>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepsze promocje, bonusy... który Buk???

afrance 0

afrance

Użytkownik
Jesli chodzi o ilosc zakładów polecam betsson.com i bwin.com. Maja bardzo bogata oferte zakładów!!! Teraz jest promocja w betssonie 123zł+123zł wydaje mi ze warto. Oczywiscie dla mnie liderem jest bet-at-hom jednak nie maja za duzo promocji , potem oczywiscie gamebookers!!!. Badzo dobry bukmacher nadal ma promocje 80zł bonusu . Tam radze Ci sie zarejestrowac i nie wpłacac zaraz kasy tylko czekac jak sami zproponuja bonus 80zł zeby Cie skusic do wpłaty kasy. I przykładowo wpłacajac 80zł mozesz dostac ok 160zł bonusu co daje razem 240zł.Obracasz cała kwote 240zł jeden raz i wypłacasz!!! To sie opłaca!!! ????
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
ojj nawet nie wspominaj o bwin bo wiekszych kretaczy i zlodzieji chyba nie ma na tym swiecie :|
Chodzi mi tylko oto ze maja duza oferte zakładów tak samo jak betsson. Chodz kazdy wie do czego sa zdolni, czyli blokowanie kont itp!!!!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Widzę że jeden z naszych bossów(Marcin-Odra) jest za BWIN :zy3ou: ja jednak jestem przeciwko i radzę zagrać w GB-na pewno nie pożałujesz. Tylko i wyłącznie ten buk
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Widzę że jeden z naszych bossów(Marcin-Odra) jest za baw ja jednak jestem przeciwko i radzę zagrać w GB na pewno nie pożałujesz. Tylko i wyłącznie ten buk
Lol kazdy ma prawo wyboru wiec jesli jemu tam pasuje i gra mu sie dobrze to czemu ma rezygnowac?? w sumie nie lubie baw ale oni blokuja konta tym ktorzy graja na tzw &quot;cudzych promocjach&quot;. jesli jestes w porzadku to nigdy cie nie blokna
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja już zadeklarowałem biorę &quot;ślub&quot; z GB i basta- co do Bwin to nawet nie chcę słyszeć więcej o tych złodziejach, kanciarzach i wiecie jeszcze jakbym ich nazwał :zy3ou: tyle kasy tam przewaliłem o krecze tenisitów że bania mała.

Co do prawa wyboru......
Mogę się założyć że jeżeli ktoś miał konta na GB i Bwin to jakby miał dokonać oceny to 95% z tych userów wybrało by GB :!: Tam można mieć nawet kilka kont i nie blokują (mowa o GB :mrgreen: )

Mogę założyć temat ankietę który buk jest lepszy??
Albo z jakiego buka najbardziej zadowolony???
Wymienić listę buków (np że można max zaznaczyć 3) potem 2 strona ankietki i określ w skali 1-5 satysfakcję z grania w tym buku ?? :mrgreen: Co wy na to :?: Ja wiem że Marcin-Odra będzie się bronił ale jak się wypowiecie to zobaczymy which bookie is better ;)




GB-probably the best bookie in the world LOL ✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
GB wcale nie jest takis dobry - wyzsze kursy ma w 80% unibet czy tez Expekt, jesli mowa o kreczach - unibet zwraca kase. Sportingbet zas ma lepszego live niz GB - duuuuzo wiecej zdarzen i dluzej podtrzymuje wysokie kursy.
Krecze tylko jeden buk nie rozlicza zgodnie z prawem-zgadnijcie jaki jest mój &quot;ulubiony&quot; buk to właśnie o nim mowa (B***)-2 tysiaki w plecy o krecze tenisistów :zy3ou:

Dobrze kolego ale nie wiem czy powinienem o tym mówić ale powiem.

GB bardzo często się myli :!: W jaki sposób. Mecz mlb skończył się np 15 minut temu a oni nadal go dają do obstawiania live i często jak jest wynik remisowy w 9 inningu to nie muszę mówić jakie sa fajne kursy.
Po 2 GB jak się tak walnie to nie robi z tego tragedii ich błąd-za błedy sie płaci-ja sam ostatnio ich na takim błędzie skasowałem 2zł (kurs niski ale za sporo na live-hehe mecz się skończył parę minut a oni wciąż przyjmowali na to zakłady :wink: )

Co do Unibetu to tak-teraz mają zdecydowanie większe kursy niz 1 rok temu. Rok temu UB miał drakońskie kursy. Jak u nich była promocja podwojenie depozytu oraz 100zł dla Ciebie i kumpla za wciągnięcie.

Miałem u nich kasę z tych promocji ale powiem że straaasznie ciężko było to obrócić 3x stawiając na pewniaków. No co to był za kurs 1,6 na mecz Milan-Roma jak Bwin płaciło wtedy 1,9. Stracili rzeszę klientów a teraz żeby ich ściągnąć to znów podbijają kursy. Teraz koledzy też mi mówią że UB ma wysokie kursy, ale jako zrażony klient nigdy tam nie wrócę. GB FOREVER dla mnie. Mówcie co chcecie ale ja i tak i tak nie zmienię już GB na inny (przez najbliższe 12 miesięcy na 100% nie zmienię ✅ )
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
w tej chwili gram tak w GB jak i UB - i wole UB - promocje 100% obrocilem 3x po 1.4 - w zasadzie nie na pewniakach bo takie sa nie oplacalne na dluzsza mete ???? no ale - jak kto woli - mnie w GB wkurza nieprzejrzystosc zdarzen - w innych bukach sa one chronologicznie wg czasu rozpoczecia - a w GB jak klikna pilka na dzisiaj - to dosyc to porozrzucane - i kombinujac np zaklad na pierwsza czesc dnia - trzeba sie naszukac co i o ktorej sie dzieje;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
kombinujac np zaklad na pierwsza czesc dnia - trzeba sie naszukac co i o ktorej sie dzieje;)

No może masz rację-ale dla mnie bardzo przyjazny buk, dla graczy żeby wygrywali a nie żeby ich buk skubał z kasy. Co do tej przejrzystości to owszem-jest często mało czytelne i porozrzucane-radzę sobie w zakładce znaleść &quot;pokaż wszystkie mecze piłki nożnej-na dzisiaj&quot; a to rozrzucenie polega na tym że jak są 4 mecze i np 1 się zacznie o 20 a tamte o 18 to robią 2 okienka i stąd cała zawierucha. Ale i tak da się w nim połapać o co biega 8)
 
A 0

arronlewis

Użytkownik
Dorzucę kamyczek do ogródka bwin, otóż od niedawna miałem konto u tego booka, a jakiś miesiąc temu postawiłem 20 zł na kursie 37 i trafiłem (łączna dotychczasowa inwestycja wyniosła 200 zł). Wygrana 740 zł i od razu poprosiłem o wypłatę 500 zł. Po paru dniach pieniążki wpłynęły na konto, ale kilka dni później podczas logowania dostałem info, że moje konto zostało zablokowane. Napisałem do nich maila i otrzymałem odpowiedź, że konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa :-D Także, szkoda słów.
Szczerze odradzam bwin ????
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Ja w ciagu 3 dni z jednego konta wypłaciłem 1500zł. I dalej konto działa. Miałem juz kilka kont na bwin i z kazdego wypłacałem znaczna sume i do tej pory wszystkie konta mam dobre wiec nie wiem odczego to zalezy.
 
Do góry Bottom