>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

E 3,9K

embapepe

Użytkownik
jak kogos to interere to mb wrócilo do ggpoker
Post automatycznie złączony:

e// chyba jednak tylko zostawili ikonke....... sorry
 
darmetko 0

darmetko

Użytkownik
To czemu na konto EUR a nie PLN ? Dzięki za info. Myślę żeby zrobić jak ranczo i poczekać, tylko żeby im się fundusze w miedzyczasie nie skończyły 😁
Bo oni i tak wypłacając z muchbetter przewalutowują na euro i myślałem że tak wyjdzie lepiej. Także nie wiem jakby to wyszło gdyby przelać na konto PLN
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Muchbetter konto w PLN, wyplata SEPA /PLN/ 1000,00pln na probe, otrzymane 922,54
Malo, wiec pewnie podwojne przewalutowanie poszlo PLN->EUR->PLN
Nadawca przelewu: TRUSTLY

Druga wyplata testowa zlecona w tym samym czasie na inne konto w innym banku tym razem SEPA/EUR/ nie doszla jeszcze

obie zlecane kolo 13:00
SEPA /EUR na polskie konto w PLN w Santander, wyplacone 1000pln, przyszlo 892,11pln tak wiec to najmniej oplacalna opcja z tego co tu czytam
Post automatycznie złączony:

Nadawca przelewu: Thunes London
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
3 próby
50 zł MB w PLN na Revolut LT Sepa doszło ok 37,59 zł
50 zł MB w PLN na Zen PLN Sepa doszło podobnie ok 37 zł
50 zł MB w PLN na Trust Wallet doszło 47 zł w USD gdy zmieniłem na PLN zostało ok 44 zł ta opcja wypada najkorzystniej

Tylko jakby ktoś uprzejmy podpowiedział jak później z tego wypłacić kasę. Czy te kryptomaty np Cashify dadzą radę, jak to ogarnąć proszę o pomoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +284
G 0

goly007

Użytkownik
Jak Wam nie przeszedł przelew SEPA na polskie konto to pisaliście gdzieś czy po prostu zleciliscie jeszcze raz i poszło? U mnie pierwszy przelew na polskie konto zwrócony. Zrobiłem drugi i zobaczymy. A nr IBAN wpisujecie poprzez dodanie na początku PL i później numer konta bez spacji? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom