>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mooregames - 100% do 200 EURO

A 0

arek90

Użytkownik
ok a jesli mozna wiedziec jaka to byla kwota? i zapytanie o dokumenty doszlo ci na maila?
wyplacilem wczoraj 10 euro, chcialem zobaczyc jaki bedzie przelicznik do mb, kasa doszla mi w 45 minut bylo to okolo 10 rano
wieczorem chcialem wyplacic reszte kasy bylo to prawie 300 euro i nie doszlo mi to az do teraz ???? czyli juz blisko 20 godzin
byla to kwota wyzsza od 300 euro. zapytanie o dokumenty przyszlo na maila po okolo dwoch dniach od zlecenia wyplaty. Dokumenty wyslalem okolo godziny 21 a wyplate mialem na nastepny dzien rano.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Co ty gadasz.


Żeby zakwalifikować się do bonusu trzeba do 27 postawić minimum 100EUR na treble (AKO3) z minimalnym kursem 3,95. Dopiero gdy postawimy te 100EUR (może być 4x25E) to 27 dostaniemy 100% bonus od wpłaty. I wtedy dopiero można grać single za 1,95 i 10 razy obrócić.

Napewno trebla nie mozna singla???
 
A 0

arek90

Użytkownik
trzeba rozroznic bonus dla nowych i starych w Mooregames
dla nowych
trzeba by sie dowiadywac na live chacie bo na stronie maja dwie promocje, nie wiem czy mozna laczyc czy nie
100% First Deposit Bonus - bonus jest automatycznie dopisywany do konta, obrót w ciagu 10 dni, 10 razy kwota depozytu po kursach 1,95 dla singli a 3,95 dla Ako
Extra Bonus for new players - najpierw gracz musi zagrac za 100 EUR kupony na ktorych znajduja sie 3 zdarzenia po kursach co najmniej 1,95 a wiec przykladowo 1,95x1,95x1,95=7,41, dopiero pozniej kiedy dostanie 27 lipca dodatkowe 100EUR moze je obracac grajac single po kursie 1,95 a dla AKO 3,95
dla starych
Olympics 2012 Reload Bonus - warunki takie jak dla nowych w przypadku bonusa Extra Bonus for new players
Reasumujac: najlepiej zalozyc konto jesli jest sie nowym graczem i zgarnac tylko ten pierwszy bonus. Co do dwoch pozostalych to po prostu najpierw trzeba przegrac 100 EUR zeby zgarnac bonus bo trafienie kuponu 1,95x1,95x1,95 lub wyzej w tym buku graniczy z cudem no ale nic nie ma za darmo.
 
andro 15

andro

Użytkownik
Hej wypłacał ktoś w ostatnich dniach kasę od nich ? kurde w czwartek zleciłem wypłatę, oraz zweryfikowałem konto(adres, dowód, Moneybookers) i do teraz czekam na wypłatę, co mnie martwi to zero odzewu supportu po kilku mailach, czy ktoś z was również już czeka kilka dni na wypłatę ?
 
macieks7 0

macieks7

Użytkownik
ja zlecałem wczoraj i też do teraz zero odzewu...
wpłatę robiłem przez MB i wypłatę też, co do weryfikacji to sami się o to upomnieli czy sam z siebie przesłałeś?
 
andro 15

andro

Użytkownik
po około 2-3 godzinach od zlecenia wypłaty, poprosili o potwierdzenie tożsamości, screena moneybookers i adresu zamieszkania, od razu im przesłałem i bardzo szybko zweryfikowali, od tamtej pory ucichli, może mają jakieś problemy wewnętrzne, bo pisałem do działy finansowego, supportu przez maila jak i na stronie przez chat, nie wiem jak ze skypem bo nie używam a podobno tak ich można najszybciej złapać
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
po około 2-3 godzinach od zlecenia wypłaty, poprosili o potwierdzenie tożsamości, screena moneybookers i adresu zamieszkania, od razu im przesłałem i bardzo szybko zweryfikowali, od tamtej pory ucichli, może mają jakieś problemy wewnętrzne, bo pisałem do działy finansowego, supportu przez maila jak i na stronie przez chat, nie wiem jak ze skypem bo nie używam a podobno tak ich można najszybciej złapać
mi pierwsza wyplate na 10 euro wyplacili od razu, nastepnej na 300, ktora zlecilem jakies 10 godzin pozniej nie zobaczylem do dzisiaj. support odpisal mi ze maja jakies problemy (bylo to w sobote) w niedziele dostalem maila proszacego o weryfikacje, wyslalem im wszystko i do teraz nie mam zadnej odpowiedzi ???? mam nadzieje ze troche ludzi wplaci kase na ten bonus z igrzyskami, ja na pewno nie wplace tam juz nigdy wiecej nawet zlamanego grosza
chyba najgorsze kursy w sieci i najwolniejszy support (wolniejszy niz w bwin)
 
andro 15

andro

Użytkownik
Właśnie dostałem odpowiedź
Due to some technical issues we haven&#39;t been able to proceed any withdrawal this days.
We will do it as soon as possible.

Kind regards,
Simona
Tak jak myślałem mają jakieś problemy, fakt faktem promocję mieli kuszącą, ale te kursy(czasem gorsze niż Bah) to rzeczywiście masakra, podobnie z ofertą, jeśli się w tym kierunku nie poprawią to ciężki ich żywot, bo przecież nie będą ciągle na promocji jechać
 
T 9

theart

Użytkownik
Według mnie ten buk to tylko ta promocja, inaczej to odpada w przedbiegach, mam teraz stresa czy robić wypłatę czy lepiej transferować środki, mam u nich ponad 1000E więc poczekam co z Wami będzie.
 
S 1

szwagier

Użytkownik
ok wplacilem 50euro dostalem 100% , kursy takie sobie mam nadzieje ze nie beda robic problemow z wyplata.

chyba cos im sie zwiesilo bo gdy chce wpisac stawke to nic sie nei dzieje probowalem wszystkiego no dziwne

ok juz dziala nie przewidzieli ze ktos moze korzystac z innej przegladarki niz firefox pelen profesjonalizm widze ????
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
No w koncu cos odpisali na maile.
Napisali mi ze zweryfikuja konto po czym wyplaca pieniadze
Konto zweryfikowane okolo 9 30
Kasy poki co brak
 
Do góry Bottom