>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

nagroda

Status
Zamknięty.
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
moze jakies slowa wyjasnienia organizatorow dlaczego wygrani nie zostali wszyscy nagrodzeni ???po co robic konkurs jak nie wysylaja koszulek do wszystkich nie chodzi o koszulke jedni plakali ze biala czy czarna ale o zasady
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
To czy dostaniecie koszulki nie zalezy od administracji tylko od Expektu, dlatego prosze nas w to nie mieszac
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Osoby, które podały na czas swoje dane to powinni otrzymać koszulkę od firmy Expekt. Wszyskie dane zostały przekazanie zewnętrzenej firmie, która miała zająć się wysyłką koszulek.
Myślę, że duża wina w tym poczty polskiej, która w ostatnim czasie bardzo zle działa.
Expekt przekazał wasze dane i w tym przypadku nic nie możemy zrobić. W wolnej chwili spróbujcię dowiedzieć od firmy zajmującej się wysyłką koszulek, czy z podanej listy zostały wszyskie koszulki wysłane.
mrybka, ciebie w ogóle na liście nie było, gdyż dane podałeś po czasie.
Pozdrawiam
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
A czemu ja dostałem biała koszulka z logiem expekta na plecach a nie koszulke reprezentacji ? Szczerze dużo ładniejsza jest reprezentacji ale jak już nic się nie da zrobić to ta też będzie ok. Proszę o odp.
 
O 0

ojojku

Użytkownik
To czy dostaniecie koszulki nie zalezy od administracji tylko od Expektu, dlatego prosze nas w to nie mieszac
heh, a jednak pare osób przeczytało moją wypowiedz i głupi przecież nie są :jezora:
nawet jeden mod sie oburzył :jezora:

te eksperto!_expekto, przecież Ty jesteś partnerem expekt, to pewnie tak jak inni w programie dostałeś te koszulkasy do rąk własnych razem z umową..
Więc co? na poczcie pozamieniali na te co mamy za free ?
:]
no nie bądz śmieszny ????
ale moderatorzy to powinni darować sobie chwalenie sie w temacie że mają reprezentacyjną koszulkę - troszkę niemiło przez to wyszło dla innych... :kwasny4565:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widzę, że masz forumowe kompleksy człowieku.
Niektórzy osoby moderatorami zostali kilka dni temu jak np. pawlikn i piszą ten post w tym dziale był jeszcze userem.
Ted ma rację, nie wiem jakie macie pretensje do nas, chcieliśmy dobrze, wyszło średnio i tyle w temacie.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
poprostu expekt to nie powazny buk a odnosnie ze po czasie koles napisalem ze byla wyjatkowa sytuacja a pozatym nie musze czytac jakies malej adnotacji ktorej sporo osob nie zauwazylo tylko cyztam regiulamin a tam wyraznie pisze wiec zachowuj sie jak dorosly czlowiek jak cos organizujesz rob to pozadnie , bo to nie chodzi o koszulke tylko o sam stosunek do graczy w waszym buku .
P.s do moderatorow nic niemam poprstu musicie uwazac z jakim bukiem wspolpracujecie
 
S 11

support75

Użytkownik
otrzymalem koszulke, ale inna niz w regulaminie. Skoro tak wymagacie przestrzegania go to sami go przestrzegajcie.

taka koszulke dostalem:



 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli komuś poprawi samopoczucie to- Ja, moderator forum także dostałem koszulkę expekta a nie reprezentacji.
Wcześniej pisałem o tym w temacie nagrody.
Dostałem dzisiaj panowie koszulkę. Biała ale firmy expekt.......... nie taka jak na zdjęciu... Ale dobre i to.
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
otrzymalem koszulke, ale inna niz w regulaminie. Skoro tak wymagacie przestrzegania go to sami go przestrzegajcie.

taka koszulke dostalem:



Taką samą dostałem tylko że była wyprasowana :-D :spokodfhgfh:
 
E 0

enasekk

Użytkownik
a ja ciagle nie dostalem ...
ani bialej
ani czarnej
ani reprezentacji Polski...
SKANDAL
nie wierze ze to wina poczty polskiej
 
E 0

enasekk

Użytkownik
no i oczywiscie zadenj reakcji ze strony expekta/experta...
totalna olewka
CZY MOZESZ MNIE EXPERCIE CHOCIAZ POINFORMOWAC CZY DOSTANE KOSZULKE? CZY TEZ ZOSTALEM NAGLE JAK KILKU INNYCH UZYTKOWNIKOW SKRESLONY Z LISTY?
nie wierze ze Poczta polska ma az takie problemy...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom