>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mooregames - 100% do 200 EURO

macieks7 0

macieks7

Użytkownik
Dzisiaj otrzymałem pieniądze na MB, wypłata zlecona w niedzielę wieczorem - była to moja pierwsza wypłata.
Co do samego buka to:
- oferta dosyć uboga, więc obrót tego nowego bonusa po wysokich kursach to mission imposible;
- trzeba uważać jak rozliczają zakłady, bo ja grałem u nich niecałe dwa tygodnie i w tym czasie miałem dwa źle rozliczone zakłady, które po moich mailach ostatecznie poprawili; raz obstawiłem na live mecz Radwańskiej z Kirilenko, że rosjanka zdobędzie pierwsza 3 gemy w drugim secie, najpierw odpisali że wszystko ok rozliczone i dopiero później jak przesłałem im linki z oficjalnej strony to poprawili a następnie w jakimś spotkaniu z Wimbledona obstawiłem over 22 gemy i były równo 22 gemy co rozliczyli jako moją przegraną ale po jednym mailu poprawili.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Ok ja swoją wypłatę również dzisiaj otrzymałem.
Bukmacher jest tragiczny ale dał mi zarobić około 1100-1200 złotych z dwóch bonusów powitalnych. Posiedziałem trochę nad obrotem i udawało mi się znaleźć ręcznie surebety z marathonem i panbetem.
Jeżeli dadzą jakiś bonus przy kolejnej wpłacie lub również w dyscyplinach zespołowych będą dodawać 50 euro do wygranych zdarzeń na Anglię/Wielką Brytanię (nie pamiętam) to będę zastanawiał się nad wpłaceniem tam kasy.
W innym wypadku raczej już tej strony nie odpalę.
Kursy tragicznie niskie.
Strasznie powolny support, długi czas oczekiwania na wypłatę.
Przez to miałem tydzień nerwów czy pieniądze przepadną czy trafią na moje konto.
Nie polecam
 
L 0

laszl0

Użytkownik
ja zleciłem w sobotę. W niedzielę kazali mi wysłać dokumenty. We wtorek napisali mail, że dane potwierdzone. Wczoraj pytałem supportu dlaczego pieniądze na MB idą tak długo, ale nie odpisali. Nie podoba mi się to.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Waham sie czy brac ten reload bonus 100% do 200 euro bo wyrobienie tego obrotu jest kosmiczne jak sadzicie jest sens??I 2 pytanie jakie dokumenty chca do weryfikacji bo ja przegralem swoje srodki co wplacilem....
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Mam takie pytanie do tych którzy korzystali z tego bonusa z tego co przeczytałem to bonus jest dopisany przy depozycie, ale czy jak przegram swój depozyt to mogę grać pieniędzmi bonusowymi czy wszystko przepada?
 
E 0

elpedro

Użytkownik
Witajcie,
Zastanawiam się jak najlepiej obrócić ten bonus, czy ktoś robił to np. surebetami? Nie udało mi się znaleźć żadnej wyszukiwarki a niestety kursy w porównaniu do BF żeby zagrać np. BACK/LAY też mają spory rozrzut i się po prostu nie opłaca :/
 
D 570

duff999

Użytkownik
Obracać tego nowego bonusu to już chyba nie ma sensu. Choć sam się zastanawiam nad wzięciem reload na IO. Jednak zrobię to dopiero wtedy jak wypłacą pieniądze ,a w przeciągu 7 dni odpisali 2x ,że mają jakieś problemy. Co dziwne kilka osób w tym czasie swoje wypłaty otrzymało ,a niektóre nadal oczekują.
 
F 3

fbit

Użytkownik
po stracie depozutu bonus nie jest utracony
trzeb recznie szukac dobrych typow, czy surebeta znajdziesz to nei wiem, ale usredniony kurs 1,90 - 1,95 juz tak ( tenis, mlb )
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Szukaj recznie surebetow z Marathonbet.eu i Panbet.eu pilka nozna under/over na druzyny, under/over na mecz, BTS i DNB. Oprocz tego tenis kobiet liczba gemow w 1 secie. Ja w ten sposob obrocilem albo na surebetach albo na malej stracie
 
L 0

laszl0

Użytkownik
Korzystałem, a wpłacałem w dzień otwarcia Euro bodajże.
Więc nie obróciłeś do końca.

A tak na marginesie, nie polecam tego buka. Czekam już ponad tydzień na kasę. 3 dni temu mi odpisali, że mają jakieś problemy techniczne i że wkrótce pieniądze zostaną wysłane, ale nadal ich nie ma.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Korzystałem, a wpłacałem w dzień otwarcia Euro bodajże.

W regulaminie było wyraźnie napisane, że jeżeli nie obrócisz bonusu 10x po kursach 1,95 lub wyższych to bonus zostanie Ci odebrany po 30 dniach. Więc gdybyś miał na koncie 250e to zabraliby 200, a że miałeś tych euro 40 to zabrali całość.

PS. Bez złośliwości. Wypytywałem na początku grania u nich dokładnie o to samo i odpisali mi żebym się nie martwił bo jeszcze nie mieli przypadku w którym komuś zabrali by kasę (więc albo gracze robili obrót albo tracili całość). Więc prawdopodobnie jesteś pierwszy :razz:
 
Do góry Bottom