>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moto GP 2013

Status
Zamknięty.
oki 270

oki

Użytkownik
z moto2 oprocz tego co podal Marcelinho godne uwagi wydaje sie:
Zarco-West 1 1,5 ⛔
Luthi-Pasini 1 1,4 ✅
West-Luthi 2 1,45 ✅
wszystko oddsring
West to raczej spec od jazdy na mokrej nawierzchni, a raczej sie jutro na to nie zanosi. Pasiniego opisal kolega wyzej, wiec tym bardziej w parze z Luthim, ktory startuje z 4. miejsca to jakies nieporozumienie.
e: niestety West pozytywnie zaskoczyl i awansowal az o 8 pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Corti - Abraham 1.57 bet365 ✅

Corti szybszy od Abrahama w każdym FP i Q o odpowiednio: 1.5s, 1.1s, 1.2s i 0.7s. Włoch dostał się do Q2 co jest dla niego dużym sukcesem. Miejsca na starcie 10-21, więc uważam, że jeżeli jutro nie będzie jakichś przykrych przygód, to nie ma możliwości żeby Czech wyprzedził rewelacyjnego w ten weekend Włocha. Później można połączyć jakoś te moje posty, żeby nie było że spamuje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 1

kub222

Użytkownik
Wpadł mi w oko jeden typ na pojedynek Stefana Bradla z Caiem Crutchlowem.Niemiec Jedzie z pole position Wielko Brytańczyk z 5 pozycji.I dlaczego kurs na pierszego to 2 ✅ .
Nie znam się prawie wogóle na MOTOGP ale komentatorzy mówili że Niemiec jedzie tutaj dobrze i dysponuje dobrym autem.Choć oglądałem tamten wyścig i Cai pojechał tam wspaniale ładnie wyprzedzał zawodników i też dyspnuje dobrym autem.
Chciałbym się spytać ekspertów co sądzą o typie i jake są jego szanse.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Wpadł mi w oko jeden typ na pojedynek Stefana Bradla z Caiem Crutchlowem.Niemiec Jedzie z pole position Wielko Brytańczyk z 5 pozycji.I dlaczego kurs na pierszego to 2.
Nie znam się prawie wogóle na MOTOGP ale komentatorzy mówili że Niemiec jedzie tutaj dobrze i dysponuje dobrym autem ????.Choć oglądałem tamten wyścig i Cai pojechał tam wspaniale ładnie wyprzedzał zawodników i też dyspnuje dobrym autem????.

Chciałbym się spytać ekspertów co sądzą o typie i jake są jego szanse.
Cal miał wywrotkę na treningu, męczył się z motocyklem w kwalifikacjach i stąd różnica, tempo wyściogowe będzie miał dużo lepsze, ja brałem w tej parce właśnie Crutchlowa @1.68

w oko wpadło mi też.
baw
Antepost best classified rider - S. Bradl/A. Bautista/A. Dovizioso

Alvaro Bautista (ESP/Honda) @3.5


Dovi odstaje wyraźnie, Hiszpan nie bez szans w pojedynku z Niemcem
 
oki 270

oki

Użytkownik
Sportingbet
Crutchlow-Bradl 1 1,66 ⛔
Bradl bardzo dobre treningi i 1. w karierze PP. Crutchlow jakos bez specjalnego blysku, jednak tempo wyscigowe powinno byc po jego stronie podobnie jak tydzien temu (12s przewagi na mecie).
Hayden-Espargaro 1 1,66 ✅
Czasy treningow dosc zblizone. Odpowiednio 10 i 11 miejsce w kwalach. Rok temu Hayden jezdzac rowniez na ducati zajal bardzo dobre 6. miejsce. Licze, ze znajomosc toru okaze sie tutaj kluczowa i Amerykanin zakonczy domowa runde przed Espargaro.
Marquez win 1,72 ✅
Hiszpan prezentuje zdecydowanie najrowniejsze tempo przez caly weekend i jesli nie przytrafi mu sie jakis upadek to spokojnie powinien przywiezc zwyciestwo do mety.
edit:
tripelek z marathonbet
Lorenzo-Pedrosa 1 ⛔
Bradl-Bautista 1 ✅
Marquez-Rossi 1 ✅
ako: 2,84 ⛔
Jestesmy po WUP i szczerze mowiac zaimponowalo mi tempo Bradla. Rowniutkie okrazenia co do 0,1s. Mam nadzieje, ze na Crutchlowa to nie wystarczy ale na Bautiste powinno spokojnie.
Lorenzo na srodkach przeciwbolowych i bardzo niewiele odstawal od Bradla i Marqueza i blisko sekunda przewagi nad Pedrosa. Obydwaj kontuzjowani, ale wydaje sie ze to Lorenzo lepiej sobie radzi z bolem.
O Marquezie juz pisalem, a Rossi jakos nie bardzo mnie przekonuje w ten weekend.
e2: slabo ????
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Sportingbet

Jestesmy po WUP i szczerze mowiac zaimponowalo mi tempo Bradla. Rowniutkie okrazenia co do 0,1s. Mam nadzieje, ze na Crutchlowa to nie wystarczy
obawiam się, że wystarczy :?

zmieniam kierunek i fortunę ugryzę tak:

7081 Motocykle - GP USA klasa GP - Lorenzo J.-Pedrosa D.
kto lepszy
1 1.35 21.7. 23:00
7074 Motocykle - GP USA klasa GP - Crutchlow C.-Bradl S.
kto lepszy
2 2.15 21.7. 23:00
Całkowity kurs: 2.90
 
oki 270

oki

Użytkownik
Wracamy po wakacyjnej przerwie, oby ponownie z sukcesami ;)
kwalifikacje
Smith-Espargaro 1 1,4 188bet ✅
Brytyjczyk szybszy w treningach o nieco ponad 0,4s. Zdecydowana przewaga Smitha jesli chodzi o TopSpeed (330km/h-319km/h)
Lorenzo-Bradl 2 2,1 marathon ⛔
FP1 i 2 bardzo podobne w wykonaniu obu zawodnikow, jednak w top3 Bradl pokazal zdecydowanie lepsze i rowniesze tempo. Lorenzo poki co po kontuzji nie wydaje sie byc na tyle szybki, aby zakonczyc kwale w top3, na co Niemiec ma jak najbardziej szanse.
e: niestety Bradl strasznie upodobal sobie jeden z zakretow do upadku ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Marquez - Pedrosa -&gt; Marquez lepszy ✅
1.40
Marathonbet

Cóż kto oglądał kwalifikacje ten wie co zrobił Marc z resztą stawki. Totalna dominacja, zejście poniżej 38 co się nigdy nikomu w Indianapolis nie udało. Dwa poprzednie GP wygrane i tutaj no musiałby się zdarzyć po prostu nieszczęśliwy wypadek żeby było inaczej. Z drugiej strony Pedrosa, który potwierdził że wciąż jeździ tutaj tylko i wyłącznie dzięki środkom przeciwbólowym (po ostatnich perypetiach kontuzyjnych). Nie wiem czy Daniego stać tu na podium, o ściganiu się z Marquezem może pomarzyć póki co.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Grand Prix Czech, wyścig
Valentino Rossi - Cal Crutchlow @ 1.65 Betsafe ⛔

Myślę, że jest to świetny kurs jak na takie zestwienie. Crutchlow na czeskim torze jeździe naprawdę dobrze. Pokazał to dzisiaj wygrywając kwalifikacje. Myślę, że zaskoczył on tym nie tylko mnie. Rossi natomiast zajął w nich 7 miejsce, niczym nie zachwycając. Wiadomo, że kwalifikacje a wyścig to co innego ale nie sądzę aby świetnie spisujący się tu brytyjczyk dawał się łatwo swoim rywalom. Włoch będzie miał naprawdę bardzo ciężko go dogonić i moim zdaniem kurs 1.65 na Cal&#39;a w tym zestwieniu jest dobrą inwestycją ;)
 
oki 270

oki

Użytkownik
typy na kwale:
Paddy Power
Bautista-Bradl 1 1,57
Rossi-Smith 1 1,44
Lorenzo-Pedrosa 1 1,5
Edwards-Espargaro 2 1,4
Bautista zdobywca zeszlorocznego PP. Dzis rowniez szybszy od Niemca i prezentujacy rowniejsze tempo.
Rossi w dzisiejszych treningach 5. miejsce co biorac pod uwage, ze jezdzil na twardej oponie jest bdb wynikiem.
Lorenzo z najlepszym czasem w FP2 o 0,4s lepiej niz Pedrosa. Powinien jutro powalczyc jutro z Marquezem o PP.
Espargaro zestawiony z Edwardsem chyba tylko ze wzgledu na poprzedni wyscig, gdzie Hiszpan byl swiezo po kontuzji. W dzisiejszych treningach przewaga 0,7 i 1,3s na rzecz Aleixa.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Marquez kontra ktokolwiek inny -&gt; ktokolwiek inny będzie lepszy ???? ✅
1.99
Marathonbet

Na porannej sesji rozgrzewkowej Marquez wykręcił co prawda najlepszy czas o włos lepszy od Lorenzo, ale miał także dosyć groźby upadek. Wybity bark został już nastawiony i dla kierowcy motocyklowego nie oznacza to opuszczenia wyścigu, ale jednak będzie to jazda na środkach przeciwbólowych a na długim dystansie nie wiadomo jak bardzo będzie to Hiszpanowi przeszkadzać. MM wygrał już cztery GP z rzędu i nic się tu mu wielkiego nie stanie jak wyprzedzi go jeden czy dwóch kierowców, a trzeba podkreślić że głównie Lorenzo ale także Pedrosa i Bradl mocno naciskali w sesjach treningowych i kwalifikacjach. Nie liczyłbym zbytnio na Crutchlowa, który znów się tu wywracał i w wyścigu może mu się znów coś przytrafić... ciekawe jak poradzi sobie Alvaro Bautista, bo w ostatnich GP na prawdę widać u niego spore możliwości i stabilizacja formy na poziomie tuż za TOP3. Szkoda że Pedrosa startuje dopiero z piątego miejsca, ale w sumie dla niego to nie jest taka zła sytuacja bo te atomowe wystrzały z linii startowej i tak zazwyczaj zapewniają mu z miejsca lokatę w czołówce. Daniel z tygodnia na tydzień czuje się już lepiej po tych perypetiach z kontuzjami i myślę że dziś także będzie naciskał na wygraną i drugie miejsce - wiadomo że jego motocykl i maszyna Marqueza są obecnie najlepszymi w całej stawce. Reasumując cały wywód mocno prawdopodobne że dziś dominacja MM zostanie przełamana przez kogoś - lekka kontuzja, brak dominacji w treningach i kwalifikacjach wszystko to wskazuje na to, że w Anglii zakończy się zwycięska seria młodego Hiszpana.
// Sorki Pany zaklad chyba już wycofali z tego co widzę po ofercie ... cóż może ktoś zdążył zagrać
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
A.Dovizioso - N.Hayden 1.54 ✅
D.Pedrosa - C.Crutchlow 1.38 ✅
2.13 Marathonbet ✅

Po treningach pomyślałem że w tej parze powyżej 1.50 na Włocha biorę bez zastanowienia. Dovizioso szybszy od Haydena w FP2 o 0.5s, w FP1 wolniejszy o 0.1s. Włoch w drugim treningu poprawił swój czas zdecydowanie, natomiast Nicky pojechał na tym samym poziomie, dlatego w Q pewnie też dużo lepiej nie będzie.
Pedrosa szybszy od Cala odpowiednio o 1.2s w FP1 i o 1s w FP2 więc tutaj nie ma innej możliwości niż wyższa pozycja Hiszpana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Baqu 700,8K

Baqu

Forum VIP
???? za typy Marcelinho12
ja dzisiaj uszczkę typ z WilliamHill -&gt; Valentino Rossi v Dani Pedrosa - 1 / 2.2 / 1/10 ⛔
Vale czuje się bardzo dobrze na torze, ma świetne czasy w drugim sektorze,
chce pojechać po podium dla swoich kibiców, a szczerze mówiąc Jose i Marc
są raczej poza jego zasięgiem, więc walka o trzecie miejsce będzie miała miejsce
między nim, Carlem a Danim. Bwin daje &quot;tylko&quot; 1.9
dla przyjemności:
Marc Marquez v Jorge Lorenzo - 2 / 3 / 0.1/10 WilliamHill ✅
aż taka różnica między czołowymi zawodnikami ? przeczucie mówi, że Marc dzisiaj znowu zaliczy upadek ;-)
- - - -
gratulacje dla Lorenzo, prowadził od początku do końca !
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
A.Dovizioso - N.Hayden 1.50 ✅
M.Marquez - J.Lorenzo 1.42 ✅
2.13 Marathonbet ✅

Pierwsza para to samo co dwa tygodnie temu, Dovi większy progres w porównaniu FP1 i FP2, a jeżeli nie będzie miał żadnych problemów z motocyklem tak jak to było w ostatnich Q (a i tak wygrał rywalizację w tej parze) to na luzie wyprzedzi jutro Haydena.
Co do Marca to on w FP2 pojechał bardzo dobre kółko, ale na pewno ma jeszcze sporo zapasu, bo jego Vmax wyniosło &quot;tylko&quot; 325.3, gdzie na pierwszym treningu miał 331.8. Hondy na tym torze dużo bardziej przyczepne od Yamahy, no i dosyć duża różnica w prędkości, co na tym torze jest bardzo ważnym aspektem, dlatego jutro nie widzę możliwości żeby Jorge wyprzedził &quot;Kosmitę&quot;. Można też próbować Pedrosę przed Lorenzo po 2.30 bo tutaj kusy powinny być równe.
 
Baqu 700,8K

Baqu

Forum VIP
Laguna Seca GP wypada z kalendarza Moto GP w na sezon 2014.

Dziewietnasto wyściogowy kalendarz, o jeden więcej niż w tym sezonie, będzie zawierał dwa nowe wyścigi w Południowej Ameryce - Argentyński Termas de Rio Hondo oraz Brasilia w Brazylii.

Provisional 2014 MotoGP calendar

23 March: Qatar (Doha/Losail) - evening race

13 April: Americas (Austin)

27 April: Argentina (Termas de Rio Hondo)

04 May: Spain (Jerez de la Frontera) - subject to contract

18 May: France (Le Mans)

1 June: Italy (Mugello)

15 June: Catalunya (Barcelona-Catalunya)

28 June: Netherlands (Assen) - Saturday race

13 July: Germany (Sachsenring)

10 August: Indianapolis GP (Indianapolis)

17 August: Czech Republic (Brno)

31 August: Great Britain (Silverstone)

14 September: San Marino &amp; Riviera di Rimini (Marco Simoncelli Misano)

21 September: Aragon (MotorLand Aragon)

28 September: Brazil (Brasilia) - subject to approval

12 October: Malaysia (Sepang)

19 October: Japan (Motegi)

26 October: Australia (Phillip Island)

09 November: Valencia (Ricardo Tormo-Valencia)

źródło: http://www.bbc.co.uk/sport/0/motogp/24367130
 
oki 270

oki

Użytkownik
betin
Bautista
-Dovizioso 1 1,5
Smith-Espargaro 1 1,59
ako 2,38 ✅
Co do pierwszego typu to w kazdym z treningow zdecydowana przewage mial Bautista. O tempie wyscigowym ducati nie ma co wspominac bo to dalej tragedia.
Druga para to coraz lepiej radzacy sobie Smith kontra przygasajacy wg mnie w ostatnich wyscigach Espargaro. Brytyjczyk powinien jutro zakrecic sie na 7-8 miejscu, natomiast Hiszpana widze na miejscu 10-11.
Pogralem poza tym Espargaro-Dovizioso 2 po kursie 1,86 w Sbobet, ale obecnie dostepne juz tylko 1,55. Tak jak pisalem wyzej ducati ma slabiutkie tempo, ale mimo wszystko na motor CRT powinno to wystarczyc.
Oby tylko deszcz nie pokrzyzowal planow...
edit: cwaniaczki z sbobet anulowali zaklad Espargaro-Dovizioso pod pretekstem podania zlego zawodnika. Wg nich powinno byc Espargaro-Iannonne i porobili zwroty...pfff
Dovizioso-Espargaro dostepne w planetwin365...kurs 1,52
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 402

plastelina

Użytkownik
exp
Group winner
Dovizioso 2.00
B. Smith 3.00
Hayden 3.25
A. Espargaro 8.50
ktoś wie WTF ? Bradley kręcił niskie 2.02 w FP4, @3 za objechanie Ducatów, trochę dużo tak na oko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Baqu 700,8K

Baqu

Forum VIP
cóż za niesamowity wyścig ! odkąd oglądam MotoGP nigdy nie widziałem tylu zwrótów akcji

tutaj krótka relacja fimowa http://www.motogp.com/en/videos/Best+of#How+Marquez+took+it+too+far+in+Australia

oraz dwa artykuły podsumowujące wyścig

http://www.motogp.com/en/news/2013/Marquez+Phillip+Island+2013+race+review

http://www.motogp.com/en/news/2013/lorenzo+race+australia+motogp

Mark już witał się z gąską, a ta przez głupi bład mu dziś uciekła, już za tydzień na torze Motego zapowiada się kolejna pasjonująca walka.

@plastelina - gratulacje za typ !????
 
P 402

plastelina

Użytkownik
expekt
Andrea Iannone - Aleix Espargaro
Wyścig
Ian. @ 1,90

Aleix już swoje zrobił w tym sezonie, Włoch spokojnie górą - byle dojechał do mety
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
oki 270

oki

Użytkownik
Proponuje na jutro rano pobierac typy przeciwko ducati.
W ten weekend odbyla sie tylko wydluzona sesja kwalifikacyjna w ktorej jezdzcy ducati zajeli bardzo dobre jak na nich miejsca (Hayden 3., Dovizioso 6.). Stalo sie tak tylko z powodu niesprzyjajacych warunkow atmosferycznych.
Wg wszystkich prognoz pogody jakie przegladalem, jutro ma przez caly dzien byc slonecznie. Wobec powyzszego wszystko powinno wrocic do normy, a wiec ducaty na miejscach ok 8-10.

Wszystkie typy z betin.com
Rossi-Dovizioso 1 1,4✅
Rossi-Hayden 1 1,53✅
Dovizioso-Bautista 2 1,77✅
Dovizioso-Crutchlow 2 1,77✅
Hayden-Bautista 2 1,94✅
Hayden-Crutchlow 2 2,01✅

Pewna nie wiadoma moze byc postawa powracajacego po kontuzji Bradla, dlatego tez ominalem pary z jego udzialem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom