>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

najlepsze korki jakie polecacie

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
No ja bym Ci proponował kupić super korkotrampki za 12 zł w pierwszym lepszym obuwniczym ???? Chłopie, to jest okazja, te trampodżety wytrzymują 3 tygodnie ????

Za 180 zł kupisz 15 par ???? ????

Starczy Ci na 45 tygodni!!!! Czyli prawie na cały rok, jak nie będziesz w nich chodził po asfalcie to wytrzymają 1,5 roku!!!


A koledzy z klubu jak będą Ci zazdrościć to bania mała ???? ???? Akurat teraz jest nowy model, aerodynamiczne super korkotrampki z koziej pałki po 15 zł, ale myślę, że są warte swojej ceny ????
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Za 180zł to Ci nie doradze, ale tak na przyszłość, jakbyś miał więcej, to ja sobie kupiłem na Ebay&#39;u korki Adidasa za 500zł Predatory Powersverwe (czy jak to się tam pisze) nowe (w Polsce ich cena do 800zł).

Ja mam zamiłowanie do Adasia i właśnie te bym brał, no ale nie czerwone. :p
Wygodniej i lepiej mi się w nich gra. ????
tu nie chodzi o kolor tylko o model :] predatory mialem wczesniej dałem cos ok. 350 zł wytrzymały 1,5 roku i jestem zadowolony

chyba kupie predatory :]
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Z przesyłką nie.
Ale wybrałem przelew przez bank, przez co ponosile koszty przewalutowania, 2% kwoty wysylanej, ale nie mniej niż 60 czy ileś tam złotych
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
http://allegro.pl/item666130482_buty...nowosc_42.html
miałem, nie polecam.... na początku zachwyt, gra się nawet dobrze ale buty słabiutkie. No chyba że co tydzień chcesz wymieniać buty to dobre ???? odnośnie Adasi się nie odzywam bo nigdy w nich nie grałem ale z mojej strony polecam tobie model Nike Tiempo . Już chyba 5 raz zakupiłem buty z tego modelu czy to halówki czy korki i jak dla mnie bomba.
Pozdrawiam.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Za 300 zł kup sobie Adidas Copa Mundial - lepszych nie znajdziesz.
Jakieś plastikowe &quot;najki&quot; to wielki badziew.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
nie bierz tego situ co wybrales
osobiscie gram w nike vapor IV na poczatku nawet i fajnie sie gralo ale teraz mnie stopy bola od nich
mam tez wkrety nike shoty i stwierdzam ze tez badziew
sam przymiezam sie do kupna turfow http://allegro.pl/item662296792_adidas_kaiser_5_team_rozm_43_1_3_sklep.htmli licze ze mnie stopa od nich nie bedzie bolec ( u nas mamy twarde bosiko i sie ciezko gra ;)

kumpel ma zwykle kaisery lanki i jest z nich zadowolony tez chyba kupi turfy ????

odradzam ci kupna wszystkich polecanych przez ciebie korkow poprostu przy kaiserach one wymiekaja ;)
przpraszam nie zauwazylem cop ???? tez dobre
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Za 300 zł kup sobie Adidas Copa Mundial - lepszych nie znajdziesz.
Jakieś plastikowe &quot;najki&quot; to wielki badziew.
Dokładnie, zgadzam się ????
Mocne, wytrzymałe a przy tym wygodne. Zresztą sam sobie takie ostatnio kupiłem, ale w Niemczech i za połowę ceny. Także polecam.
 
a7pro 0

a7pro

Użytkownik
@zaiwas
Z tych linków, które podałeś, to polecam korki MV IV Talaria

Sam takich używam od ponad roku i gra się w nich bardzo dobrze, jeśli w dodatku jesteś typem gracza szybkościowego, to tym bardziej są one dla Ciebie.
Jeśli chciałbyś buty Adidasa to zdecydowanie pierwszorzędnie poleca: Adidas adiCORE TRX FG: Klik
idealne na pozycję rozgrywającego.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
@zaiwas
Z tych linków, które podałeś, to polecam korki MV IV Talaria

Sam takich używam od ponad roku i gra się w nich bardzo dobrze, jeśli w dodatku jesteś typem gracza szybkościowego, to tym bardziej są one dla Ciebie.
Plastikowe buty, twarde, niewygodne.
Nie polecam.
 
a7pro 0

a7pro

Użytkownik
Plastikowe i twarde to są Veloci, których ja sam bym nie kupił. Talaria natomiast są bardzo żbliżone gatunkowo do Vapor zarówno pod względem użytych materiałów jak i wykończenia i porównywanie ich do tańszych Veloci jest nie na miejscu.
 
Do góry Bottom