>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy bukmacher internetowy

Status
Zamknięty.
haua 3

haua

Użytkownik
sporo opinii:p
Dzieki napewno sie przyda. teraz tylko znaleźć pozostaje buka który mi da bonus 100% ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Witam. A ja waham sie pomiedzy Expektem, a Tobetem. ???? Ktory, z tych bukow mi polecacie? Zaznacze, ze nigdy nie gralem przez neta - jestem poczatkujacy. ;) Pytanie do osob, grajacych/ktorzy grali na tych bukach: czy sa zadowoleni z gry? czy mieli jakies problemy z wplata/wyplata pieniedzy? (predzej wyplata ; P) dlaczego tutaj graja, lub dlaczego zrezygnowali? bardzo prosze o opinie i pomoc ????

Edit: Aha zapomnialem dodac, ze glownie obstawiam pilke nozna ????
Ja grałem i tu i tu. Skoro chcesz grać piłkę nożną to porównaj sobie ten sam mecz u obydwu buków. Jakie zdarzenia oferują itp.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
expekt raczej chce potwierdzenia tozsamosci, wyslania skanu dowodu czy cos
live akruat maja mizerny
a o poleceniu na poczatek - czemu by nie ;)
 
haua 3

haua

Użytkownik
a ja jednak zdecydowałem sie na Bet365 i jestem bardzo mile zaskoczony
Pieniądze wpłaciłem przelewem o 10;23,
o 10;24 były już na konbie bet365
Podobnie z bonusem 100%, kliknąłem i od razu się pojawiło ????
Kursy tez niczego sobie porównywałem z innymi takze tylko wygrywać teraz;)

Pozdro i dzieki
 
F 0

frank365

Użytkownik
bet365 ma najlepsza oferte grania na zywo. zdecydownie najwieksza . duzym plusem jes to ze mozna laczyc mecze na zywo. naja bardzo bogata oferte . jedynym mankametem jest to ze minimum 400pln mozna wyplacac:/ gdyby ta kwota byla mniejsza to zdecydowanie najlepszy buk. daja systematycznie bonusy lojalnosiowe .przynajmniej mi co jakies 3 4 tygodnie po 50pln.moze dlatego ze duzo u nich gram
???? Nieprawde piszesz, mozna wypłacac ponizej 400zł, co do bonusów to jakos ich nie dostaje, częściej mnie limitami doceniaja ???? Logiczne ze jak ktos dobrze ich sponsoruje to dostaje bonusy, przynajmniej w mojej opinni.

Tak czy siak dla poczatkujacego grajka buk calkiem ok, no moze poza ta oferta live, bo jak ktos ma slaba psyche i chce szybko odrobic straty to moze tez bardzo szybko popłynąć:razz: Kursy nawet nawet, na poczatek dotrzyj sie u nich pozniej zacznij sie rozgladac oczywiscie jesli docieranie wyjdzie w dobra strone, bo po kilku wypłatach to juz nie sa tacy mili;)
 
F 0

frank365

Użytkownik
Betgun 77 5.07%
Betsson 48 3.16%
Betway 13 0.86%
Betfair 57 3.75%
Bet-at-home 401 26.40%
Bwin 186 12.24%
Expekt 300 19.75%
Gamebookers 96 6.32%
Sportingbet 82 5.40%
Inny 111 7.31%
Unibet [dodany dnia 02.05.2007] 75 4.94%
Bet365 [dodany dnia 6.03.2009] 51 3.36%
PinnacleSports [dodany dnia 6.03.2009] 22 1.45%

Wynik ankiety rozłożył mnie na łopatki... :grin: poważne firmy na samym dnie a buki ze slabymi kursami, oferta niskimi limitami na samej gorze... Pinni i Bf to zupełnie inna półka niz taki Bah czy exp... Chyba dlatego ze bah nie kaze wysylac skanu dowodu tożsamości(kiedys tak bylo niewiem czy teraz bo dawno tam nie gralem...) jest tak wysoko bo nic innego nie przychodzi mi do glowy bo oferte i kursy maja smieszne... tylko tylko ze z wypłatami jakos nie było problemu i buk w miare przyjazny ale ktory nie jest przyjazny jak sie wpłaca kase ?

Z punktu widzenia gracza(ktory gra kilka lat)wyniki powinny byc odwrotne ale sa gusta i gusciki????

Ja swój głos oddałem na Bf, pomimo Premium charge oraz zawieszeń stronki to zupełnie inna bajka niz
reszta...
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Bo jest łatwy bonus, ładna stronka, można na czacie kogoś pojechać, a kursy... przecież wiadomo ze Federer i tak wygra;)
Moje ulubione zestawienie: 1.01 - 11 (czołówka ankiety). To pokazuje gdzie jest 95% grających...
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
No wyniki powinny być na odwrót. Jak ktoś chce grać poważnie to pinnacle.

A jak ktoś chce grać rekreacyjnie i sobie powtapiać rekreacyjnie to standardowo bwin, bet-at-home.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom