>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

nagroda

Status
Zamknięty.
S 0

starosta

Użytkownik
michau ????
No bez kitu... niedobrzy modzi dostali reprezentacji a ja dostałem białą ???? chlip chlip

@starosta dzieki ;)
Proście, a będzie Wam dane
;) indżoj! ????


Marcin-Odra jesteś dobrym administratorem, moderatorzy też są ok..
Expert jest nieprofesjonalny mom zdaniem jako partner expekta...
To wszystko na ten temat.



Musiał ktoś podkablować do [email protected] o całej sytuacji bo dostałem maila od obsługi programu partnerskiego czy dostałem koszulkę limitowaną czy zwykłą.
Odpisałem w treści informując w jakim konkursie brałem udział i kto go organizował oraz informację o tym, że nie dostałem nagrody z konkursu tylko zwykłą koszulkę expekt białą. Na odpowiedz czekałem przynajmniej tydzień..
W odpowiedzi napisali, że sprawą się zajmują i że w przyszłym tygodniu wyślą mi koszulkę limitowaną.

Bierzcie swoje sprawy w swoje ręce.
Powodzenia.
 
S 0

starosta

Użytkownik
nie ma f-cji edit więc post pod postem nie będzie przeszkadzał:
Czasami ciesze sie, że jest coś takiego jak konkurencja - bo chyba właśnie konkurencja podłożyła niezłą świnie expertowi, dzięki czemu byćmoże chociaż część z nas dostanie to co miała dostać...
michau - też napisz do [email protected] myślę że też możesz się znaleźć wśród tych co dostaną limitowaną koszulkę (tych chyba jednak nie brakuje, mimo że konkurs dawno ze strony głównej exp zniknął)
miłego dnia.
papa
 
S 0

starosta

Użytkownik
depee, czekasz na cytat czy jak?
napisałem w treści informacje o tym w jakim konkursie brałem udział i kto go organizował oraz informację o tym, że nie dostałem nagrody z konkursu tylko zwykłą koszulkę expekt białą.
 
B 0

balu

Użytkownik
Tak, mogłem iść na łatwiznę i bym dział zamknął i dodał do archiwum. A tak tylko czytam wasze narzekania, jacy to admini i modzi są źli, bo wszystko mają w 4 literach. Dlaczego oni są od nas lepsi, bo któryś z modów przez &quot;przypadek&quot; dostał koszulkę reprezentacji Polski. Jacy to admini są niedobrzy, bo organizują konkursy, w których trzeba czekać, aż 2 tygodnie na nagrody i to nie małe nagrody. To właśnie wina adminów i modów, że firma która wysyła koszulki dała du.. i nie wysłała koszulek z nieznanych przyczyn. Firma Expekt na pewno uczyniła wszystkie potrzebne kroki, aby rozwiązać ten problem. Na 100% wasze dane osobowe firma Expekt posiada, tak samo firma rozsyłająca koszulki. Ale admin to du..., który nic nie umie załatwić i przez niego całe to zamieszanie. Forum toczy się coraz niżej, bo któraś firma nie wysłała koszulek, a mógł to uczynić admin forum. Znów jego błąd.... Modzi i admin bez profesjonalizmu, taaaa, po co w ogóle konkursy na forum, wtedy będziemy bardziej profesjonalni... Człowiek chce dobrze dla innych, ale to nie wystarczy, zawsze liczy się efekt końcowy. Dobrze się czyta takie opinie o modach i adminach, gdzie Bogu winni dostają &quot;naganę&quot;...

Pozdrawiam, nieprofesjonalny admin
no i co płaczesz?
nie wytrzymujesz napięcia to zrezygnuj z admina, przynajmniej nie będziemy musieli więcej czytac twoich chamskich odzywek..
prawda z koszulkami jest jedna.
modzi i admini wzieli sobie te lepsze (reprezentacyjne) a te gorsze dali zwycięzcom i to takie które reklamuje expekt. interes dla expektu i interes dla władz forum ????
widać po poziomie wypowiedzi takiego michau-a jak to było naprawdę..
dostaje bana za to coś tak jak enasekk ale warto bylo wygarnąć dzieciakowi adminowi prawdę
pzdrawiam
 
munez 0

munez

Użytkownik
Balu-daj juz sobie na wstrzymanie.....to nie wina adminów....ani reszty, tylko firmy Expekt i Expekta_Experta za brak informacji....tyle z mojej strony
 
michau 84

michau

Forum VIP
no i co płaczesz?
nie wytrzymujesz napięcia to zrezygnuj z admina, przynajmniej nie będziemy musieli więcej czytac twoich chamskich odzywek..
prawda z koszulkami jest jedna.
modzi i admini wzieli sobie te lepsze (reprezentacyjne) a te gorsze dali zwycięzcom i to takie które reklamuje expekt. interes dla expektu i interes dla władz forum ????
widać po poziomie wypowiedzi takiego michau-a jak to było naprawdę..
dostaje bana za to coś tak jak enasekk ale warto bylo wygarnąć dzieciakowi adminowi prawdę
pzdrawiam
Proponuję zapoznać się z terminem występującym w naszym ojczystym języku jakim jest sarkazm.

pozdrawiam (nieprofesjonalnie i na niskim poziomie)

ps. No i co płaczesz o koszulke ? I piszę po raz kolejny, że również nie dostałem koszulki reprezentacyjnej, chyba moi koledzy polecieli w kulki skoro pozostali otrzymali takie jakie powinny być... ?
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ja napisałem mejla do supportu już jakieś trzy tygodnie temu że dostałęm koszulkę ale czarną. Po dwóch dniach mi odpisali że w ciągu dwóch tygodni dostanę pocztą już poprawną reprezentacyjną koszulkę. I właśnie dzisiaj gdy zaczynał się czwarty tydzień czekania na koszulke od czasu otrzymania od nich mejla, znajduję w skrzynce poprawną reprezentacyjną koszulke expekta. Więc czekajcie i upominajcie się o swoje a na pewno otrzymacie. pozdrawiam
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja tez dostalem biała koszulke i nie mam zamiaru tak tego przezywac jak wy, biała to biała trudno i tak za darmo, wy tak o tym piszecie jakbyscie mieli zamiar to koszulke na drugi dzien sprzedac i kupic chleb bo w domu nie ma co jesc... tak to wyglada...
 
munez 0

munez

Użytkownik
ja tez dostalem czarną....troche bylem wkurzony przez dosc dlugi czas....ale nie mam ochoty walczyc o reprezentacyjną...bo po co?Jakbym wlozyl w to troche kasy...to rzecz jasna...sprawy bym nie pozostawil...a tak czarna koszulka az taka zla nie jest....
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Widać poziom Michau potrafisz innych oceniać zacznij od siebie nie dostał koszulki to się wkurza bo ktoś napisał że ma lepszą od niego a wszyscy powinni być równi i tak miało być a że Firma Expekt po prostu przylechała w chu... to druga rzecz i dlatego wszystkich to zirytowała a ty dodajesz oliwy do ognia &lt;brawo&gt;...
 
michau 84

michau

Forum VIP
Dobermanku gdzie ja kogokolwiek oceniam ?

zacznij od siebie nie dostał koszulki to się wkurza bo ktoś napisał że ma lepszą od niego a wszyscy powinni być równi i tak miało być
Pierwszoklasista lepiej konstruuje zdanie od Ciebie... :-?

Jak zwykle to Ty musiałeś dolać &#39;oliwy do ognia&#39; i napisać coś idiotycznego, skoro tak lubisz niechaj tak będzie... rzekłbym: your choice ;)

pozdrawiam


PS. Przyszedłem styrany i wkurzony z roboty, ale Ty jak zwykle poprawiłeś mi humor ???? piona leci do Ciebie &lt;piona&gt;&lt;browar&gt; i co tam chcesz jeszcze ????

Re down: No i znowu ???? nc
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak zwykle konstruktywna wypowiedź ???? . Michau jesteś żałosny to od razu widać ale nie będę się z tobą kłócił ale dać głupkowi władzę to myśli że jest lepszy buhehe też mi poprawiłeś humor kiedyś myślałem że jesteś w porządku, jak się okazało później jesteś błaznem ;) ale takich też trzeba ale do Cyrku...
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
&quot;zacznij od siebie nie dostał koszulki to się wkurza bo ktoś napisał że ma lepszą od niego a wszyscy powinni być równi i tak miało być&quot;
przetlumaczy ktos to zdanie na logiczny polski? bo translator nie daje rady,a slownik jezyka polskiego...no coz...

doberman90,czy ty nie byles kiedys przypadkiem moderatorem?czy mi sie wydaje?
bo jesli tak to nie dziwie sie ze juz nie jestes,skoro w taki sposob ukladasz zdania...wez nie rob burdelu z tematu,bo obiektywnie patrzac,to jednak ty a nie michau dolewasz oliwy do ognia...
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam
Oficjalne moje stanowisko w tej sprawie jest następujące. Ja, ze swojej strony przekazałem listę z danymi osób, które powinny otrzymać koszulkę.
Po sprawdzeniu przez firmę Expekt całego zamieszania z koszulkami potwierdziła moje wcześniejsze przypuszczenia, że wina leży po stronie firmy wysyłkowej/poczcie.
W ramach rekonpensady, firma Expekt wyśle ponownie koszulki, tym razem już prawidłowe. Osoby, które otrzymały koszulki inne niż reprezentacji Polski oraz osoby, które w ogóle nie otrzymały nagrody, a brały udział w zabawie, proszę o podanie na PW nr ID konta gracza oraz imię i nazwisko.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom