>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Na mały obiad

N 1

nikobellic1

Użytkownik
Witam ! Zamierzam grać na betfair tylko lay&#39;e na corret score. Zazwyczaj będą tylko 2 zakłady i to będzie moja żelazna zasada . Nie więcej niż 2 zakłady tak żeby łącznie 4 euro dziennie wygrać . Nie dużo , nie stawiam sobie wysoko poprzeczki. Zdaję sobie sprawę że łatwo na tym przegrać. Póki co przeznaczam na to trochę ponad 200 zł.
Zaczynamy!
Anglia - League One
Crawley - Doncaster
lay 0-0
zobowiązanie: 21 euro
do wygrania : 2 euro

Francja - Ligue 2
Dijon - Monako
lay 0-0
zobowiązanie: 18 euro
do wygrania: 2 euro
Przy zobowiązaniu pomyliłem się o 2 euro
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Anglia - League One ✅✅✅
Crawley - Doncaster
lay 0-0
zobowiązanie: 21 euro
do wygrania : 2 euro


Francja - Ligue 2 ✅✅✅
Dijon - Monako
lay 0-0
zobowiązanie: 18 euro
do wygrania: 2 euro

Przy zobowiązaniu pomyliłem się o 2 euro
Nie ma co czekać do końca. W obu meczach padła już przynajmniej jedna bramka także jak na razie jest ✅
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Postanowiłem zaryzykować trochę . Póki co jeden lay dziennie na 0-0 trochę grubiej.
Myślę że 120 - 100 zł dziennie było by fajnie . Wiem do stracenia prawie 1200 zł ale jestem młodym człowiekiem. Mam cale życie przed sobą aby odrobić ewentualną stratę w pracy. Najwyżej nie będzie przyjemności przez kilka miesięcy.
Konto na dzisiaj : 304 euro

Anglia - Championship
Crystal Palace - Bristol City
lay 0-0
zobowiązanie: 300 euro
do wygrania: 20 euro
 
T 1

toomasz27

Użytkownik
Postanowiłem zaryzykować trochę . Póki co jeden lay dziennie na 0-0 trochę grubiej.
Myślę że 120 - 100 zł dziennie było by fajnie . Wiem do stracenia prawie 1200 zł ale jestem młodym człowiekiem. Mam cale życie przed sobą aby odrobić ewentualną stratę w pracy. Najwyżej nie będzie przyjemności przez kilka miesięcy.
Konto na dzisiaj : 304 euro



Anglia - Championship
Crystal Palace - Bristol City
lay 0-0
zobowiązanie: 300 euro
do wygrania: 20 euro

Nie chcę się wymądrzać... ale czy stawianie 300E stawki po to by wygrać 19E (po odliczeniu 5% prowizji betfair) to dobre rozwiązanie ?

W praktyce grasz tutaj kurs @1.063 ... przy jednej wpadce na takich kursach potrzebujesz 15trafień by odbudować stracony kapitał...

Proponowałbym jeszcze raz przemyśleć sprawę ????

Pozdrawiam
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Spokojnie. Jak napisałem wcześniej, jestem młodym człowiekiem, starczy mi jeszcze czasu w życiu aby odbudować stracony kapitał. Trudno będzie co będzie.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Nie chcę się wymądrzać... ale czy stawianie 300E stawki po to by wygrać 19E (po odliczeniu 5% prowizji betfair) to dobre rozwiązanie ?

W praktyce grasz tutaj kurs @1.063 ... przy jednej wpadce na takich kursach potrzebujesz 15trafień by odbudować stracony kapitał...

Proponowałbym jeszcze raz przemyśleć sprawę ????

Pozdrawiam
testowałem kiedyś ten system, nawet tu na forum prowadziłem jakieś zapiski, ogólnie wyszło na minus... ale wcale nie twierdzę, że to zły sposób grania, po prostu dobierałem nieodpowiednie spotkania... to jest dobry system, jak się dobrze wybiera zdarzenia... każdy system jest dobry, jak się wybiera odpowiednie zdarzenia :p

powodzenia, będę obserwował
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Oferta niezbyt interesująca na jutro. Ligi cypryjskiej na betfair nie widzę , a chciałem dać na mecz Paphos - Limassol . Niestety ... Nie chcę grać tutaj pucharów , ligi mistrzów , ligi europejskiej ( no chyba że będę pewien na 100 % ale wątpię ).
To co na jutro się rzuca mi w oczy jest:
Austria - Bundesliga
Ried - Wolfsberger
lay 0-0
zobowiązanie: 290 euro
do wygrania: 20 euro
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Austria - Bundesliga
Ried - Wolfsberger ✅✅✅
lay 0-0
zobowiązanie: 290 euro
do wygrania: 20 euro
Dziś aż do prawie 60 minuty musiałem czekać na gola. Postawił bym jeszcze dziś na Milan z Barceloną ale według zasady nie gram ligi mistrzów. Jeśli ktoś chce ryzykować to polecam.

Jednak decyduje się na ten mecz. Oby mnie to nie zgubiło.
Champions League
AC Milan - FC Barcelona
lay 0-0
zobowiązanie: 247 euro
do wygrania: 15 euro
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Zdecydowałem się na to ponieważ w ostatnich z 10 meczy Barcelony aż w 9 dali sobie wpuścić co najmniej jedną bramkę. Milan ostatnio ma dobrą passę , może nie grali z jakimiś potęgami jednak uważam że są w stanie powalczyć o chociaż jednego gola. Blaugrana oczywiście chce wszystko rozstrzygnąć w pierwszym meczu.
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Zarzekałem się że nie będę grał pucharów , turniejów itp. jednak nie mogę się powstrzymać ponieważ jestem pewien co do tego typu. Najwyżej zostanie trochę ponad 100 euro. Raz się żyje !
Copa Libertadores
Fluminense - Gremio
lay 0-0
zobowiązanie: 230 euro
do wygrania: 20 euro
Życzę sobie powodzenia !
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Copa Libertadores
Fluminense - Gremio✅✅✅
lay 0-0
zobowiązanie: 230 euro
do wygrania: 20 euro

Życzę sobie powodzenia !
Przeczucie dalej mnie nie myli. Zawsze może trafić się ten mecz w którym niestety będzie 0-0... Ale kto wie, może do tego czasu uda się uzbierać kolejne 300 euro które pokryje stratę. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Mimo wszystko, patrząc codziennie na wyniki , niewiele jest spotkań które kończy się wynikiem 0-0. Oczywiście z góry odrzuciłem tutaj ligę grecką, włoską i jakieś inne wynalazki w których zdarza się dosyć często taki wynik. Na pewno był tu już nie jeden taki jak ja, który szukał złotego środka na stały zysk. Czas zweryfikuje czy skończę tak jak inni.

Pozdrawiam!
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Teraz mam problem ponieważ nie wiem co wybrać
Lazio-Moenchengladbach
Lyon-Tottenham
Oba mecze wyglądają na to że padnie tam bramka i niestety oba zaczynają się o 19. Może ktoś ma jakiś pomysł ?
 
rafput 55

rafput

Użytkownik
Moje przeczucie idzie bardziej w kierunku drugiego meczu. 3:3 w pierwszym meczu może skłonić Lazio do ostrożnej gry, a nie wiem czy Niemcy na tyle się sprężą, żeby pokusić się o bramkę. Jeśli do przerwy utrzyma się 0:0 to wątpię czy w drugiej połowie uda się obu drużynom strzelić gola.
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Dokładnie tak samo myślę, jednak trzeba zauważyć że Lazio nie chciało by stracić bramki w ostatnich minutach meczu co mogło by odmienić całą sytuację. Boję się tego meczu ale jeden gol może wszystko zmienić. To samo ma się w meczu Tottenhamu. Równie dobrze oni mogą zamurować swoją bramkę i grać tylko defensywnie. Szczerze mówiąc, nie oglądałem ostatniego meczu Lyonu z Tottenhamem na rzecz Lazio gdzie gra była niezwykle ofensywna.
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Europa League
Lazio-Moenchengladbach✅✅✅
lay 0-0
zobowiązanie: 220 euro
do wygrania: 20 euro
Wyszło tak jak miało wyjść. Nie wiem co dalej nastąpi bo po 10 minutach gry padła bramka dla Lazio. Jak na razie wszystko ładnie wychodzi.
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Ok , miałem grać dwa mecze na dzień maksymalnie... Jednak widzę jeszcze okazje. Wiadomo w lidze europejskiej wszystko może się wydarzyć dlatego trochę się boję. Jeżeli przegram to będzie to jedynie moja wina ponieważ nie trzymałem się reguł. Czasami jednak trzeba je łamać.

Europa League
Fenerbahce-BATE
lay 0-0
zobowiązanie 110 euro
do wygrania: 10 euro
Powodzenia !
 
Do góry Bottom