>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Moto GP 2013

Status
Zamknięty.
Baqu 722,2K

Baqu

Forum VIP
ja sobie uszczknę:

Bwin MotoGP - GP Japan, Race
Head-to-Head C. Crutchlow/A. Bautista
Pick: Alvaro Bautista (ESP/Honda) 1.7 2/10 ✅

Alvaro lubi ten tor, rok temu był tu trzeci ( Cal nie dojechał ) , poza tym wszystkim znane są chyba probemy zdrowotne anglika doskwierające mu glownie w czasie wyścigu, a tutaj dochodzi jeszcze fatalne ustawienie motocykla i strata sekundy na okrążeniu do Alvaro. Hiszpan jeździ bardzo solidnie ostatnio i liczę na podtrzymanie dobrej formy.

p.s.
nie rozumiem w ogole kursu na Espargaro (2.25) z Iannone, mimo sprzyjających warunków ktore opisal
oki, wloch spisal sie fatalnie w Q i taki kurs zdecydowanie kusi.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Po 17. wyścigach sezonu, Marquez ma na swoim koncie 13 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji Jorge Lorenzo. 20-latek, aby zapewnić sobie tytuł w swoim pierwszym roku startów w klasie MotoGP, musi dojechać do mety nie dalej niż na 4. miejscu. Wówczas Lorenzo może nawet wygrać a i tak „koronę” zdobędzie Marc. Jeśli tego dokona zostanie najmłodszym w 65-letniej historii Motocyklowych Mistrzostw Świata zawodnikiem, który zdobędzie koronę.
wszystko fajnie ale najtrudniej zawsze zdobyć ten ostatni punkcik
coś mi mówi,że Lorenzo znów obejrzy tablicę MM OUT
unibet
Moto GP 2013 - Moto GP Champion 2013
Lorenzo @5.5
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Po 17. wyścigach sezonu, Marquez ma na swoim koncie 13 punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji Jorge Lorenzo. 20-latek, aby zapewnić sobie tytuł w swoim pierwszym roku startów w klasie MotoGP, musi dojechać do mety nie dalej niż na 4. miejscu. Wówczas Lorenzo może nawet wygrać a i tak „koronę” zdobędzie Marc. Jeśli tego dokona zostanie najmłodszym w 65-letniej historii Motocyklowych Mistrzostw Świata zawodnikiem, który zdobędzie koronę.

wszystko fajnie ale najtrudniej zawsze zdobyć ten ostatni punkcik
coś mi mówi,że Lorenzo znów obejrzy tablicę MM OUT

unibet
Moto GP 2013 - Moto GP Champion 2013
Lorenzo @5.5
Może gdyby to było kilka tygodni wstecz to miałoby to jakiś sens, bo wtedy Marc mówił że nie będzie odpuszczał w żadnym wyścigu i że będzie w każdym walczył o zwycięstwo. I było widać że tak właśnie robił tylko jak to się skończyło? Nerwówką do ostatniego wyścigu. W Japonii pokazał że &#39;dojrzał&#39; i nie ryzykował walki o zwycięstwo z Jorge za wszelką cenę. Dojechał spokojnie na drugim miejscu nie narażając się na bliższe kontakty z rywalami. Sądzę że tym razem będzie podobnie dlatego ja zagram na win Lorenzo w wyścigu.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Zwyciezca wyścigu: Jorge Lorezno 1.85 Unibet ✅
Jorge w Hiszpanii jeździ bardzo równo. Co pokazał w FP4 gdzie przejechał 20 okrążeń, z których większość była w granicach 1:31:350-1:31:500 co jest absolutnie genialnym wynikiem. Oczywiście kwalifikacje wygrał Marquez i to on wystartuje z PP, ale znając jego umiejętności startowe można być pewnym, że już przed pierwszym zakrętem zobaczy plecy Lorenzo i Pedrosy, a równe i szybkie tempo pozwoli kierowcy Yamahy na odjechanie, bo Dani nie jest w stanie nawiązać walki z Jorge na dłuższą metę. I jeszcze jest to o czym wcześniej pisałem: Marc nie będzie za wszelką cenę chciał wygrać tego wyścigu, bo nie będzie ryzykował bliskich kontaktów. Za dużo ma do stracenia. Wg mnie dzisiejsze podium będzie wyglądało tak: 1Lorenzo, 2Marquez, 3Pedrosa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom