>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy stadion... w Polsce

escabar 24

escabar

Użytkownik
Hmm miało być który jest najładniejszy a nie na który chodzimy kibicować.. Macie szowinistyczne nastawienie.
Ładny stadion wg mnie ma Lech Poznań.
pozdr.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Stadiony w Łęcznej, Wronkach, Grodzisku Wielkopolskim także są ładne jedank atmosfery tam nie ma ( może oprócz Łęcznej ) Stadion Sląski to Tradycja i ta świetna atmosfera to tam działo się najwięcej dla polskiej piłki, największy stadion w Polsce i najlepszy i najładniejszy
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Panowie proponuję wklejać zdjęcia. Wiele drużyn z mniejszych miast ma bardzo ładne stadiony mimo że grają np. w 3 lidze.
Mamy w Polsce też sporo na prawdę solidnych stadionów żużlowych, lekkoatletycznych i niestety nie każdy jest w stanie zobaczyć na żywo taki obiekt więc wklejamy zdjęcia ;).
Mam nadzieję, że temat się zacznie rozwijać :]
No to jak sobie życzysz ???? Wklejam kilka fotek Rybnickiego stadionu , jak na razie czwarto ligowego pod względem piłki nożnej i pierwszo ligowego dla żużla ... ;|
z lotu ptaka :


również z lotu ptaka :

przy światłach :


Trybuna kryta :


Polska - Anglia do lat 21 :

Piłkarze oraz kibice :


I świetna atmosfera :

Oraz także taka ciekawostka : Rybnicki stadion on-line ????
http://www.mosir.rybnik.pl/obiekty1.php
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Lalo i o to chodzi ;).
Czekamy na kolejne zdjęcia ;)
ja dodam coś od siebie. Nie wiem czemu, ale podoba mi sie stadion GKS-u Bełchatów o czym wspomniałem kilka postów wyżej.
O to kilka jego zdjęć:


 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeśli chodzi o stadion Wisły, projekt końcowy taki jaki ma być to straszne dziadostwo...jak zwykle wybrali biuro architektoniczne po układach.

Stadion będzie brzydki i wstyd mi że moja ukochana druzyna ma grac na takim dziadostwie. Toż to kupy dupy sie nie trzyma. Stadion kanciasty, a w rogu do ncizego nie pasujący budynek konferencyjny okrąglak. Wstyd!!!

I jeszcze jedno...to się w głowie nie mieści żeby nie mogli znaleźć porządnej firmy która położy porzadną murawę. Co roku ten sam problem zniszczonej murawy, a na tą chwilę na Wisle jest jedna z najgorszych nawierzchnii w całej lidze.

Druzynie z takimi aspiracjami to poprostu nie przystoi.
Na stadionie ma sie dobrze oglądac mecze a z obecnych nowych trybun E i D widoczność jest zajebista wiec nie wiem co ty za głupoty opowiadasz......pozatym żyjemy w Polsce a nie w Hiszpani więc na to także zwróć uwage bo userzy którzy kibicują mniejszym klubą mają tylko polewe z ciebie i twojego posta
pawilon medialny jest potrzebny do ew występu w LM
co do nowej murawy to nie została połozona bo miał być wyburzony sektor C jednak przesuneło sie to na inny termin a jak mozna sie domyślec pojazdy słuzące do rozbiórki nie latają w powietrzu więc pomyśl.
Czy stadion jest kanciasty czy okrągły nie ma znaczenia
Obecnie stadion jest w trakcie budowy więc jak ma wyglądac ładnie :-?

PS:Zdejmij ten awatar bo nie jestes godzien go nosić powinienes byc dumny z tego co od kilku lat poczyniono w Krakowie i cieszyć że budowa stadionu wkoncu ruszyła
Wstyd mi za ciebie..
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Widzę, że jeszcze nikt nie dał zdjęć Stadionu Śląskiego.




Kto był na jakimkolwiek meczu na Stadionie Śląskim ten wie, że jest w nim swego rodzaju &quot;magia&quot;. ;)
 
masa 0

masa

Użytkownik
Jest to stadion żużlowy w moim mieście klubu Polonia Piła kiedyś klub był jednym z czołowych zespołów Ekstraligi i każdy kto interesował się czarnym sportem na pewno pamięta pełne emocji, najważniejsze spotkania z Polonią Bydgoszcz. Teraz niestety klub się rozpada pomału, na razie jeżdżą w 2 lidze.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
jak dla mnie Górnik Lęczna ma bardzo ładny stadion, jak na mieścine 20-tysięczną.
Zdjęcia:



Przednio się na nim mecze ogląda, bo trybuny są bardzo blisko boiska ;)
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Vader// Wkleisz jakieś normalne foto bo to rozjechało całe forum...
Stadion narodowy w zacipkach śląskich... :jezora: :spokodfhgfh:
 
matex 0

matex

Użytkownik
Stadion narodowy w zacipkach śląskich... :jezora: :spokodfhgfh:
to jest Twoim zdaniem śmieszne ? Temat jest o najładniejszych stadionach w Polsce, a Ty tu takie gówno wklejasz. Nie wiem czy wiesz, ale nie kazdy mieszka w kilkuset tysięcznym mieście na x-tys. widzów (np.ja) ....
pozdro
 
Do góry Bottom