>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Najlepsza strona do inwestycji (Bitcoin, KRYPTO, Złoto, FOREX)

bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Witam, właśnie ukończyłem misję, misję znalezienia najlepszej strony do inwestowania Bitcoinów i innych surowców w tym FOREX.
Trajduje z dźwignią. Więc szukałem takiego rozwiązania, które z pomocą dźwigni wycisnę jak najwięcej ze w(zrostów lub spadków) . Na ten moment wzrost Bitcoina z 9 tysięcy USD do 11,50 USD dało mi zysk powyżej 100 % zainwestowanego kapitału z dźwignią 1:10. Wszystko odbyło się na platformie ETORO.
Widzicie, wszystko sprowadza się do opłat a także do dźwigni. Jeżeli chodzi o Polskie storny, które mają dźwignię i są regulowane tak samo jak ETORO, to pod lupę wziąłem xtb. W XTB mamy dźwignię 1:2 na Bitcoin plus opłaty za zawarcie tranzakcji(FOREX KRYPTO ITD).Odpada.
W ETORO, po rejestracji, i potwierdzenia swojej tożsamości(wyciąg z banku, dowód tożsamości, i nr telefonu), możemy w pełni korzystać z tej dźwigni, a także możemy kopiować tranzakcje innych trajderów.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
B 482

bmoran

Użytkownik
Sorry, ale etoro jest akurat jednym z gorszych jesli chodzi o roznice kursowe i tam nie ma sensu inwestowac. Po 2 wklejasz reflinka tylko po to by kase zarobic za rejestracje z niego. Po 3 nie wiem jakim trzeby byc teraz geniuszem by kupowac BTC na gorce z dzwignia 10 buahaha
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Serio, jeżeli chodzi o różnice kursowe to może nie jest najgorsze,ale nie zarobisz nigdzie na dżwigni tylo co na etoro. Kto kupuje na na trendzie ?No ja dobije do 13 k i jestem grubo do przodu, gdzie indziej zarobie 5 razy mniej. Dla mnie to najlepsza platforma jezeli chodzi o BITCOIN i krypto. No sorry ale pracę domową odrobiłem.
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Wszystko fajnie, ale przyjmujesz do wiadomosci tylko to, ze cena bedzie rosnac. Niedawno spadlo w pare minut o 1500$ i to ze spora dzwignia powoduje duza strate. Zreszta daj screena, ze kupiles po 8,5 K i trzymasz do teraz na dzwigni. Bo na forach to kazdy pisze, ze akurat kupil w dolku i sprzedaje z zyskiem, ale statystyki mowia, ze jednak wiekszosc traci. Daj screena zeby rozwiac moje podejrzenia.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Spoko, wrzuc screena jutro jak kac minie ;) Ja kupilem i trzymam z perspektywa dluzszego czasu, ale w zyciu do glowy by mi nie przyszlo promowac dzwignie 1:10
 
B 482

bmoran

Użytkownik
BitMarket mial dzwignie 1:100 i byl przez wielu opisywany jako pewny, podobnie jak BitCurex. Wklejaj te screeny swojego zarobku :D
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Nie chwalę się tym. Mam już taką naturę. Nie piję, ale się bawię i nie chce mi się wypowiadać na rzeczy wiadome. Oczywiście mój typ że dobije do 13 k USD to jest tylko spekulacją. Tak samo mam teorie co do złota bo idzie wysoko w górę. Jak ktoś ma za co inwestować to jednak reklamowane przez jednego z braci Aleca Baldwina ETORO rekomenduje. Teraz są spadki na Bicoinie (wystarczy jak wybierzecie sell).
 
B 482

bmoran

Użytkownik
No jak sie nie chwalisz, skoro napisales w 1 wpisie, ze zarobiles 100% dzieki dzwigni :D Dawaj wklejaj dowod, bo tak to zostanie potraktowane przez ludzi jako naganianie na reflinka.
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Bo to ma być traktowane przez ludzi jako reklama serwisu. Jako jednego z pewnych.
Fajnie, że nic nie piszesz o innych stronach trajdingowych, bo ja miałem wytoczyć proces firmie...ale to nie jest temat na dyskusję. ETORO wypłaca na PayPal, z czego możecie podpiąć kartę Revolut (albo wypłacić na bank).
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Bo giełdy krypto typu BitMarket nie podlegają żadnemu nadzorowi.
Ja piszę o maklerce a on rozpisuje się o polskich krypto giełdach.
 
Q 144

quizzly

Użytkownik
siemka, w btc i inny altcoiny inwestowalem, natomiast nigdy nie kumalem o co chodzi z ta dzwignia. Moze zarejestruje sie z Twojego reflinku jezeli wytlumaczysz i bedzie to wygladalo atrakcyjnie. dzieki i pozdro
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Tak, jasne, jeżeli masz dźwignię x 10 , i cena urośnie lub spadnie np 10 % od momentu przekroczeniu pułapu to uzyskasz około 95 % zysku.
Cena teraz fajnie skacze, z 11300 USD na 11800 -11900 USD. Czyli mamy mniej więcej 50 % zysku kapitału.
 
Do góry Bottom