>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepszy Drink?

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
omg.. czym wy się trujecie ???? Mieszkamy w Polsce, maxsimus i jazda.. ????

btw jak dla mnie to nie tak ważne co walimy, ważne z kim ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
jako ze kocham kawe pod kazda postacia polecam (specjalnie szukalem jak sie to pisze ;P) bailey&#39;s and coffe z tia maria (tyle ze nie trafie w tym smietany xD), tyle ze na imprezy to sie raczej nie nadaje, raczej okazyjnie no i cuba libre. Laski znowu leca na arizona sunrise wiec... jest czym zakozaczyc ;D
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Finlandia cytrynowa i tyle w temacie ????
Dobry drink: Bierzesz szeroki kieliszke setkowy 2/3 wodki, 1/3 zbyszko cytrynowy, na wierzch kieliszka nakladasz na pol rozciętą cytryną przytrzymujesz podnosisz i uderzasz dosyc mocno w stol kladziesz i wypijasz (to sie tak fajnie pieni i nie czuc wodki) polecam ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Beherovka + tonic+ plasterek limonki + kostki lodu.

Szarlotka - żubrówka z sokiem jabłkowym + lód+ górne brzegi szklanki udekorowane cynamonem.

Raki + duuuuuuuuuużo lodu ,najlepsze lekarstwo na sranie...
 
T 0

the-boss

Użytkownik
Witam Was
Szukacie dobrych drinków? Ja polece od siebie coś co ostatnio piłem. Wódeczka AGWA + red bull + lód + cytrynka HIT !!!! ????
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Tu zalezy ale ogolnie nic nie przebije Mohito jakkolwiek jest jego opinia:razz:
Pozniej:
- Margharita,
- Martini z lodem z oliwkami Gordial,
A typowo na imprezach JD z cola (jedyny raz kiedy pije pelnocukrowa cole) lub Gordon z Tonikiem (tylko nie Schwepss czy jakos tak) w stosunku 1/5.
 
S 0

sparrco

Użytkownik
Składniki:
- wódka,
- Sprite.

Przyrządzanie:
- bierzesz pół na pół wódkę ze Sprite&#39;m,
- wypijasz połowę,
- dolewasz wódki do pełna,
- znów wypijasz połowę,
- dolewasz wódki... itd.
Czynności te powtarzasz aż usłyszysz wyraźne sygnały z kosmosu... :cool:
 
matex 0

matex

Użytkownik
Składniki:
- wódka,
- Sprite.

Przyrządzanie:
- bierzesz pół na pół wódkę ze Sprite&#39;m,
- wypijasz połowę,
- dolewasz wódki do pełna,
- znów wypijasz połowę,
- dolewasz wódki... itd.
Czynności te powtarzasz aż usłyszysz wyraźne sygnały z kosmosu... :cool:
 
K 0

kckcborek

Użytkownik
Siemano siemano
Wpadam na forum z gorącym drinkiem prosto z Boliwii!!! ???? Agwa nowość!, piliście? Wrzucal przepis na odjazdowy drinnnn ????

Boliwijska Rapsodja / Bolivian Rhapsody/

60ml Agwy, pół swieżej limonki, 1 łyżka stołowa dzemu malinowego, 1 łyżka stołowa cukru waniliowego, szczypta gorzkiego Cardamonu, 1 łyżka stołowa syropu czekoladowego,
sposób przyrządzania:
wyciśnij limonkę, dodaj cukier, syrop czekoladowy oraz dzem. Wypełnij powyższymi skladnikami kieliszek typu Collins, przygotuj kruszony lód. Do Agwy dodaj gorzki Cardamon, odsącz ją i wlej do kieliszka. Lód wrzuć na sam koniec, aby pozostał na górze. Dla przyozdobienia i dodania animuszu można zatknąć klin cytryny na brzeg szklanki.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
finlandia cranberry, sprite, sok pomarańczowy z miąższem, kruszony lód - shake&#39;ować i przelać do longów z lodem, ew. dodać jeszcze plaster pomarańczy. może nie kopie z 5 minut, ale fajny drink do wieczornej posiadówy bez zamiaru skończenia jej pod stołem :p
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Wczoraj na imprezie piłem Mojito, bardzo dobre. Warto dodać, że mięta dodaje cały smak temu drineczkowi. Ogólnie podaję się go z wodą gazowaną, lecz ja wczoraj dostałem ze Spritem i było bardzo dobre. Polecam
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wczoraj na imprezie piłem Mojito, bardzo dobre. Warto dodać, że mięta dodaje cały smak temu drineczkowi. Ogólnie podaję się go z wodą gazowaną, lecz ja wczoraj dostałem ze Spritem i było bardzo dobre. Polecam
Ja miałem okazję spróbować &quot;mohito&quot; przedwczoraj ???? Również gorąco polecam.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jako barman, a w zasadzie osoba posiadająca dyplom barmański, polecam:
1 wyciśnięta cytryna
1 łyżka syropu malinowego
zalać do połowy cytrynówką lubelską
kruszony lód i liść mięty, może być herbata miętowa mrożona.
Bardzo smaczne i wchodzi ????
 
Do góry Bottom