>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepsze typy Didiera

didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik




Witam. Znowu ja ????
Miałem już kilka otwartych tematów, jedne dłuższe drugie krótkie, w każdym razie brakowało najczęściej czasu a bywało, że i chęci. Wraz z początkiem miesiąca czerwca otwieram nowy temat- mam nadzieję, że na dłużej. Postaram się regularnie podawać moje typy, wraz ze stawkami od 1 do 10 jednostek (będą wyjątki).
Po każdym miesiącu podsumowanie czy jest się na ✅ czy na ⛔. Czasami naskrobie jakąś analizę, ale w większości suche typy. Niekiedy także podam coś co gram na live, ale raczej postaram się tego wystrzegać- w praniu wszystko wyjdzie ???? .
Co będzie grane? Nie mam jakiejś jednej upatrzonej dyscypliny, raczej szerokie spektrum (co widać na powyższej animacji). Jednak bardziej gry zespołowe, choć tenisa będzie dużo, a i Igrzyska Olimpijskie sprawią, że będą też typowane zdarzenia z zawodów indywidualnych…
Mój styl gry? Kilka lat w tym „siedzę” i mogę stwierdzić, że od 4 zdarzeń w górę to już „taśma” a ona jedynie w przypadku jakiś długoterminowych zakładów (np. Euro), albo wielkie szlemy. Generalnie 2-3 typy w ako, singli także nie zabraknie. Oczywiście w kuponach będą umieszczane pozycje innych użytkowników, bo cenie stąd kilkanaście osób.
Aha, małe uwagi jeszcze chcę przekazać…Proszę nie komentować ani pozytywnie ani negatywnie (chodzi mi o przejrzystość tematu). Jeśli udało się zarobić kliknijcie „dzięki”- motywuje (i tam coś naskrobać ewentualnie ;)). Druga uwaga każdy gra za własne pieniądze, więc pretensje można mieć do siebie a nie na kogo innego, ja podaje tylko propozycje…
Tyle na początek.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Oba poniższe kupony nadane w Totomixie, wiem, że podatek, ale po pierwsze nie zdarzyłbym z wpłatą na do buka jakieś konto w necie, a po drugie kursy wcale nie złe porównując internetowe oferty, gdzie ciężko było znaleźć zadowalającą ofertę i z Copa America i Euro jednocześnie. Dlatego wyjątkowo tak. Pierwszy kupon traktuję bardziej poważnie a drugi &quot;for fun&quot;

# 2




5,28 *0,88 (podatek) czyli wychodzi, że kurs 4,64 Toto-Mix za 20 j. (wyjątkowo)

# 3



30,29* 0,88= 26,65 Toto-Mix za 3 j.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
# 5 Copa America+ Siatkówka kw. Olimpijskie
Peru- Haiti 1 @ 1,57 ✅
Tunezja- Algieria 1 @ 1,40 ✅ @ 2,19 Bet365 za 6 j.✅
✅ 7,14 j.

# 6 Siatkówka kw. Olimpijskie+ Copa America
Iran- Wenezuela 1 @ 1,14 ✅
Meksyk- Chile 1 @ 1,30 ✅
Brazylia- Ekwador 1x @ 1,20 ✅ @ 1,77 Bet365 za 8 j.
✅ 6,16 j.

# 7 Roland Garros+ I liga Polska+
Siatkówka kw. Olimpijskie
Djokovic- Murray over 3,5 seta @ 1,53 ✅
Pogon Siedlce- Chojniczanka 1 @ 1,45 ✅
Francja- Japonia 1 @ 1,20 ⛔ @ 2,66 Bet365 za 6 j.⛔
⛔ 6 j.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
# 15 Tenis ATP
Karlovic- Sijsling 1 @ 1,40 ✅
Del Potro- Millman 1 @ 1,18 ✅
Skupski/Skupski- Bambridge/Salisbury 1 @ 1,28 ✅

@ 2,13 Bet365 za 8j. ✅
✅ 9,04
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom