>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy typer jakiego znacie?

Status
Zamknięty.
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
Mam pytanie.
Czy znacie kogos kto nie pisze na tym forumi jest naprawde dobry w typowaniu? Chodzi o osobe ktora np. prowadzi blog i i wstawia tam swoje typy. NIE o firmy. Tylko osoby &quot;prywatne&quot;. Moze to byc osoba ktora sprzedaje te typy. Chodzi o znalezenie najlepszych jakich znacie. Dla przykladu:
http://win1x2.bloger.hr/
Naprawde mnie to ciekawi ????
dzieki za pomoc
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
ten chorwat nawet zalicza mecze do dwoch grup: fixy, oraz mecz o ktorych ma dobre informacje. dzis np mecz slask - lechia zaliczyl do meczow z dobrymi informacjami. Jak narazie wszystko idzie zgodnie z jego planem ;)
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
ten chorwat nawet zalicza mecze do dwoch grup: fixy, oraz mecz o ktorych ma dobre informacje. dzis np mecz slask - lechia zaliczyl do meczow z dobrymi informacjami. Jak narazie wszystko idzie zgodnie z jego planem ;)
a co to sa te fixy i mecze z dobrymi inf. ???? wes mi tyo wytlumacz
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
FIX to tak zwana ustawka , cos takiego bylo w Polsce wiesz ocb, korupcja i te sprawy, jedna druzyna placi drugiej zeby przegrala itp , a dobre info to poprosstu informacje ze np. nie zagra jakis kluczowy gracz itp .
 
M 0

marcci

Użytkownik
http://win1x2.bloger.hr
ale chyba za te typy trzeba płacić jeśli dobrze zrozumiałem, i to chyba 50Euro;
&quot;Svatko zainteresovan za VIP Insider sa
kvotom preko 3.40 i stakeom:9/10
mogu se prijaviti na [email protected] ili
na [email protected] . Cijena VIP Insidera
je 50 eura a kvota je preko 3.40. prijave se primaju
do sutra petka 14.00 . odredjen broj ljudi ce se moci
prijaviti da tip ne bi postao public bet. Tip se dobija
odmah nakon uplate.&quot;
Może to ktoś z Was przetłumaczyć na polski.
Dzięki i pozdrawiam
Marcci
 
typper 2

typper

Użytkownik
co jakiś czas wrzuci coś za co nie trzeba płacić ;] zrób zrzutę z kolegami albo ludźmi z forum (sądzę, że chętni się znajdą). 50 euro to ok 175zł. Wkręć w to nawet 10 osób, co daje po ok 20zl i masz kurs 3.4. Proste ;]
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
eee.. takie podawanie, zaplacisz mu 50 euro , postawisz stawke 200 zl i on ci poda typ nad ktorym siedzial 5 minut i albo wejdzie albo nie... lepiej samemu coś znaleść.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Nie 50 euro, a 20zł ;] a patrząc na jego wyniki uważam, że koleś pewnie nawet 5 min nad tym siedzi, bo dostaje info od kogoś i tyle. Dla mnie może siedzieć 2 sekundy, póki typy wchodzą na gruby ✅ to co mnie to ;]
 
S 0

starosta

Użytkownik
poszperajcie w archiwum nawet tego forum, bo szkoda mi czytać jak sie chcecie zrzucać na jego typy. Ja już się zrzucałem na FIX&#39;a z kolegami na tym forum..
FIX był zupełnie nie trafiony, przegraliśmy równiutko niemałą kasę.. zrzucaliśmy się w kilka osób. I..? I było do dupy, nie dość że zapłaciliśmy za typ to przegraliśmy kase u buka..
To co widać na ostatniej stronie bloga tego typera to na prawdę dobra jego passa..
Bezpłatne typy które podaje wchodzą i ładnie wygladają.. ale nie zawsze tak było i nie wiadomo kiedy sie dobra forma tego typera odwróci..
Wystarczy kliknąć archiwum:
kilka miesięcy wcześniej:
29.03 -
24.03 -
23.03 -
22.03 +
12.03 +
02.03 -
01.03 -
27.02 +
24.02 -
23.02 -
17.02 +
12.02 +
10.02 -
08.02 -
dziewięc minusów, pięć plusów z okresu w przeszłości..
no nie wiem czy to taka super skuteczność.. troche gorsza niż moja.
Nie jest tak kolorowo jak na pierwszy rzut oka wygląda. Szkoda każdej złotówki na tego typera. Po co płacić? Wystarczy szukać systematycznie czytać i sie interesować, a skuteczność długoterminowa będzie taka sama jak u niego..
Ja na dzisiaj również mam meczyk z kursem wysokim, jeszcze tylko jedno małe rozeznanie zrobię, i podam go albo w założonym temacie, albo w &quot;ważnych informacjach&quot; ale to wieczorem..
pozdr.
starosta
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
FIX to tak zwana ustawka , cos takiego bylo w Polsce wiesz ocb, korupcja i te sprawy, jedna druzyna placi drugiej zeby przegrala itp , a dobre info to poprosstu informacje ze np. nie zagra jakis kluczowy gracz itp .
dzieki easy:spokodfhgfh:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak naprawdę to strony z ustawkami itp. to są zamknięte, nikt chyba nie jest taki głupi że otworzy serwis z takimi informacjami żeby każdy miał do tego wgląd
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
jest cos takiego...te ustawki do których wy macie dostęp(nie wszyscy ale niektórzy tak) są to tzw typy dla zjadaczy chleba które przewaznie są fixami ale czasami bywają totalne niewypały (jak idzie masówka i kursy leca to mecz może byc przekręcany w drugą strone).Sa też tzw handle punktami które można zaobserwowac w nizszej hiszpanskiej w tureckiej itp.Na te mecze warto zwracać uwage .Prawdziwe fixy idą na wysokie kursy ht\ft tak jak dzisiaj vasas z węgier.W 45 karny dla gosci a w drugiej na 2-1 dla gospodarzy co pewnie dało kurs @ 15 około więc zysk jest bardzo fajny.Pare osób z tego forum ma dostępy do czegoś takiego ale jak powiedział mi jeden user z tego forum ...
&#39;&#39;Jeśli myślisz, że zaryzykuję kilka tysięcy zysku miesięcznie dla kolesia z Internetu, którego nawet na oczy nie widziałem, to chyba masz mnie za idiotę.&#39;&#39;
to chyba mówi samo za siebie ....
Aha i radze uwazać na fixy z krajów latynoskich ,nie ma z tamtąd dokładnego infa i nikt nie jest w stanie potwierdzić a daje mocne stawki.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja chyba domyślam się kto Ci te słowa nawet powiedział, ale prawdę i Ty i On mówicie :] Kto by ryzykował spory miesięczny zarobek dla jakiegoś dzieciaka neo ? Nie mówię że każdy taki jest, bo ja nie dostaję info o fixach ale jest właśnie dużo takich dzieciaków co spamują na PW i gg :]
pozdROWienia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom