>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Najlepsza oferta sportowa TV- Polsat?N TV? Cyfra +?

radek03 90

radek03

Forum VIP
Zeleży też ile chcesz wydać na abonament bo są przecież poszczególne pakiety i wiadomo zapłacisz więcej będziesz miał większą ofertę programową.
 
B 0

bigstar

Użytkownik
Kilka razy przewinęło się tutaj &quot;Polsat na kluczach&quot;... Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi i jakie programy są?

Z góry dzięki, pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jeśli chodzi o NHL polecam &quot;N&quot;, Nsport daje mniej więcej 2-3 mecze w tygodniu + amerykanski NASN tez mniej więcej tyle + NBA , NFL i inne &quot;amerykańskie&quot; rozgrywki.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Prawda jest taka, że każda platforma kusi innym kanałem/kanałami sportowymi.
W C+ możesz mieć Canal+ Sport oraz Orange Sport. Na N-ce jest wspomniany już nSport oraz NASN. Cyfrowy Polsat to zaś Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Na dwóch ostatnich są też dostępne 2 programy Sport Klub, których nie ma na Cyfrze.
Jak ktoś wspomniał, musisz się sugerować dyscyplinami, które Cię interesują. Bo tak naprawdę aby móc obejrzeć większość meczy, musiałbyś posiadać 3 satelity, co wiąże się ze sporym kosztem.
 
P 0

peney

Użytkownik
ale np. dosc czesto jest boks i polska liga siatkowki, wiec ja dla odmiany polecam ;d. To zalezy od twoich upodoban wiec sprawdz sobie co oferuja owe stacje i wybierz sam
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Jeśli chodzi o NHL polecam &quot;N&quot;, Nsport daje mniej więcej 2-3 mecze w tygodniu + amerykanski NASN tez mniej więcej tyle + NBA , NFL i inne &quot;amerykańskie&quot; rozgrywki.
niestety nie jest prawda to co piszesz ;p na N Sport jest jeden mecz NHL w tygodniu (chociaz z tym nie jestem do konca pewnien) i jeden mecz NFL. na NASN jest wiecej NHL i NFL + MLB, ale NBA niestety nie ma. podobno ma byc, gdzies tak slyszlalem ale jeszcze nie w tym sezonie i raczej nei w nastepnym. chociaz NBA rok temu bylo na N, na Sport Italia, ale w tym sezonie SI nie ma juz w ofercie... na tym calym N najwiecej jest ligi mistrzow, codziennie powtorki, ciekawe kto to oglada... i puchar polski na wylacznosc
 
Do góry Bottom