>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

" Najciemniej pod latarnią " proste jest dobre....

Status
Zamknięty.
1 0

1986heineken198

Użytkownik
Jeśli masz czas przeczytaj to, a napewno nie porzałujesz, chyba że jesteś milionerem......

Ostatnio ponad godzine poczytałem o waszych sposobach, taktykach, o programach jakie urzywacie do grania. Ale każdy z was zapomniał naprawde że bukmacherzy łapią nas zawsze na taki oto właśnie sposobach. No bo w końcu w takich firmach nie pracują tłumoki po zawodówkach tylko profesjonaliści.
Ja mam swój sposób na grę i nie narzekam na niego. Wiem że chciwość na pieniądze zrzera każdego człowieka i odrazu chciałby z 2 zł zrobić 1000 zł. Jest to oczywiście realne , ale szanse na coś takiego są marne.
A czy ktoś z was zastanowił się kiedyś czy nie lepiej czasem grać pasywnie i wygrywać cokolwiek. 50 zl - 100 zł czy nie usatysfakcjonowało by niejednego z was gdyby wygrywał tak max 2 razy w tygodniu ??? Sądze że napewno.

Każdy bukmacher wie że w poniedziałek pojawia się cała oferta tygodniowa piłki nożnej. I napewno każdy wie że kursy w poniedziałek i wtorek są trochę wyższe na weekend niż gdybyśmy mieli obstawiać w czwartek czy piątek weekendowe mecze. Ja gram tylko piłkę nożną. I moja intuicja nie zawodzi mnie w moich typach chociaż czasem zdarzają się wpadki.

Oto jak gram :
Na początek staram się zainwestować około 150 zł. Rozkładam to na 3 kupony po 50 zł na każdy. Wybieram spośród całego tygodnia a przeważnie weekendu około 15 spotkań, z czego droga dedukcji i intuicji zostawiam z nich tylko 9 spotkań. Układam z nich 3 kuponiki aby kurs na każdym kuponie łacznie wyszedł minimum AKO 3,00 ???? ( nie powtarzam spotkań na innym kuponie np. Leverkusen - Bochum gram tylko na jednym )

1 kupon AKO 3,00 X 50 zł = 150 zł ( minus podatek )
2 kupon AKO 3,00 X 50 zł = 150 zł ( minus podatek )
3 kupon AKO 3,00 X 50 zł = 150 zł ( minus podatek )

( 1,4 * 1,5 * 1,5 = AKO 3,15 - najniższe kursy aby uzyskać kurs powyżej 3,00. )

Łatwo zauważyć, że kiedy wejdzie nam przynajmniej jeden kupon to wychodzimy na swoje. Przy dwóch lub trzech jesteśmy do przodu.
Oczywiście nie musimy w każdym typować po 3 mecze. Mogą to być 2 mecze a może i więcej. Ale pamiętajmy, im mniej spotkań tym większe prawdopodobieństwo wygranej.

Ja obstawiam przede wszystkim wygrane drużyny ( czasem z podpórką 1X ) , więcej lub mniej goli (2,5) , strzeli/niestrzeli , wynik pierwszej połowy.

AHa i jeszcze bardzo ważna rzecz. Zawsze szukam tylko tych meczy, gdzie mój ewentualny faworyt gra u siebie. Jednak mimo wszystko grając na własnym podwórku to granie na własnym.

Jeżeli ktoś po przeczytaniu tego myśli sobie skąd zrobić kurs AKO 3,00 w 3 meczach gdzie grają liderzy odrazu podpowiadam że Barcelona , Real , Bayern Much. , czy Chelsea to nie są tylko jedyni liderzy. Czasem warto pomyśleć o innych drużynach. A nawet zajrzeć do lig mniej znanych czy drugich lig ????

Jeżeli ktoś widzi błędy lub ma pomysł na udoskonalenie mojego prostego i banalnego trybu grania , to jestem otwarty na krytyke i pomysły. Proszę tylko o proste i schludne wytłumaczenia lub propozycje.

Ja jak narazie gram tym sposobem od około 2 miesięcy i w pierwszym miesiącu byłem prawie 500 zł do przodu, a w drugim już około 650 zł ????

PAMIĘTAJ BUKMACHRZE chciwość TO TWÓJ NAJWIĘKSZY WRÓG. WYGRAJ NAJPIERW ZE SOBĄ A PÓŹNIEJ WALCZ Z BUKMACHERSTWEM.
 
