>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Typer/Znawca roku 2015

L 516

lipny

Użytkownik
chcialem głosowac na Levego ale kości rzucone wiec moj głos leci do Yem_Uoniaki - koledzy opisali wyżej, świetne analizy które łyka się jak Fante, ubijane kursy wysokie jak wieżowce, skuteczność elegancka jak personal tailoring ????
nie wiem czym jest spowodowany np. brak wygranej w &#39;Postach m-ca&#39;, być może potencjalnie niezbyt wysoką popularnością w HP albo lenistwem nieglosujących ale uważam, że wyróżnienie od tego Forum za to co robi jest zwyczajnie koniecznością.
Ponadto ode mnie głosy lecą do wojnodrake&#39;a, B3A, Vidala, rogerafede i SzefaElity oraz znakomitej części DNTB, zarówno wymienionej jak i nie na tej liście. Chciałem troche posypać ksywkami ale brakło miejsca na A4;) Podziwiam Waszą wiedzę sportową jak i kwestie techniczne bukmacherki. Oby 2k16 nie był gorszy a Seszele miejscem zlotu, pozdro????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lista jest długa, ale kogoś trzeba wybrać. Tak jak już ktoś wspomniał najczęściej patrzy się na osoby, z którymi ma się styczność na co dzień w działach, w których się udziela. W taki sposób moja lista mocno się zawęziła. W moim ukochanym dziale piłki ręcznej nie doczekałem się jeszcze znawcy, któremu mógłbym powierzyć swój głos, ale na to czekam. W takim wypadku pozostaje tenis, w którym jednak ograniczam się tylko do debla i tutaj też nie widzę kompana, który by miał podobne zainteresowanie, dlatego też moja uwaga musiała się skupić na ostatnim z &quot;moich działów&quot;, czyli darcie. Wiadomo kto tam sprawuje piecze i często wykazuje się sporą wiedzą. Tak, to właśnie Hiro. Wśród ostatnio coraz częściej pojawiających się nowych twarzy w tematach związanych z poszczególnymi turniejami on dalej zawsze jest obecny i zawsze rzuci jakąś ciekawą analizą. Dart to dalej nisza i tak pewnie pozostanie przez dłuższy czas, ale właśnie dzięki takim osobom takie dyscypliny mają szansę rozwoju i trzeba to doceniać.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
rogerfede93, jego temat szczególnie zysk z siatkówki plażowej, ktory zanotowal w tym roku, zasługuje na duże uznanie. Nie zapominam o sportach zimowych które rozpoczął w tym roku również w nieprawdopodobnym stylu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
wonderkido, dla mnie najbardziej kompetentna osoba, jeżeli chodzi o cały dział NHL, chociaż też są tam inni, ale w mojej ocenie to jednak on jest takim &quot;guru&quot;. Fajne typy właśnie z amerykańskiego hokeja, do tego fajnie stawiam na konkretnych strzelców w piłce nożnej. Pozytywna osoba, zawsze pomocna. Powodzenia i wysokich wygranych kido. ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wybór pomiędzy: Hansa, Hiro, PF1920, Pudzianxx i Yem Uoniaki. Głos poszedł na jednego z tych panów.
BTW, niektóre z zaproponowanych w tej sondzie kandydatur bardziej nadawałoby się do &quot;Śmiechu Warte&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
W tym roku oddałem głoś na Napoleoni z jednego faktu. Ten człowiek nie szuka burdy na forumku, a jak opisze ci jakąś walkę w MMA to masz cały elaborat od szczegółu do ogółu, z resztą jego sztuczność też robi swoje. Nie ma co jak dla mnie najbardziej fachowy człowiek w bitkach. Szkoda że pisze tak mało. Bo wiedzę ma ogromną.
Oczywiście na wyróżnienia zasługują:
rogerfede93- Tutaj trzeba coś pisać?
Macko18 - Spec od piłki ręcznej i zawsze pomocny, niestety nie głosuje na ciebie jak rok temu. Napoleoni ciebie przegonił. :p
Hiro - Gość zna się na tych rzutkach, skoro co chwila w HP jest: &quot;Jest Hiro?&quot;
macias00 - Za kobiecy tenis
Obserwator(M) - Bo trafia takie perełki że ***
I moja osobista nagroda to ludzie z mojego działu czyli: marqs3lby, B3A, paulattryda, Morisone.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Szef Elity
utorował mi drogę do kontaktów z międzynarodową grupą typerską
poznałem dzięki niemu wielu mistrzów sztuki hazardowej m.in. z Włoch, Albanii, Armenii czy Kazachstanu
również
Współpracujemy razem w ramach projektu szkoleń bukmacherskich na terenie całej Polski
Znam człowieka, wiem jaką ogromną wiedzą dysponuję, cenię go i bez zastanowienia oddałem głos
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dżizas, co za lizanie sobie dup

Mój głos to oczywiście bleise czy tam blaise

choć Gystlik i makos też dają rade ????


Poza tym to nie ma się czym jarać, pamiętajcie że nieważne na kogo głosujecie, ważne kto te głosy liczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radula 5,4K

radula

Użytkownik
rogerfede93 - Jak dla mnie pozamiatał konkurencje. Skuteczność typów i to z różnych dziwnych lig,dyscyplin. Granie z Nim to zaroboek murowany co zresztą pokazał w podsumowaniu roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
skols13 573

skols13

Użytkownik
rogerfede93 - drugi rok pod rząd głos leci dla niego, zaszczepił we mnie &quot;pasję&quot; do plażówki, bardzo wysoka skuteczność trafionych typów z tej dyscypliny przede wszystkim.
Dodatkowo na plus w tym roku jak dla mnie Macko18.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
chcialem zaglosowac na siebie,ale nie moge więc glosuje na Szefa Elity bo obiecal że się podzieli wygrana:mrgreen:
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Mój głos na Maćko18, przez cały rok jak w miarę śledziłem co podawał, czasem coś podebrałem to z reguły było to na ✅ Dobrze robi robotę w 3 działach, powo
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Jest wielu ludzi którym można na tym forum zaufać. Wyróżniać nie będę wszystkich. Zastanawiałem się miedzy dwoma użytkownikami Roger a Macko. Jednemu i drugiemu chciałbym w tym miejscu podziękować. Ale głosuje na Maćko18 bo to dzięki jego typom ugrałem więcej pieniędzy w poprzednim roku. Pozdrawiam! :)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Głosu nie będę zdradzał, bo zbyt wielu fajnych znawców i typerów tu jest. Ogółem znaczna większość trzyma wysoki poziom na swoich frontach.
Oby i kolejny rok Wam sprzyjał ????
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Niby gwiazda karate jest pudzian. ale forma słaba ostatnio. i zawiódł mnie osobiście. Kilka razy zapowiadał sie ze wbije so klubu i nic. Słownosc ważna sprawa. Drugi w kolejce b3a z karate ale głos poszedł na macio106. Chlop trafia sporo typów. Śmieją sie z niego wszyscy. A nikt tematu nie ma odwagi z karate prowadzić. Liczenie typów trafionych a nie zysku.
Dziwne ze mnie nie ma bo tez troche dobrych typków podałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Drdeep

mój głos idzie w stronę tego pana. jeszcze dawniej deepred, nie mogę się przyzwyczaić do końca do tego nowego nicku, ale z czasem pewnie to przejdzie. ;)

gość z którym można rozmawiać na wszystkie tematy i gość z którym można na luzie sobie pożartować a także gość który również zabija pięknie tasiemki, a nawet mu solidnie wychodzą typy NHL (zaraz po mnie oczywiście ???? ) ogólnie pozytywna osoba ???? . Mój głos idzie w jego stronę!
 
Do góry Bottom