabywa tenisowej ogłady. To raczej "kwalifikant" lub "pierwszorundowiec". Wczoraj ograł jakąś włoską melopetę, ale przy 6 DF i 56% wygranego pierwszego serwisu, dał 12 szans na BP Włochowi i przegrał na punkty więc nie wiem jakim cudem on tu jest.

10:30 ITF Villena. Znowu kozaki z rankingu pod koniec 1000. Tu typuję przeciwko Guriemu bo za nawierzchnią twadą nie przepada, ostatni raz grał tam we wrześniu. Ingildsen w przeciwieństwie do rywala coś tam na nawierzchni twardej gra. Nawet wygrał ITF w grudniu zeszłego roku na "hard". Forma też przemawia za Duńczykiem.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #2#

Bublik/McDonald Nedovy./Qureshi 2 @1.40
Molchanov/Vega H. Gueymard W./Van Assche 1 1.20
Roberto Quiroz William Blumberg 1 @1.53

@2.68
1j.


ATP Montpellier debel, 17:10. Bublik z McDonaldem to taki "składak" na szybko. Nigdy ze sobą nie grali, a w dodatku McDonald traktuje debla chyba nie za bardzo poważnie. 2018 - 7/11, 2019 - 3/8, 2020 - 2/7, 7/11, ten rok - 0/2. Bublik jeszcze jak Cię mogę ale McDonald ma w perspektywie jutro mecz singlowy z Iwaszką i nie będzie wypruwał flaków a raczej przyzwyczajał się do kortów. Nedovyesov z Qureshim to starzy wyjadacze, o nich chyba wiele nie muszę pisać. Postawili na debla, obaj ze sporym deblowym doświadczeniem. Jedynym minusem jest wiek Qureshiego, hala wyciąga siły o wiele bardziej niż "outdoor".

ATP Montpellier debel, 19:40.Tu nawet nie będę przytaczał statystyk, bo jak grają zawodnicy z miejsc ok. setki rankingu deblistów z 1050. i 1500. Molchanov i Vega Hernandez powinni ich zamknąć w 62 62.

CH Cleveland, 20:40. W mojej ocenie Quiroz ma bardzo solidną grę defensywną, o czym świadczy fakt, że w poprzednich meczach nie dawał rywalom zbyt wielu szans na BPy. Tak jak napomniałem, przeszedł kwalifikacje w dobrym stylu, pokazując dobry, mocny serwis ( w obu meczach ok. 80% - z Polanskym 84% i 9 asów, z Geertsem 76% i 7 asów). Blumberg stał się tenisistą okazyjnym, aktywnym sympatykiem tej dyscypliny. Gra tylko w USA, ze skutkiem bardzo średnim, tu dostał "dzikusa" bo kwali by nie przeszedł. Ostatni mecz w lipcu z Krugerem, który oglądałem. No coś tam Blumberg umie, po linii zagra, rozrzuci rywala po bokach ale za chwilę walnie volleya w pół sita i czar pryska. Teraz kursy na Quiroza są ok @1.45 ale dalej w mojej ocenie warto.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #2#

Bublik/McDonald Nedovy./Qureshi 2 @1.40
Molchanov/Vega H. Gueymard W./Van Assche 1 1.20
Roberto Quiroz William Blumberg 1 @1.53

@2.68
1j.


ATP Montpellier debel, 17:10. Bublik z McDonaldem to taki "składak" na szybko. Nigdy ze sobą nie grali, a w dodatku McDonald traktuje debla chyba nie za bardzo poważnie. 2018 - 7/11, 2019 - 3/8, 2020 - 2/7, 7/11, ten rok - 0/2. Bublik jeszcze jak Cię mogę ale McDonald ma w perspektywie jutro mecz singlowy z Iwaszką i nie będzie wypruwał flaków a raczej przyzwyczajał się do kortów. Nedovyesov z Qureshim to starzy wyjadacze, o nich chyba wiele nie muszę pisać. Postawili na debla, obaj ze sporym deblowym doświadczeniem. Jedynym minusem jest wiek Qureshiego, hala wyciąga siły o wiele bardziej niż "outdoor".

ATP Montpellier debel, 19:40.Tu nawet nie będę przytaczał statystyk, bo jak grają zawodnicy z miejsc ok. setki rankingu deblistów z 1050. i 1500. Molchanov i Vega Hernandez powinni ich zamknąć w 62 62.

CH Cleveland, 20:40. W mojej ocenie Quiroz ma bardzo solidną grę defensywną, o czym świadczy fakt, że w poprzednich meczach nie dawał rywalom zbyt wielu szans na BPy. Tak jak napomniałem, przeszedł kwalifikacje w dobrym stylu, pokazując dobry, mocny serwis ( w obu meczach ok. 80% - z Polanskym 84% i 9 asów, z Geertsem 76% i 7 asów). Blumberg stał się tenisistą okazyjnym, aktywnym sympatykiem tej dyscypliny. Gra tylko w USA, ze skutkiem bardzo średnim, tu dostał "dzikusa" bo kwali by nie przeszedł. Ostatni mecz w lipcu z Krugerem, który oglądałem. No coś tam Blumberg umie, po linii zagra, rozrzuci rywala po bokach ale za chwilę walnie volleya w pół sita i czar pryska. Teraz kursy na Quiroza są ok @1.45 ale dalej w mojej ocenie warto.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #3#

Ernesto Escobedo Nicola Kuhn 1 @1.38
Viktor Jovic Jasza Szajrych [email protected]
Sahar Simon Amr Asrawy [email protected]
Johannes Haerteis Dali Blanch [email protected]

@3.84
1.5 j.



CH Cleveland, 16:00. Za typem na Escobedo przemawia jego siła. Ma chłop uderzenie, potrafi zmienić tempo gry i przede wszystkim nie gra jednostajnie, jak jego rywal Kuhn. Długie wymiany to byłby atut Kuhna, jednak Escobedo szuka bocznych sektorów i przez to Kuhn raczej się zestresuje. Kuhn nie nadaje się do gry jaką prezentuje Escobedo. W środek przebije pewnie, na boki już nie zawsze. Raz zmieści raz wywali ze 2 metry za linię boczną.

ITF Monastir, 12:00. Obaj gracze są bardzo młodzi Szajrycha widziałem w meczu z MP w Bytomiu 2020, kiedy to grał z naszym Hubertem Hurkaczem. Generalnie nie jest to "byczek" a raczej chłopczyk, który podskakiwał przy mocniejszym odbiciu piłki. Szansy Jovica upatruję w serwisie, który ma nieco lepszy (sądząc po transmisjach pikselozy na turniejach ITF) Jest niedokładny, popełnia sporo UE, ale potrafi też zaskoczyć jak np. będąc w półfinale ITF tu, w Monastir.

ITF Sharm el Sheikh, 10:00. Tu przede wszystkim kierowałem się tym, że Asrawy kilka dni temu skreczował z powodu kontuzji. Jakiej? Nie znalazłem info. Simon w kwalifikacjach ograł 17-letniego Cypryjczyka - bez fajerwerków. 1st service points - 70%, 3 asy, 5 DF...

ITF Villena, 12:30. Haerteis do czołówki nie należy, jednak ma swoje atuty - wzrost, jest lewo ręczny(praworęcznym gra się z nim trudniej) i stoi zawsze dale od linii końcowej, natomiast Dali Blanch to mały afroamerykanin, który gra na wysokości linii końcowej i już nigdzie indziej. Przyspawali go tam i on dalej nie idzie.Jest skoczny, umie mocniej przywalić, ale nie urozmaica swojej gry. Tylko tłucze, rzadko robi podcinki czy inne techniczne uderzenia.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #3#

Ernesto Escobedo Nicola Kuhn 1 @1.38
Viktor Jovic Jasza Szajrych [email protected]
Sahar Simon Amr Asrawy [email protected]
Johannes Haerteis Dali Blanch [email protected]

@3.84
1.5 j.



CH Cleveland, 16:00. Za typem na Escobedo przemawia jego siła. Ma chłop uderzenie, potrafi zmienić tempo gry i przede wszystkim nie gra jednostajnie, jak jego rywal Kuhn. Długie wymiany to byłby atut Kuhna, jednak Escobedo szuka bocznych sektorów i przez to Kuhn raczej się zestresuje. Kuhn nie nadaje się do gry jaką prezentuje Escobedo. W środek przebije pewnie, na boki już nie zawsze. Raz zmieści raz wywali ze 2 metry za linię boczną.

ITF Monastir, 12:00. Obaj gracze są bardzo młodzi Szajrycha widziałem w meczu z MP w Bytomiu 2020, kiedy to grał z naszym Hubertem Hurkaczem. Generalnie nie jest to "byczek" a raczej chłopczyk, który podskakiwał przy mocniejszym odbiciu piłki. Szansy Jovica upatruję w serwisie, który ma nieco lepszy (sądząc po transmisjach pikselozy na turniejach ITF) Jest niedokładny, popełnia sporo UE, ale potrafi też zaskoczyć jak np. będąc w półfinale ITF tu, w Monastir.

ITF Sharm el Sheikh, 10:00. Tu przede wszystkim kierowałem się tym, że Asrawy kilka dni temu skreczował z powodu kontuzji. Jakiej? Nie znalazłem info. Simon w kwalifikacjach ograł 17-letniego Cypryjczyka - bez fajerwerków. 1st service points - 70%, 3 asy, 5 DF...

ITF Villena, 12:30. Haerteis do czołówki nie należy, jednak ma swoje atuty - wzrost, jest lewo ręczny(praworęcznym gra się z nim trudniej) i stoi zawsze dale od linii końcowej, natomiast Dali Blanch to mały afroamerykanin, który gra na wysokości linii końcowej i już nigdzie indziej. Przyspawali go tam i on dalej nie idzie.Jest skoczny, umie mocniej przywalić, ale nie urozmaica swojej gry. Tylko tłucze, rzadko robi podcinki czy inne techniczne uderzenia.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #4#

E.Ruusuvuori V.Kopriva 1 @1.18
A.Karatsev E.Ymer 1 @1.35
Beibit Zhukayev Stefanos Sakellaridis 1 @1.28

@2.04
2j


ATP Pune, 8:30. Zacznijmy ogólnie od tego, że młody Fin jest lepszy w każdym elemencie. Przewaga wzrostu (10 cm) i wagi (10 kg) daje mu przewagę na twardej nawierzchni, gdzie liczy się siła. Bilans na twardej nawierzchni obaj mają przyzwoity, jednak Kopriva natłukł zwycięskich meczów w kwalifikacjach. Uważam go za przyzwoitego i szybkiego zawodnika, jednak liczę na moc Fina.

ATP Pune, 10:00. Karacjewa oglądałem na AO i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ma chłop moc i jak ma swój dzień to lepiej uciekać z kortu jak najdalej. Jego rywalem jest ciemnoskóry Szwed. Obaj dobre bilanse w tym roku na nawierzchni twardej ale u Ymera to głównie wyniki wygranych meczów kwalifikacyjnych. Jak Rosjanin czegoś nie odwali to szybkie 2:0 bo Szwed nie ma argumentów.

ITF Sharm -el - Sheikh, 10:30. Rankingowo róznica ok. 800 miejsc, jednak ja bardzo często kieruję się słowami "jesteś dobry jak twój ostatni mecz". Odnoszą się do nich wiemy, że Kazach pierwszą rundę dostał niemal "gratis", bowiem po kreczu Misolica. Natomiast Grek w bratobójczym pojedynku ograł Skorillasa - niemniej jednak przy kiepskich statystykach. Poza tym Kazach to wysoki chłop, umie podbiec i zagrać przy siatce a Greka - przyznaję nie oglądałem nigdy. Ale zawodnik z drugiego tysiąca rankingu ATP to nie jest wirtuoz.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #5#

Omar Giacalone Federico Iannaccone 1 @1.72
2j
.

ITF Monastir, 8:00. Bratobójczy, włoski pojedynek pomiędzy Omarem Giacalone a Federico Iannaccone. Obaj w okolicach 7-8. setki rankingu, jednak Omar okupował onegdaj 4. setkę. Teraz ma 30 lat i chyba już nie ma wielkich ambicji na podbój kolejnych miejsc rankingowych. Jego rywal Federico ma taką przywarę, że przebija piłkę na stronę rywala wysoko nad siatką, w dodatku popełnia błędy. Giacalone chyba z racji wieku jest leniwy i szybko stara się kończyć wymiany. Trochę tam po tym korcie biega ale do sprinterów nie należy. Iannaccone ma fajny serwis, wczoraj 90% pierwszego wchodziło, co prawda wygrał 67% i tylko 17% z drugiego a miał za rywala Iworyczyka, który grał bardzo słabo. Ze słabym rywalem poradził też sobie Omar, tzn, słabym wczoraj, ogólnie przyzwoitym. Dodatkowo na nawierzchni twardej o wiele lepszy bilans ma Giacalone, nawet ostatnimi laty(2020 - 29/7, 2021 - 15/9). Ja uważam ten typ za 70-30.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Kupon #6#

A.Ramos V. J.P.Varillas 1 @1.65
C.Garin S.Baez 1 @1.85
@3.05
2j.


ATP Cordoba, 18:45. Hiszpan jest już raczej "po drugiej stronie tenisowej rzeki". Ma 34 lata i coś co mu zawsze pozostanie, czyli doświadczenie. Jest całkiem wysoki, ma dobre warunki fizyczne i co dość istotne, jest leworęczny, czyli z zawodnikami praworęcznymi w teorii ma ciut łatwiej. Rok 2020 dla Hiszpana był stracony, 2021 ciut lepszy (zwłaszcza na "clay'u) a teraz liczę na jego błysk bo rok temu był tu w finale i broni punktów za swoje osiągnięcie. Varillas jest 129. rakietą świata, nie jest zły na "clay'u", tak jak rywal rok 2020 miał stracony, dopiero od zeszłego roku "coś gra". Dla mnie faworytem jes Hiszpan, Peruwiańczyk jeszcze niech poczeka. H2H 1:0 dla Ramosa, z 2020 roku w chilijskim Santiago (2:0 - 7:6 6:2)

ATP Cordoba, 22:30. Troszkę szokuje mnie tu kurs bo Baez to kurdupel, mający problemy z mocnym serwisem. Garin to może nie armata, ale warunki ma. Chilijczyk umie poganiać rywala po korcie, ma całkiem szeroki wachlarz zagrań, w końcu to 18. rakieta świata. Baez to jak wspomniałem garbaty karzełek. Jest szybki to prawda, ale wali przy dłuższych wymianach w sito. W poprzednim meczu Argentyńczyk mordował się z emerytem Verdasco. Wygrał ale 7:6, 7:5. Bez szału.
 
Do góry Bottom