>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mundial z WilliamHill - 25e+10e freebet GRATIS + wygraj Iphone 5s, Asus HD7...

krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Jak to jest z walutą ? Wpłacam normalnie jak u każdego buka i PLN mi po prostu przelicza na EURO ?
Dokladnie tak, tylko musisz liczyc sie z tym, ze przelicznik waluty nie jest najkorzystniejszy dla gracza ???? Mały procent na przewalutowaniu jestes zawsze w plecy.
 
senmay65 65

senmay65

Użytkownik
Damianres napisał, że freebet jest dostępny od razu po zagraniu dwóch zakładów. Zagrałem pierwszy za 20E, drugi za 3E i żaden bonus nie jest dostępny. Co zrobiłem źle? ;)
Bonus od William Hilla jest przyznawany do 24h od rozliczenia pierwszego zakładu.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Co jest? Nie widzę w ogóle tego linku... Czyściłem ciasteczka na obu przeglądarkach (Firefox, Chrome) i nadal zero rezultatów... :/
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co jest? Nie widzę w ogóle tego linku... Czyściłem ciasteczka na obu przeglądarkach (Firefox, Chrome) i nadal zero rezultatów... :/
Masz jakiś program co blokuje m.in linki, bannery np. adblock. Musisz go wyłączyć.
Dzisiaj kolejne freebety zostały zaksięgowane.
 
bryli 0

bryli

Użytkownik
Czy ten darmowy zakład od forum bukmacherskiego co dostajemy dodatkowo ma jakieś zasady obrotu, przy jakimś kursie? albo czy jak postawie i wygram to zostanie mi przypisany tylko zysk? : )
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy ten darmowy zakład od forum bukmacherskiego co dostajemy dodatkowo ma jakieś zasady obrotu, przy jakimś kursie? albo czy jak postawie i wygram to zostanie mi przypisany tylko zysk? : )
Takie same zasady jak freebet powitalny. Dopisywany jest tylko zysk. Nie ma określonego minimalnego kursu.
Grasz AKO 2.0 za stawkę 10 euro, wygrywasz to masz 10 euro na koncie, którymi dowolnie dysponujesz.
kiedy następne zostaną zaksięgowane?
W poniedziałek.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
a jak ja zrobilem konto w kwietniu a nie robilem zadnego depozytu ani nie stawialem zakladow to mi przysluguje tylko ten freebet od rejestracji ? nie dostane juz tego mundialowego ?
 
X 0

xulciax

Użytkownik
:zoltakartka:mad:MOCCE
1. Gracz musi założyć konto w dniach 01 - 30 czerwca z promocyjnego linku

:zoltakartka:mad:CIOp

2. Dokonaj depozytu na minimum 10E i wnieść min. 2 zakłady o łącznej wartości wpłaconego depozytu
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Freebety zostały dzisiaj dopisane (zgłoszenia wysłane do godziny 15:00)
Korzystać z bonusu, bo to dobry moment na skorzystanie, pewniaki z mundialu wchodzą jak w masło, więc jest okazja zarobić dużo kasy :wink:
 
K 0

kensaj

Użytkownik
zarejestrowałem się z linku. Maila wysłałem 14 czerwca i nie dostałem ani 10 eu ani zwrotu za zaklad.
wplaciłem 30 eu i postawiałem 25 2 3
O co chodzi ?
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Myślę, że chodzi Ci o to, że ty chcesz widzieć te 25 euro i 10 euro na koncie gracza a ty masz darmowy zaklady, jak wybierasz zaklad to na dole masz selekcje i tam jest takie pole wybierz swoj darmowy zaklad, sprawdz i napisz bo tez mnie to bardzo ciekawi
 
K 0

kensaj

Użytkownik
Ok dzieki za info wszystko się zgadza. Kasa jest już na koncie tylko tak jak pisał daymon23996 dopiero po wybraniu zakladu na rozwijalnej liscie byl do wyboru 25 eu lub 10 eu
dzieki i pozdrawiam ;-)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin Odra- Gdy ktoś wysłał zgłoszenie o ten freebet 10 euro przed wczoraj w nocy to kiedy zostanie dodany?
Pod koniec tygodnia było raptem 2-3 zgłoszenia po dodatkowy freebet, a to za mało by wysyłać listę do dopisania.
Poczekam do niedzieli i wówczas wyślę pełną listę. Freebetów można spodziewać się w podziałek-wtorek.
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Ok spełniłem dziś warunki i posłałem maila. Czekam na kasiorke ????
a te losowanie nagrod to jest z posrod uczestnikow ktorzy zalozyli konto z FB czy ogolnie wszystkich ktorzy zalozyli konto podczas mundialu?
 
Do góry Bottom