>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

najlepsze korki jakie polecacie

ponio 0

ponio

Użytkownik
Buty ADIDAS F10.8 TRX FG Ja ty własnie osobiście używam. Powiem że są wygodne i dobrze się w nich kopie. I są ładne :jezora:
 
travism 190

travism

Forum VIP
ja osobiscie polecam za swietna cene wypasione koreczki nike
link do aukcji:
http://allegro.pl/item684740563_korki_nike_mercurial_veloci_v_fg_nowosc_r_43.html

oraz koreczki ktore sam mam adidas f50 tunit
link do aukcji:
http://allegro.pl/item683903919_adidas_f50_7_tunit_r_41_1_3_od_4football_f_vat.html
mam takie same tylko czarne za wieksza cene ale polecam, 3 rodzaje wkretow do wymiany na rożne nawierzchnie, cholewka oraz wkładka osobno wyjmowane w razie zepsucia poszczególne czesci mozna dokupic osobno po mniejszej cenie, osobiscie mam je juz rok i nawet jak dotąd nie widać sladow jakiegokolwiek zepsucia ???? a gram w klubie i regularnie trenuje ???? POLECAM ????
 
czapek 0

czapek

Użytkownik
z tych trzech adipure?
Copa Mundial to ceniona przez wszystkich marka i pewność czucia piłki. Zdecydowanie Copa Mundiale
 
a7pro 0

a7pro

Użytkownik
czapek grałeś w Copa Mundialach czy tylko powieliłeś ogólnie krążącą opinie na ich temat ?
A w adiPure nie ma czucia piłki ?
Mimo, że tak wszyscy zachwalają Copa Mundiale, ja zdecydowanie nabyłbym adiPure.
 
sylar18 1

sylar18

Użytkownik
Witam,
zamierzam kupic Nike Air Legend lub Adidas Pred Hyst TRX FG LANKI i stąd moje pytanie: moja stopa ma 27.7-8 cm i czy lepiej kupic 27.5 cm i się rozbiją czy kupic 28 cm ??

KTóRE BYś WYBRAł:

- NIKE Air Legend I FG,


- Adidas Pred Hyst TRX FG LANKI



Jeszcze 3 pytania:
1. Czytałem gdzieś że na mokre i grząskie boisko nie nadają się buty z podłużnymi wkrętami, czy to prawda ?
2. Do ilu milimetrów mogą się rozbic buty ze skóry ?
3. Czym różni się skóra kangurza od skóry naturalnej czy się rozbijają tak samo ??

dzięki za odpowiedź
pozdr
 
Z 0

zaiwas

Użytkownik
jak dbać o korki?
Panowie mam pytanie jak dbać o korki. chodzi mi dokładnie o to czym smarować skóre zeby była miękka . wiem ze napewno oliwką . a co sądzicie o kremie albo oliwie z oliwek ?
 
Z 0

zaiwas

Użytkownik
&gt;&gt;&gt; sylar18 &lt;&lt;&lt; kup 27,5 a nawet możesz sie pokusić o 27 . jak będzesz mierzył korki to wyjmij z nich wkładke i zobacz jakie są bez (oczywiście na długośc) jak idealne to znaczy ze własnie taki rozmiar masz wziąśc
 
Do góry Bottom