>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsi komentatorzy sportowi?

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi też myli się Twarowski ze Smokowskim. Ale ten drugi zawsze jest przystawką do Nahornego. Chyba to jest Twarowski. Jak oglądałem mecz CFC- LFC to specjalnie słuchałem jak ten drugi na koniec się przedstawi ale zapomniałem juz.... chyba Twarowski. Smokowski to chyba Francję komentuje.
pozdr
 
shen 408

shen

Użytkownik
a pamietacie tego komentatora z Eurosportu ktory komentował siatke (kwalifikacje Olimpijskie,mecze Polek) ? :&gt; ten to dopiero sie darł ???? taki powinien byc dobry komentator okazywac emocje podczas komentarzu.
ulubieni komentatorzy-M.Borek i R.Kołtoń
 
E 0

evileqq

Użytkownik
To był właśnie Laskowski, mnie strasznie denerwowały te jego jęki, pojękiwania i krzyki - wiadomo czasem można ale nie z piłki na piłkę ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ale kto oglądał DMP żużlowe? Finał konkretnie, rewanż w Toruniu. Kolo typowo był za Toruniem, do tego zaprosili jakiegoś byłego kierownika czy dyrektora z Apatora. Kiedy któryś Leszczynianin (nie pamiętam który :/) zerwał taśmę to zaczęli drzeć papy normalnie jakby przed TV tylko Koperniki siedziały... Nie lubię kolesia....
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sawas ten koleś to był Marcin Feddek , który pochodzi z Bydgoszczy :p A ekspertem na tym meczu był Tomek Gollob ;-)
Dobry komentarz tylko w C+ i to nie każdy .
Przy komentarzu &quot;ekspertów&quot; w stylu Kołtoń , Jasina , Iwański , Szpakowski idzie usnąć ...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Feddek to do niedawna udzielał się w TVP3 Bydgoszcz, i chyba w jakiś młodzieżowych programach na antenie ogólnopolskiej TVP.
Jacques widać kibic Polonii ;)
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ja bardzo lubie tych komentatorów z C+ wiem ze komentują OE. Tych dwóch z Eurosportu tez strasznie lubie ( dzisiaj gadali o piłach motorowych i ze Białorusini mają czepki a nie czapeczki aa i o reklamach ???? ) Szpakowskiego jakos nie bardzo - zabardzo nudzi szczególnie jak sie transmisja zaczyna zawsze jest &quot; Hiszpańska prasa pisała o tym meczu.... i tak dalej i tak dalej. Kołtoń jest dobrym... ale ekspertem od piłki - ma taką wiedze ze hoho a na komentatora jakos mi nie pasuje. Tak wiec z piłki najlepsi są komentatorzy z C+
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Sawas ten koleś to był Marcin Feddek , który pochodzi z Bydgoszczy :p A ekspertem na tym meczu był Tomek Gollob ;-)
Dobry komentarz tylko w C+ i to nie każdy .
Przy komentarzu &quot;ekspertów&quot; w stylu Kołtoń , Jasina , Iwański , Szpakowski idzie usnąć ...
Nie, Jacques, nie chodzi mi o Feddka... Pamiętam, że było dwóch komentatorów + 2 w studiu. Feddek na pewno był w studiu albo z Gollobem, albo właśnie z tym kolesiem z Apatora. Kwartet uzupełniał ten (...).
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jeśli chodzi o komentatorów z piłki to:
Smokowski i Borek dwójka najbardziej szanowanych przeze mnie komentatorów sportowych jeśli chodzi o futbol.
Natomiast z komentatorów koszykarskich to:
Adam Romański choć zdecydowanie bardziej dobitnie przedstawia swoją wiedzę na &quot;papierze&quot; opisując coś aniżeli podczas transmisji telewizyjnych.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja bardzo lubie tych komentatorów z C+ wiem ze komentują OE. Tych dwóch z Eurosportu tez strasznie lubie ( dzisiaj gadali o piłach motorowych i ze Białorusini mają czepki a nie czapeczki aa i o reklamach ???? ) Szpakowskiego jakos nie bardzo - zabardzo nudzi szczególnie jak sie transmisja zaczyna zawsze jest &quot; Hiszpańska prasa pisała o tym meczu.... i tak dalej i tak dalej. Kołtoń jest dobrym... ale ekspertem od piłki - ma taką wiedze ze hoho a na komentatora jakos mi nie pasuje. Tak wiec z piłki najlepsi są komentatorzy z C+
ty zebys ich słyszał jak sie kłuca :p takie maniany odwalaja ze szok.Tak sie nieraz mozna usmiach ale ichza to bardzo lubie
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Najbardziej lubię Borka i Smokowskiego tego drugiego głównie za to,że mieszka tuż koło mnie :spokodfhgfh: (fajna zone ma ???? )
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tomasz Lorek to jest totalna pomyłka Polsatu! O ile w parku maszyn podczas transmisji żużlowych jeszcze można było znieść jego gadkę, to dzisiaj podczas meczu chyba Kuzniecowej myślałem, że odpadnę.. Ten koleś jest nie do podrobienia. Z pojedynczych zdań widać, że jest przygotowany do wypowiadania się na antenie, ma sporą wiedzę, zna różne ciekawostki, ale to nie przebija jego głupoty.. Gdzie on się pcha do tenisa...
A tak przy okazji, ta pani, która komentuje Wimbledon na Polsacie to jak się nazywa? Wie ktoś? Każdą dobrą akcję kończy jednym słowem: &quot;Doskonale!&quot;. Masakra... Tenisie na Eurosporcie - wróóć!!
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tomasz Lorek to jest totalna pomyłka Polsatu! O ile w parku maszyn podczas transmisji żużlowych jeszcze można było znieść jego gadkę, to dzisiaj podczas meczu chyba Kuzniecowej myślałem, że odpadnę.. Ten koleś jest nie do podrobienia. Z pojedynczych zdań widać, że jest przygotowany do wypowiadania się na antenie, ma sporą wiedzę, zna różne ciekawostki, ale to nie przebija jego głupoty.. Gdzie on się pcha do tenisa...
A tak przy okazji, ta pani, która komentuje Wimbledon na Polsacie to jak się nazywa? Wie ktoś? Każdą dobrą akcję kończy jednym słowem: &quot;Doskonale!&quot;. Masakra... Tenisie na Eurosporcie - wróóć!!
Katarzyna Nowak. Co do Lorka to faktycznie - bieda z nędzą.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Szpakowski był zajebisty na MS 2006 ,jak darł morde az mnie ciarki przechodziły..cos niesamowitego,teraz juz nie ta klasa nie ta ekspresja moze sie zestarzał
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Najlepszy jest komentator z Eurosportu, ale zapomniałem nazwiska. Na pewno komentował siatkówkę, jak nasz złotka grały. Coś niesamowitego jak przeżywał te mecze.
Oprócz niego - Szpaku ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Mateusz Borek, Sergiusz Ryczel, - piła

Piotr Popowski, Jakub Pieczatowski, Marek Solecki - hokej na lodzie/NHL

+ komentatorzy ze Sportklubu są bardzo ogarnięci lecz kiedy nie ma sezonu nie pamiętam ich nazwisk a na stronie nie ma podanych.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
oczywiście Dariusz Szpakowski. Nie ukrywam, że jakoś teraz dziwnie oglądało mi się mecze Polaków (także pozostałe mecze ME) bez jego komentarza. Gdy Szpaku komentuje jest wtedy ta prawdziwa atmosfera piłkarskiego święta. Nie każdy komentator potrafi taką atmosferę wprowadzic.
Nie którzy komentatorzy polsato to normalny żal - komentują bo im zapłacili ale ich komentowany mecz jakby nie interesował;/
 
Do góry Bottom