1 0

1986heineken198

Użytkownik
Maniek sądząc po waszych opisach i taktykach śmię zaryzykować stwierdzeniem że jednak większości gra polega na skomplikowanych taktykach , a co gorsza większa liczba ludzi boi sie zagrać o wielkie pieniądze i stawia od 5 - 10 spotkań na jednym kuponie za max 10 zł. Oczywiście są wyjątki i wiem że może ty grasz podobnie do mnie z czego płynie tylko zagadnienie takie że jesteś niejednym bukmacherem myślacym trzeźwo. Gratulacje !!!
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Wiesz co?

To co napisałeś ma coś wpólnego z tym co piszą ci co sprzedaja rewelacyjne systemy bukmacherskie za których pomocą można z 2zł zrobić majątek.

Odgadłem że napisałeś tego posta poto aby pomóc innym w wygrywaniu, bo jesli nie poto to poco?

Więc skoro mówisz że miesięcznie wyciągasz 500-650zł to poco piszsz tego posta? Nie lepiej napisać jakis temat gdzie będziesz zamiszczał swoje kupony? Ludzie będa grali i tez beda wygrywali i na dodatek przekonaja się czy twój system jest dobry czy nie.

Podobnie robią ci co sprzedaja systemy. Mówią że można za ich pomocą zrobic majątek tylko dlaczego sami nie robia tego majątku tylko sprzedawają systemy?

Ty robisz podobnie. To co napisałeś tyczy się absolutnie amatorów.

A ja nie wierze żeby amator co się na obstawianiu niezna wytypował tyle spotkań aby twoim systemem mógł cokolwiek wygrać. Więc niech lepiej graja sobie za 2zł 10-15 zdarzeń i do wygrania mają 1000zł i to przegrywaja nizby mieli grać za 150zł i przegrywać, bo to już większe pieniądze są.

Profesjonaliście maja nawet lepsze systemy/sposoby niż twój, a poczatkujacy nie sadze że by mieli jakąś korzyść z tego co napisałeś. Poza tym to jakoś mało wiarygodne jest. Nie dałeś żądnych dowodów.
 
1 0

1986heineken198

Użytkownik
Tomahawk mylisz się w każdym zdaniu. Ja nie mówię tutaj o taktykach i rodzajach gry jak niektórzy oferują. Ja po prostu patrze realnie. Grając prosto i bez żadnych różności można wygrać. Miałem na myśli pisząc tego posta aby uświadomić wielu graczy że każdy potrafi wygrywać grając prostą techniką którą urzywa wielu bukmacherów. Bo jeżeli chcesz zarabiać to nie wkładając 10 zl lecz trzeba zaryzykować i postawić większe pieniądze.
Mówisz że profesjonaliści mają lepsze systemy czy sposoby niż mój. A tu sie mylisz. Znam kilku set graczy i rozmawiałem z nimi. Grają w jakieś rozpiski , systemy 2 z 3 czy 4 z 8 ale nic nie wygrywają , a jak już wygrają to albo to co postawili albo kilka złotych. Przecież rozpiski , systemy czy progresje wszystkie wymyślili ludzie którzy pracują dla Buków. Pokarz mi człowieka który postawi 5 kuponów w miesiącu za 2 zł i przynajmniej 2 razy wygra ??? Zawsze jest jeden mecz który zawali kupon. Rozmawiałem z wieloma osobami otym systemie na żywo i mówili mi że boją się stawiać takie sumy. Dlatego mój sposób grania jest tylko dla ludzi którzy ryzykując wiedzą że moga stracić albo wygrać. Ja swojego systemu nie sprzedaje tylko staram się uświadomić tych którzy wierza w 100% systemy że nie ma czegoś takiego. Gdyby tak było naprawde i jakies sposoby by przynosiły naprawdę oczekujące wynagrodzenia to nikt by tego nie rozgłaśniał. A mój sposób to nie jest 100% czystego zarobku. Po prostu trafisz to wygrywasz nie trafisz trzeba próbować ponownie.
Jak chcesz dowody mojego sposobu gry to postaram się dzisiaj lub jutro podać typy na weekend jakie będę obstawiał. To znaczy zrobię 3 / 4 kupony. Bo teraz zaczełem grac juz w 4 kupony ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Progresja remisowa jest pewna w 100% tylko że trzeba mieć spory kapitał. Obaj macie troche racji, ale tobie 1986heineken198 proponuje założyć dział w kuponach i tam podawać swoje typy. Ale Tomahawk ma troche racji. Nowicjusze i tak na tym nic nie wygrają i stracą tylko 150 zł, ale poczekam na typki to zobaczymy
 
