>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moto GP 2013

Status
Zamknięty.
oki 270

oki

Użytkownik
Nie liczylbys na kolejny fatalny wystep Dovizioso? Przeciez jego wystep nie byl fatalny, lecz pokazal ze Dovi na ducati mozeczasem namieszac wQP, ale jesli chodzi o tempo wyscigowe to ta maszyna zdecydowanie odstaje od Hondy i Yamahy.
Dlatego tez moj typ to: Doviziosso zakonczy w top6: NIE @2,1 b365✅
Jak wyzej napisano przed nim piatka zawodnikow, ktora jesli sie nic nie wydarzy bedzie nie do ruszenia przez ducati. Poza tym Bautisty bym nie skreslal no i Rossi z zza plecow. Licze tu na 7-8 miejsce Doviego.
Kilka typow z oddsring...
Bautista-Hayden 1 1,55✅
Lorenzo-Rossi 1 1,5✅
Hayden-Iannone 1 1,8✅
Hayden-Smith 1 1,8✅
Hayden-Spies 1 1,8✅
Więc tak...Hayden powinien się zakrecic na miejscach 8-10...wg mnie nie wystarczy to na wyprzedzenie Bautisty jezdzacego na Hondzie, ale z pozostala trojka tu wymienionych raczej sobie poradzi tak jak mialo to miejsce 2 tyg temu.
Lorenzo na tym torze zdecydowanie ustepuje zawodnikom Repsol Hondyn lecz nad swoim team partnerem w kazdej sesji treningowej byl znacznie szybszy i w wyscigu nic nie powinno się zmienic pod tym wzgledem.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Marquez świetny wyścig???? Wszystko na plus i wszystko tak jak pisałem, nawet Dovi wyprzedził Bautiste i uważam, że dopiero dzisiaj pojechał on na swoim poziomie, nawiązując wyrównaną walkę z &quot;lepszym&quot; Bautistą. Jedynie co mnie rozczarowało to oferta buków, a mianowicie to nie nie można było postawić zakladu że dany zawodnik nie stanie na podium. Mam tutaj na myśli VR, bo to byłaby największa lokata tego weekendu, a kurs musiałby być &gt;2 bo na jego podium było ok. 1.70. No nic może w następnym wyścigu takie zdarzenia się już pojawią. Ten weekend bardzo udany pod względem typerskim: 3/3 :cool: oby tak dalej ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Fajny wyścig. Marquez tak jak można było się tego spodziewać walczył o 1 miejsce z samym sobą i wielki sukces, zwycięstwo w 2gim wyścigu w sezonie ... mimo faktu, że wszystko mu sprzyjało. Znał tor, który ma charakterystyki idealne dla Hondy. Zresztą widać to było po tym, że Lorenzo walczył o 3 miejsce ... Yamaha nie dawała rady.
Crutchlow wielki +, w późniejszej części wyścigu miał rytm Lorenzo i nie popełnił błędu jak w Katarze .... pewnie też dlatego, że nie czuł zagrożenia.
Co mnie mocno zdziwiło wbrew tego co kolega wyżej wydaje się przewidział to Dovi przed Bautistą (sam grałem na odwrót). Honda powinna zdecydowanie być lepsza od Ducati. Dovizioso nie jest aż tak dobry, żeby zniwelować taką różnicę ... tu najwyraźniej Bautista &quot;skopał&quot;. Nie wiem co było powodem słabej jazdy, ale może poprawił się grip w stosunku do testów i QP, co pomogło nieco Ducatom, a Bautista mógł przez to doświadczyć problem z wibracjami (chattering). Nie czytałem wywiadów więc nie wiem ile w tym prawdy, to tylko takie moje spekulacje ... ale moim zdaniem w &quot;normalnych&quot; warunkach, to Bautista powinien spokojnie być przed Dovizioso.
Co do kursu na VR poza podium to byś nie znalazł raczej 2+, są takie marże na motorach w większości buków, że 1.9 to max.
EDIT:
pojawiły się słowa Bautisty
“I was expecting a better race after the feeling I had with the bike yesterday in qualifying and honestly thought I could even improve my pace today, but the bike was moving around and I didn&#39;t have the same confidence,” Bautista began.
“I tried to stay with the group but couldn&#39;t manage it. In the end, after pulling back two seconds on Dovizioso, I got into a nice battle with him but at the last corner I made a mistake and he passed me. It&#39;s a shame but we have chance to make up for it in a couple of weeks at my home Grand Prix at Jerez.”
 
oki 270

oki

Użytkownik
Jestesmy juz po 1. treningu a paddy trzyma kursy na kwale.
Marquez-Pedrosa 2 2,0 ✅
i dubelek
Hayden-Iannone 1 + Espargaro-De Puniet 1 ako 2,01 ✅
Pedrosa na tym torze smiga az milo...2 lata z rzedu zajal 2. miejsce w kwalach, tak jak i w 1. treningu. Poki co przewaga nad Marquezem to niemal 0,8s czyli przepasc.
Co do dubla to roznica w 1. treningu wynosila odpowiednio 0,35s i 0,5s. Hayden rok temu znakomite 3. miejsce w kwalach...na powtorzenie tego nie ma szans ale z Wlochem powinien sobie poradzic spokojnie.
Natomiast Espargaro juz w tym roku udowadnial ze jest zdecydowanie najszybszy wsrod motocykli CRT i potrafi nawet napsuc krwi fabrycznym zespolom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
oki 270

oki

Użytkownik
Kilka typow na dzis:
Dovizioso-Crutchlow 2 1,7 oddsring ✅
Dovizioso tradycyjnie dobre kwalifikacje i 1 miejsce startowe wyzej niz Crutchlow. Rowniez tradycyjnie uwazam ze Ducati nie wytrzyma tempa wyscigowego i Crutchlow spokojnie poradzi sobie z Wlochem.
Iannonne-Smith 1 1,95 oddsring ⛔
Tutaj gram bardziej przeciwko Smithowi. W piatek potezna kraksa, dzis rano na rozgrzewce to samo. Schodzac z toru nie wygladal zbyt dobrze, jednak jak podala jego ekipa ma wystartowac w wyscigu. Licze tutaj na to, ze kontuzjowana reka nie wytrzyma calego wyscigu.
Dovizioso poza top6 2,62 b365 ⛔
O Włochu wspominalem juz wyzej. Niby to &quot;domowy&quot; tor Ducati, ale nie sadze aby to wystarczylo. Dovi tylko raz w tym sezonie byl w czolowej 6. a mialo to miejsce 2 tygodnie temu na mokrym torze w Le Mans. Dzis deszczu nie bedzie, co zdecydowanie odbiera atuty motorom Ducati.
e: Crutchlow planowo, Iannonne niestety po bledzie znalazl sie prawie na koncu stawki, natomiast Dovi swoje 5. miejsce zawdziecza tylko upadkom Rossiego i Marqueza, ktorzy to zapewne byliby przed Dovim
 
oki 270

oki

Użytkownik
kwalifikacje
Crutchlow-Rossi 1 2,0 willhill ✅
Rossi bardzo slabo spisuje sie w kwalach biorac pod uwage z jezdzi na jednym z najlepszych motorow. Tylko raz uplasowal sie na 5. pozycji, a po za tym zajmowal miejsca 7-8. Crutchlow w kazdych rozgrywanych do tej pory kwalach byl wyzej od Rossiego zazwyczaj plasujac sie w top4.
e: w momencie pisania posta spadlo najpierw na 1,67, a teraz juz tylko 1,57
 
simons 646

simons

Forum VIP
kwalifikacje
Crutchlow-Rossi 1 2,0 willhill
Rossi bardzo slabo spisuje sie w kwalach biorac pod uwage z jezdzi na jednym z najlepszych motorow. Tylko raz uplasowal sie na 5. pozycji, a po za tym zajmowal miejsca 7-8. Crutchlow w kazdych rozgrywanych do tej pory kwalach byl wyzej od Rossiego zazwyczaj plasujac sie w top4.
e: w momencie pisania posta spadlo najpierw na 1,67, a teraz juz tylko 1,57
Bardzo dobry typ ... w sumie promocja, szkoda ze szybko spadło. Dla mnie 1.67 do grania, powyżej 1.5 to mozna brać na spokojnie, więc 2,0 któr było mówi samo za siebie :p
 
oki 270

oki

Użytkownik
Zakonczyly sie 2 wolne treningi i willhill znow dal oferte na kwale. Drugi trening wygral co prawda Rossi, ale nie sugerowalbym sie tym za bardzo, poniewaz swoj najlepszy czas uzyskal na miekkiej oponie. Cala czolowka natomiast korzystala z twardych opon i z tad ta roznica.
Podbijam wiec typ Crutchlow-Rossi kurs obecnie 1,83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
To tak:
Co do pary Clutchlow - Rossi to w Paddypower kurs 1.91. ;) ✅

Aleix Espargaro - Bradley Smith 1.83 8/10 Paddypower ⛔
Jak dla mnie to właśnie na tej parze można będzie zarobić w jutrzejszych kwalifikacjach. Hiszpan w FP1 szybszy o 0.5s, natomiast w FP2 już o przeszło sekundę. We włoszech co prawda lepszy był Smith o 0.06s tyle, że dodatkowo dziś podczas drugiego treningu upadł, więc być może nie pojedzie na 100% swoich możliwości. Dla mnie value.

PP Dani Pedrosa 2.75 2/10 PaddyPower ✅
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Pedrosa Mistrzem Świata 2.10 bet365 jakby ktoś znalazł lepszy kurs na to, niech da znać przed jutrzejszym wyścigiem
Pedrosa win 1.83 bet365 ⛔
Bradl, Stefan - Crutchlow, Cal 1.17 oddsring ⛔
Rossi, Valentino - Crutchlow, Cal 1.66 bet365, 1.80 paddypower ⛔
Dovizioso, Andrea - Crutchlow, Cal 1.21 oddsring ⛔
Rossi, Valentino - Pedrosa, Daniel 1.21 oddsring ✅
Rossi, Valentino - Lorenzo, Jorge 1.21 oddsring ✅

Plan jest prosty: Cal jutro tak jak przez cały ten week trzyma tempo i spokojnie w top4 kończy. Bradl i Dovi o takiej pozycji jutro mogą tylko pomarzyć ;) Doctor poza FP2 niczego nie pokazał w Katalonii, a dodatkowo żeby wyprzedzić Cala musiałby poradzić sobie z Marciem co na dzień dzisiejszy jest wg mnie niemożliwe. Także Dani i Lorezno też nie do pokonania przez niego jutro. Mam nadzieję że jutro wygra Pedrosa bo już do tego dorórsł, a w takiej formie to nikt nie jest w stanie mu zagrozić i od tego wyścigu powinien pewnie jechać po majstra ????

I na koniec:
Surebet 10.32%
Espargaro, Aleix 1.80 bet365 - Smith, Bradley 2.85 oddsring

Betsson Pedrosa mistrzem 2,15
Już lepiej, trzeba będzie pograć to gdzieś jutro, bo później będzie już tylko niżej ;)

No to Cal pokazał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
oki 270

oki

Użytkownik
Barbera-Pirro 2 1,72 oddsring ✅
Taki kurs chyba tylko ze wzgledu na to ze startuja z miejsc 15-14. Jesli natomiast chodzi o czasy to w kazdej sesji treningowej Pirro byl szybszy o ponad 0,5s (jedynie w kwalach Barbera zblizyl sie na 0,3).
Hayden skonczy w top6 NIE 2,0 b365 ✅
Ponownie typ na wyscig przeciwko ducati. Jesli znow nie przytrafia sie jakies upadki w czolowce to Hayden powinien skonczyc na miejscach 7-8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
dawno mnie tu nie było więc na wstępie muszę napisać - piękne typy Panowie !

ja dzisiaj 2 typy przeciwko Ducati, które zaczerpnąłem od informacji
głównego inżyniera Bridgestone, wypowiadającego się odnośnie ekspoatacji
opon w tym wyścigu. Mówił on, że Ducati najbardziej z trzech czołowych
teamów Moto GP zużywa opony i na pewno będzie im ciężej w wyścigu
niż w kwalifikacjach, na odbrotnym biegunie jego zdaniem mieści się Honda.
Bradl vs Dovi
Stefan 1.9 1/10 bet365 ✅
Butista vs Hayden
Alvaro 1.57 2/10 bet 365 ( 1.75 w sportingbecie ) ⛔
p.s.
muszę przyznać, że to był niesamowity wyścig, zawodnicy padali jak muchy, Hayden też wypadł, na moje nieszczęście Bautista popełnił błąd kilka kółek wcześniej :/
największym wygranym tego wyścigu jest chyba Javier del Amor, który jeszcze w tym tygodniu oprowadzał zwiedzających po padoku, a dzisiaj zgarnął jeden punkt w Moto GP ; DDD
p.s.2
oki - gratulacje za dwa single!
 
oki 270

oki

Użytkownik
Typ odemnie dosc pozno ze wzgledu na niepewna pogode w Assen.
Kwalifikacje
Rossi-Crutchlow 2 1,82 marathon ✅
Zapowiadaja sie mimo wszystko suche kwalifikacje. W tych warunkach Crutchlow powinien sobie spokojnie poradzic z Rossim, tak jak robi to od poczatku sezonu (w kwalach oczywiscie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
oki 270

oki

Użytkownik
Smith-Staring 1 1,55 oddsring ✅
To chyba jakies nieporozumienie, ale jak daja to trzeba brac ;)
Smith wysokie 6. miejsce, Staring 17. O roznicy w motorach nie ma co wspominac.
Espargaro-Staring 1 1,6 oddsring ✅
Naprawde nie wiem skad Staring znalazl sie w ogole w ofercie jakiegos buka. Jedyne punkty w tym sezonie zdobyl w ostatnim wyscigu korzystajac z tego ze 8 zawodnikow nie ukonczylo zawodow. Hiszpan natomiast to najlepszy jezdziec CRT w tym sezonie konczac zazwyczaj w ok 10. miejsca.
Hayden-Staring 1 1,55 oddsring ✅
Ducati na tym torze wypada beznadziejnie (na suchym), ale bez przesady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Smith-Staring 1 1,55 oddsring
To chyba jakies nieporozumienie, ale jak daja to trzeba brac ;)
Smith wysokie 6. miejsce, Staring 17. O roznicy w motorach nie ma co wspominac.
Espargaro-Staring 1 1,6 oddsring
Naprawde nie wiem skad Staring znalazl sie w ogole w ofercie jakiegos buka. Jedyne punkty w tym sezonie zdobyl w ostatnim wyscigu korzystajac z tego ze 8 zawodnikow nie ukonczylo zawodow. Hiszpan natomiast to najlepszy jezdziec CRT w tym sezonie konczac zazwyczaj w ok 10. miejsca.
Hayden-Staring 1 1,55 oddsring
Ducati na tym torze wypada beznadziejnie (na suchym), ale bez przesady.
Po wejściu na oddsring aż zaniemówiłem jak zobaczyłem te zakłady ???? Miałem szybko je tu dodać, ale widzę że kolega już opisał, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko się zgodzić z tym co napisał, bo to ewidentne valju ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
PP - Dani Pedrosa 2.40 Bet365 ⛔ Wypadek ????

Niemiecki tor Sachsenring wybitnie leży Daniemu, wygrał tam trzy ostatnie wyścigi, w Q i FP przed najgroźniejszym rywalem, Jorge o ok. 0.5s. Jedynym zagrożeniem tutaj może być Marc, ale sądzę, że za niewielką stawkę można spróbować już teraz, bo po dobrych treningach #26 kurs pewnie poleci.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Bradl - Bautista 1.40 ✅
Marquez - Crutchlow 1.55 ✅
2.17 Marathonbet

Bradl szybszy od Bautisty o 0.4 i 0.9s na treningach, dodatkowo jest u siebie, więc tor bardzo dobrze zna. Marc od Cala o 0.1 i 1.7s. Brytyjczyk jest po upadku i będzie jutro poobijany, więc Hiszpan nie powinien mieć problemu z pokonaniem Clutchlowa. Wg mnie kurs na kierowcę hondy powinien wynosić ok. 1.30 więc to 1.55 trzeba spokojnie brać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Moto2 i Moto3
Zarco, Johann - Pasini, Mattia 1.4 (Moto2) ✅
Oliveira, Miguel - Miller, Jack 1.5 (Moto3) ✅
2.10 Oddsring

Zarco startuje z 11 pola Pasini z 21, w ten weekend tylko raz i to w FP1 Włoch był lepszy od Francuza, ale już w każdym kolejnym treningu wszystko wróciło do normy, czyli Johann dwa razy 4 miejsce, a Mattia 18 i 21. Tepmo wyścigowe zdecydowanie na korzyść tego piewszego, więc nie wiem czemu oddsring znowu wystawia taką dziwną parę. Co do Oliveiry z Millerem: odpowiednio 3 i 5 miejsce w Q, na treningach także porównywalne miejsca, ale w wyścigu o klasę szybszy jest Portugalczyk, który potrafi nawiązać walkę z najlepszymi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom