>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Najlepsza oferta sportowa TV- Polsat?N TV? Cyfra +?

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Z tego co przeczytałem na kilku forach użytkowników N- platformy, Sport Klub już w tej chwili nabył prawa na rozgrywki angielskiej Coca-Cola Championship (odpowiednik naszej 2 ligi) oraz Pucharu Angli (FA Cup). Szykuje się też ofensywa na lige rosyjską lub Primiera Division (w tej materi jednak im nie wierze, bo wątpie aby CANAL + oddało taką lige)

Co do NASN i tego co napisał wyżej .KB : Owszem, sporo jest na NASN NFL + MLB, a co do NBA słyszałem że ma być ale rzeczywiście jakoś nie widze meczy ... tylko jakiś durny magazyn, no cuż, może to się zmieni, ja tam się ciesze z NHL ???? A N-sport docelowo ma być serwisem sportowo - informacyjnym, czyli w samym N-sport nie ma się co spodziewać jakiś nie wiadomo ilu transmisji itd, to ma być informacja (bardzo przydatna dla ludzi bawiących się w bukmacherke naprzykład ???? ) Mówi się nawet o tym że N-ka straci Champions League po tym sezonie ...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Mi zamontował koleś u którego podpisywałem umowe i załatwiałem całą sprawe. Elegancko przyszedł zrobił co trzeba zajęło mu to z 20 minut, potem krótkie oczekiwanie na sygnał i ładnie wszystko śmiga do dziś
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Myśle że zależy to już konkretnie od punktu w którym się N-ke kupuje, a nie od samej telewizji. Ja N-ke kupiłem w sklepie ze sprzętem rtv-audio i uprzejmy Pan odrazu zaoferował że zamontuje wszystko. Podejrzewam jednak że w niektórych punktach takiej wygody nie ma za co jednak winić N platformy nie można
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja osobiście zadowolony jestem, ale głównie ze względu na to że dla mnie liczy się możliwość oglądania NHL, a tego w N-ce mam najwięcej (NASN i N-sport). Co do oferty z piłki nożnej jest średnio (Champions League, Bundesliga, 2.Bunseliga, FA Cup, English Championship, Liga Brazylijska, Liga Argentyńska, Major League Soccer). Kanały tematyczny czy tam filmowe to myśle że jest podobnie w każdej z platform. Ogólnie kontakt z infolinią N bardzo dobry, nie występowały żadne problemy z jakością sygnału czy czymś takim. Śmiało moge polecić, napewno jest co oglądać
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Cyfra+ - na żywo co weekend Premiership, Ligue1, Primera Division, Serie A. Oczywiście Ekstraklasa i kanał Orange Sport. Dodatkowo żuzel i NBA na wyłączność. No i do tego dochodza (przynajmniej moim zdaniem) najlepsi komentatorzy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zdecydowanie Cyfra dla tych którzy lubią oglądać dużo piłki nożnej ???? dodatkowo prawa do bundesligi wykupił Eurosport więc do długiej listy najlepszych lig podanych post wyżej należy dopisać niemiecką. Co do komentatorów rzecz względna (od Szpakowskiego i Gmocha w studio prawie każdy jest lepszy ???? )
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
o sory , odswieżam
otóż chce sobie założyć coś z tematu tylko nie wiem co przeglądałem troche innych forum ale tematy stare itp.
chodzi mi o to iż mam już dosyć zacinania meczów na necie i wkońcu wygodnie obejrzeć sobie mecz na tv
dlatego też w pakiecie musi byc sporo kanałów sportowych ale abonament w granicach 40zł
przeglądałem różne oferty i chyba bliżej mi do Polstau tymbardziej ze miałem kiedyś Polsat ale jak brat wyjechał do anglii to sobie go wziął
więc co polecacie ?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jeżeli chodzi o abonament w granicach 40 zł to bierz Polsat.Tylko należy sobie zadać pytanie co jest na tym Polsacie ?
Z tego wiem [ kiedyś miałem ]to była liga szkocka i holenderka i...na ty konczy się atrakcyjność Polsatu.Nic więcej na tym Polsacie ciekawego nie ma [ nie wiem czy jest coś innego, ale chyba nie ].
Jeżeli chodzi o Cyfrę to jest droższa, ale wiesz za co płacisz.Mianowice Liga angielska, hiszpańska, po jednym, , meczu w tygodniu z L1 i Serie A, teraz chyba doszła BL, ale pewności nie mam.
Ja osobiście mam eNke i ww sumie nie narzekam, płacę 48 zł, gdzie ze sportu szeroka oferta z LM, mam BL, a na Sportklubie jest teraz liga belgijska i jakieś ogórkowe mecze z drugiej angielskiej.Jest też FA Cup i można się załapać na ciekawe mecze.
Jest też TVP Sport gdzie jest pierwsza liga polska.
Z innych sportów to jest jakieś rugby, czasami są też jakieś mitingi.
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
w granicach 40pln to sobie mozesz max 3 sportowe w polsacie do 40pln jest chyba eurosport tvp sport polsat sport w cyfrze tylko dwa sportowe eurosport i cos tam ze sportami ekstremanylnymi
do 40zl to sobie raczej meczow nie poogladasz za wiele a jezeli juz to bierz polsat bo maja lm to zawsze cos zobaczysz f1 itd na cyfrze f1 na niemieckich trzeba ogladac tak wiec jezeli chcesz malo placic tot ylko polsat bo na cyfrze tylko 2 programy do 40
quozi cyfra bundeslige jak chcesz miec to eurosport 2 a to trzeba miec drozszy abonament
ja mam cyfre i niby specjalna oferte za 70 dych mam sportowe canal plus sport +ekstra eurosport i ten ekstremalne sporty liga francuska jest mecz dwa liga angielska mecz chyba w tygodniu no i ekstraklasa pare spotkan do szczescia brakuje mi tylko eurosport 2 ale chyba wykupie sobie za 10pln z neta
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
to cyfra odpada ;)
nie znajdziesz oferty w granicach 40 zł z C+, gdzie mógłbyś oglądać mecze.
Chyba, że zamówisz najmniejszy pakiet jaki jest i do tego dodatkowy pakiet C+ za ok 20-30 zł, bo na pewno takowy jest. Ale to pewnie wszystko by wyszło w granicach 60-70 zł ?
oczywiście jeśli byłaby taka możliwość.
a co do Polsatu ... Polsat Sport + Polsat Sport Extra. Liga holenderska, Szkocka, magazyn z bramkami z Championship, Szkocji, Portugalii ... co niedziela magazyn Borka i Kołtonia ... poza tym f1, siatka przy jakiś imprezach etc etc No oczywiscie teraz LM !!! wiec chyba sie opłaca ;)
ale czy za 40 zł ?
wejdź na stronę i popatrz, na pewno jest oferta podana. Wybierz najtańszą + ew pakiet dodatkowy (Jak trzeba)

tyle.

ps temat juz był ;P (chyba)
 
erka 1

erka

Użytkownik
ja mam C+ i mnie to na maxa wystarcza. Premier League i Primera Division to wiadomo najlepsze ligi ???? czasem mozna obejrzec starcie gigantow z ligi włoskiej albo francuskiej. No i oczywiscie nasza kochana liga na wysokim poziomie. Wiadomo ograniczylem sie tylko do futbolu. A na polsacie sport jest zdecydowanie wiecej innych dyscyplin np. jak ktos lubi boks czy siatkowke.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no właśnie tak myślałem że Polsat ma słabą oferte na ligi :/ cyfra znowu bogata ale i droga , szkdoa mi trochę płacić 70 zł za kilka meczów w tygodniu bo głównie do tego to ma byc ???? może nie długo jakies promo będzie lepsze
 
R 0

razak

Użytkownik
Jak chcecie tanio Cyfre+ to poczekajcie do okolic świąt.W zeszłym roku wziąłem umowe na 13 miesięcy,pakiet podstawowy,cały pakiet canal plus,i orange sport ,a to wszystko za 20 zł miesięcznie(ostatni 13 miesiąc 40zł).Tuner za free też.
 
Do góry Bottom