>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

G 0

gary

Użytkownik
Witam! Chciałbym zacząć swoją przygodę z obstawianiem w internecie.
Wpłaciłbym już jutro pieniądze, ale nie wiem na jakiego bukmachera się zdecydować. Możecie coś polecic?

Chcę aby nie było większych problemów z wpłatami/wypłatami, w miarę przejrzysta strona.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Gary ..... ehh :| pisałem Ci już w temacie.
Wejdź sobie tu i poczytaj &gt; http://forum.bukmacherskie.com/f188/
Tu Ci się wypowie 4-5 osób i każdy na dodatek o innym bukmacherze i będziesz miał dylemat ... Tam jest dużo opinii z wielu lat więc na pewno sobie coś wybierzesz.
żeby nie było spamu. widzisz po sondzie że wygrywa Bet365. Wpłać tam i po problemie. Osobiście polecam.
 
G 0

gary

Użytkownik
Poczytałem jeszcze trochę i doszedłem do wyboru pomiędzy Tobet, a Bet-at-home.
W Bet365.com trochę trudno mi się połapać (jestem kompletnie zielony).

Doczytałem, że Tobet i BAH są dobre dla początkujących. Który z tych serwisów polecicie mi bardziej? W ankiecie mają bardzo zbliżone wyniki.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
przede wszystkim nie ma co patrzeć na ankiety ! zenek lubi grać w hokeja naciśnie bwin bo ma chyba jedną z lepszych ofert na tą dyscyplinę, ja lubię grać live na rożne i nacisne bet365, też nie rozumiem pojęcia dobry dla początkujących? dla mnie początkujący to osoba grająca z nawyków naziemnego buka więc każdy jest dobry
jak chcesz wybrać między bah a tobet to w ciemno polecam ci tego drugiego bah na jeden dzisiejszy mecz ma 48 zakładów tobet od 90-120
jest jeszcze sprawa bonusów bah podwaja ci depozyt do 350 wpłaty a tobet to nie pamiętam, luknij w temat z promocjami
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie przesadzaj z tym betclic, oferta biedna jak mysz kościelna, tam się wpłaca chyba tylko po otrzymaniu maila typu ,wpłać środki a my podwoimy twój depozyt do 50zl

edit:
widze że na mistrzostwa oferta nie jest zła, ale reszta tradycyjnie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Poczytałem jeszcze trochę i doszedłem do wyboru pomiędzy Tobet, a Bet-at-home.
W Bet365.com trochę trudno mi się połapać (jestem kompletnie zielony).

Doczytałem, że Tobet i BAH są dobre dla początkujących. Który z tych serwisów polecicie mi bardziej? W ankiecie mają bardzo zbliżone wyniki.
z czystym sercem Tobet. grałem tam dość długo i nie mialem zadnych problemów. strona w miarę przejrzysta , dużo ładniejsza od Bet365.
 
ashmedai 9

ashmedai

Użytkownik
Ja zacząłem od tobet i jest w porządku. Nie chcę mieć porozrzucaną kasę tu i tam. Nie gram długo ale jak na początek to widzę, że jest b. dobry jak dla mnie. Może live ma za mało opcji ale przeżyję ????
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Witam
Jestem początkującym graczem i chciałbym , żebyście mnie wprowadzili w świat zakładów ???? . Dobra, a na poważnie to chciałbym wybrać
jakiegoś buka na dobry początek, dodam, że różnice w kursach nie mają dla mnie większego znaczenia.
1.Interesuje mnie dobra oferta live, aby można było obstawiać kilka zdarzeń na jednym kuponie.
2.Chcę grać na niezbyt duże pieniądze, więc zależy mi, żeby wypłaty można było robić już od 10-40zł, jeśli są takie wogóle. Będę obstawiał zakłady za mniej więcej 2-20zł.
3.Przyda się również szeroka i przejrzysta oferta.
4.Będę obstawiał szczególnie piłkę nożną, a również siatkę, tenis albo sporty zimowe.
5.Fajnie jak można by zobaczyć mecz live, ale to nie jest konieczny punkt.
Mam też kilka pytań: o co dokładnie chodzi z tymi bonusami? Na jakiej zasadzie działają? Gdzie są najlepsze bonusy?
Czym tak naprawdę różnią się buki dla początkujących od tych zaawansowanych, początkującemu odradzacie Pinnacle? Czemu?
Czemu polski support to minus? Tak uważają niektórzy użytkownicy
PS:Jeśli możecie, to dajcie jakieś rady &quot;co obstawiać&quot; na początek ;)
 
P 0

pablito22sc

Użytkownik
PS:Jeśli możecie, to dajcie jakieś rady &quot;co obstawiać&quot; na początek :wink:
LITOŚCI jak nie wiesz co obstawiać to zrezygnuj
Po 1 opcja szukaj nie-gryzie
po 2 każdy poda ci innego
po 3 poczytaj o bukach i sam wybierz

po prostu moim zdaniem niema sensu powtarzać tego samego non stop
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Witam ????
Wiem, że temat pewnie wałkowany XX razy lecz wolę spytać po raz kolejny ;)
Nie wiem jakiego buka wybrać, który da mi najlepiej jakiś bonus od wpłaty bez obracania.
Ofert jest mnóstwo lecz różnie jest z datą i nie wiem czy aktualne czy też nie ????
Jeżeli mógł by ktoś odpowiedzieć na moje pytanie.. bardzo był bym wdzięczny.
Dziękuję
 
escaladedd 0

escaladedd

Użytkownik
Witam ????
Wiem, że temat pewnie wałkowany XX razy lecz wolę spytać po raz kolejny ;)

Nie wiem jakiego buka wybrać, który da mi najlepiej jakiś bonus od wpłaty bez obracania.
Ofert jest mnóstwo lecz różnie jest z datą i nie wiem czy aktualne czy też nie ????

Jeżeli mógł by ktoś odpowiedzieć na moje pytanie.. bardzo był bym wdzięczny.

Dziękuję
Jest bardzo mało bonusów od wpłaty bez obracania ... właściwie do głowy przychodzi mi tylko 5 zł od sportingbet :grin: oraz 55 zł freebet od betclick.. jeżeli typ nie wejdzie i zwrócą pieniądze można od razu wypłacić
 
B 0

bodach-iii

Użytkownik
Stawiam na bet at home dlaczego? Bardzo przejrzysty i szybko ładujący stronę buk. Drugie miejsce to bet365 - relacje live dużo ich i da się obejrzeć przekaz na żywo! Żaden kanał TV nie oferuje tylu emocji LIVE
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Ja dopiero zaczynam przygodę z bukmacherką (można nazwać to przygodą?). Wybrałem sportingbet, na razie gram za małe stawki, nie szaleje. Słyszałem, że górujący w ankiecie bet365 jest świetny, zacznę tam grać gdy już się trochę wprawie.
 
A 3

aru64

Użytkownik
Jaki buk?
Elo szukam buka , który nie sprawdza tozsamości gracza , poniewaz mam 17 lat i jest to dla mnie problem.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Elo szukam buka , który nie sprawdza tozsamości gracza , poniewaz mam 17 lat i jest to dla mnie problem.
W 99% przypadków skanu dowodów nie chce bet at home. Reszta to zależy: czasami chcą a czasami nie. Reguły nie ma.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zalozysz konto - uda Ci sie wyplacic, kiedys znowu wplacisz znow wygrasz, bedziesz chcial wyplacic a tu dowod, nawet gdybys mial 18lat juz to i tak zla date bedzie miec i klops
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Ja nie rozumiem takich ludzi, wpłacasz te środki tylko i wyłącznie by zasponsorować bah. Gratuluję.
&gt; Wpłacasz przykładowo 100 pln &gt; wypłacasz po jakimś czasie 50 pln, to nie będą żądać dowodu.
&gt; Wygrałeś trochę kasy i będziesz chciał wyciągnąć więcej niż 100 pln to nie przejdziesz weryfikacji i kasy już nie zobaczysz
A nawet za rok (będziesz już pełnoletni), jeśli jakimś cudem wygrasz więcej niż wpłaciłeś to i tak kasy nie wypłacisz, gdyż data urodzenia podana przy rejestracji nie będzie zgodna z tą na dowodzie.
W 99% przypadków skanu dowodów nie chce bet at home. Reszta to zależy: czasami chcą a czasami nie. Reguły nie ma.
99% osób wtapia tam kasę więc nie takie dziwne, że nie żadają dowodu.
 
smithi90 0

smithi90

Użytkownik
Witam. Nie wiedziałem dokładnie gdzie zapytać więc piszę tutaj. Zarejestrowałem się w bet365 bo dobry bonus dają startowy itd. ale w formach płatności chciałem przelew bankowy to muszę wysłać kasę na angielskie konto i minimalnie 150$ co jest absurdem. Zatem może coś mi się pomyliło ? Może zaproponujecie buka gdzie można wpłacić nie dużą sumę ok. 100zł dostać w miarę dobry bonus (&gt;50%) i nie mieć trudności z wpłatą i wypłatą. Będę bardzo wdzięczny. P.S. Bah itp. wolałbym nie.
 
Do góry Bottom