>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mundial z WilliamHill - 25e+10e freebet GRATIS + wygraj Iphone 5s, Asus HD7...

C 0

ciop

Użytkownik
Wysłałem 20 czerwca i freebet&#39;a dalej nie mam. Coś nie tak?
@Edit
Jednak freebet się pokazał po zaznaczeniu typu ????
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Marcin Odra- jak ktoś wysłał wczoraj kolo 12 zgłoszenie to kiedy można się spodziewać freebetu, i pytanie numer 2 , mam nadzieje że ważność tego freebetu nie wynosi 7 dni, ciężko określić kiedy go się dostanie a nie każdy w dzień w dzień ma dostęp do komputera, więc jego ważność 7 dni byłaby czymś niesprawiedliwym.
 
B 0

bossman

Użytkownik
Witam, rozumiem, że data założenia konta i login dotyczą William Hilla?
Możecie jakoś sprawdzić czy bonus mi przysługuje? Założyłem konto jakieś 2 tyg temu i nie pamiętam na 100% czy z tego promocyjnego linku (ale na pewno wpisywałem 25 pln).
Mam jeszcze pewien problem. Otóż dziś po północy wpłaciłem 17 euro i całkiem przypadkowo &quot;postawiłem&quot; zakład na jakąś drużynę piłkarską o wartości 0,10 euro. Kiedy się zorientowałem było już za późno.
Mimo tego postawiłem zakłady najpierw na 16 euro a następnie za &quot;resztę&quot; 0,90 euro. W regulaminie promocji jest mowa o dwóch zakładach (i początkowej wpłacie minimum 10 euro), a zakłady mają być za całość wpłaconej kwoty. Czy w tym wypadku zostanę zdyskwalifikowany z promocji?
Pozdrawiam
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
jak najbardziej Bossman Ci przysługuję, ale musisz wysłać naturalnie zgłoszenie. Twoja pomyłka kosztowala cie utratę darmowego zakładu od wh, ale jasno z regulaminu promocji wynika, że te 10 euro Ci przysługuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bossman

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź daymon, w regulaminie źle przeczytałem bo myślałem, że 2 zakłady powinny być a tu pisze rzeczywiście, że minimum 2 ;)
Zgłoszenie wysłane, mam nadzieję, że poprawnie.
A jeśli chodzi o Wiliam Hill to rozmawiałem na chacie pomocy z miłą panią i zadeklarowała, że dostanę bonus 16 euro po rozliczeniu zakładu i mam do nich wtedy napisać żeby mi przyznali ????
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Napisz potem czy dali Ci ten Bonus 16 euro, ja mam z nim takie doświadczenia, że jeden konsultant mówi jedno a drugi i trzeci zupełnie co innego. A grałeś już na expekt i bet clic?
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
to spróboj tam, tam jest taki problem polecenia, więc jeśli byś się ewentualnie skusił do bym ci podał swoje loginy, ja mam dużo doświadczenia z tymi bukami, więc jeśli byś miał jakieś pytania to moje gg 425320
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Marcin co z tym freebetem? ja wysłałem zgłoszenie w sobote i nadal nie ma tego freebetu, moj login to ilona227
Zapewne jak je dostaniemy, to wtedy będzie informacja... Póki co też nie otrzymałem odpowiedzi, ani na PW, ani drogą e-mailową.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Fajnie, że te promocje (darmowe zakłady, bonusy itd...) w ogole są i za to wielki ✅ dla forum, ale wydaje mi sie że jak juz są to wszystko powinno sprawnie działać, bo marketingowo o wiele lepiej to wygląda. Takie moje zdanie. Wyniki losowania miały być 15 lipca, a mamy juz prawie 29 lipca, freebety tez pewnie nie dodane.
 
Do góry Bottom