>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepsze promocje, bonusy... który Buk???

lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Chciałbym dokonać przelewu na do internetowego bukmachera, zastanawiam się jednak, który oferuję najlepsze promocje, bonusy (np.od depozytu), czesto słysze o free betach itp...kogo polecacie??

Myślałem o Expekt...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Witam, mam 100zł i 40zł wpłace na baw(otrzymam 35zł za darmo) i 60zł wpłace..Własnie gdzie:d Macie jakies propozycje?! Jak tak to pisac:p
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Ja zdecydowanie polecam gamebookers. Praktycznie ciągle trwa jakaś promocja. Większość przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników. W Expekcie również jest wiele promocji związanych z depozytem. Niestety bodajże dziś kończy się czas trwania jednej z nich.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Ja rowniez polecam gamebookers chyba najlepsza oferta, najwyzsze kursy i zaklady live inne buki tego nie maja, naprawde polecam ;)

P.S. Mooserix masz cos do neostrady?? ???? ????
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
Najwyższe kursy ma zdecydowanie betgun i wypłaty na MB idą w 10 minut, jest tam chyba jeszcze ta promocja starter 30%(ale nie jestem pewnien)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie wiem czemu wprowadzacie chłopaka w widmo porażek oferując mu BWIN. To są największe skubańce. Kantuja na lewo i prawo. Przykład

godzina 11 ( o 12-30 mecz tenisa) kurs w BWIN
Sugiyama-Peschke
Bwin 1,1
Gamebookers 1,4

no to wybaczcie ale te 30 groszy to jest spooooora różnica. Ja również polecam GAMEBOOKERS z kilku powodów:
1-zwrot kasy za 1 zakład
2-giełda bukmacherska (sam możesz być bukiem ale nie polecam w to włazić)
3-zwrot kasy od zakładów akumulowanych-im więcej ich masz na kuponiku tym większy zwrot na twoje konto z powrotem ( max do 15 % od stawki)
4-zwrot stawki za mecze w których wystąpiła dyskwalifikacja jednego z zawodników (przypadek Kubicy na Węgrzech) oraz zwroty z krecze w tenise, tego austriackie chamy nie dają :zy3ou:
5-darmowe wyniki smsem jeżeli postawiłeś zakład powyżej 20zł (5 euro=dokładnie 19,...)
6-przemiły support i najwyższe kursy, jak chcesz wpłacić do GB to daj znać bo może skorzystasz jeszcze z promocji (dodatkowa kasa za free-jak się zdecydowałeś to daj znać na PW)


POZDRO for ALL

Gamebookers rulez
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja korzystam z neostrady, więc jestem jej dzieckiem :] Neostrada jest spoko, a od dłuższego czasu gram w betgun i gorąco polecam.

- ekspresowe wpłaty/wypłaty kilka minut/godzin/maks 2 dni
- wysokie kursy
- super live chat support
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Akcja NIE dzieciom neo jest to

najprościej mowiąc, protest przeciwko dzieciakom na forach, które nie dorosły jeszcze do korzystania z takich dobrodziejstw jakim jest Internet.
A nie przeciwko osobą korzystającym z neostrady :!:
 
L 0

lionelmessi

Użytkownik
Ja polecam jednego z największych angielskich buków BETFRED

Wpłacasz depozyt, stawiasz mecz i dostajesz maxymalnie do 100 funtów zwrotu od pierwszej stawki.
Aby wypłacić bonus należy obrócić kwotą bonusa 1 raz po kursie minimalnym 1.3 na kuponie.
Pozdr
 
bokserbks 0

bokserbks

Użytkownik
Najwyższe kursy ma zdecydowanie betgun i wypłaty na MB idą w 10 minut, jest tam chyba jeszcze ta promocja starter 30%(ale nie jestem pewnien)
Don&#39;t fuck, betgun ma slabe kursy, jedyny plus betgun&#39;a to szybkie wplaty/wyplaty.
 
darg 21

darg

Użytkownik
Ja polecam gamebookers - ciekawe promocje, również dla stałych graczy, przy wypłatach zero problemów - nie musiałem nawet posyłać żadnych skanów. I jak na razie to jedyny bukmacher u którego więcej wyciągnąłem niż włożyłem ????
 
G 0

gruchol

Użytkownik
zgadzam się z przedmowca - gamebookers jest najlepsyz jesli chodiz o promocje.

aktualnie brak jednak podwojenia depozytu, ale zwrot 20 E od 1 zakladu to prawie jak podwojenie - zalezy ile kto wklada kasy.
 
wujekz 0

wujekz

Użytkownik
Betgun jest bardzo dobry i ma bardzo wysokie kursy, szczególnie na baseball, aktualnie trwa promocja 30% bonus aż do 120 pln.
Gamebookers teraz ma najlepszą promocję.
Wpłacasz 80 zł i jak zagrasz za całość to otrzymujesz zwrot postawionej kwoty pierwszego zakładu.Gamebookers
 
Do góry Bottom