sevald 0

sevald

Użytkownik
Mówisz że profesjonaliści mają lepsze systemy czy sposoby niż mój. A tu sie mylisz. Znam kilku set graczy i rozmawiałem z nimi. Grają w jakieś rozpiski , systemy 2 z 3 czy 4 z 8 ale nic nie wygrywają , a jak już wygrają to albo to co postawili albo kilka złotych.
Troche to nie logicznie brzmi. Jako przyklad profesjonalistow, ktorzy to niby nie maja lepszych systemow, podales osoby ktore nic nie wgyrywaja albo wygrywaja grosze. No to chyba to nie sa profesjonalisci, skoro nie wygrywaja sporej sumy?

To tak jak ja bym powiedzial, ze Barcelona wygrala w poprzednim sezonie lige mistrzow, a ty bys powiedzial, ze sie myle, bo Juventus Turyn odpadl w cwiercfinale, czyli nie wygral Ligi Mistrzow... No prosze ja cie...
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Witam,

Pominąwszy wszystkie ortografy i bardzo okaleczony język ojczysty jakim posługuje się 1986heineken198 chciałbym napisać kilka słów.

No przepraszam bardzo 1986heineken198, nick masz ładny, moje ulubione piwo, ale Twoje opowiastki wkładam między bajki i pytam: &quot;Czy jest w tej bajce smok?&quot;

Skoro jesteś taki kozak to załóż temat i podawaj typy, chciałbym zobaczyć te Twoje 500zł miesięcznego zysku. Jak czytam takie posty, to mam pewne odruchy...
Tomahawk mylisz się w każdym zdaniu
- to mi się najbardziej spodobało ????

Ciekawi mnie Twoja znajomość z tymi setkami graczy, to naprawdę musi być jakieś już socjologiczne zjawisko ????

Pragnę Cię także poinformować, że ta cała armia &quot;graczy&quot; jakich znasz, to chyba jakieś dziwolągi, skoro grają jakimiś rozpiskami czy systemami XzY. Przyjmij także do wiadomości, że to nie ludzie pracujący dla buków wymyślili te rozpiski a tym bardziej progresję. Ponad wszystko wyrażam wielką nadzieję, że Twój mózg zapisze również informację, że istnieją 100%-owe systemy i jest nim np. progresja na remisy (jest to jeden z wielu takich systemów). Wszystkie jednak mają podstawowe założenie: Kapitał jakim grasz musi &quot;żyć w symbiozie&quot; ze stawką początkową jaką będziesz grał.

Chciałeś także, aby pokazać Ci człowieka, który postawi 5 kuponów w miesiącu i przynajmniej 2 razy wygra. Otóż takich jest na pęczki.

I słówko odnośnie Twoich stawek... podobno rozmawiałeś z wieloma osobami, które boją się za takie grać. Zdecydowanie informuję, że musiałeś rozmawiać z początkującymi graczami. Co prawda ja nie znam tak jak Ty setek &quot;graczy&quot;, nad czym oczywiście wielce ubolewam, moje serce wręcz krwawi..., ale znam za to jednego takiego, który czasem stawia kupony za stawkę 100 razy większą niż Twoja... i wcale się nie boi, oczywiście ma w zapleczu &quot;niezły samochód&quot;...

Żeby nie być jednak takim surowym, zdecydowanie na pochwałę u Ciebie zasługuje sam fakt posiadania jakiegoś planu gry, który ewentualnie mógłby przynosić zyski.

Tak zupełnie na marginesie, to nie jestem przekonany, czy nie skopiowałeś swojego pierwszego posta z jakiejś strony, styl pisania jest inny, przecinki inaczej stawiane, itd...

Tak więc mistrzu, czekamy na Twój temat i kupony jakie będziesz stawiał. Szczerze życzę powodzenia. Jeśli chociaż w jednym miesiącu zarejestrujesz zysk ok. 500zł zyskasz mój szacunek i publicznie przeproszę Cię za ten post ???? ...

Pozdrawiam,
simmin
 
1 0

1986heineken198

Użytkownik
Błędy wynikające z ortografi były przyczyną mojego wypicia kilku piw po robocie i zmęczenie. Typy postaram się podać dzisiaj. Chociaż aktualnie wiemy że EL. do ME będą się odbywać i tych spotkań będzie mniej niż w ligowych zmaganiach , ale specjalnie dla kilku osób podam moje typy ????
 
1 0

1986heineken198

Użytkownik
Mooserix dla Ciebie specjalnie typy na dzisiejszy dzionek :
___________________________________________________
1 - KUPON

Lask Linz - Austria W. ( am ) 1 ( 1,40 )
Texas - Baltimore 1 ( 1,60 ) MLB
Coria G. - Sweeting R. 1 ( 1,50 )

AKO = 3,36
____________________________________________________
2 - KUPON

Sevilla - Levant 1 ( 1,55 )
NY Yankees - Detroit 1 ( 1,55 ) MLB
Bjorkman J. - Jenkins S. 1 ( 1,40 )

AKO = 3,36
____________________________________________________
3 - KUPON

Athlone - Finn Harps 1X ( 1,36 )
Czink M. - Nakamura A. 1 (1,75 )
Golovin T. - Harkleroad A. 1 ( 1,30 )

AKO = 3,09
____________________________________________________

kursy pobrane z oficjalnej strony http://www.sts.pl
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Przeciez zamiast 50zeta moga grac po 5 czy 10. To niech tak grają ak się boją obstawiac wieksze kwoty.
Oczywiście że mogą tylko że heinken czy jak mu tam twierdzi że to źle. Że nic im dobrego z tego nie przyjdzie i że trzeba grać za 150 zł.


1986heineken198

Słuchaj znac graczy a znac profesjonalistów to jest inna rzecz. Dla ciebie profesjonalisat to może byc kumpel z podwórka co z bukmacherki ma na gazete o grach komputerowych co miesiąć.
A dla mnie to taki który się z tego utrzymuje i ma szkołe, gra nie tylko u buka ale i na giełdzie.

A jeszcze co do twojego systemu to zeby coś nim wygrać to trzeba na 3 kupony w jednym trafic 2/3 mecze.
Rewelacja żadna to to nie jest. Dużo przewagi nad bukiem nie daje, bo jeśli ktoś potrafi wytypowac na 3 kupony 1 z trzema zdarzeniami o ako&gt;3zł to grając bez tego systemu jestem pewnien że tez będzie wychodził na swoje. Kwestia jest tylko ile meczów i jaka stawką będzie grał. A jeżeli ktoś będzie w stanie wytypowac 2 na 3 kupony z 3 meczmi na kzdym i z ako&gt;3zł to bez tego sytemu tez nieźle zarobi.

To kwestia jak dobrze ktoś typuje. Możliwe że ty dobrze typujesz. Jezeli tak to każdym systemem coś ugrasz, więć ten jest kolejnym standardowym systemem.


Miałem na myśli pisząc tego posta aby uświadomić wielu graczy że każdy potrafi wygrywać grając prostą techniką którą urzywa wielu bukmacherów.
No dobrze ale co z tego uświadamiania? Pokaż tą prostą technikę. Ja też moge uświadamiac graczy że trafiając 999/1000 zdarzen można zbic majatek, ale nie potrafię pokazać w jaki sposób trafic tyle zdarzeń więc nie uświadamiam nikogo bo to nic nikomu nieda.

Jeśli to jest ta prosta technika to napewno jest ona tylko i wyłącznie dla profesjonalistów a taki to i bez systemu poradzi sobie równie dobrze. Natomiast poczatkujący przegra wszystko jedynie.


No zobaczymy jak tobie pójdzie daj linka ztemetem z twoimi typami.
 
1 0

1986heineken198

Użytkownik
Nie obrażając tutaj nikogo , stwierdziłem że wasze myślenie o grze na zakładach bukmacherskich jest jeszcze na poziomie kiedy ja zaczynałem grać. Cały czas siedzicie tutaj na forum i liczycie na jakieś typy pewne lub 100 % sposób gry. Śmieszy mnie to co piszecie.

Tomahawk jeżeli nie widzisz w moim sposobie grania nic szczególnego i twierdzisz że on się nie różni od systemu zwyklego , to może zajmij się chodowaniem wągliwków.
Mając 3 kupony na którym z każdych z nich masz do wygrania np. 150 zł przy wkładzie 150 zł na lacznie 3 kupony masz pewne bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo że jak już jeden wejdzie to zwraca się Twój wklad. A gdy postawisz 1 kupon lacznie z tymi kilkoma meczami ktore sa na tych 3 kuponach , to masz szanse na wygrane bardzo niskie. Bo jeden mecz nie wejdzie i klapa. Nawet nie masz szans na zwrot wkladu. Czy rozumiesz ????

A wracając do tych profesjonalistów to , to co piszecie o nich to jest dla mnie rzenujace. Skoro wy macie takich znajomych którzy kupują gazetki komputerowe, czy kolegów z osiedla którzy grają za 2 zł co tydzien to nie moja wina. Profesjonalista to nie ktoś kto siedzi 24 h na dobe wpatrzony w wyniki , sledzacy wszystko. Profesjonalista to ktos kto zna reguly , ma swoj tryb grania , siedzi w tym juz kilka albo kilka nascie lat , a przede wszystkim posiada intuicje. Panowie zejdzie na ziemie w końcu. Bo wydaje mi się że denerwuje was to że moja gra jest prosta i tyle. A wy wciaz szukacie tego 100% sposobu ???? i nie możecie go znalesc.


http://www.ronaldopoland.com
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Nie obrażając tutaj nikogo , stwierdziłem że wasze myślenie o grze na zakładach bukmacherskich jest jeszcze na poziomie kiedy ja zaczynałem grać. Cały czas siedzicie tutaj na forum i liczycie na jakieś typy pewne lub 100 % sposób gry. Śmieszy mnie to co piszecie.
A ja stwierdziłem że sobie to wyssałeś z palca tak o!

A gdy postawisz 1 kupon lacznie z tymi kilkoma meczami ktore sa na tych 3 kuponach , to masz szanse na wygrane bardzo niskie. Bo jeden mecz nie wejdzie i klapa. Nawet nie masz szans na zwrot wkladu. Czy rozumiesz ????
O czym ty wogóle gadasz?! Ja nic nie mówiłem żeby stawaić te wszystkie zdarzenia z 3 kuponów na jednym kuponie. Tylko mówiłem że nie ma żadnej różnicy czy grasz od razu 3 kupony po 50zł z 3 zdarzeniami o ako&gt;3zł, czy grasz jeden taki kupon, czy dwa ,czy dwadzieścia.


A wy wciaz szukacie tego 100% sposobu ???? i nie możecie go znalesc.
Z całem szacunkiem, ale ja lepiej wiem czego szukam. Niepisz czegoś takiego bo równie dobrze ja moge napisać że walisz pracie w kącie.

Skoro wy macie takich znajomych którzy kupują gazetki komputerowe, czy kolegów z osiedla którzy grają za 2 zł co tydzien to nie moja wina.
Ty chyba masz jakis problem ze sobą.
Czy ktos mówił że ma znajomych co kupuja gazetki komputerowe?
Nie więc przesytań takie bzdury pisać

Profesjonalista to nie ktoś kto siedzi 24 h na dobe wpatrzony w wyniki , sledzacy wszystko. Profesjonalista to ktos kto zna reguly , ma swoj tryb grania , siedzi w tym juz kilka albo kilka nascie lat , a przede wszystkim posiada intuicje.
Mówisz że profesjonaliści mają lepsze systemy czy sposoby niż mój. A tu sie mylisz. Znam kilku set graczy i rozmawiałem z nimi. Grają w jakieś rozpiski , systemy 2 z 3 czy 4 z 8 ale nic nie wygrywają , a jak już wygrają to albo to co postawili albo kilka złotych. Przecież rozpiski , systemy czy progresje wszystkie wymyślili ludzie którzy pracują dla Buków.
Więc jeżeli ci znajomi grają 2z3 to to nie są profesjonaliście ponieważ jak powiedziałeś profesjonaliści to tacy którzy maja własne tryby gry. Więc skoro oni nie są profesjonalistami to skąd ty możesz wiedzieć kto to profesjonalista?


Jakieś paradoxy wypisujesz.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
1986heineken198 Z całym szacunkiem dla Ciebie ale piszesz głupoty. Jak ktoś jest w stanie dobrze wytypować ako 3 to czy zagra 1 kupon czy 50 to i tak będzie na plusie. Zobaczymy czy ci typy wejdą ale jeżeli chodzi o to co tu wypisujesz to czyste bzdury.

Tomahawk Co ma wspólnego gra na giełdzie z bukmacherką (poza tym że i to i to to hazard)? Kumpel z pracy mojego wujka na giełdzie zarabia ok. 2000,- miesięcznie a o bukmacherce nie ma zielonego pojęcia
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Po pierwsze: kuponami wlasnie potwierdziłeś, że nie grasz tylko piłki nożnej.

Nie obrażając tutaj nikogo , stwierdziłem że wasze myślenie o grze na zakładach bukmacherskich jest jeszcze na poziomie kiedy ja zaczynałem grać.
...powiedział mistrz do uczniów a ci przerażeni potęgą mistrza wysłuchali jego reprymendy.

Stary zaczynasz być śmieszny. Jak znam życie to właśnie założyłeś gdzieś konto i wlazłeś na forum, żeby złapać trochę ogłady. Zgrywasz trardziela, który siedzi w bukmacherce 100 lat a tymczasem daje swój odcięty paznokieć, że dorwał Cię typowy słomiany zapał. Przyjmij wreszcie do wiadomości, że niektórzy z nas nie siedzą tu na forum i nie liczą na typy, a tym bardziej na 100%-owy system. Forum to nie &quot;Typiarnia&quot;... forum to jak sama nazwa wskazuje miejsce rozmów, wymiany poglądów, spostrzeżeń... weź to pod uwagę zanim zaczniesz oceniać.

Napisałeś, że profesjonalista to przede wszystkim ktoś, kto ma intuicję. Potwierdzasz tym samym moją jak widać słuszną tezę, że jesteś rzadki w tym sporcie. Intuicja ma guzik do gadania jeśli masz sztywny plan i się go trzymasz.

Ponad wszelką wątpliwość zapewniam Cię po raz wtóry, że niektórzy z nas nie szukają 100%-owego systemu... a jeśli nawet szukali, to znaleźli.

Co do typów, jestem za, mają dużą szansę wejścia. Minus jest taki, że niestety może zdarzyć się tak, że na każdym kuponie coś Ci nie wejdzie i tyle będzie z tego genialnego systemu ???? ... oczywiście nie życzę tego, będę wspierał i modlił się o to ????, aby Ci wszystko weszło, bo z natury jakiś taki życzliwy jestem ???? ... wyrażam tylko prośbę o trochę pokory i dobrego smaku w swych wypowiedziach...
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
Tomahawk Co ma wspólnego gra na giełdzie z bukmacherką (poza tym że i to i to to hazard)? Kumpel z pracy mojego wujka na giełdzie zarabia ok. 2000,- miesięcznie a o bukmacherce nie ma zielonego pojęcia
Mogę się mylić ale moim zdaniem ma....

Zauważ że progresja jest jednym z systemów/sposobów gry na których ludzie zarabiaja(chyba). Ale jak wiadomo w progresji trzeba mieć silne nerwy i byc konsekwentnym, Na giełdzie jest podobnie jak za wcześnie ci nerwy pójdą i sprzedaż aukcje to wyjmiesz o duzo mniej.

Tyle wspólnego ma i myslę że jeszcze troche więcej :] Tak to jakoś kropnąłem w tamtym poście bo mnie heineken.... ????
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Nie no pot tym względem ma, ale powiedziałeś że żeby być profesjonalnym graczem to trzeba grać na giełdzie co mnie troche zmyliło.

Może się myle ale profesjonalista to dla mnie ta osoba która potrafi utrzymać się z zakładów bukmacherskich.

Pozdrawiam
 
1 0

1986heineken198

Użytkownik
___________________________________________________
1 - KUPON

Lask Linz - Austria W. ( am ) 1 ( 1,40 ) 2 - 1
Texas - Baltimore 1 ( 1,60 ) MLB przełożony
Coria G. - Sweeting R. 1 ( 1,50 ) przełozony

AKO = 3,36
____________________________________________________
2 - KUPON

Sevilla - Levant 1 ( 1,55 ) 4 - 0
NY Yankees - Detroit 1 ( 1,55 ) MLB 9 - 4
Bjorkman J. - Jenkins S. 1 ( 1,40 ) przełożony

AKO = 3,36
____________________________________________________
3 - KUPON

Athlone - Finn Harps 1X ( 1,36 ) 1 - 1
Czink M. - Nakamura A. 1 (1,75 ) przełożony
Golovin T. - Harkleroad A. 1 ( 1,30 ) przełożony

AKO = 3,09
____________________________________________________


Jak narazie mecze które się odbyły 100 % celności. Ktoś był niedowiarkiem.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom