>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Najlepsza marka telefonów

skylo 0

skylo

Użytkownik
Ja daję Sagema jako jedyny narazie, gdy kupowałem telefon prawda była taka, ze Sagem za cenę za którą jest oferuje najwiecej, w przeciwienstwie do takiej Nokii która kosztuje krocie, a za tą cenę mamy dwa razy lepszy telefon innej filrmy. Co do trwałości to minęły już czasy gdy Nokie były niezniszczalne 8)
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Nokie przede wszytskim są przereklamowane. Tam nie płacisz za funkcje, wytrzymałość telefonu, ale za nazwę. W naszym społeczeństwie utrwalił się pewien stereotyp, że właśnie telefony producenta z Finlandii są najlepsze. I za to się płaci.

Ja obecnie korzystam z Motoroli i jak najbardziej mi ten telefon odpowiada
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nokie przede wszytskim są przereklamowane. Tam nie płacisz za funkcje, wytrzymałość telefonu, ale za nazwę. W naszym społeczeństwie utrwalił się pewien stereotyp, że właśnie telefony producenta z Finlandii są najlepsze. I za to się płaci.

Ja obecnie korzystam z Motoroli i jak najbardziej mi ten telefon odpowiada
Rozumiem , że jako że jesteśmy w Unii to za nasze społeczeństwo rozumiesz całą Europę :p Nokia razem z SE to najlepsze marki telefonów dostępne w Polsce . Aktualnie mam SE (k700i , k800i ) już prawie 2 lata i jestem zadowolony , nie miałem problemów . Ale np. moja siostra musiała chodzić do serwisu co tydzień , a i tak ciągle się coś psuło . Takich osób wbrew pozorom też jest sporo , ale i tak SE wg. mnie produkuje najlepsze fony . Oczywiście nie licząc Noki , która jest poza kategorią ???? Nie chcę nikogo urazić ale niemal wszystkie Nokie poza paroma wyjątkami to telefony zbudowane pod biznesmenów a nie nastolatków . Dlatego nie potrzebne tam bajery rowery , wygląd a funkcjonalność , niezawodność , długa praca baterii itd. Miałem też Sagema i Siemensa i Motorolę i niestety nie byłem z nich zadowolony . Duża awaryjność , słaba funkcjonalność choć wygląd napewno fajny , parę szpanerskich dodatków ale dopiero teraz odkrywam , że to były tylko dodatki. Ja mam nadzieję , że w niedługim czasie amerykański producenci zaleją Europę swoimi szpanerskimi fonami :p

P.S. Prawda jest taka , że każda marka ma jakiś super telefonik ale też i totalne badziewie . Zależy co się trafi ;-)
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Ja mam Se k750i i spisuje sie dobrze ale najgorsze w SE jest jostic psuje sie i potem przycina sie i np. nie rusza w dol. Wczesniej mialem Motorole E398 to byl super telefon najlepsze co w nim cenilem to to ze byl bardzo twardy mial dobra obudowe spadał mi z bardzo duzych wysokosci i nic mu sie niedzialo
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja rowniez stawiam na SE, jak narazie mialem tylko telefony z tej marki i jestem jak najbardziej zadowolony. Kiedy widze nokie od mamy czy Samsunga od taty to mi sie odechciewa, niby maja jakies tam bajery ale strasznie to wszystko skompilkowane jest. Pelno jakis folderow a w tym kolejne foldery itd. , jak dla mnie to nokie sa beznadziejne. SE rzadzi!!!


a co do tego:
Ja mam nadzieję , że w niedługim czasie amerykański producenci zaleją Europę swoimi szpanerskimi fonami
to raczej nie masz racji bo amerykanie wlasnie mimo tego ze maja technike o wiele do przodu itd to oni wcale nie zwracaja uwagi na telefony tak jak my. Oni maja zazwyczaj jakies zwkle czarno biale cegly, oczywiscie nie wszyscy ale mowie o takim zwyklym przecietnym Johnie Kowalskim ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Nie chcę nikogo urazić ale niemal wszystkie Nokie poza paroma wyjątkami to telefony zbudowane pod biznesmenów a nie nastolatków . Dlatego nie potrzebne tam bajery rowery , wygląd a funkcjonalność , niezawodność , długa praca baterii itd.
kultowa Nokia 3310 i półroczna wymiana baterii. Nic dodać nic ująć.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Teraz jestm w posiadaniu Samsunga D600e (od ponad roku) i jestem bardzo zdowolony.. wczesniej motorola a925, nokia 3220, nokia 3510i, jakis sagem mw 3020 :p Ale samsung rządzi ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
SE k700i hm ogólnie dobry telefon ALE ( ;) ) psuje się dżojstik ???? i nie można wyłączyc dźwięków przy robieniu zdjęć. A tak to polecam jeśli kogoś by to nie denerwowało ;) Ma jedynie te dwie wady chyba :jupi:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
jak dla mnie tylko Nokia!

moj pierwszy tel to byl Siemens, rozlecial sie po 2 latach (nawet niezly wynik) tak ze naprawa nie miaal sensu, bateria trzymala 2-3 dni i byl taki sobie, potem Nokia 6610i i kolejna Nokia, tym razem 6230i, sa niezawodne, bateria trzyma super, proste w obsludze, jak dla mnie maja fajny wyglad i nie sa takie plastikowe, nie lubie telefonow leciutkich i plastikowych, jak zabawki, Nokia jest zdecydowanie najlepsza, moim zdaniem... ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Nom również N, 6230i ???? spoko telefonik
masz jakieś ciekawe programiki na to? reader txt, jakis lepszy mp3 player, mapa ? ???? wiem że można poszukać, tylko pytam ;P
 
Do góry Bottom