>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy bukmacher internetowy

m@jkel 0

m@jkel

Użytkownik
Polecam bet365
Bardzo dobry buk .. (nie słyszałem aby ktoś narzekał na niego) oraz dużo zakładów i ładne kursy ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
Dla mnie 3 bukmachery z których tylko korzystam:
unibet
expekt
betsafe
W nich mam wszystko czego potrzebuje.
Najbardziej nie lubie Bah dla mnie to beznadziejny bukmacher
aha. Kiedyś lubiłem Betgun bo nie kusiło mnie granie na live ale teraz z nich nie korzystam bo nie dają żadnych promocji
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Według mnie najlepszym bukiem jest betfair.
Betfair +
-samu można sobie ustalać kursy
-więcej jest zdarzeń niż u innych
-brak limitów
-większe kursy
-gra się przeciwko innym użytkownik a nie przeciwko bukowi

Betfair -
-Betfair ma jednego minus jest nim polski suport ale to można obejść ;)
 
G 0

grabi75

Użytkownik
scandicbookmakers.pl
Czy najlepszy nie wiem ale ja używam tego małe kwoty można wpłacać i ogólnie fajnie zrobiony ????
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
sportingbet


edit: konto mam od chyba 8-9lat, zawsze bez problemow, gram zazwyczaj NBA ,Islandie Qatar , UEA, Brazylie, Arabie Saudyjska - sporting wszystkie egzotyki ma z ogromna liczba opcji, doskonaly live i multum opcji, i swietne kursy na dokladne wyniki. Kupony rozliczane błyskawicznie, swietny support.
Itd etc. wiec dla mnie to najlepszy buk

ps. Chociaz betcris, bet365 (live), expekt - kursy na dokladny wynik 4-4, tez sa bardzo dobre no ale sporting mnie nie zawodzi.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Panowie - to na jakiego buka głosujecie, widać w ankiecie. Jeśli chcecie coś pisać, to tylko uzasadnienie.

Pozdrawiam
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tobet:
- w większości wyższe kursy niż konkurencja
- dużo różnych typów zakładów
- najlepsza oferta z żużla
- częste promocje dla użytkowników
- dobry support
- szybkie wypłaty
- III i IV liga
Bet365:
- dość wysokie kursy
- szeroka oferta
- dobra oferta z żużla
- szybkie wypłaty
- bogaty w oferty live
- fajny design strony
 
B 0

bebcio

Użytkownik
Bet365 - najwieksza oferta lig jesli chodzi o mecze live....zwlaszcza gdy jest dzien w ktorym nie ma nawet co zagrać konkretnego to na live puszcza nawet lige gruzińska ???? sam skorzystałem..polecam dla grajacych live często

Tobet- jesli chodzi o polskie ligi....nawet do 4 ligi można puszczać mecze= duży plus!!!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Betfair - Za ich ofertę której nie znajdziesz u konkurencji.
Tobet - Jakoś nie widzę w nim żadnych minusów. Same zalety. Czasami rzucą 5 zł za darmo ,albo mają jakieś dobre promocje itp.
Najgorszy to chyba bah według mnie.
 
V 0

valdor

Użytkownik
Witam, mam problem z dobraniem odpowiedniego buka. Do tej pory gralem głównie w Toto-mixie, lecz na dluższa mete jest to nie oplacalne.

Interesuja mnie glownie mecze Tenisa, Pilki i Hokeja. Ktory buk ma najlepsze kursy na Tenis? Mam zamiar wplacic ok. 1000 zlotych. Podobno BWIN ma niskie kursy na tenis, ale mozna ogladac Wimbledon live to jest+. Interesuja mnie tez mecze live. Fajnie, gdyby buk dawaj jakis fajny bonus.

Co byscie radzili na poczatku?

Pozdrawiam,
Valdor
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Witam, mam problem z dobraniem odpowiedniego buka. Do tej pory gralem głównie w Toto-mixie, lecz na dluższa mete jest to nie oplacalne.

Interesuja mnie glownie mecze Tenisa, Pilki i Hokeja. Ktory buk ma najlepsze kursy na Tenis? Mam zamiar wplacic ok. 1000 zlotych. Podobno BWIN ma niskie kursy na tenis, ale mozna ogladac Wimbledon live to jest+. Interesuja mnie tez mecze live. Fajnie, gdyby buk dawaj jakis fajny bonus.

Co byscie radzili na poczatku?

Pozdrawiam,
Valdor

Bet365 jest niezłe...
 
maloun 20

maloun

Użytkownik
Wydaje mi się, że wybór Buka przedewszystkim powinien zależeć od tego w co będzie najczęściej grać. Tutaj dużo osób narzeka na BAH, ale ja nie znalazłem żadnego buka, który oferuje taką ilość zakładów na boks i na UFC jak bah. Na przyklład bah chyba jako jedyny (nie wiem jak Pinnacle) miał w swojej ofercie też inne walki z gali Moosin, gdzie walczył pudzian. Dlatego polecam kazdemu kto chce pierwszy raz się zarejestrować u buka, aby po przeglądał wszystkie strony i zobaczył kto oferuje najwięcej zakładów w sporcie który ich interesuje, pewnie jeżeli chodzi o piłke nożną, tenis i inne standardowe dyscypliny które pojawiają się u buków to nie ma problemu i wówczas można poszukać kto oferuje najlepsze bonusy i najwyższe kursy.
 
V 0

valdor

Użytkownik
Więc tak sprawdziłem pare stron bukmacherskich, porównałem pare spotkań i doszedlem do wniosku:

EXPEKT-
Mecz na Dementieva - kurs 1.3
Kuznetsova - kurs 1.55
Rezai - kurs 1.1
Anglia vs Usa- kurs 1.5 na Anglie
Argentyna vs Nigeria - kurs 1.53 na Argentyne.

Strona w miare przejrzysta, dość łatwo można sie połapać. DUŻA oferta tenisowa.

Bet365
Dementieva - 1.3
Kuznetsova - 1.5
Rezai- 1.08
Anglia - 1.5
Argentyna - 1.53

Strona bardziej przejrzysta, wydaje byc sie przyjemniejsza. Slabsza oferta tenisowa niz w bet365.


DOBRA, DO WYBORU MAM BETSAFE,GAMEBOOKERS, BET365 Ktore z nich polecacie?

Pozdrawiam,
Valdor
 
Do góry Bottom