>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jeśli dobrze rozumiem, Muchbetter jest litewski. Więc nasi kochani dawni bracia Litwini okradli sobie swoich dawnych braci Polaków? Ach ci Litwini.
 
T 132

Tr3y

Użytkownik
Ktoś wie czy Muchbetter jeszcze wróci? Nic lepszego nie znalazłem. Tydzień przed awaria wypłaciłem 15k. Na szczęście.. Bo nie chciałbym teraz walczyć o te pieniądze. Co dalej? Jak grać? 🤔🙄
 
X 0

Xeson

Użytkownik
Będą zapewne inne cos sie otworzy w niedługim czasie a moze mb wroci za 3 miesiące ciekawe co z środkami ktore zostały na mb czy przepadna
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Na 99% kiedyś odblokują MB pytanie tylko kiedy i ile czasu będziemy musieli na to czekać oraz czy będzie można dalej wpłacać/wypłacać do buków po odblokowaniu kart i przelewów.
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
poco wogole udzielacie sie w tym temacie skoro nikt nie ma nic do powiedzenia, tylko draznia te powiadomienia, sa w dupie na ta chwile i wystarczy.
 
J 0

Janek 1234

Użytkownik
Jak dla mnie to całe to zamieszanie z Muchbetter ma związek z sankcjami UE na Rosję. Na jednym z fintechów znalazłem taka informację.

Informacja dla mieszkańców Rosji
Bank Litwy, dostawca płatności SEPA Papaya Ltd, oświadczył, że wszystkim uczestnikom rynku finansowego podłączonym do CENTROlink za pośrednictwem Banku Litwy zalecono zaprzestanie świadczenia usług płatniczych za pośrednictwem CENTROlink firmom zarejestrowanym w Rosji. Jej obywatele mieszkający w Rosji oraz spółki, w których obywatele mieszkający w Rosji posiadają znaczny pakiet akcji w kapitale zakładowym i/lub prawach głosu.

Pewnie Muchbetter miał na to wywalone by brzydko nie pisać wyjeb... i dobrali się do nich
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jak dla mnie to całe to zamieszanie z Muchbetter ma związek z sankcjami UE na Rosję. Na jednym z fintechów znalazłem taka informację.

Informacja dla mieszkańców Rosji
Bank Litwy, dostawca płatności SEPA Papaya Ltd, oświadczył, że wszystkim uczestnikom rynku finansowego podłączonym do CENTROlink za pośrednictwem Banku Litwy zalecono zaprzestanie świadczenia usług płatniczych za pośrednictwem CENTROlink firmom zarejestrowanym w Rosji. Jej obywatele mieszkający w Rosji oraz spółki, w których obywatele mieszkający w Rosji posiadają znaczny pakiet akcji w kapitale zakładowym i/lub prawach głosu.

Pewnie Muchbetter miał na to wywalone by brzydko nie pisać wyjeb... i dobrali się do nich
Litwa ostrzegała fintechy o kontrolach... muchbetter miał wywalone jaja i ma kontrole. Wszystkie podmioty, które biorą udział w transakcji kryptowalutami podlegają wzmożonej kontroli na Litwie... Karty do muchbetter wydawała spółka Lithuania MIR (zakładam, że MIR to pokój po rosyjsku...) i też została zawieszona. Ruskie nie mają problemu, żeby obejść sankcje i robią to inaczej niż przez Litwę...


Jeszcze jedną stronkę miałem gdzie wydają karty na Armenie, Kirgistan i takie tam... aby móc dowolnie omijać sankcje... kupować netflixa, spotify? Nie wiem czy można z tego skorzystać, nie próbowałem się kontaktować, ale żyjemy w wieku cyfryzacji... żeby cokolwiek zadziałało to nie wiem jak to zrobić jak można sobie kupić obywatelstwo Vanuatu online za datek 125k$ na rzecz rozwoju Vanuatu... online bez wychodzenia z domu... bez kurde niczego... na ruskich stronach pełno tego typu ofert, więc zakładam iż potrzeba duża.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kiedyś bawiłem się w zgłaszanie postów w tematach z płatnościami, żeby nie było "bardaku" jak mawiała moja babcia :) zostało to zignorowane, więc dałem sobie spokój :) "Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" i nauczyłem się dzięki temu lepiej wyszukiwać potrzebne informacje ot taka przewrotność losu 🙃 ("przeszkody też się do czegoś przydają... zmuszają do myślenia..." gortimer gibbon z ulicy normalnej, przed chwilą hehe wciąż to mam ;) ). Ja podałem tutaj szereg linków, na których powinny być aktualizowane dane o muchbetter. Nawet bank... tam pewnie są infolinie (o Payrnet? z pamięci piszę... pytać a nie o muchbetter jakby komuś się chciało dzwonić albo pisać). Muchbetter też ma jakiegoś gościa od reklamacji... Dla mnie muchbetter temat jest zamknięty (mam tam 100zł, które specjalnie sobie zostawiłem aby przejść przez to wszystko...) i nie interesuje mnie to co się stanie.

Jedna ze spraw, które prowadził litewski bank przeciwko fintechowi w poprzednim roku (latach?) skończyła się po 3 miesiącach (?) ale tych spraw było kilkadziesiąt... jak się komuś chce to niech poszuka na własną rękę ile to maksymalnie może potrwać... ewentualnie w jakich ramach czasowych kończyły się takie spory.
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
U mnie po staremu komunikat wisi , wczoraj próbowałem kawę w automacie kartą much better kupić - odrzuciło . Czekamy ....
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
NA stronie muchbetter jest update sprzed kilkunastu godzin, że nic się nie zmieniło... znalazłem coś ciekawego dotyczącego kart wydawanych przez kakcapów (MIR Lithuania to spółka wydająca karty dla muchbetter)

On top of that, the US Treasury Department threatened foreign banks with strict sanctions if they formed business partnerships with providers of MIR Cards, a state-subsidized payment system fully owned by the Russian government.

Bloody Russian Cards Unwanted by Neighbors
Indeed, the wave of sanctions from the U.S. Treasury Department on all MIR cards in 2022 punished Russia for invading neighboring Ukraine; thus, all of the credit and debit cards with the Russian payment giant logo were rejected not only in the European economic area.

Ironically translating as “Peace” and “World” in Russian, MIR cards are now only used in countries going through major financial crises, for instance, Venezuela, Belarus, and Kyrgyzstan.



Co więcej, Departament Skarbu USA zagroził zagranicznym bankom surowymi sankcjami, jeśli utworzą partnerstwo biznesowe z dostawcami kart MIR, subsydiowanego przez państwo systemu płatności, w całości będącego własnością rosyjskiego rządu.

Krwawe rosyjskie karty niechciane przez sąsiadów
Rzeczywiście, fala sankcji Departamentu Skarbu USA na wszystkie karty MIR w 2022 r. ukarała Rosję za inwazję na sąsiednią Ukrainę; tym samym wszystkie karty kredytowe i debetowe z logo rosyjskiego giganta płatniczego zostały odrzucone nie tylko w europejskim obszarze gospodarczym.

Jak na ironię, tłumacząc po rosyjsku jako „Pokój” i „Świat”, karty MIR są obecnie używane tylko w krajach przeżywających poważne kryzysy finansowe, na przykład w Wenezueli, Białorusi i Kirgistanie.

generalnie chodzi o narkotyki, handel bronią i pranie brudnych pieniędzy na wielką skalę... a śledztwo prowadzi też FBI i Europol xd


 
Do góry Bottom